Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

Puchar Polski – listy startowe! >>>

Puchar Polski – listy startowe! # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Najpierw ważna informacja! Zmiana miejsca ważenia i weryfikacji, podawajcie dalej każdemu kto się wybiera. Ważenie odbędzie się w Supersam Katowice, ul. Skargi 6, na poziomie 1. Piątek od 16 do 20:00 ()

LISTY STARTOWE w/g rejestracji

 

MAN - junior18 - 57kg - LEFT

1. Damian Graczek, (MCKiS Tytan Jaworzno)

2. Patryk Smutek, (Niedźwiedzie Orawy)

3. Kamil Biszczak, (Niedźwiedzie Orawy)

4. Kamil Plaksa, (Złoty Tur Gdynia)

 

MAN - junior18 - 57kg - RIGHT

1. Damian Graczek, (MCKiS Tytan Jaworzno)

2. Patryk Smutek, (Niedźwiedzie Orawy)

3. Kamil Biszczak, (Niedźwiedzie Orawy)

4. Kamil Plaksa, (Złoty Tur Gdynia)

 

MAN - junior18 - 63kg - LEFT

1. Mateusz Kocjan, (UKS "Samson Marklowice")

2. Jan Marzecki, (UKS "Samson Marklowice")

3. Dariusz Fudro, (Niedźwiedzie Orawy)

4. Szymon Gugajski, (Niedźwiedzie Orawy)

5. Michał Kubacka, (Niedźwiedzie Orawy)

6. DAMIAN KORGÓL, (UKS „SZESNASTAKA”)

7. PATRYK KOWALCZYK, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

MAN - junior18 - 63kg - RIGHT

1. Mateusz Kocjan, (UKS "Samson Marklowice")

2. Jan Marzecki, (UKS "Samson Marklowice")

3. Dariusz Fudro, (Niedźwiedzie Orawy)

4. Szymon Gugajski, (Niedźwiedzie Orawy)

5. Michał Kubacka, (Niedźwiedzie Orawy)

6. DAMIAN KORGÓL, (UKS „SZESNASTAKA”)

7. PATRYK KOWALCZYK, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

MAN - junior18 - 70kg - LEFT

1. Łukasz Kopyść, (MCKiS Tytan Jaworzno)

2. Rafał Bernacki, (UKS "Samson Marklowice")

3. Radosław Waltar, (UKS "Samson Marklowice")

4. Piotr Morzyniec, (Niedźwiedzie Orawy)

5. Kamil Chełminiak, (Niedźwiedzie Orawy)

6. Jacek Stecyk, (Black Skorpion Przyłęk)

7. Krzysztof Brauer, (Złoty Tur Gdynia)

8. MATEUSZ DUDEK, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

MAN - junior18 - 70kg - RIGHT

1. Łukasz Kopyść, (MCKiS Tytan Jaworzno)

2. Rafał Bernacki, (UKS "Samson Marklowice")

3. Radosław Waltar, (UKS "Samson Marklowice")

4. Piotr Morzyniec, (Niedźwiedzie Orawy)

5. Kamil Chełminiak, (Niedźwiedzie Orawy)

6. Jacek Stecyk, (Black Skorpion Przyłęk)

7. Krzysztof Brauer, (Złoty Tur Gdynia)

8. MATEUSZ DUDEK, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

MAN - junior18 - 78kg - LEFT

1. Wiktor Palczewski, (Armfight Piaseczno)

2. Rafał Harkabuzik, (Niedźwiedzie Orawy)

3. Michał Pukowski, (Niedźwiedzie Orawy)

 

MAN - junior18 - 78kg - RIGHT

1. Wiktor Palczewski, (Armfight Piaseczno)

2. Rafał Harkabuzik, (Niedźwiedzie Orawy)

3. Michał Pukowski, (Niedźwiedzie Orawy)

 

MAN - junior18 - +78kg - LEFT

1. Paweł Budych, (UKS"Wilki Międzychód")

2. Adam Pawlik, (MCKiS Tytan Jaworzno)

3. Dawid Pawlik, (MCKiS Tytan Jaworzno)

4. Wojciech Hypsior, (MCKiS Tytan Jaworzno)

5. Tobiasz Pierchała, (UKS "Samson Marklowice")

6. Dawid Niesporek, (UKS "Samson Marklowice")

 

MAN - junior18 - +78kg - RIGHT

1. Paweł Budych, (UKS"Wilki Międzychód")

2. Adam Pawlik, (MCKiS Tytan Jaworzno)

3. Dawid Pawlik, (MCKiS Tytan Jaworzno)

4. Wojciech Hypsior, (MCKiS Tytan Jaworzno)

5. Tobiasz Pierchała, (UKS "Samson Marklowice")

6. Dawid Niesporek, (UKS "Samson Marklowice")

 

