Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

II Puchar Lubelszczyzny w Armwrestlingu >>>

II Puchar Lubelszczyzny w Armwrestlingu # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

II Puchar Lubelszczyzny w Armwrestlingu odbył się 9 grudnia. Wielu zawodników, znane nazwiska, dobra obsada. Wkrótce więcej, na razie wyniki. ()

Zdjęcia z profilów: Daniel Słomka i Mariusz Czajka – dzięki:-)

WYNIKI. II PUCHAR LUBELSZCZYZNY W ARMWRESTLINGU. 
SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. SPARTAN WARSZAWA;
2. NANOVSKYI, SERHII. UKRAINA;
3. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN;
4. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. ---;
5. MAŁYSKA, PRZEMYSŁAW. ---;
6. MAMCZARZ, MATEUSZ. FIRE HAND LUBLIN;

SENIOR MEN LEFT 78 KG
1. CHODYNA, MARIUSZ. HULK WĘGRÓW;
2. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
3. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
4. KACZOROWSKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. CZERNIK, SZYMON. FIRE HAND LUBLIN;
6. SKAKOWSKI, JURIJ. KAZACHSTAN;
7. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN;
8. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW. TYTAN JAWORZNO;
9. CZAJKA, MARIUSZ. KŁODAWA;
10. WRZASKOWSKI, SZYMON. KONIN;
11. ZIÓŁKOWSKI, SEBASTIAN. LUBLIN;
12. KAWIAK, DANIEL. LUBLIN;

SENIOR MEN LEFT 86 KG
1. CIBA, PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO;
2. SINICA, KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. POCHREBNIAK, ARTEM. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. DURDA, TOMASZ. ---;
5. HOŁÓWKO, ARKADIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
6. WALCZAK, MATEUSZ. SPARTAN WARSZAWA;
7. SADURSKI, DAMIAN. ---;

SENIOR MEN LEFT 95 KG
1. KULISHOV, OLEKSANDR. SPARTAN WARSZAWA;
2. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO;
3. MONACHOWICZ, MAREK. ZŁOTY TUR GDYNIA;
4. JUSIAK, ADRIAN. FIRE HAND LUBLIN;
5. CZERNIK, DARIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
6. KARCZEWSKI, PRZEMYSŁAW. ---;
7. KUKURYK, ARTUR. WILCZOPOLE;
8. OLSZAK, ŁUKASZ. ---;
9. DULNIAK, PIOTR. ŚWIDNIK;
10. POLESZAK, MICHAŁ. ---;

SENIOR MEN LEFT +95 KG
1. KURDECHA, ALEX. ---;
2. SŁOMKA, DANIEL. GOLINA;
3. POCHKAI, ANDRII. FIRE HAND LUBLIN;
4. SZYMANIAK, PATRYK. SIEDLCE;
5. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
6. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;
7. GROTOWSKI, ROBERT. SPARTAN WARSZAWA;
8. TUREK, BARTOSZ. LUBLIN;
9. GOMÓŁKA, PRZEMYSŁAW. KRAKÓW;

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. KURDECHA, ALEX. ---;
2. POCHKAI, ANDRII. FIRE HAND LUBLIN;
3. SŁOMKA, DANIEL. GOLINA;
4. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
5. MONACHOWICZ, MAREK. ZŁOTY TUR GDYNIA;
6. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
7. POCHREBNIAK, ARTEM. ARMFIGHT PIASECZNO;
8. PODGÓRSKI, MARIUSZ. SPARTAN WARSZAWA;
9. NANOVSKYI, SERHII. UKRAINA;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. SPARTAN WARSZAWA;
2. NANOVSKYI, SERHII. UKRAINA;
3. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. ---;
4. MAŁYSKA, PRZEMYSŁAW. ---;
5. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
6. MAMCZARZ, MATEUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
7. PAŹDZIOR, PAWEŁ. ---;
8. HOŁUB, ERNEST. ---;

SENIOR MEN RIGHT 78 KG
1. JACZEWSKI, ARTUR. HULK WĘGRÓW;
2. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
3. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
4. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN;
5. KACZOROWSKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. SKAKOWSKI, JURIJ. KAZACHSTAN;
7. WRZASKOWSKI, SZYMON. KONIN;
8. CZAJKA, MARIUSZ. KŁODAWA;
9. CZERNIK, SZYMON. FIRE HAND LUBLIN;
10. KAWIAK, DANIEL. LUBLIN;
11. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW. TYTAN JAWORZNO;
12. ZIÓŁKOWSKI, SEBASTIAN. LUBLIN;

SENIOR MEN RIGHT 86 KG
1. WOJTYRA, EMIL. HULK WĘGRÓW;
2. SINICA, KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. POCHREBNIAK, ARTEM. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. CIBA, PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO;
5. ROSŁOŃ, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. WALCZAK, MATEUSZ. SPARTAN WARSZAWA;
7. HOŁÓWKO, ARKADIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
8. SADURSKI, DAMIAN. ---;
9. DURDA, TOMASZ. ---;

SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO;
2. KULISHOV, OLEKSANDR. SPARTAN WARSZAWA;
3. CZERNIK, DARIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
4. KARCZEWSKI, PRZEMYSŁAW. ---;
5. JUSIAK, ADRIAN. FIRE HAND LUBLIN;
6. DULNIAK, PIOTR. ŚWIDNIK;
7. KUKURYK, ARTUR. WILCZOPOLE;
8. POLESZAK, MICHAŁ. ---;
9. OLSZAK, ŁUKASZ. ---;

SENIOR MEN RIGHT +95 KG
1. KURDECHA, ALEX. ---;
2. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. SŁOMKA, DANIEL. GOLINA;
4. POCHKAI, ANDRII. FIRE HAND LUBLIN;
5. GOMÓŁKA, PRZEMYSŁAW. KRAKÓW;
6. TUREK, BARTOSZ. LUBLIN;
7. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
8. SZYMANIAK, PATRYK. SIEDLCE;
9. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;
10. GROTOWSKI, ROBERT. SPARTAN WARSZAWA;

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. KULISHOV, OLEKSANDR. SPARTAN WARSZAWA;
2. KURDECHA, ALEX. ---;
3. SZYMANIAK, PATRYK. SIEDLCE;
4. PODGÓRSKI, MARIUSZ. SPARTAN WARSZAWA;
5. SINICA, KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
6. SŁOMKA, DANIEL. GOLINA;
7. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
8. JACZEWSKI, ARTUR. HULK WĘGRÓW;
9. POCHREBNIAK, ARTEM. ARMFIGHT PIASECZNO;
10. CZERNIK, DARIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
11. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
12. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO;

SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. RADZIK, KATARZYNA. WIKING NISKO;
2. SZELIGA, ESTERA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. PRZYBYSZ, ANNA. TYTAN JAWORZNO;
4. SŁOMKA, WIKTORIA. GOLINA;

 

 

archiwum >>>

Language