Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

Wyniki XVIII Mistrzostw Polski w Armwrestlingu - Cieszyn 2018 >>>

Wyniki XVIII Mistrzostw Polski w Armwrestlingu - Cieszyn 2018  # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

XVIII Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu już za nami. Cieszyn ugościł ponad 200 zawodników z 22 klubów. Poniżej wyniki całego turnieju. ()

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

TOTAL:

Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 NIEDZWIEDZIE ORAWY 28 15 7 478
2 ZŁOTY TUR GDYNIA 8 14 15 299
3 MCKIS TYTAN JAWORZNO 13 12 4 269
4 ARMFIGHT PIASECZNO 9 9 11 259
5 UKS SZESNASTKA 6 10 5 224
6 WIKING 7 7 3 139
7 UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 6 7 2 138
8 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ12 1 1 132
9 UKS WILKI MIEDZYCHÓD 4 5 2 111
10 UKS SAMSON MARKLOWICE 2 6 3 100
11 SPARTAN RYMANÓW 5 1 4 96
12 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 3 3 2 64
13 ZŁOTY NIEDZWIEDZ ZIEMI KOLSKIEJ 2 2 5 63
14 SPARTAN WARSZAWA 3 2 1 53
15 UKS HULK WEGRÓW 1 2 2 49
16 HANDS OF STONE 2 0 2 38
17 ZŁOTY SMOK KIELCE 2 0 2 37
18 UKS LV GYM ARMS 1 1 1 32
19 STEELARM WROCŁAW 1 2 0 30
20 TRAKTOR WOLSZTYN 1 1 0 30
21 TITANARM OPOLE 1 0 0 14
22 FIRE HAND 0 0 1 8

JUNIORZY
Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 NIEDZWIEDZIE ORAWY 19 9 4 302
2 UKS SZESNASTKA 5 8 4 173
3 SPARTAN RYMANÓW 5 1 4 91
4 ZŁOTY TUR GDYNIA 2 3 8 90
5 MCKIS TYTAN JAWORZNO 4 5 1 87
6 UKS SAMSON MARKLOWICE 2 3 3 65
7 UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 2 4 0 48
8 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 2 2 0 34
9 WIKING 2 2 0 34
10 ARMFIGHT PIASECZNO 1 1 2 27
11 UKS LV GYM ARMS 1 1 1 26
12 SPARTAN WARSZAWA 2 0 0 20
13 ZŁOTY SMOK KIELCE 2 0 0 20
14 UKS WILKI MIEDZYCHÓD 2 0 0 20
15 ZŁOTY NIEDZWIEDZ ZIEMI KOLSKIEJ 0 0 3 19
16 TRAKTOR WOLSZTYN 0 1 0 10
17 TITANARM OPOLE 0 0 0 3

SENIORZY
Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 NIEDZWIEDZIE ORAWY 7 6 3 150
2 MCKIS TYTAN JAWORZNO 5 7 3 141
3 ZŁOTY TUR GDYNIA 3 4 3 99
4 ARMFIGHT PIASECZNO 3 2 3 96
5 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ9 0 1 95
6 WIKING 4 3 2 76
7 UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 0 1 2 36
8 SPARTAN WARSZAWA 1 2 1 33
9 UKS HULK WEGRÓW 0 1 2 32
10 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 1 1 2 30
11 STEELARM WROCŁAW 1 2 0 29
12 UKS SZESNASTKA 1 1 1 26
13 UKS WILKI MIEDZYCHÓD 0 2 0 23
14 TRAKTOR WOLSZTYN 1 0 0 20
15 UKS SAMSON MARKLOWICE 0 2 0 18
16 ZŁOTY SMOK KIELCE 0 0 2 15
17 ZŁOTY NIEDZWIEDZ ZIEMI KOLSKIEJ 0 0 2 10
18 FIRE HAND 0 0 1 8
19 UKS LV GYM ARMS 0 0 0 6
20 TITANARM OPOLE 0 0 0 1
21 HANDS OF STONE 0 0 0 0

