Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

Puchar Lubelszczyzny za nami! >>>

Puchar Lubelszczyzny za nami! # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Impreza udana i dobrze obsadzona. Pojawili się zawodnicy [i zawodniczki] znani z ogólnopolskich i międzynarodowych imprez. Było też międzynarodowo! ()

Na pierwszym Pucharze Lubelszczyzny pojawili się też zawodnicy z Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy. Co też bardzo ważne – na liście wyników drużynowych jest 21 [dwadzieścia jeden] klubów. I to nie tylko z okolic Lublina, ale też z nieco dalej położonych miejscowości.

Organizatorzy zrobili dobrą promocję i o Pucharze było wiele w słychać w mediach.

Uwaga! Kilka zdjęć na końcu – specjalnie, żeby wszyscy przeczytali najpierw o sponsorach i wynikach:-)

Przyłączamy się więc do podziękowań dla sponsorów i wszystkich wymieniamy. Oto oni:

Sponsorzy:

- CityFit

- Green Hornet Tattoo

- InForm

- Sklep Biegacza

- Laser City

- Radio TAXI „CZWÓRKI”

- Posters

- Fabryka Blasku

- Fotobudka-lublin.pl

- Let Me Out

- Gold Sun

- Wnętrza Profesjonalnie

Kolejne podziękowania dla Patronów Medialnych:

- Lubelska TV

- lublin112

- Dziennik Wschodni


WYNIKI I Puchar Lubelszczyzny w Armwrestlingu! 02.07.2017r.

SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. HAND OF STONE;
2. CHUMICHEV, WLADYSLAW.

BIAŁORUŚ;
3. BICKI, MICHAŁ. FIRE HAND LUBLIN;
4. SKAKOWSKI, JURIJ. KAZACHSTAN;
5. NANOVSKYI, SERHII. UKRAINA;
6. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
7. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN;
8. LASOTA, GRZEGORZ. LUBLIN;
9. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO;
10. KUŚMIERCZYK, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO;
11. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO;
12. MAMCZARZ, MATEUSZ. FIRE HAND LUBLIN;

SENIOR MEN LEFT 78 KG
1. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
2. KRASNODĘBSKI, ADAM. SIEDLCE;
3. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
4. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN;
5. CZERNIK, SZYMON. FIRE HAND LUBLIN;
6. MELNYCHENKO, NIKITA. UKRAINA;
7. KRZYWICKI, JACEK. WILCZOPOLE;

SENIOR MEN LEFT 86 KG
1. POHREBNIAK, ARTEM. UKRAINA;
2. ROSŁOŃ, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. CIBA, PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO;
4. BUJEK, EMIL. KOCK;
SENIOR MEN LEFT 95 KG

1. KULISHOV, OLEKSANDR. ZŁOTY TUR GDYNIA;
2. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO;
3. DARIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
4. JUSIAK, ADRIAN. NAŁĘCZÓW;
5. KAPROŃ, WIESŁAW. ŻARNO;
6. PALONKA, JAROSŁAW. ZAMOŚĆ;
7. ZDANOWSKI, BOGUSŁAW. BONIEWO;
8. HOŁÓWKO, ARKADIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;

SENIOR MEN LEFT +95 KG
1. BRAK, JAKUB. WIKING NISKO;
2. WINIARSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
3. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. KOWALCZYK, PIOTR. LUBLIN;
5. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
6. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. KULISHOV, OLEKSANDR. ZŁOTY TUR GDYNIA;
2. BRAK, JAKUB. WIKING NISKO;
3. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
4. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
5. WINIARSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
6. POHREBNIAK, ARTEM. UKRAINA;
7. HOŁÓWKO, ARKADIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
8. CHUMICHEV, WLADYSLAW. BIAŁORUŚ;
9. MARUSZAK, PAWEŁ. LUBLIN;
10. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN;
11. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;
12. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
13. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
14. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. HAND OF STONE;
2. CHUMICHEV, WLADYSLAW. BIAŁORUŚ;
3. SKAKOWSKI, JURIJ. KAZACHSTAN;
4. KUŚMIERCZYK, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO;
5. NANOVSKYI, SERHII. UKRAINA;
6. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO;
7. MAMCZARZ, MATEUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
8. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
9. BICKI, MICHAŁ. FIRE HAND LUBLIN;
10. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN;
11. LASOTA, GRZEGORZ. LUBLIN;
12. URBAN, PIOTR. SOBIANOWICE;

