Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

Debiuty 2018 zakończone >>>

Debiuty 2018 zakończone # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Mistrzostwa Polski Amatorów - Debiuty 2018 za nami. Poniżej lista wyników tego turnieju. ()


SENIOR MEN LEFT 63KG
1. WITKOWSKI JACEK. OSTRÓW WLKP
2. GORCZYŃSKI MICHAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. GOLUCH KAMIL. CZESŁAWICE
2. WITKOWSKI KRZYSZTOF. OSTRÓW WLKP
3. JACOSZEK PRZEMYSŁAW. KONIN
4. PIOTROWSKI SEBASTIAN. MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN LEFT 78KG
1. PIĄTEK ARNOLD. ŚRODA WLKP.
2. PLICHTA ADAM. GDAŃSK
3. RUDOMANIENKO IGOR. POZNAŃ
4. KOWALIK SEWERYN. RADOSTOWO
5. DŁONIAK MACIEJ. PONĘTÓW GÓRNY
6. WIELOGÓRSKI EMIL. BEŁCHATÓW
7. CZAJKA MARIUSZ. CZĄSTKÓW
8. WORZAŁA JULIAN. ŁUBIANA
9. DRZYMAŁA DAWID. PŁOCK

SENIOR MEN LEFT 86KG
1. WOJTIUK ŁUKASZ. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2. LACH ADRIAN. PAWŁOWICE
3. POŁOŃSKI MAKSYMILIAN. TYCHY
4. URBAŃCZYK MATEUSZ. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
5. HILDEBRANDT FILIP. ŁUBIANA
6. WRĄBEL MATEUSZ. SIERADZ
7. SZULC DAMIAN. OSTRÓW WLKP
8. BANAŚ MACIEJ. RYBNIK

SENIOR MEN LEFT 95KG
1. BEŁBOT ARKADIUSZ. SUWAŁKI
2. TRYBA ARTUR. ŁUBIANA
3. STRACZUK PAWEŁ. WROCŁAW
4. SZAMBELAN DAWID. KARNISZEWO
5. JUSIAK ADRIAN. NAŁĘCZÓW
6. WIŚNIEWSKI KONRAD. AUGUSTÓW
7. LISIEWICZ MATEUSZ. SUWAŁKI
8. DENNARD KRISTIAN. RADZYMIN
9. BARCIOK MAREK. RADLIN
10. WRZASKOWSKI ŁUKASZ. KONIN
11. ZYMNY KAMIL. OSTRÓW WLKP

SENIOR MEN LEFT +95KG
1. ŁOBODA BARTOSZ. BYDGOSZCZ
2. OSTROWSKI DAMIAN. BOGATYNIA
3. GORCZYŃSKI RAFAŁ. GDAŃSK
4. HUSSEIN KARIM. WARSZAWA
5. ZALEWSKI JAROSŁAW. GOŁDAP
6. BUGAJEWSKI MACIEJ. WARSZAWA
7. KIROWSKI MICHAŁ. GOLINA
8. SZYMAŃSKI MICHAŁ. BRZEZIŃSKIE HOLENDRY
9. GROTOWSKI ROBERT. WARSZAWA
10. GODLEWSKI DAMIAN. ELBLĄG
11. BAUC ŁUKASZ. STARE MIASTO
12. ADAMCZYK PRZEMYSŁAW. WYGODA
13. KOZAK OSKAR. WROCŁAW

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. ŁOBODA BARTOSZ. BYDGOSZCZ
2. TRYBA ARTUR. ŁUBIANA
3. GRZEGORCZYK SEBASTIAN. SIERADZ

SENIOR MEN RIGHT 63KG
1. WITKOWSKI JACEK. OSTRÓW WLKP

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. WITKOWSKI KRZYSZTOF. OSTRÓW WLKP
2. GOLUCH KAMIL. CZESŁAWICE
3. OPALSKI JAN. WARSZAWA
4. JACOSZEK PRZEMYSŁAW. KONIN

SENIOR MEN RIGHT 78KG
1. PLICHTA ADAM. GDAŃSK
2. KOWALIK SEWERYN. RADOSTOWO
3. WIELOGÓRSKI EMIL. BEŁCHATÓW
4. RUDOMANIENKO IGOR. POZNAŃ
5. PIĄTEK ARNOLD. ŚRODA WLKP.
6. DŁONIAK MACIEJ. PONĘTÓW GÓRNY
7. CZAJKA MARIUSZ. CZĄSTKÓW
8. MAJCHRZAK MIKOŁAJ. KAZIMIERZ BISKUPI
9. DRZYMAŁA DAWID. PŁOCK