MASTERS
Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 ARMFIGHT PIASECZNO 4 5 4 109
2 ZŁOTY TUR GDYNIA 2 3 3 67
3 HANDS OF STONE 2 0 2 38
4 UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 2 2 0 34
5 UKS WILKI MIEDZYCHÓD 2 0 0 33
6 WIKING 1 2 1 29
7 NIEDZWIEDZIE ORAWY 2 0 0 26
8 MCKIS TYTAN JAWORZNO 2 0 0 21
9 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ1 1 0 17
10 ZŁOTY NIEDZWIEDZ ZIEMI KOLSKIEJ 1 1 0 17
11 UKS HULK WEGRÓW 1 1 0 17
12 UKS SAMSON MARKLOWICE 0 1 0 17
13 UKS SZESNASTKA 0 0 0 6
14 SPARTAN RYMANÓW 0 0 0 5
15 ZŁOTY SMOK KIELCE 0 0 0 2
16 STEELARM WROCŁAW 0 0 0 1

NIEPEŁNOSPRAWNI
Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 ZŁOTY TUR GDYNIA 1 4 1 43
2 UKS WILKI MIEDZYCHÓD 0 3 2 35
3 ARMFIGHT PIASECZNO 1 1 2 27
4 UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 2 0 0 20
5 MCKIS TYTAN JAWORZNO 2 0 0 20
6 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ2 0 0 20
7 UKS SZESNASTKA 0 1 0 19
8 ZŁOTY NIEDZWIEDZ ZIEMI KOLSKIEJ 1 1 0 17
9 TITANARM OPOLE 1 0 0 10

WYNIKI INDYWIDUALNE

JUNIOR18 MEN LEFT 55 KG
1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. PUŁAWSKI ADRIAN. UKS SZESNASTKA
3. ZAORSKI DOMINIK. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN LEFT 60KG
1. BUGAJSKI SZYMON. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. KOWALEWSKI MATEUSZ. UKS SZESNASTKA
3. KORGÓL DAMIAN. UKS SZESNASTKA
4. FUDRO DARIUSZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. KUBACKA MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. KOCJAN MATEUSZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
7. HALLMANN OSKAR. ZŁOTY TUR GDYNIA
8. JURKOWSKI IGNACY. UKS SZESNASTKA
9. KOSIECKI ALEKSANDER. UKS SZESNASTKA
10. OLMA STANISŁAW. UKS SAMSON MARKLOWICE
11. JAZOWSKI RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR18 MEN LEFT 65KG
1. KOPYŚC ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. DUDEK MATEUSZ. UKS SZESNASTKA
3. MARZECKI JAN. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. HARKABUZIK RAFAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. BINDAS PATRYK. UKS SZESNASTKA
6. DOMBRZALSKI PAWEŁ. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN LEFT 70KG
1. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WALTAR RADOSŁAW. UKS SAMSON MARKLOWICE
3. BRAUER KRZYSZTOF. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. CHEŁMINIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. MUTKA EMANUEL. UKS SZESNASTKA
6. CZUCHRYTA TOMASZ. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN LEFT 75KG
1. STECYK JACEK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. PUKOWSKI MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. BERNACKI RAFAŁ. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. BACZA MAREK. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR18 MEN LEFT 80KG
1. NIESPOREK DAWID. UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN LEFT +80KG
1. HYPSIOR WOJCIECH. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. ŚWIĘCKI JAKUB. ARMFIGHT PIASECZNO
3. PIERCHAŁA TOBIASZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. NOWAKOWSKI DAWID. UKS SZESNASTKA
5. KIPISZ KUBA. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN RIGHT 50KG
1. ZAORSKI DOMINIK. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN RIGHT 55 KG
1. PUŁAWSKI ADRIAN. UKS SZESNASTKA
2. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR18 MEN RIGHT 60KG
1. FUDRO DARIUSZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BUGAJSKI SZYMON. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. HALLMANN OSKAR. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. KORGÓL DAMIAN. UKS SZESNASTKA
5. KOSIECKI ALEKSANDER. UKS SZESNASTKA
6. KOWALEWSKI MATEUSZ. UKS SZESNASTKA
7. JAZOWSKI RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. JURKOWSKI IGNACY. UKS SZESNASTKA
9. OLMA STANISŁAW. UKS SAMSON MARKLOWICE
10. KOCJAN MATEUSZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
11. KUBACKA MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR18 MEN RIGHT 65KG
1. DUDEK MATEUSZ. UKS SZESNASTKA
2. KOPYŚC ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. HARKABUZIK RAFAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. DOMBRZALSKI PAWEŁ. UKS SZESNASTKA
5. MARZECKI JAN. UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN RIGHT 70KG
1. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. MUTKA EMANUEL. UKS SZESNASTKA
3. BRAUER KRZYSZTOF. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. WALTAR RADOSŁAW. UKS SAMSON MARKLOWICE
5. CHEŁMINIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. CZUCHRYTA TOMASZ. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN RIGHT 75KG
1. STECYK JACEK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. BERNACKI RAFAŁ. UKS SAMSON MARKLOWICE
3. PUKOWSKI MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. BACZA MAREK. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR18 MEN RIGHT 80KG
1. NIESPOREK DAWID. UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN RIGHT +80KG
1. ŚWIĘCKI JAKUB. ARMFIGHT PIASECZNO
2. PIERCHAŁA TOBIASZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
3. HYPSIOR WOJCIECH. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. NOWAKOWSKI DAWID. UKS SZESNASTKA
5. KIPISZ KUBA. UKS SZESNASTKA

