Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

Mistrzostwa Szkół Gdyńskich w Armwrestlingu >>>

Mistrzostwa Szkół Gdyńskich w Armwrestlingu # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Mistrzostwa Szkół Gdyńskich w siłowaniu na rękę są już pełnoletnią imprezą! Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni jak co roku był organizatorem Mistrzostw Szkół Gdyńskich w siłowaniu na rękę. ()

Impreza odbyła się 6.12.2108 czyli w mikołajki. Na podkreślenie zasługuje fakt że to już osiemnasta edycja tych zmagań – jesteśmy więc zatem już pełnoletni. Do rywalizacji stawiło się 13 szkół ponadgimnazjlanych oraz 3 gimnazja. Chciałbym dodać iż impreza ta została objęta kampanią białej wstążki, której główne hasło to stop przeciwko przemocy względem kobiet, wszyscy zawodnicy w ramach poparcia kampanii mieli przypięte białe wstążki. Ilość zawodników bo aż 73 świadczy o tym że armwrestling zyskuje co raz to większą rzeszę sympatyków wśród gdyńskiej młodzieży. Walki były niesamowicie zacięte i widowiskowe, mimo iż są to zawody dla amatorów to poziom toczonych walk był naprawdę wysoki. Gospodarz czyli Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych obronił tytuł wywalczony w zeszłym roku i pozostał najsilniejszą szkołą w Gdyni. Serdecznie gratuluje wszystkim uczestnikom mistrzostw. Widzimy się w przyszłym roku już na XIX edycji tych niesamowitych zawodach.

Organizator Maciej Sośnicki

Klasyfikacja drużynowa
Miejsce / klub / złota / srebra / brązy / punkty
1 ZSCHIE 1 4 1 48
2 X L.O.

2 0 0 31
3 II L.O. 2 1 0 30
4 Z.S.EKOLOG-TRANSP. 1 0 2 23
5 VI L.O. 0 0 1 22
6 CKZIU 2 0 0 20
7 IX L.O. 0 0 2 20
8 Z.S. HOTELAR-GASTRO 0 2 1 19
9 XIV L.O. 0 0 0 14
10 V L.O. 0 1 0 12
11 CKZIU I 0 0 1 7
12 I ALO 0 0 0 7
13 ZSAE 0 0 0 2

Wyniki indywidualne poniżej

GIMNAZJA KLASY III - DZIEWCZYNY
1. TRYBA ZUZANNA. GIMN. BOJANO
2. BIESZKE WIKTORIA. GIMN. BOJANO
3. WĘGRZYNOWSKA ANNA. GIMN. NR 28
4. LIPIŃSKA EMILIA. GIMN. NR 13
5. KRAJ ALEKSANDRA. GIMN. NR 13
6. SOCHA JAŚMINA. GIMN. NR 28
7. DEMPC ANNA. GIMN. BOJANO
8. STANISŁAWSKA ESTERA. GIMN. NR 28
9. PIELGRZYMOWSKA PATRYCJA. GIMN. NR 28

GIMNAZJA KLASY III
1. DOPKE ANTEK. GIMN. BOJANO
2. JAWORSKI MICHAŁ. GIMN. BOJANO
3. SZCZODROWSKI DAWID. GIMN. BOJANO
4. TKACZ OSKAR. GIMN. NR 28
5. WERESZCZAK KACPER. GIMN. NR 28
6. DUDEK MICHAŁ. GIMN. NR 28
7. KOWALSKI MATEUSZ. GIMN. NR 13
8. ZALEWSKI SZYMON. GIMN. NR 13

SZKOŁY PONAD GIMN. CHŁOPCY 63
1. HALLMANN OSKAR. CKZIU
2. TWARÓG ROBERT. ZSCHIE
3. BIELECKI JAKUB. VI L.O.
4. KŁOS OSKAR. XIV L.O.
5. ZIELSKI TOMASZ. X L.O.
6. WITTBROT MARCIN. IX L.O.
7. ROSIAK ADRIAN. V L.O.