MAN - senior - 63kg - LEFT

1. Maciej Gralak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

2. Dawid Łapa, (UKS"Wilki Międzychód")

3. Łukasz Rachowka, (UKS"Wilki Międzychód")

4. Patryk Bugaj, (Steelarm Wrocław)

5. Damian Kuśnierczyk, (MCKiS Tytan Jaworzno)

6. Rafał Jazowski, (MCKiS Tytan Jaworzno)

7. Sebastian Wiśniewski, (Armfight Piaseczno)

8. Jan Półtorak, (Niedźwiedzie Orawy)

9. Marcin Sołtys, (Niedźwiedzie Orawy)

10. Rafał Fiolek, (Traktor Wolsztyn)

11. Patryk Weterle, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

12. Łukasz Lewandowski, (UKS HULK Węgrów)

 

MAN - senior - 63kg - RIGHT

1. Maciej Gralak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

2. Dawid Łapa, (UKS"Wilki Międzychód")

3. Łukasz Rachowka, (UKS"Wilki Międzychód")

4. Patryk Bugaj, (Steelarm Wrocław)

5. Damian Kuśnierczyk, (MCKiS Tytan Jaworzno)

6. Rafał Jazowski, (MCKiS Tytan Jaworzno)

7. Sebastian Wiśniewski, (Armfight Piaseczno)

8. Jan Półtorak, (Niedźwiedzie Orawy)

9. Marcin Sołtys, (Niedźwiedzie Orawy)

10. Rafał Fiolek, (Traktor Wolsztyn)

11. Patryk Weterle, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

12. Łukasz Lewandowski, (UKS HULK Węgrów)

 

MAN - senior - 70kg - LEFT

1. Damian Biega, (Spartan Armwrestling Club)

2. Marek Bacza, (Spartan Armwrestling Club)

3. Serhii Nanovskyi, (Spartan Armwrestling Club)

4. Paweł Grabas, (Steelarm Wrocław)

5. Tomasz Krawiec, (Steelarm Wrocław)

6. Damian Kotlarz, (MCKiS Tytan Jaworzno)

7. Jacek Krzyżewski, (Armfight Piaseczno)

8. Piotr Morzyniec, (Niedźwiedzie Orawy)

9. Patryk Kubacka, (Niedźwiedzie Orawy)

10. Tomasz Kwapisz, (UKS LV GYM ARMS)

11. Piotr Kajstura, (Niedźwiedzie Orawy)

12. ADRIAN KOWAL, (WIKING NISKO)

13. Tymoteusz Stypuła, (Black Skorpion Przyłęk)

14. Jacek Stecyk, (Black Skorpion Przyłęk)

15. Karol Lipkowski, (Złoty Tur Gdynia)

16. Maciej Myślinski, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

17. MATEUSZ DUDEK, (UKS „SZESNASTAKA”)

18. Mariusz Podgórski, (Spartan Armwrestling Club)

 

MAN - senior - 70kg - RIGHT

1. Damian Biega, (Spartan Armwrestling Club)

2. Marek Bacza, (Spartan Armwrestling Club)

3. Serhii Nanovskyi, (Spartan Armwrestling Club)

4. Paweł Grabas, (Steelarm Wrocław)

5. Tomasz Krawiec, (Steelarm Wrocław)

6. Damian Kotlarz, (MCKiS Tytan Jaworzno)

7. Jacek Krzyżewski, (Armfight Piaseczno)

8. Piotr Morzyniec, (Niedźwiedzie Orawy)

9. Patryk Kubacka, (Niedźwiedzie Orawy)

10. Tomasz Kwapisz, (UKS LV GYM ARMS)

11. Piotr Kajstura, (Niedźwiedzie Orawy)

12. ADRIAN KOWAL, (WIKING NISKO)

13. Tymoteusz Stypuła, (Black Skorpion Przyłęk)

14. Jacek Stecyk, (Black Skorpion Przyłęk)

15. Karol Lipkowski, (Złoty Tur Gdynia)

16. Maciej Myślinski, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

17. MATEUSZ DUDEK, (UKS „SZESNASTAKA”)

18. Mariusz Podgórski, (Spartan Armwrestling Club)

 