JUNIOR21 MEN LEFT 60KG
1. ŁAPA DAWID. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

JUNIOR21 MEN LEFT 65KG
1. BIEGA DAMIAN. SPARTAN RYMANÓW
2. KWAPISZ TOMEK. UKS LV GYM ARMS
3. KUBACKA ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 MEN LEFT 70KG
1. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. LIPKOWSKI KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR21 MEN LEFT 75KG
1. KRUPA ARTUR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. PANIAK PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. BIEGA ADRIAN. SPARTAN RYMANÓW
4. ŁUKASZCZYK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 MEN LEFT 80KG
1. WINIARSKI DOMINIK. UKS LV GYM ARMS
2. KOŁACZ MATEUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. PRUŚ DAWID. SPARTAN RYMANÓW
4. KOPYŚC PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. DOMAGAŁA MATEUSZ. TRAKTOR WOLSZTYN

JUNIOR21 MEN LEFT 85KG
1. SYNOWIEC ADRIAN. SPARTAN RYMANÓW
2. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. KACZOROWSKI TOMASZ. ARMFIGHT PIASECZNO

JUNIOR21 MEN LEFT 90KG
1. SINICA KACPER. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. DZIUBEK RYSZARD. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. WRZASKOWSKI SZYMON. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

JUNIOR21 MEN LEFT +90KG
1. KULISHOV OLEKSANDR. SPARTAN WARSZAWA
2. KOSOBUDZKI ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR21 MEN RIGHT 60KG
1. ŁAPA DAWID. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

JUNIOR21 MEN RIGHT 65KG
1. BIEGA DAMIAN. SPARTAN RYMANÓW
2. KUBACKA ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. KWAPISZ TOMEK. UKS LV GYM ARMS

JUNIOR21 MEN RIGHT 70KG
1. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. LIPKOWSKI KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR21 MEN RIGHT 75KG
1. KRUPA ARTUR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. BIEGA ADRIAN. SPARTAN RYMANÓW
3. GŁOSKI KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. PANIAK PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. ŁUKASZCZYK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 MEN RIGHT 80KG
1. PRUŚ DAWID. SPARTAN RYMANÓW
2. DOMAGAŁA MATEUSZ. TRAKTOR WOLSZTYN
3. KOŁACZ MATEUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. WINIARSKI DOMINIK. UKS LV GYM ARMS
5. JASNOGÓRSKI MATEUSZ. TITANARM OPOLE
6. KOPYŚC PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR21 MEN RIGHT 85KG
1. SYNOWIEC ADRIAN. SPARTAN RYMANÓW
2. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. KACZOROWSKI TOMASZ. ARMFIGHT PIASECZNO

JUNIOR21 MEN RIGHT 90KG
1. SINICA KACPER. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. DZIUBEK RYSZARD. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR21 MEN RIGHT +90KG
1. KULISHOV OLEKSANDR. SPARTAN WARSZAWA
2. KOSOBUDZKI ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. WRZASKOWSKI SZYMON. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