SENIOR MEN RIGHT 86KG
1. WOJTIUK ŁUKASZ. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2. BANAŚ MACIEJ. RYBNIK
3. WRĄBEL MATEUSZ. SIERADZ
4. KOŚCIELNIAK PATRYK. ODROWĄŻ
5. POŁOŃSKI MAKSYMILIAN. TYCHY
6. URBAŃCZYK MATEUSZ. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
7. SZULC DAMIAN. OSTRÓW WLKP
8. LACH ADRIAN. PAWŁOWICE
9. BEDZICHOWSKI DAWID. KONIN
10. NAPIERAŁA DANIEL. GOLINA

SENIOR MEN RIGHT 95KG
1. JUSIAK ADRIAN. NAŁĘCZÓW
2. BEŁBOT ARKADIUSZ. SUWAŁKI
3. STRACZUK PAWEŁ. WROCŁAW
4. DENNARD KRISTIAN. RADZYMIN
5. SZESZYCKI TOMASZ. POZNAŃ
6. LISIEWICZ MATEUSZ. SUWAŁKI
7. TRYBA ARTUR. ŁUBIANA
8. SZAMBELAN DAWID. KARNISZEWO
9. SIBIK ANDRZEJ. BOGATYNIA
10. BARCIOK MAREK. RADLIN
11. SPOREK JAKUB. WARSZAWA
12. WRZASKOWSKI ŁUKASZ. KONIN

SENIOR MEN RIGHT +95KG
1. GORCZYŃSKI RAFAŁ. GDAŃSK
2. OSTROWSKI DAMIAN. BOGATYNIA
3. KIROWSKI MICHAŁ. GOLINA
4. BAUC ŁUKASZ. STARE MIASTO
5. ŁOBODA BARTOSZ. BYDGOSZCZ
6. GODLEWSKI DAMIAN. ELBLĄG
7. ZALEWSKI JAROSŁAW. GOŁDAP
8. DUNAJKO ŁUKASZ. WARSZAWA
9. TRYBA ADRIAN. ŁUBIANA
10. BUGAJEWSKI MACIEJ. WARSZAWA
11. HUSSEIN KARIM. WARSZAWA
12. ADAMCZYK PRZEMYSŁAW. WYGODA
13. GROTOWSKI ROBERT. WARSZAWA
14. SZYMAŃSKI MICHAŁ. BRZEZIŃSKIE HOLENDRY
15. WILKOWSKI PRZEMYSŁAW. RADZYMIN

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. ŁOBODA BARTOSZ. BYDGOSZCZ
2. OSTROWSKI DAMIAN. BOGATYNIA
3. JUSIAK ADRIAN. NAŁĘCZÓW
4. KIROWSKI MICHAŁ. GOLINA
5. DENNARD KRISTIAN. RADZYMIN
6. DUNAJKO ŁUKASZ. WARSZAWA
7. BAUC ŁUKASZ. STARE MIASTO
8. WIELOGÓRSKI EMIL. BEŁCHATÓW
9. WRĄBEL MATEUSZ. SIERADZ

JUNIOR18 MEN RIGHT 63KG
1. ANTOŃCZYK ŁUKASZ. MARKLOWICE
2. KUZICKI KAROL. MARKLOWICE
3. GORCZYŃSKI MICHAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI

JUNIOR18 MEN RIGHT 78KG
1. GODLEWSKI FILIP. ELBLĄG
2. WORZAŁA JULIAN. ŁUBIANA
3. PIOTROWSKI SEBASTIAN. MIĘDZYCHÓD

JUNIOR18 MEN RIGHT +78KG
1. WILKOWSKI PRZEMYSŁAW. RADZYMIN
2. GRZEGORCZYK SEBASTIAN. SIERADZ
3. HILDEBRANDT FILIP. ŁUBIANA
4. KOŁODZIEJCZAK WIKTOR. OCHLE
5. ZYŚK KRYSTIAN. WARSZAWA
6. HERENEK KAMIL. KOŚCIERZYNA

SENIOR WOMEN LEFT OPEN
1. SIEKACZ ULA. STARE MIASTO
2. MOCHENZY EWA. STARE MIASTO
3. JABŁOŃSKA EWELINA. DRZEWCE
4. ZAORSKA SYLWIA. KOSZALIN
5. PIASKOWSKA LENA. STARE MIASTO

SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. TROKA ALEKSANDRA. KOŚCIERZYNA
2. SIEKACZ ULA. STARE MIASTO
3. MOCHENZY EWA. STARE MIASTO
4. BRZEZIŃSKA KINGA. SIERADZ
5. JABŁOŃSKA EWELINA. DRZEWCE
6. PIASKOWSKA LENA. STARE MIASTO
7. ZAORSKA SYLWIA. KOSZALIN

JUNIOR18 WOMEN RIGHT OPEN
1. BRZEZIŃSKA KINGA. SIERADZ
 

archiwum >>>

Language