MAN - senior - 78kg - LEFT

1. Grzegorz Nowotarski, (Spartan Armwrestling Club)

2. Adrian Biega, (Spartan Armwrestling Club)

3. Dawid Pruś, (Spartan Armwrestling Club)

4. Sławomir Malas, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

5. Daniel Cichowlas, (Fire Hand)

6. Arkadiusz Hołówko, (Fire Hand)

7. Jurii Skakovskiy, (Fire Hand)

8. Artur Krupa, (MCKiS Tytan Jaworzno)

9. Bartłomiej Bednarski, (MCKiS Tytan Jaworzno)

10. Radosław Kwietniewski, (MCKiS Tytan Jaworzno)

11. Adrian Surma, (UKS "Samson Marklowice")

12. Michał Kaczorowski, (Armfight Piaseczno)

13. Krzysztof Hasiński, (Armfight Piaseczno)

14. Marcin Struś, (Niedźwiedzie Orawy)

15. Dominik Winiarski, (UKS LV GYM ARMS)

16. Jan Opalski, (Spartan Armwrestling Club)

17. DARIUSZ GROCH, (WIKING NISKO)

18. DAWID GROCH, (WIKING NISKO)

19. KRZYSZTOF PENC, (WIKING NISKO)

20. Rafał Woźny, (Black Skorpion Przyłęk)

21. Mateusz Popielarczyk, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

22. Mariusz Chodyna, (UKS HULK Węgrów)

23. Robert Kucza, (HANDS of STONE)

24. Mirosław Fiołek, (Traktor Wolsztyn)

 

MAN - senior - 78kg - RIGHT

1. Grzegorz Nowotarski, (Spartan Armwrestling Club)

2. Adrian Biega, (Spartan Armwrestling Club)

3. Dawid Pruś, (Spartan Armwrestling Club)

4. Sławomir Malas, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

5. Daniel Cichowlas, (Fire Hand)

6. Arkadiusz Hołówko, (Fire Hand)

7. Jurii Skakovskiy, (Fire Hand)

8. Artur Krupa, (MCKiS Tytan Jaworzno)

9. Bartłomiej Bednarski, (MCKiS Tytan Jaworzno)

10. Radosław Kwietniewski, (MCKiS Tytan Jaworzno)

11. Adrian Surma, (UKS "Samson Marklowice")

12. Michał Kaczorowski, (Armfight Piaseczno)

13. Krzysztof Hasiński, (Armfight Piaseczno)

14. Marcin Struś, (Niedźwiedzie Orawy)

15. Dominik Winiarski, (UKS LV GYM ARMS)

16. Jan Opalski, (Spartan Armwrestling Club)

17. DARIUSZ GROCH, (WIKING NISKO)

18. DAWID GROCH, (WIKING NISKO)

19. KRZYSZTOF PENC, (WIKING NISKO)

20. Rafał Woźny, (Black Skorpion Przyłęk)

21. Dawid Bartosiewicz, (Złoty Tur Gdynia)

22. Mateusz Popielarczyk, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

23. Mariusz Chodyna, (UKS HULK Węgrów)

24. Robert Kucza, (HANDS of STONE)

25. Mirosław Fiołek, (Traktor Wolsztyn)

 

MAN - senior - 86kg - LEFT

1. Marek Milczarek, (Spartan Armwrestling Club)

2. Szymon Wrzaskowski, (Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej)

3. Robert Puwałowski, (UKS"Wilki Międzychód")

4. Szymon Smalcerz, (MCKiS Tytan Jaworzno)

5. Piotr Dadan, (MCKiS Tytan Jaworzno)

6. Rafał Jakowczyk, (MCKiS Tytan Jaworzno)

7. Tomasz Durda, (MCKiS Tytan Jaworzno)

8. Kamil Łaciak, (Niedźwiedzie Orawy)

9. Paweł Szarlej, (Niedźwiedzie Orawy)

10. Łukasz Para, (Niedźwiedzie Orawy)

11. Ryszard Dziubek, (Niedźwiedzie Orawy)

12. Łukasz Piechna, (UKS LV GYM ARMS)

13. PRZEMYSŁAW CIBA, (WIKING NISKO)

14. Kamil Zwadroń, (Black Skorpion Przyłęk)

15. Łukasz Bogusz, (Black Skorpion Przyłęk)

16. Błażej Potrykus, (Złoty Tur Gdynia)

17. Dawid Gontarczyk, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

18. Emil Wojtyra, (UKS HULK Węgrów)

19. Jakub Sporek, (Spartan Armwrestling Club)

 

MAN - senior - 86kg - RIGHT

1. Marek Milczarek, (Spartan Armwrestling Club)

2. Szymon Wrzaskowski, (Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej)

3. Robert Puwałowski, (UKS"Wilki Międzychód")

4. Szymon Smalcerz, (MCKiS Tytan Jaworzno)

5. Piotr Dadan, (MCKiS Tytan Jaworzno)

6. Rafał Jakowczyk, (MCKiS Tytan Jaworzno)

7. Tomasz Durda, (MCKiS Tytan Jaworzno)

8. Michał Gawęda, (Armfight Piaseczno)

9. Kamil Łaciak, (Niedźwiedzie Orawy)

10. Paweł Szarlej, (Niedźwiedzie Orawy)

11. Łukasz Para, (Niedźwiedzie Orawy)