SENIOR MEN LEFT 55KG
1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. GRALAK MACIEJ. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. ŁAPA DAWID. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
3. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO
4. RACHOWKA ŁUKASZ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN LEFT 65KG
1. FIOŁEK RAFAŁ. TRAKTOR WOLSZTYN
2. BUGAJ PATRYK. STEELARM WROCŁAW
3. NANOVSKYI SERHII. SPARTAN WARSZAWA
4. KOTLARZ DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. KUŚNIERCZYK DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. LEWANDOWSKI ŁUKASZ. UKS HULK WĘGRÓW
7. DUDEK MATEUSZ. UKS SZESNASTKA
8. GRABAS PAWEŁ. STEELARM WROCŁAW
9. KLINKOSZ SŁAWOMIR. ZŁOTY TUR GDYNIA
10. KOPYŚC ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
11. KLINKOSZ JAROSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. MALAS SŁAWOMIR. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. PODGÓRSKI MARIUSZ. SPARTAN WARSZAWA
3. PACHLA-DUCZMALEWSKI KAMIL. WIKING
4. KRZYŻEWSKI JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO
5. KWOLIK SZYMON. TRAKTOR WOLSZTYN
6. HASIŃSKI KRZYSZTOF. ARMFIGHT PIASECZNO
7. KRAWIEC TOMASZ. STEELARM WROCŁAW
8. LIPKOWSKI KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA
9. MAMCARZ MATEUSZ. FIRE HAND

SENIOR MEN LEFT 75KG
1. KACZOROWSKI MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
2. KRUPA ARTUR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. CICHOWLAS DANIEL. FIRE HAND
4. SHEVCHUK LIUBOMYR. UKS HULK WĘGRÓW
5. ŻUREK MARTIN. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. MELCER ADRIAN. UKS SAMSON MARKLOWICE
7. PANIAK PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
8. STECYK JACEK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
9. GROCH DAWID. WIKING
10. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
11. KAJSTURA PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
12. SURMA ADRIAN. UKS SAMSON MARKLOWICE

SENIOR MEN LEFT 80KG
1. BARTOSIEWICZ DAWID. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. GROCH DARUSZ. WIKING
3. GONTARCZYK DAWID. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. WYRWA MATEUSZ. WIKING
5. GOŁDYNIAK STANISŁAW. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
7. DOBRZYŃSKI ŁUKASZ. FIRE HAND
8. KĄŚ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
9. DADAN PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
10. LECH ADAM. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING
12. JAZOWSKI ROMAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
13. KOPYŚC PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
14. KOŁACZ MATEUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN LEFT 85KG
1. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. POTRYKUS BŁAŻEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. WOJTYRA EMIL. UKS HULK WĘGRÓW
4. BEDNARSKI BARTŁOMIEJ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. ZWARDOŃ KAMIL. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
6. DUDA PAVLO. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. RĄCZKA PATRYK. ZŁOTY SMOK KIELCE
8. KILAN PRZEMYSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
10. MILCZAREK MAREK. HANDS OF STONE
11. KUŹNIAR BŁAŻEJ. TITANARM OPOLE
12. KACZOROWSKI TOMASZ. ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN LEFT 90KG
1. SZEWCZYK TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. WOŹNY RAFAŁ. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. BARTOSIEWICZ PIOTR. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. RZANNY WIESŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN
5. MONACHOWICZ MAREK. ZŁOTY TUR GDYNIA
6. GRULKOWSKI JAROSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. PUWAŁOWSKI ROBERT. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
8. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
9. DURDA TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
10. SMALCERZ SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO
11. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN LEFT 100KG
1. FUDAŁA LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MOLENDA MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. WRĄBEL MARIUSZ. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
4. KULISHOV OLEKSANDR. SPARTAN WARSZAWA
5. BIEGUN ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. WRĘCZYCKI PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. IZBIŃSKI CEZARY. UKS LV GYM ARMS
8. CYRAN MACIEJ. WIKING
9. WALDON GRZEGORZ. ZŁOTY SMOK KIELCE
10. BARANOWSKI TOMASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
11. WENTA ŁUKASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
12. PODOLSKI WALDEMAR. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
13. DZIWIŃSKI DAREK. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN LEFT 110KG
1. KAJDAS NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. GROCHOWSKI MARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. JANCZY JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. JABŁOŃSKI KAMIL. ZŁOTY SMOK KIELCE
5. DUDKIEWICZ MARCIN. ZŁOTY TUR GDYNIA
6. BIERNAT MATEUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
7. PACUT PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. BRZEZINA ROBERT. TITANARM OPOLE
9. BUDYCH MACIEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
10. IZBIŃSKI DAWID. UKS LV GYM ARMS
11. ŚWIĄTEK ŁUKASZ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
12. RYTEL ARTUR. ARMFIGHT PIASECZNO
13. GRĘBSKI GRZEGORZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
14. FRĄCKOWIAK MATEUSZ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
15. JARZĄB STANISŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN LEFT +110KG
1. KURDECHA ALEX. ARMFIGHT PIASECZNO
2. MAJAK MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
3. SŁOMKA DANIEL. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. NERYNG WALDEMAR. ARMFIGHT PIASECZNO
5. WALCZAK SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO
6. GORCZYŃSKI GRZEGRZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. KOSOBUDZKI ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. NERYNG MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
9. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. ARMFIGHT PIASECZNO
10. NAPIÓRKOWSKI TOMASZ. FIRE HAND

