Language
/ Kontakt /

MŚ - ocena pierwszego dnia! >>>

MŚ - ocena pierwszego dnia! # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Pierwszy dzień Mistrzostw Świata w Bułgarii i pierwsze emocje za nami. Juniorki i Juniorzy w kategoriach wiekowych 18 i 21 dali wspaniałe walki. ()

Kilka zdań na gorąco o tych, których najbardziej zapamiętała publiczność.

Juniorki 18 w kategorii 55 kg

Pojawiła się podopieczna Andrey Pushkara – Julia Tochinskaya. Oraz Japonka Ayane Takenaka

Dziewczyny stoczyły walkę naprawdę na miarę finału M. Świata. Pamiętajmy te nazwiska!

W wadze 60 kg [18] mistrzynią świata została niewiarygodnie utalentowana Elin Yanehaym. Ta dziewczyna ma zaledwie 14 lat! W finale nie musiała walczyć. Rywalka „z góry” uznała jej wyższość i nie podchodziła nawet do stołu.

W wadze 75 kg mężczyzn do 21 lat – działo się niesamowicie! Poziom był niesamowicie wyrównany. Walki bardzo wyrównane. Finał po bardzo trudnej przeprawie wygrał zawodnik z Gruzji Oniani Bethke.

Zawodniczki i zawodnicy z Rosji – tradycyjnie – pokazali doskonałą formę. Zdobyli łącznie 29 medali. Widać – patrząc na tabelę drużynową, że w grupie wiekowej juniorów – Rosja ma doskonałych zawodników. Ma „zaplecze”.

Wśród wielu rosyjskich sportowców wymienimy Soslana Gasieva – mistrza w kategorii 90 kg.

Juniorzy nie mieli lekko. Otwierali całe Mistrzostwa. Czuło się wielkie emocje.