12. Ryszard Dziubek, (Niedźwiedzie Orawy)

13. Łukasz Piechna, (UKS LV GYM ARMS)

14. PRZEMYSŁAW CIBA, (WIKING NISKO)

15. Kamil Zwadroń, (Black Skorpion Przyłęk)

16. Łukasz Bogusz, (Black Skorpion Przyłęk)

17. Błażej Potrykus, (Złoty Tur Gdynia)

18. Dawid Gontarczyk, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

19. Piotr Bartosiewicz, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

20. Emil Wojtyra, (UKS HULK Węgrów)

21. Jakub Sporek, (Spartan Armwrestling Club)

 

MAN - senior - 95kg - LEFT

1. Oleksandr Kulishov, (Spartan Armwrestling Club)

2. Darek Czernik, (Fire Hand)

3. Dariusz Dziwiński, (UKS"Wilki Międzychód")

4. Vitalii Pavytskyi, (Steelarm Wrocław)

5. Przemysław Gumółka, (MCKiS Tytan Jaworzno)

6. Lucjan Fudała, (MCKiS Tytan Jaworzno)

7. Marcin Molenda, (MCKiS Tytan Jaworzno)

8. Marcin Bień, (Armfight Piaseczno)

9. Cezary Izbiński, (UKS LV GYM ARMS)

10. Wiesław Rzanny, (Traktor Wolsztyn)

11. Artur Zareckij, (Złoty Tur Gdynia)

12. Bogdan Zdanowski, (Złoty Tur Gdynia)

13. Marek Monachowicz, (Złoty Tur Gdynia)

14. Bartosz Dziemidowicz, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

MAN - senior - 95kg - RIGHT

1. Oleksandr Kulishov, (Spartan Armwrestling Club)

2. Darek Czernik, (Fire Hand)

3. Dariusz Dziwiński, (UKS"Wilki Międzychód")

4. Vitalii Pavytskyi, (Steelarm Wrocław)

5. Przemysław Gumółka, (MCKiS Tytan Jaworzno)

6. Lucjan Fudała, (MCKiS Tytan Jaworzno)

7. Marcin Molenda, (MCKiS Tytan Jaworzno)

8. Marcin Bień, (Armfight Piaseczno)

9. Cezary Izbiński, (UKS LV GYM ARMS)

10. Wiesław Rzanny, (Traktor Wolsztyn)

11. Artur Zareckij, (Złoty Tur Gdynia)

12. Bogdan Zdanowski, (Złoty Tur Gdynia)

13. Marek Monachowicz, (Złoty Tur Gdynia)

14. Bartosz Dziemidowicz, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

MAN - senior - 105 kg - LEFT

1. Andrey Poczkai, (Fire Hand)

2. Łukasz Świątek, (UKS"Wilki Międzychód")

3. Adrian Zgórzyński, (MCKiS Tytan Jaworzno)

4. Natan Kajdas, (MCKiS Tytan Jaworzno)

5. Stanisław Jarząb, (MCKiS Tytan Jaworzno)

6. Paweł Pacut, (MCKiS Tytan Jaworzno)

7. Łukasz Kosobudzki, (MCKiS Tytan Jaworzno)

8. Piotr Beberok, (MCKiS Tytan Jaworzno)

9. Wojciech Hypsior, (MCKiS Tytan Jaworzno)

10. Marcin Lachowicz, (Armfight Piaseczno)

11. Artur Rytel, (Armfight Piaseczno)

12. Mateusz Biernat, (Armfight Piaseczno)

13. Jakub Janczy, (Niedźwiedzie Orawy)

14. MACIEJ CYRAN, (WIKING NISKO)

15. Mariusz Wrąbel, (Black Skorpion Przyłęk)

16. Krzysztof Anklewicz, (Traktor Wolsztyn)

17. Marcin Dudkiewicz, (Złoty Tur Gdynia)

18. Artur Głowiński, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

MAN - senior - 105 kg - RIGHT

1. Andrey Poczkai, (Fire Hand)

2. Łukasz Świątek, (UKS"Wilki Międzychód")

3. Adrian Zgórzyński, (MCKiS Tytan Jaworzno)

4. Natan Kajdas, (MCKiS Tytan Jaworzno)

5. Stanisław Jarząb, (MCKiS Tytan Jaworzno)

6. Paweł Pacut, (MCKiS Tytan Jaworzno)

7. Łukasz Kosobudzki, (MCKiS Tytan Jaworzno)