SENIOR MEN RIGHT 55KG
1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. GRALAK MACIEJ. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. ŁAPA DAWID. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
3. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO
4. RACHOWKA ŁUKASZ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN RIGHT 65KG
1. BUGAJ PATRYK. STEELARM WROCŁAW
2. GRABAS PAWEŁ. STEELARM WROCŁAW
3. KUŚNIERCZYK DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. LEWANDOWSKI ŁUKASZ. UKS HULK WĘGRÓW
5. JUSIEL JAKUB. TRAKTOR WOLSZTYN
6. KLINKOSZ SŁAWOMIR. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. KOTLARZ DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. NANOVSKYI SERHII. SPARTAN WARSZAWA
9. KOPYŚC ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
10. DUDEK MATEUSZ. UKS SZESNASTKA
11. KLINKOSZ JAROSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. MALAS SŁAWOMIR. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. PACHLA-DUCZMALEWSKI KAMIL. WIKING
3. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. KRAWIEC TOMASZ. STEELARM WROCŁAW
5. HASIŃSKI KRZYSZTOF. ARMFIGHT PIASECZNO
6. KRZYŻEWSKI JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO
7. LIPKOWSKI KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA
8. MAMCARZ MATEUSZ. FIRE HAND
9. KWOLIK SZYMON. TRAKTOR WOLSZTYN

SENIOR MEN RIGHT 75KG
1. KRUPA ARTUR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. PODGÓRSKI MARIUSZ. SPARTAN WARSZAWA
3. GROCH DAWID. WIKING
4. KACZOROWSKI MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
5. SHEVCHUK LIUBOMYR. UKS HULK WĘGRÓW
6. MELCER ADRIAN. UKS SAMSON MARKLOWICE
7. CICHOWLAS DANIEL. FIRE HAND
8. KAJSTURA PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
9. ŻUREK MARTIN. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. STECYK JACEK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
11. SURMA ADRIAN. UKS SAMSON MARKLOWICE
12. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN RIGHT 80KG
1. BARTOSIEWICZ DAWID. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. PENC KRZYSZTOF. WIKING
3. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
4. GONTARCZYK DAWID. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. GOŁDYNIAK STANISŁAW. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. DADAN PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. DOBRZYŃSKI ŁUKASZ. FIRE HAND
8. GROCH DARUSZ. WIKING
9. KOŁACZ MATEUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
10. WYRWA MATEUSZ. WIKING
11. JASNOGÓRSKI MATEUSZ. TITANARM OPOLE
12. KĄŚ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
13. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING
14. JAZOWSKI ROMAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
15. KOPYŚC PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN RIGHT 85KG
1. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WOJTYRA EMIL. UKS HULK WĘGRÓW
3. ROSŁON KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO
4. POTRYKUS BŁAŻEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
5. BEDNARSKI BARTŁOMIEJ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. KILAN PRZEMYSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. RĄCZKA PATRYK. ZŁOTY SMOK KIELCE
9. KACZOROWSKI TOMASZ. ARMFIGHT PIASECZNO
10. ZWARDOŃ KAMIL. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
11. DUDA PAVLO. ZŁOTY TUR GDYNIA
12. LECH ADAM. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
13. MILCZAREK MAREK. HANDS OF STONE
14. KUŹNIAR BŁAŻEJ. TITANARM OPOLE

