Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

KADRA POLSKI 2018 - TURCJA >>>

KADRA POLSKI 2018 - TURCJA # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Przedstawiciele drużyn już otrzymali takie informacje. Aby usprawnić kontakt - przekazujemy ją do wszystkich zawodników. Kadra Polski oraz szczegóły wyjazdu na Mistrzostwa Świata 2018, Turcja. ()

Poniżej lista zawodników którzy zakwalifikowali się do Kadry Polski na Mistrzostwa Świata w Armwrestlingu 2018. Jako, że wyjazd jest dość skomplikowany (procedury rejestracji drużyny, rezerwacji hotelu itp) prosimy o zgłoszenia osób chętnych do wyjazdu - do dnia 31.07.2018. Włącznie z osobami, które znajdują się na tzw. "liście rezerwowej". Informacja o tym, że dana osoba NIE JEDZIE na mistrzostwa też jest ważna.

W zgłoszeniu prosimy o umieszczenie:
- imienia i nazwiska
- kategorii wagowych w jakich planujecie start
- daty urodzenia
- numeru telefonu
- adresu email

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: polisharmwrestling@gmail.com
Prosimy też o umieszczenie w mailu następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Federację Armwrestling Polska z siedzibą w Gdyni, 81-245, ul. Okrzei 18/7 w celu przygotowania kadry Polski na Mistrzostwa Świata w Turcji 2018.

Wybrane informacje na temat wyjazdu na Mistrzostwa Świata:
Miejscowość: ANTALYA
Data: 12 - 21 października 2018

Wizy:
każdy obywatel Polski potrzebuje Wizę aby wjechać na teren Turcji. Wizy do zamówienia online pod adresem:
https://www.evisa.gov.tr/pl/
Opłata za wizę: 20 USD
Ilość wjazdów: Wjazd wielokrotny
Po zakupie: Twoja e-wiza jest ważna na całkowity okres 180 dni . Twój pobyt nie może przekroczyć 90 dni. Kupując już dziś - macie bez problemu wizę ważną

przelot
na dzień dzisiejszy koszt przelotu z Warszawy do Antalii wychodzi:
- około 900-1500pln

terminarz
juniorzy: 13.10.2018 do 17.10.2018
masters: 13.10.2018 do 19.10.2018
niepełnosprawni: 13.10.2018 do 19.10.2018
seniorzy: 17.10.2018 do 21.10.2018

hotel
PGS HOTELS KREMLIN PALACE & VENUE
jedynka standard 102 € (za 1 osobę)
dwójka standard: 120 € (za 2 osoby)
trójka standard: 168 € (za 3 osoby)
pokój rodzinny: 180 € (3 osobowy)
pokój rodzinny: 228 € (4 osobowy)
transfer w obie strony (za osobę): 20 EURO

SWANDOR HOTELS TOPKAPI PALACE
jedynka standard: 94 € (za 1 osobę)
dwójka standard: 110 € (za 2 osoby)
trójka standard: 154 € (za 3 osoby)
pokój rodzinny: 165 € (3 osobowy)
pokój rodzinny: 209 € (4 osobowy)
transfer w obie strony (za osobę): 20 EURO

Nie ma możliwości zakwaterowania się w innym hotelu niż oficjalny. Rezerwacja hotelu możliwa tylko przez Federację Armwrestling Polska

Więcej informacji na temat wyjazdu:
http://armwrestling.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=4
 



Poniżej lista klubów i zawodników, którzy jeszcze nie zostali potwierdzeni do startu.