8. Piotr Beberok, (MCKiS Tytan Jaworzno)

9. Wojciech Hypsior, (MCKiS Tytan Jaworzno)

10. Marcin Lachowicz, (Armfight Piaseczno)

11. Artur Rytel, (Armfight Piaseczno)

12. Mateusz Biernat, (Armfight Piaseczno)

13. Jakub Janczy, (Niedźwiedzie Orawy)

14. MACIEJ CYRAN, (WIKING NISKO)

15. Mariusz Wrąbel, (Black Skorpion Przyłęk)

16. Krzysztof Anklewicz, (Traktor Wolsztyn)

17. Marcin Dudkiewicz, (Złoty Tur Gdynia)

18. Artur Głowiński, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

19. Piotr Krajewski, (TitanArm Opole)

 

MAN - senior - +105kg - LEFT

1. Robert Brzezina, (TitanArm Opole)

2. Daniel Słomka, (Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej)

3. Tomasz Napiórkowski, (Fire Hand)

4. Wojciech Piętak, (MCKiS Tytan Jaworzno)

5. Alex Kurdecha, (Armfight Piaseczno)

6. Marek Majak, (Armfight Piaseczno)

7. Marek Neryng, (Armfight Piaseczno)

8. Mirosław Hertmanowski, (Armfight Piaseczno)

9. Waldemar Neryng, (Armfight Piaseczno)

10. Piotr Szydłowski, (Armfight Piaseczno)

11. Piotr Matusiak, (Black Skorpion Przyłęk)

12. Kamil Jablonski, (Zloty Smok Kielce)

 

MAN - senior - +105kg - RIGHT

1. Robert Brzezina, (TitanArm Opole)

2. Daniel Słomka, (Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej)

3. Tomasz Napiórkowski, (Fire Hand)

4. Maciej Budych, (UKS"Wilki Międzychód")

5. Wojciech Piętak, (MCKiS Tytan Jaworzno)

6. Alex Kurdecha, (Armfight Piaseczno)

7. Marek Majak, (Armfight Piaseczno)

8. Marek Neryng, (Armfight Piaseczno)

9. Mirosław Hertmanowski, (Armfight Piaseczno)

10. Waldemar Neryng, (Armfight Piaseczno)

11. Piotr Szydłowski, (Armfight Piaseczno)

12. Piotr Matusiak, (Black Skorpion Przyłęk)

13. Kamil Jablonski, (Zloty Smok Kielce)

 

MAN - senior - OPEN - LEFT

1. Robert Brzezina, (TitanArm Opole)

2. Daniel Słomka, (Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej)

3. Sławomir Malas, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

4. Łukasz Piechna, (UKS LV GYM ARMS)

5. Emil Wojtyra, (UKS HULK Węgrów)

6. Kamil Jablonski, (Zloty Smok Kielce)

 

MAN - senior - OPEN - RIGHT

1. Robert Brzezina, (TitanArm Opole)

2. Daniel Słomka, (Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej)

3. Sławomir Malas, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

4. Maciej Budych, (UKS"Wilki Międzychód")

5. Cezary Izbiński, (UKS LV GYM ARMS)

6. Łukasz Piechna, (UKS LV GYM ARMS)

7. Kamil Jablonski, (Zloty Smok Kielce)

 

MAN - master - 80kg - LEFT

1. Marcin Mielniczuk, (Złoty Tur Gdynia)

2. Wiesław Podgórski, (Spartan Armwrestling Club)

3. Robert Puwałowski, (UKS"Wilki Międzychód")

4. Mirosław Satława, (MCKiS Tytan Jaworzno)

5. Arkadiusz Kwiatkowski, (UKS "Samson Marklowice")

6. Mariusz Chodyna, (UKS HULK Węgrów)

7. Robert Kucza, (HANDS of STONE)

8. Radoslaw Trybus, (Zloty Smok Kielce)

 

MAN - master - 80kg - RIGHT

1. Marcin Mielniczuk, (Złoty Tur Gdynia)

2. Wiesław Podgórski, (Spartan Armwrestling Club)

3. Robert Puwałowski, (UKS"Wilki Międzychód")

4. Mirosław Satława, (MCKiS Tytan Jaworzno)

5. Arkadiusz Kwiatkowski, (UKS "Samson Marklowice")

6. Mariusz Chodyna, (UKS HULK Węgrów)

7. Robert Kucza, (HANDS of STONE)

8. Radoslaw Trybus, (Zloty Smok Kielce)

 