SENIOR MEN RIGHT 90KG
1. WOŹNY RAFAŁ. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. SINICA KACPER. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. SZEWCZYK TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. BARTOSIEWICZ PIOTR. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. GRULKOWSKI JAROSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA
6. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. SMALCERZ SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA
9. DURDA TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
10. PUWAŁOWSKI ROBERT. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
11. MONACHOWICZ MAREK. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN RIGHT 100KG
1. KULISHOV OLEKSANDR. SPARTAN WARSZAWA
2. MOLENDA MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. WRĄBEL MARIUSZ. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
4. WRĘCZYCKI PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. IZBIŃSKI CEZARY. UKS LV GYM ARMS
6. BIEGUN ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. CYRAN MACIEJ. WIKING
8. WALDON GRZEGORZ. ZŁOTY SMOK KIELCE
9. BARANOWSKI TOMASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
10. DZIWIŃSKI DAREK. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
11. PODOLSKI WALDEMAR. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
12. WENTA ŁUKASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN RIGHT 110KG
1. GROCHOWSKI MARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. KAJDAS NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. PACUT PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. GRĘBSKI GRZEGORZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
5. BIERNAT MATEUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
6. IZBIŃSKI DAWID. UKS LV GYM ARMS
7. BRZEZINA ROBERT. TITANARM OPOLE
8. JANCZY JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
9. RYTEL ARTUR. ARMFIGHT PIASECZNO
10. JABŁOŃSKI KAMIL. ZŁOTY SMOK KIELCE
11. ŚWIĄTEK ŁUKASZ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
12. BUDYCH MACIEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
13. DUDKIEWICZ MARCIN. ZŁOTY TUR GDYNIA
14. JARZĄB STANISŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN RIGHT +110KG
1. NERYNG WALDEMAR. ARMFIGHT PIASECZNO
2. KURDECHA ALEX. ARMFIGHT PIASECZNO
3. SŁOMKA DANIEL. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. WALCZAK SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO
5. PALCZEWSKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
6. MAJAK MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
7. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. ARMFIGHT PIASECZNO
8. KOSOBUDZKI ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. GORCZYŃSKI GRZEGRZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
10. NERYNG MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
11. NAPIÓRKOWSKI TOMASZ. FIRE HAND

MASTER MEN LEFT 80KG
1. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
2. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING
3. KUCZA ROBERT. HANDS OF STONE
4. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
5. KWIATKOWSKI ARKADIUSZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
6. TRYBUS RADOSŁAW. ZŁOTY SMOK KIELCE
7. SZYMCZAK ANDRZEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
8. JAZOWSKI ROMAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO

MASTER MEN LEFT 90KG
1. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
3. SZYMKIEWICZ DANIEL. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. STEFANIAK TOMASZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
5. ZAORSKI DAMIAN. UKS SZESNASTKA
6. PUWAŁOWSKI ROBERT. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

MASTER MEN LEFT 100KG
1. GROCHOWSKI MARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. CYRAN MACIEJ. WIKING
3. ŚWIĘCKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
4. PODOLSKI WALDEMAR. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
5. ŁOJAS ANDRZEJ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. SOŚNICKI MACIEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. JODŁOWSKI ANDRZEJ. SPARTAN RYMANÓW

MASTER MEN LEFT +100KG
1. BUDYCH MACIEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
2. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. ARMFIGHT PIASECZNO
3. PALCZEWSKI ROMAN. ARMFIGHT PIASECZNO
4. GORCZYŃSKI GRZEGRZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
5. PALCZEWSKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
6. NERYNG MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
7. JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF. STEELARM WROCŁAW