UKS HULK WĘGRÓW
CHODYNA, MARIUSZ
- MASTER MEN LEFT 80KG - miejsce: 1
- MASTER MEN RIGHT 80KG - miejsce: 2
WOJTYRA, EMIL
- SENIOR MEN RIGHT 85KG - miejsce: 2

NIEDŹWIEDZIE ORAWY
BISZCZAK, KAMIL
- JUNIOR18 MEN LEFT 55 KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN LEFT 55KG - miejsce: 1
- JUNIOR18 MEN RIGHT 55 KG - miejsce: 2
- SENIOR MEN RIGHT 55KG - miejsce: 1
BUGAJSKI, SZYMON
- JUNIOR18 MEN LEFT 60KG - miejsce: 1
- JUNIOR18 MEN RIGHT 60KG - miejsce: 2
MORZYNIEC, PIOTR
- JUNIOR18 MEN LEFT 70KG - miejsce: 1
- JUNIOR18 MEN RIGHT 70KG - miejsce: 1
PUKOWSKI, MICHAŁ
- JUNIOR18 MEN LEFT 75KG - miejsce: 2
KUBACKA, PATRYK
- JUNIOR21 MEN LEFT 70KG - miejsce: 1
- JUNIOR21 MEN RIGHT 70KG - miejsce: 1
PANIAK, PAWEŁ
- JUNIOR21 MEN LEFT 75KG - miejsce: 2
SZARLEJ, PAWEŁ
- JUNIOR21 MEN LEFT 85KG - miejsce: 2
- JUNIOR21 MEN RIGHT 85KG - miejsce: 2
DZIUBEK, RYSZARD
- JUNIOR21 MEN LEFT 90KG - miejsce: 2
- JUNIOR21 MEN RIGHT 90KG - miejsce: 2
ŁACIAK, KAMIL
- SENIOR MEN LEFT 85KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN RIGHT 85KG - miejsce: 1
KWIATKOWSKI, JERZY
- MASTER MEN LEFT 90KG - miejsce: 1
- MASTER MEN RIGHT 90KG - miejsce: 1
FUDRO, DARIUSZ
- JUNIOR18 MEN RIGHT 60KG - miejsce: 1
KUBACKA, ŁUKASZ
- JUNIOR21 MEN RIGHT 65KG - miejsce: 2
WOŹNIAK, ALEKSANDRA
- JUNIOR18 WOMEN LEFT 60KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN LEFT 60KG - miejsce: 1
- JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN RIGHT 60KG - miejsce: 1
GŁOSKA, MARIOLA
- JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN LEFT 65KG - miejsce: 2
- JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN RIGHT 65KG - miejsce: 2
HARKABUZIK, SABINA
- JUNIOR18 WOMEN LEFT +70KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN LEFT +80KG - miejsce: 2
- JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN RIGHT +80KG - miejsce: 2
ZBOREK, MARIA
- JUNIOR21 WOMEN LEFT 50KG - miejsce: 1
- JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN RIGHT 50KG - miejsce: 2
CHLEBEK, KAMILA
- JUNIOR21 WOMEN LEFT 65KG - miejsce: 1
- JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65KG - miejsce: 1
MARTYNIAK, ŻANETA
- JUNIOR21 WOMEN LEFT 70KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN LEFT 70 KG - miejsce: 1
- JUNIOR21 WOMEN RIGHT 70KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG - miejsce: 2

STEELARM WROCŁAW
BUGAJ, PATRYK
- SENIOR MEN LEFT 65KG - miejsce: 2
- SENIOR MEN RIGHT 65KG - miejsce: 1
GRABAS, PAWEŁ
- SENIOR MEN RIGHT 65KG - miejsce: 2

ZŁOTY SMOK KIELCE
POWROŹNIK, ELŻBIETA
- JUNIOR21 WOMEN LEFT +70KG - miejsce: 1
- JUNIOR21 WOMEN RIGHT +70KG - miejsce: 1

TITANARM OPOLE
JASNOGÓRSKI, MATEUSZ
- DISABLED MEN RIGHT DO 90KG - miejsce: 1

ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
LASOTA, PAWEŁ
- GRANDMASTER MEN LEFT 90KG - miejsce: 2
- GRANDMASTER MEN RIGHT 90KG - miejsce: 1
WRZASKOWSKI, SZYMON
- DISABLED MEN LEFT DO 90KG - miejsce: 1
- DISABLED MEN RIGHT DO 90KG - miejsce: 2

