Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

VII MISTRZOSTWA RYMANOWA w ARMWRESTLINGU >>>

VII MISTRZOSTWA RYMANOWA w ARMWRESTLINGU # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

VII MISTRZOSTWA RYMANOWA w ARMWRESTLINGU - WYNIKI ()

KOBIETY LEWA OPEN

1 SIEKACZ, URSZULA TYTAN JAWORZNO

2 MAZIARZ, AGNIESZKA MIELEC

3 ZIMA, PATRYCJA RYMANÓW

4 DŁUGOSZ, KATARZYNA SPARTAN RYMANÓW

5 DZWONKOWSKA, ZUZA KROSNO

KOBIETY PRAWA OPEN

1 SIEKACZ, URSZULA TYTAN JAWORZNO

2 MAZIARZ, AGNIESZKA MIELEC

3 ZIMA, PATRYCJA RYMANÓW

4 DŁUGOSZ, KATARZYNA SPARTAN RYMANÓW

5 DZWONKOWSKA, ZUZA KROSNO

JUNIOR21 LEWA OPEN

1 SYNOWIEC, ADRIAN SPARTAN RYMANÓW

2 PRUS, DAWID SPARTAN RYMANÓW

3 KARCZEWSKI, PRZEMYSŁAW LUBLIN

4 BIEGA, DAMIAN SPARTAN RYMANÓW

5 BILANSKI, PATRYK ROSPUCIE

6 JUSZCZAK, ERYK ROSPUCIE

7 BIEGA, ADRIAN SPARTAN RYMANÓW

8 PAWLIK, RAFAŁ WOLA ŁÓZANSKA

9 ZAJDEL, SZCZEPAN RYMANÓW

JUNIOR21 PRAWA OPEN

1 SYNOWIEC, ADRIAN SPARTAN RYMANÓW

2 PRUS, DAWID SPARTAN RYMANÓW

3 KARCZEWSKI, PRZEMYSŁAW LUBLIN

4 PAWLIK, RAFAŁ WOLA ŁÓZANSKA

5 ZAJDEL, SZCZEPAN RYMANÓW

6 BIEGA, DAMIAN SPARTAN RYMANÓW

7 BILANSKI, PATRYK ROSPUCIE

8 BIEGA, ADRIAN SPARTAN RYMANÓW

9 JUSZCZAK, ERYK ROSPUCIE

SENIOR LEWA 80KG

1 CIEPLIK, SZYMON KROSNO

2 SKAKOWSKIY, JURIJ LUBLIN

3 GOLUCH, KAMIL FIREHAND LUBLIN

4 PRUŚ, DAWID SPARTAN RYMANÓW

5 WOJTIUK, ŁUKASZ SAMSON MARKLOWICE

6 ŁYCHA, BARTŁOMIEJ SAMSON MARKLOWICE

7 WILK, ERYK ODRZYKON

8 MAZIARZ, MATEUSZ MIELEC

9 URBANIK, BARTŁOMIEJ SPARTAN RYMANÓW

10 HOŁÓWKO, ARKADIUSZ LUBLIN

11 RAKOCZY, ARTUR KROSNO

SENIOR PRAWA 80KG

1 SKAKOWSKIY, JURIJ LUBLIN

2 HOŁÓWKO, ARKADIUSZ LUBLIN

3 WOJTIUK, ŁUKASZ SAMSON MARKLOWICE

4 CIEPLIK, SZYMON KROSNO

5 MAZIARZ, MATEUSZ MIELEC

6 GOLUCH, KAMIL FIREHAND LUBLIN

7 ŁYCHA, BARTŁOMIEJ SAMSON MARKLOWICE

8 URBANIK, BARTŁOMIEJ SPARTAN RYMANÓW

9 WILK, ERYK ODRZYKON

10 RAKOCZY, ARTUR KROSNO

SENIOR LEWA +80KG

1 KARDYŚ, DAWID MIELEC

2 MIKOS, KRZYSZTOF SPARTAN RYMANÓW

3 ŁOPATA, MARCIN NIEDZWIEDZIE ORAWY

4 BAWOŁ, BRENDON MIEKISZ STARY

5 SYNOWIEC, ADRIAN SPARTAN RYMANÓW

6 WARMUZ, DAWID TYTAN JAWORZNO

7 RAJCHEL, JAKUB SPARTAN RYMANÓW

8 RABADA, SEBASTIAN SPARTAN RYMANÓW

9 OLSZAK, ŁUKASZ LUBLIN

10 KRZYZANOWSKI, GRZEGORZ SPARTAN RYMANÓW

11 DRWIEGA, ARKADIUSZ SPARTAN RYMANÓW

12 KARCZEWSKI, PRZEMYSŁAW LUBLIN

13 URBANCZYK, MATEUSZ SAMSON MARKLOWICE

14 PAWLIK, RAFAŁ WOLA ŁÓZANSKA

15 KRUK, BOGDAN BEŁCHATÓW

SENIOR PRAWA +80KG

1 KARDYŚ, DAWID MIELEC

2 JUSIAK, ADRIAN FIREHAND LUBLIN

3 BAUĆ, ŁUKASZ TYTAN JAWORZNO

4 RAJCHEL, JAKUB SPARTAN RYMANÓW

5 MIKOŚ, KRZYSZTOF SPARTAN RYMANÓW

6 OLSZAK, ŁUKASZ LUBLIN

7 BAWOŁ, BRENDON MIEKISZ STARY

8 ŁOPATA, MARCIN NIEDZWIEDZIE ORAWY

9 RABADA, SEBASTIAN SPARTAN RYMANÓW

10 KRZYZANOWSKI, GRZEGORZ SPARTAN RYMANÓW

11 DRWIEGA, ARKADIUSZ SPARTAN RYMANÓW

12 URBANCZYK, MATEUSZ SAMSON MARKLOWICE

13 KRUK, BOGDAN BEŁCHATÓW

archiwum >>>

Language