MAN - master - 90kg - LEFT

1. Tomasz Stefaniak, (UKS "Samson Marklowice")

2. Wojciech Waleśko, (Armfight Piaseczno)

3. Andrzej Łojas, (Niedźwiedzie Orawy)

4. Jerzy Kwiatkowski, (Niedźwiedzie Orawy)

5. PRZEMYSŁAW CIBA, (WIKING NISKO)

6. Bogdan Burys, (Black Skorpion Przyłęk)

7. Adrian Ferenc, (Black Skorpion Przyłęk)

8. Daniel Szymkiewicz, (Złoty Tur Gdynia)

9. Maciej Sośnicki, (Złoty Tur Gdynia)

 

MAN - master - 90kg - RIGHT

1. Tomasz Stefaniak, (UKS "Samson Marklowice")

2. Wojciech Waleśko, (Armfight Piaseczno)

3. Andrzej Łojas, (Niedźwiedzie Orawy)

4. Jerzy Kwiatkowski, (Niedźwiedzie Orawy)

5. PRZEMYSŁAW CIBA, (WIKING NISKO)

6. Bogdan Burys, (Black Skorpion Przyłęk)

7. Adrian Ferenc, (Black Skorpion Przyłęk)

8. Daniel Szymkiewicz, (Złoty Tur Gdynia)

9. Maciej Sośnicki, (Złoty Tur Gdynia)

 

MAN - master - 100kg - LEFT

1. Darek Czernik, (Fire Hand)

2. Waldemar Podolski, (UKS"Wilki Międzychód")

3. Wojciech Firek, (Steelarm Wrocław)

4. Mariusz Grochowski, (MCKiS Tytan Jaworzno)

5. MACIEJ CYRAN, (WIKING NISKO)

6. Irenusz Jawoszek, (Złoty Tur Gdynia)

7. Artur Głowiński, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

MAN - master - 100kg - RIGHT

1. Darek Czernik, (Fire Hand)

2. Waldemar Podolski, (UKS"Wilki Międzychód")

3. Wojciech Firek, (Steelarm Wrocław)

4. Mariusz Grochowski, (MCKiS Tytan Jaworzno)

5. MACIEJ CYRAN, (WIKING NISKO)

6. Irenusz Jawoszek, (Złoty Tur Gdynia)

7. Artur Głowiński, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

MAN - master - +100kg - LEFT

1. Maciej Budych, (UKS"Wilki Międzychód")

2. Marek Neryng, (Armfight Piaseczno)

3. Mirosław Hertmanowski, (Armfight Piaseczno)

4. Roman Palczewski, (Armfight Piaseczno)

5. Piotr Palczewski, (Armfight Piaseczno)

 

MAN - master - +100kg - RIGHT

1. Maciej Budych, (UKS"Wilki Międzychód")

2. Marek Neryng, (Armfight Piaseczno)

3. Mirosław Hertmanowski, (Armfight Piaseczno)

4. Roman Palczewski, (Armfight Piaseczno)

5. Piotr Palczewski, (Armfight Piaseczno)

 

MAN - grandmaster - 75kg - LEFT

1. Wiesław Podgórski, (Spartan Armwrestling Club)

2. Tadeusz Okorski, (Steelarm Wrocław)

 

MAN - grandmaster - 75kg - RIGHT

1. Wiesław Podgórski, (Spartan Armwrestling Club)

2. Tadeusz Okorski, (Steelarm Wrocław)

 

MAN - grandmaster - 90kg - LEFT

1. Wojciech Waleśko, (Armfight Piaseczno)

2. Andrzej Hymer, (Złoty Tur Gdynia)

3. JAN BĘDKOWSKI, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

MAN - grandmaster - 90kg - RIGHT

1. Wojciech Waleśko, (Armfight Piaseczno)

2. Andrzej Hymer, (Złoty Tur Gdynia)

3. JAN BĘDKOWSKI, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

MAN - grandmaster - 100kg - LEFT

1. Wiesław Podgórski, (Spartan Armwrestling Club)

2. Andrzej Borowski, (Spartan Armwrestling Club)

3. Dariusz Suzos, (Armfight Piaseczno)

4. Józef Wędrowski, (Złoty Tur Gdynia)

 

MAN - grandmaster - 100kg - RIGHT

1. Wiesław Podgórski, (Spartan Armwrestling Club)

2. Andrzej Borowski, (Spartan Armwrestling Club)

3. Dariusz Suzos, (Armfight Piaseczno)

4. Józef Wędrowski, (Złoty Tur Gdynia)

 

MAN - grandmaster - +100kg - LEFT

1. Stanisław Gralak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

2. Konstanty Królik, (Armfight Piaseczno)

 