HANDS OF STONE
PODGÓRSKI, WIESŁAW
- GRANDMASTER MEN LEFT 75KG - miejsce: 1
- SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN - miejsce: 1
- GRANDMASTER MEN RIGHT 75KG - miejsce: 1

TRAKTOR WOLSZTYN
FIOŁEK, RAFAŁ
- SENIOR MEN LEFT 65KG - miejsce: 1
DOMAGAŁA, MATEUSZ
- JUNIOR21 MEN RIGHT 80KG - miejsce: 2

WIKING NISKO
GROCH, DARUSZ
- SENIOR MEN LEFT 80KG - miejsce: 2
CIBA, PRZEMYSŁAW
- MASTER MEN LEFT 80KG - miejsce: 2
- MASTER MEN RIGHT 80KG - miejsce: 1
CYRAN, MACIEJ
- MASTER MEN LEFT 100KG - miejsce: 2
PACHLA-DUCZMALEWSKI, KAMIL
- SENIOR MEN RIGHT 70KG - miejsce: 2
PENC, KRZYSZTOF
- SENIOR MEN RIGHT 80KG - miejsce: 2
RÓŻAŃSKA, JULIA
- JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG - miejsce: 2
- JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65KG - miejsce: 2
RADZIK, KATARZYNA
- JUNIOR21 WOMEN LEFT 55KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN LEFT 55KG - miejsce: 1
- JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN RIGHT 55KG - miejsce: 1
JUROSZEK, BARBARA
- SENIOR WOMEN LEFT +80KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN RIGHT +80KG - miejsce: 1

UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
GRALAK, MACIEJ
- SENIOR MEN LEFT 60 KG - miejsce: 1
- DISABLED MEN LEFT 60KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN RIGHT 60 KG - miejsce: 1
- DISABLED MEN RIGHT 60KG - miejsce: 1
MALAS, SŁAWOMIR
- SENIOR MEN LEFT 70KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN RIGHT 70KG - miejsce: 1
GRALAK, STANISŁAW
- GRANDMASTER MEN LEFT +100KG - miejsce: 1
- SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN - miejsce: 2
- GRANDMASTER MEN RIGHT +100KG - miejsce: 2
- SGRAND_MASTERS MEN RIGHT OPEN - miejsce: 2
WĘDROWSKA, MAGDALENA
- SENIOR WOMEN LEFT 50KG - miejsce: 1
WAWRZYNIAK, MARLENA
- SENIOR WOMEN LEFT 65KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN RIGHT 65KG - miejsce: 1
MORCZYŃSKA, MILENA
- SENIOR WOMEN LEFT 80KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN RIGHT 80KG - miejsce: 1

UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
SINICA, KACPER
- JUNIOR21 MEN LEFT 90KG - miejsce: 1
- JUNIOR21 MEN RIGHT 90KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN RIGHT 90KG - miejsce: 2
MORAWSKA, NATALIA
- JUNIOR21 WOMEN LEFT 50KG - miejsce: 2
- JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50KG - miejsce: 2
RÓŻAŃSKA, WIKTORIA
- JUNIOR21 WOMEN LEFT 65KG - miejsce: 2
- JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65KG - miejsce: 2
TURZYNIECKA, SONIA
- MASTER WOMEN LEFT OPEN - miejsce: 2
- GRANDMASTER WOMEN LEFT OPEN - miejsce: 1
- DISABLED WOMEN LEFT OPEN - miejsce: 1
- MASTER WOMEN RIGHT OPEN - miejsce: 2
- GRANDMASTER WOMEN RIGHT OPEN - miejsce: 1
- DISABLED WOMEN RIGHT OPEN - miejsce: 1

ZŁOTY TUR GDYNIA
OSTROWSKA, MAŁGORZATA
- SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG - miejsce: 1