SENIOR MEN RIGHT 78 KG
1. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
2. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
3. CZERNIK, SZYMON. FIRE HAND LUBLIN;
4. KRASNODĘBSKI, ADAM. SIEDLCE;
5. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN;
6. BANASZEK, PIOTR. LUBLIN;
7. STĘPNIAK, MATEUSZ. KRASNYSTAW;
8. MARCZAK, PAWEŁ. FIRE HAND LUBLIN;
9. MELNYCHENKO, NIKITA. UKRAINA;
10. MYSKO, GENADIJ. LUBLIN;
11. KRZYWICKI, JACEK. WILCZOPOLE;

SENIOR MEN RIGHT 86 KG
1. CIBA, PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO;
2. WOROCH, GRZEGORZ. LUBLIN;
3. POHREBNIAK, ARTEM. UKRAINA;
4. BUJEK, EMIL. KOCK;
5. ROSŁOŃ, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. GŁADOSZ, KAROL. LUBLIN;

SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO;
2. DARIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
3. JUSIAK, ADRIAN. NAŁĘCZÓW;
4. ZDANOWSKI, BOGUSŁAW. BONIEWO;
5. PALONKA, JAROSŁAW. ZAMOŚĆ;
6. KAPROŃ, WIESŁAW. ŻARNO;

SENIOR MEN RIGHT +95 KG
1. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. WINIARSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
3. KOWALCZYK, PIOTR. LUBLIN;
4. BRAK, JAKUB. WIKING NISKO;
5. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
6. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;

SENIOR MEN LEFT +95 KG
1. BRAK, JAKUB. WIKING NISKO;
2. WINIARSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
3. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. KOWALCZYK, PIOTR. LUBLIN;
5. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
6. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO;
2. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. PODGÓRSKI, MARIUSZ. HAND OF STONE;
4. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
5. BRAK, JAKUB. WIKING NISKO;
6. CHUMICHEV, WLADYSLAW. BIAŁORUŚ;
7. ROSŁOŃ, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
8. WINIARSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
9. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
10. KUŚMIERCZYK, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO;
11. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN;
12. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
13. POHREBNIAK, ARTEM. UKRAINA;
14. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN;
15. MARUSZAK, PAWEŁ. LUBLIN;
16. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;
17. BOROWIEC, NORBERT. LUBLIN;
18. KOWALCZYK, PIOTR. LUBLIN;

SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. RADZIK, KATARZYNA. WIKING NISKO;
2. CHMIEL, KATARZYNA. LUBLIN;
3. FURTAK, EWELINA. SPARTAN WARSZAWA;
4. ADAMCZYK, AGNIESZKA. FIRE HAND LUBLIN;

Wyniki Drużynowe:
1. TYTAN JAWORZNO 70 PKT.
2. FIRE HAND LUBLIN 55 PKT.
3. WIKING NISKO 51 PKT.
4. ZŁOTY TUR GDYNIA 37 PKT.
5. ARMFIGHT PIASECZNO 33 PKT.
6. LUBLIN 29 PKT.
7. HAND OF STONE 25 PKT.
8. UKRAINA 25 PKT.
9. BIAŁORUŚ 16 PKT.
10. SIEDLCE 11 PKT.
11. NAŁĘCZÓW 9 PKT.
12. KAZACHSTAN 9 PKT.
13. KOCK 8 PKT.
14. SPARTAN WARSZAWA 5 PKT.
15. ZAMOŚĆ 5 PKT.
16. ŻARNO 5 PKT.
17. BONIEWO 4 PKT.
18. KRASNYSTAW 1 PKT.
19. WILCZOPOLE 1 PKT.
20. WARSZAWA 1 PKT.
21. SOBIANOWICE 0 PKT.

c4eadd_dsc01832.jpeg

610ddc_dsc01769.jpeg

c1bda7_dsc01744.jpeg

7db2ff_dsc01733.jpeg

42ff93_dsc01717.jpeg

c38404_dsc01706.jpeg
 

archiwum >>>

Language