MASTER MEN RIGHT 80KG
1. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING
2. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
3. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
4. KUCZA ROBERT. HANDS OF STONE
5. KWIATKOWSKI ARKADIUSZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
6. SZYMCZAK ANDRZEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
7. JAZOWSKI ROMAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO

MASTER MEN RIGHT 90KG
1. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. STEFANIAK TOMASZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
3. SZYMKIEWICZ DANIEL. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
5. ZAORSKI DAMIAN. UKS SZESNASTKA
6. PUWAŁOWSKI ROBERT. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

MASTER MEN RIGHT 100KG
1. GROCHOWSKI MARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. ŚWIĘCKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
3. CYRAN MACIEJ. WIKING
4. JODŁOWSKI ANDRZEJ. SPARTAN RYMANÓW
5. ŁOJAS ANDRZEJ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. PODOLSKI WALDEMAR. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
7. SOŚNICKI MACIEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA

MASTER MEN RIGHT +100KG
1. BUDYCH MACIEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
2. PALCZEWSKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
3. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. ARMFIGHT PIASECZNO
4. GORCZYŃSKI GRZEGRZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
5. PALCZEWSKI ROMAN. ARMFIGHT PIASECZNO
6. NERYNG MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO

GRANDMASTER MEN LEFT 75KG
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

GRANDMASTER MEN LEFT 90KG
1. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
2. LASOTA PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

GRANDMASTER MEN LEFT 100KG
1. SUZOS DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
2. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR GDYNIA

GRANDMASTER MEN LEFT +100KG
1. GRALAK STANISŁAW. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. GABRYNOWICZ DARIUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

GRANDMASTER MEN RIGHT 75KG
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

GRANDMASTER MEN RIGHT 90KG
1. LASOTA PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
2. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO

GRANDMASTER MEN RIGHT 100KG
1. SUZOS DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
2. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR GDYNIA

GRANDMASTER MEN RIGHT +100KG
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
2. GRALAK STANISŁAW. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. GABRYNOWICZ DARIUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA

SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
2. GRALAK STANISŁAW. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. LASOTA PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
5. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR GDYNIA

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT OPEN
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
2. GRALAK STANISŁAW. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. LASOTA PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
5. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR GDYNIA

DISABLED MEN LEFT 60KG
1. GRALAK MACIEJ. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. ŁAPA DAWID. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
3. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO
4. ZAORSKI DOMINIK. UKS SZESNASTKA

DISABLED MEN LEFT DO 75KG
1. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. SZYMCZAK ANDRZEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
3. LUDWIK KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. RACHOWKA ŁUKASZ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

DISABLED MEN LEFT DO 90KG
1. WRZASKOWSKI SZYMON. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
2. KOŁODZIEJEK ROBERT. UKS SZESNASTKA

DISABLED MEN LEFT +90KG
1. GABRYNOWICZ DARIUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

DISABLED MEN RIGHT 60KG
1. GRALAK MACIEJ. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. ŁAPA DAWID. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
3. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO
4. ZAORSKI DOMINIK. UKS SZESNASTKA

DISABLED MEN RIGHT DO 75KG
1. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. LUDWIK KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. RACHOWKA ŁUKASZ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

DISABLED MEN RIGHT DO 90KG
1. JASNOGÓRSKI MATEUSZ. TITANARM OPOLE
2. WRZASKOWSKI SZYMON. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
3. SZYMCZAK ANDRZEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
4. KOŁODZIEJEK ROBERT. UKS SZESNASTKA