UKS LV GYM ARMS
KWAPISZ, TOMEK
- JUNIOR21 MEN LEFT 65KG - miejsce: 2
WINIARSKI, DOMINIK
- JUNIOR21 MEN LEFT 80KG - miejsce: 1

SPARTAN RYMANÓW
BIEGA, DAMIAN
- JUNIOR21 MEN LEFT 65KG - miejsce: 1
- JUNIOR21 MEN RIGHT 65KG - miejsce: 1
SYNOWIEC, ADRIAN
- JUNIOR21 MEN LEFT 85KG - miejsce: 1
- JUNIOR21 MEN RIGHT 85KG - miejsce: 1
BIEGA, ADRIAN
- JUNIOR21 MEN RIGHT 75KG - miejsce: 2
PRUŚ, DAWID
- JUNIOR21 MEN RIGHT 80KG - miejsce: 1

SPARTAN WARSZAWA
KULISHOV, OLEKSANDR
- JUNIOR21 MEN LEFT +90KG - miejsce: 1
- JUNIOR21 MEN RIGHT +90KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN RIGHT 100KG - miejsce: 1
PODGÓRSKI, MARIUSZ
- SENIOR MEN LEFT 70KG - miejsce: 2
- SENIOR MEN RIGHT 75KG - miejsce: 2

UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
ŁAPA, DAWID
- JUNIOR21 MEN LEFT 60KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN LEFT 60 KG - miejsce: 2
- DISABLED MEN LEFT 60KG - miejsce: 2
- JUNIOR21 MEN RIGHT 60KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN RIGHT 60 KG - miejsce: 2
- DISABLED MEN RIGHT 60KG - miejsce: 2
BUDYCH, MACIEJ
- MASTER MEN LEFT +100KG - miejsce: 1
- MASTER MEN RIGHT +100KG - miejsce: 1
SZYMCZAK, ANDRZEJ
- DISABLED MEN LEFT DO 75KG - miejsce: 2

ARMFIGHT PIASECZNO
ŚWIĘCKI, JAKUB
- JUNIOR18 MEN LEFT +80KG - miejsce: 2
- JUNIOR18 MEN RIGHT +80KG - miejsce: 1
KACZOROWSKI, MICHAŁ
- SENIOR MEN LEFT 75KG - miejsce: 1
KURDECHA, ALEX
- SENIOR MEN LEFT +110KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN RIGHT +110KG - miejsce: 2
MAJAK, MAREK
- SENIOR MEN LEFT +110KG - miejsce: 2
WALEŚKO, WOJCIECH
- MASTER MEN LEFT 90KG - miejsce: 2
- GRANDMASTER MEN LEFT 90KG - miejsce: 1
- GRANDMASTER MEN RIGHT 90KG - miejsce: 2
HERTMANOWSKI, MIROSŁAW
- MASTER MEN LEFT +100KG - miejsce: 2
SUZOS, DARIUSZ
- GRANDMASTER MEN LEFT 100KG - miejsce: 1
- GRANDMASTER MEN RIGHT 100KG - miejsce: 1
KRÓLIK, KONSTANTY
- DISABLED MEN LEFT +90KG - miejsce: 2
- GRANDMASTER MEN RIGHT +100KG - miejsce: 1
- SGRAND_MASTERS MEN RIGHT OPEN - miejsce: 1
- DISABLED MEN RIGHT +90KG - miejsce: 1
NERYNG, WALDEMAR
- SENIOR MEN RIGHT +110KG - miejsce: 1
ŚWIĘCKI, PIOTR
- MASTER MEN RIGHT 100KG - miejsce: 2
PALCZEWSKI, PIOTR
- MASTER MEN RIGHT +100KG - miejsce: 2

UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
STECYK, JACEK
- JUNIOR18 MEN LEFT 75KG - miejsce: 1
- JUNIOR18 MEN RIGHT 75KG - miejsce: 1
WOŹNY, RAFAŁ
- SENIOR MEN LEFT 90KG - miejsce: 2
- SENIOR MEN RIGHT 90KG - miejsce: 1
CZERNIEJEWSKA, OLIWIA
- JUNIOR18 WOMEN LEFT 55KG - miejsce: 2
- JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55KG - miejsce: 2

UKS SAMSON MARKLOWICE

MCKIS TYTAN JAWORZNO
KOPYŚC, ŁUKASZ
- JUNIOR18 MEN LEFT 65KG - miejsce: 1
- JUNIOR18 MEN RIGHT 65KG - miejsce: 2
HYPSIOR, WOJCIECH
- JUNIOR18 MEN LEFT +80KG - miejsce: 1
KRUPA, ARTUR
- JUNIOR21 MEN LEFT 75KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN LEFT 75KG - miejsce: 2
- JUNIOR21 MEN RIGHT 75KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN RIGHT 75KG - miejsce: 1
KOSOBUDZKI, ŁUKASZ
- JUNIOR21 MEN LEFT +90KG - miejsce: 2
- JUNIOR21 MEN RIGHT +90KG - miejsce: 2
SZEWCZYK, TOMASZ
- SENIOR MEN LEFT 90KG - miejsce: 1
FUDAŁA, LUCJAN
- SENIOR MEN LEFT 100KG - miejsce: 1
MOLENDA, MARCIN
- SENIOR MEN LEFT 100KG - miejsce: 2
- SENIOR MEN RIGHT 100KG - miejsce: 2
KAJDAS, NATAN
- SENIOR MEN LEFT 110KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN RIGHT 110KG - miejsce: 2
GROCHOWSKI, MARIUSZ
- SENIOR MEN LEFT 110KG - miejsce: 2
- MASTER MEN LEFT 100KG - miejsce: 1
- SENIOR MEN RIGHT 110KG - miejsce: 1
- MASTER MEN RIGHT 100KG - miejsce: 1
KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW
- DISABLED MEN LEFT DO 75KG - miejsce: 1
- DISABLED MEN RIGHT DO 75KG - miejsce: 1
PRZYBYSZ, ANNA
- JUNIOR21 WOMEN LEFT 55KG - miejsce: 2
- SENIOR WOMEN LEFT 55KG - miejsce: 2
- JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55KG - miejsce: 2
- SENIOR WOMEN RIGHT 55KG - miejsce: 2

UKS SZESNASTKA
PUŁAWSKI, ADRIAN
- JUNIOR18 MEN LEFT 55 KG - miejsce: 2
- JUNIOR18 MEN RIGHT 55 KG - miejsce: 1
KOWALEWSKI, MATEUSZ
- JUNIOR18 MEN LEFT 60KG - miejsce: 2
DUDEK, MATEUSZ
- JUNIOR18 MEN LEFT 65KG - miejsce: 2
- JUNIOR18 MEN RIGHT 65KG - miejsce: 1
KOŁODZIEJEK, ROBERT
- DISABLED MEN LEFT DO 90KG - miejsce: 2
ZAORSKI, DOMINIK
- JUNIOR18 MEN RIGHT 50KG - miejsce: 1
MUTKA, EMANUEL
- JUNIOR18 MEN RIGHT 70KG - miejsce: 2
OLEJNICZAK, KARINA
- JUNIOR18 WOMEN LEFT 50KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN LEFT 50KG - miejsce: 2
- JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50KG - miejsce: 1
- SENIOR WOMEN RIGHT 50KG - miejsce: 1
SOJA, WERONIKA
- JUNIOR18 WOMEN LEFT 50KG - miejsce: 2
- JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50KG - miejsce: 2
ZIELIŃSKA, MAGDALENA
- JUNIOR18 WOMEN LEFT 60KG - miejsce: 2
- JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60KG - miejsce: 2

 

archiwum >>>

Language