MAN - grandmaster - +100kg - RIGHT

1. Stanisław Gralak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

2. Konstanty Królik, (Armfight Piaseczno)

 

MAN - sgrand_masters - OPEN - LEFT

1. Wiesław Podgórski, (Spartan Armwrestling Club)

2. Stanisław Gralak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

3. Tadeusz Okorski, (Steelarm Wrocław)

4. Konstanty Królik, (Armfight Piaseczno)

5. Wiesław Jabłoński, (Black Skorpion Przyłęk)

6. Józef Wędrowski, (Złoty Tur Gdynia)

7. Andrzej Hymer, (Złoty Tur Gdynia)

8. JAN BĘDKOWSKI, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

MAN - sgrand_masters - OPEN - RIGHT

1. Wiesław Podgórski, (Spartan Armwrestling Club)

2. Stanisław Gralak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

3. Tadeusz Okorski, (Steelarm Wrocław)

4. Konstanty Królik, (Armfight Piaseczno)

5. Wiesław Jabłoński, (Black Skorpion Przyłęk)

6. Józef Wędrowski, (Złoty Tur Gdynia)

7. Andrzej Hymer, (Złoty Tur Gdynia)

8. JAN BĘDKOWSKI, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

MAN - disabled - 60kg - LEFT

1. Maciej Gralak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

2. Łukasz Rachowka, (UKS"Wilki Międzychód")

3. Sebastian Wiśniewski, (Armfight Piaseczno)

4. Mikołaj Jawoszek, (Złoty Tur Gdynia)

5. Patryk Weterle, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

MAN - disabled - 60kg - RIGHT

1. Maciej Gralak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

2. Łukasz Rachowka, (UKS"Wilki Międzychód")

3. Sebastian Wiśniewski, (Armfight Piaseczno)

4. Mikołaj Jawoszek, (Złoty Tur Gdynia)

5. Patryk Weterle, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

MAN - disabled - do 80kg - LEFT

1. Paweł Budych, (UKS"Wilki Międzychód")

2. Dawid Łapa, (UKS"Wilki Międzychód")

3. Radosław Kwietniewski, (MCKiS Tytan Jaworzno)

 

MAN - disabled - do 80kg - RIGHT

1. Paweł Budych, (UKS"Wilki Międzychód")

2. Dawid Łapa, (UKS"Wilki Międzychód")

3. Radosław Kwietniewski, (MCKiS Tytan Jaworzno)

 

MAN - disabled - +80kg - LEFT

1. Szymon Wrzaskowski, (Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej)

2. Konstanty Królik, (Armfight Piaseczno)

3. Bartosz Dziemidowicz, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

MAN - disabled - +80kg - RIGHT

1. Szymon Wrzaskowski, (Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej)

2. Konstanty Królik, (Armfight Piaseczno)

3. Bartosz Dziemidowicz, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

WOMAN - junior18 - 55kg - LEFT

1. Katarzyna Długosz, (Spartan Armwrestling Club)

2. Natalia Spytkowska, (Niedźwiedzie Orawy)

3. Agata Matonóg, (Niedźwiedzie Orawy)

4. PATRYCJA BROCA, (UKS „SZESNASTAKA”)

5. WERONIKA SOJA, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

WOMAN - junior18 - 55kg - RIGHT

1. Katarzyna Długosz, (Spartan Armwrestling Club)

2. Natalia Spytkowska, (Niedźwiedzie Orawy)

3. Agata Matonóg, (Niedźwiedzie Orawy)

4. PATRYCJA BROCA, (UKS „SZESNASTAKA”)

5. WERONIKA SOJA, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

WOMAN - junior18 - 65kg - LEFT

1. Wiktoria Słomka, (Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej)

2. Aleksandra Woźniak, (Niedźwiedzie Orawy)

3. Martyna Liebon, (Złoty Tur Gdynia)

 

WOMAN - junior18 - 65kg - RIGHT

1. Wiktoria Słomka, (Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej)

2. Aleksandra Woźniak, (Niedźwiedzie Orawy)

3. Martyna Liebon, (Złoty Tur Gdynia)

 

WOMAN - junior18 - +65kg - LEFT

1. Sara Borówka, (Niedźwiedzie Orawy)

2. Sabina Harkabuzik, (Niedźwiedzie Orawy)

 

WOMAN - junior18 - +65kg - RIGHT

1. Sara Borówka, (Niedźwiedzie Orawy)

2. Sabina Harkabuzik, (Niedźwiedzie Orawy)

 