DISABLED MEN RIGHT +90KG
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
2. GABRYNOWICZ DARIUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 WOMEN LEFT 50KG
1. OLEJNICZAK KARINA. UKS SZESNASTKA
2. SOJA WERONIKA. UKS SZESNASTKA
3. SOŃTA VANESSA. UKS SZESNASTKA
4. BROCA PATRYCJA. UKS SZESNASTKA
5. DŁUGOSZ KATARZYNA. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55KG
1. JAWOSZEK JULIA. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. CZERNIEJEWSKA OLIWIA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. WABERSKA JULIA. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 WOMEN LEFT 60KG
1. WOŹNIAK ALEKSANDRA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. ZIELIŃSKA MAGDALENA. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG
1. GŁOSKA MARIOLA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. RÓŻAŃSKA JULIA. WIKING
3. SŁOMKA WIKTORIA. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. LIEBON MARTYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 WOMEN LEFT +70KG
1. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50KG
1. OLEJNICZAK KARINA. UKS SZESNASTKA
2. SOJA WERONIKA. UKS SZESNASTKA
3. SOŃTA VANESSA. UKS SZESNASTKA
4. BROCA PATRYCJA. UKS SZESNASTKA
5. DŁUGOSZ KATARZYNA. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55KG
1. JAWOSZEK JULIA. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. CZERNIEJEWSKA OLIWIA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. WABERSKA JULIA. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60KG
1. WOŹNIAK ALEKSANDRA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. ZIELIŃSKA MAGDALENA. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65KG
1. GŁOSKA MARIOLA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. RÓŻAŃSKA JULIA. WIKING
3. SŁOMKA WIKTORIA. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. LIEBON MARTYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70KG
1. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN LEFT 50KG
1. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. MORAWSKA NATALIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. SŁOWIK KAMILA. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR21 WOMEN LEFT 55KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING
2. PRZYBYSZ ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR21 WOMEN LEFT 65KG
1. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. RÓŻAŃSKA WIKTORIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR21 WOMEN LEFT 70KG
1. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN LEFT +70KG
1. POWROŹNIK ELŻBIETA. ZŁOTY SMOK KIELCE

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50KG
1. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. MORAWSKA NATALIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. SŁOWIK KAMILA. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING
2. PRZYBYSZ ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65KG
1. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. RÓŻAŃSKA WIKTORIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 70KG
1. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN RIGHT +70KG
1. POWROŹNIK ELŻBIETA. ZŁOTY SMOK KIELCE

SENIOR WOMEN LEFT 50KG
1. WĘDROWSKA MAGDALENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. OLEJNICZAK KARINA. UKS SZESNASTKA
3. SOJA WERONIKA. UKS SZESNASTKA
4. MORAWSKA NATALIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT 55KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING
2. PRZYBYSZ ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. SOŁOWIANIUK OLA. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN LEFT 60KG
1. WOŹNIAK ALEKSANDRA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WABERSKA MATYLDA. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN LEFT 65KG
1. WAWRZYNIAK MARLENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. GŁOSKA MARIOLA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT 80KG
1. MORCZYŃSKA MILENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MOCZYDŁOWSKA KINGA. UKS SAMSON MARKLOWICE

SENIOR WOMEN LEFT +80KG
1. JUROSZEK BARBARA. WIKING
2. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. POWROŹNIK ELŻBIETA. ZŁOTY SMOK KIELCE

SENIOR WOMEN RIGHT 50KG
1. OLEJNICZAK KARINA. UKS SZESNASTKA
2. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. WĘDROWSKA MAGDALENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
4. MORAWSKA NATALIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. SOJA WERONIKA. UKS SZESNASTKA

SENIOR WOMEN RIGHT 55KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING
2. PRZYBYSZ ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. SOŁOWIANIUK OLA. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN RIGHT 60KG
1. WOŹNIAK ALEKSANDRA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WABERSKA MATYLDA. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN RIGHT 65KG
1. WAWRZYNIAK MARLENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. GŁOSKA MARIOLA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. OSTROWSKA MAŁGORZATA. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN RIGHT 80KG
1. MORCZYŃSKA MILENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MOCZYDŁOWSKA KINGA. UKS SAMSON MARKLOWICE

SENIOR WOMEN RIGHT +80KG
1. JUROSZEK BARBARA. WIKING
2. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. POWROŹNIK ELŻBIETA. ZŁOTY SMOK KIELCE

MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. TURZYNIECKA SONIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. TURZYNIECKA SONIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

GRANDMASTER WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

GRANDMASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. WABERSKA JULIA. ZŁOTY TUR GDYNIA

DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. WABERSKA JULIA. ZŁOTY TUR GDYNIA

archiwum >>>

Language