WOMAN - senior - 52kg - LEFT

1. Katarzyna Długosz, (Spartan Armwrestling Club)

2. Magdalena Wędrowska, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

3. Anastasia Lutai, (Armfight Piaseczno)

4. Natalia Spytkowska, (Niedźwiedzie Orawy)

5. Maria Zborek, (Niedźwiedzie Orawy)

6. Natalia Morawska, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

7. WERONIKA SOJA, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

WOMAN - senior - 52kg - RIGHT

1. Katarzyna Długosz, (Spartan Armwrestling Club)

2. Magdalena Wędrowska, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

3. Anastasia Lutai, (Armfight Piaseczno)

4. Natalia Spytkowska, (Niedźwiedzie Orawy)

5. Maria Zborek, (Niedźwiedzie Orawy)

6. Natalia Morawska, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

7. WERONIKA SOJA, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

WOMAN - senior - do 57kg - LEFT

1. Anna Przybysz, (MCKiS Tytan Jaworzno)

2. BARBARA LORYŚ, (WIKING NISKO)

3. KATARZYNA RADZIK, (WIKING NISKO)

4. NATALIA KWIATKOWSKA, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

WOMAN - senior - do 57kg - RIGHT

1. Anna Przybysz, (MCKiS Tytan Jaworzno)

2. BARBARA LORYŚ, (WIKING NISKO)

3. KATARZYNA RADZIK, (WIKING NISKO)

4. NATALIA KWIATKOWSKA, (UKS „SZESNASTAKA”)

 

WOMAN - senior - 65kg - LEFT

1. Małgorzata Ostrowska, (Spartan Armwrestling Club)

2. Bożena Cichopek, (MCKiS Tytan Jaworzno)

3. Kamila Chlebek, (Niedźwiedzie Orawy)

4. Katarzyna Zaniewska, (Złoty Tur Gdynia)

5. Natalia Sikora, (Złoty Tur Gdynia)

6. Matylda Waberska, (Złoty Tur Gdynia)

7. Natalia Stefaniak, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

8. Wiktoria Różańska, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

WOMAN - senior - 65kg - RIGHT

1. Małgorzata Ostrowska, (Spartan Armwrestling Club)

2. Marta Świątek, (UKS"Wilki Międzychód")

3. Bożena Cichopek, (MCKiS Tytan Jaworzno)

4. Kamila Chlebek, (Niedźwiedzie Orawy)

5. Katarzyna Zaniewska, (Złoty Tur Gdynia)

6. Natalia Sikora, (Złoty Tur Gdynia)

7. Matylda Waberska, (Złoty Tur Gdynia)

8. Natalia Stefaniak, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

9. Wiktoria Różańska, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

WOMAN - senior - +65kg - LEFT

1. Marlena Wawrzyniak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

2. Milena Morczyńska, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

3. Kinga Moczydłowska, (UKS "Samson Marklowice")

4. Sabina Harkabuzik, (Niedźwiedzie Orawy)

5. Weronika Konkol, (Złoty Tur Gdynia)

 

WOMAN - senior - +65kg - RIGHT

1. Marlena Wawrzyniak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

2. Milena Morczyńska, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

3. Elżbieta Podolska, (UKS"Wilki Międzychód")

4. Kinga Moczydłowska, (UKS "Samson Marklowice")

5. Sabina Harkabuzik, (Niedźwiedzie Orawy)

6. Weronika Konkol, (Złoty Tur Gdynia)

 

WOMAN - senior - OPEN - LEFT

1. Marlena Wawrzyniak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

2. Milena Morczyńska, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

3. Kinga Moczydłowska, (UKS "Samson Marklowice")

4. Natalia Fudała-Groch, (WIKING NISKO)

 

WOMAN - senior - OPEN - RIGHT

1. Marlena Wawrzyniak, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

2. Milena Morczyńska, (UKS Arm Fanatic Sport Grudziądz)

3. Kinga Moczydłowska, (UKS "Samson Marklowice")

4. Natalia Fudała-Groch, (WIKING NISKO)

 

WOMAN - master - OPEN - LEFT

1. Bożena Cichopek, (MCKiS Tytan Jaworzno)

2. Katarzyna Zaniewska, (Złoty Tur Gdynia)

3. Sonia Turzyniecka, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

WOMAN - master - OPEN - RIGHT

1. Bożena Cichopek, (MCKiS Tytan Jaworzno)

2. Maria Juroszek, (UKS "Samson Marklowice")

3. Katarzyna Zaniewska, (Złoty Tur Gdynia)

4. Sonia Turzyniecka, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

WOMAN - disabled - OPEN - LEFT

1. Sonia Turzyniecka, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

 

WOMAN - disabled - OPEN - RIGHT

1. Maria Juroszek, (UKS "Samson Marklowice")

2. Sonia Turzyniecka, ("Złoty Orzeł" Choszczno)

archiwum >>>

Language