SZKOŁY PONAD GIMN. CHŁOPCY 70
1. GRZYWIŃSKI DAWID. CKZIU
2. BRAUER KRZYSZTOF. ZSCHIE
3. BIAŁAS KONRAD. IX L.O.
4. KRUCZYŃSKI MATEUSZ. X L.O.
5. CIRUK ARTUR. II L.O.
6. STRYCHACKI KACPER. ZSAE
7. MARACEWICZ JAKUB. XIV L.O.

SZKOŁY PONAD GIMN. CHŁOPCY 78
1. STANIUL MIKOŁAJ. X L.O.
2. LIPKOWSKI KAROL. ZSCHIE
3. POPŁAWSKI IGOR. Z.S.EKOLOG-TRANSP.
4. STRMICKI TOMASZ. VI L.O.
5. KARSZNIA KRZYSZTOF. IX L.O.
6. OCZK ŁUKASZ. CKZIU I
7. GABRIEL KRYSTIAN. XIV L.O.
8. KREFT KACPER. V L.O.
9. MURSZEWSKI MAKSYMILIAN. I ALO

SZKOŁY PONAD GIMN. CHŁOPCY 86
1. ZONENBERG SZYMON. ZSCHIE
2. RYNIO ARTUR. Z.S. HOTELAR-GASTRO
3. FORMELLA KACPER. Z.S.EKOLOG-TRANSP.
4. ŚWIRKO DOMINIK. I ALO
5. MAZUREK DARIUSZ. VI L.O.
6. KELLER NIKODEM. XIV L.O.
7. SITEK HUBERT. X L.O.
8. WŁODARCZYK ŁUKASZ. IX L.O.

SZKOŁY PONAD GIMN. CHŁOPCY +86
1. STANULEWICZ ADRIAN. II L.O.
2. ŁYSK KACPER. Z.S. HOTELAR-GASTRO
3. DZIECIELSKI TOMASZ. CKZIU I
4. KRAUSE PATRYK. ZSCHIE
5. KORUPSKI ŁUKASZ. Z.S.EKOLOG-TRANSP.
6. BIERNAT STANISŁAW. VI L.O.
7. MOLENDA MICHAŁ. IX L.O.

SZKOŁY PONAD GIMN. CHŁOPCY OPEN
1. TOMASZEWSKI MIKOŁAJ. V L.O.
2. ZMARZLIK PIOTR. ZSCHIE
3. ŁYSK KACPER. Z.S. HOTELAR-GASTRO
4. RYNIO ARTUR. Z.S. HOTELAR-GASTRO
5. ZONENBERG SZYMON. ZSCHIE
6. STANIUL MIKOŁAJ. X L.O.
7. MIKA MAREK. Z.S. HOTELAR-GASTRO
8. LIPKOWSKI KAROL. ZSCHIE
9. GRZYWIŃSKI DAWID. CKZIU
10. BRAUER KRZYSZTOF. ZSCHIE

SZKOŁY PONAD GIMN. DZIEWCZYNY 55
1. KOZIEŁŁO PAULINA. X L.O.
2. KOSTRZEWA NATALIA. II L.O.
3. KIELIŃSKA MARTYNA. ZSCHIE
4. BŁAŻYŃSKA PAULINA. IX L.O.
5. LANDOWSKA DOMINIKA. XIV L.O.
6. ŁUCKA-WOWCZUK KINGA. VI L.O.

SZKOŁY PONAD GIMN. DZIEWCZYNY 70
1. KUREK SANDRA. Z.S.EKOLOG-TRANSP.
2. LIEBON MARTYNA. ZSCHIE
3. MURAWSKA MAJA. IX L.O.
4. POTRYKUS KAROLINA. V L.O.
5. MICHALSKA WIKTORIA. I ALO
6. ROHDE JULIA. VI L.O.
7. BIAŁA NATALIA. XIV L.O.

SZKOŁY PONAD GIMN. DZIEWCZYNY +70
1. SYMON ZUZANNA. II L.O.
2. MIOTK KAROLINA. V L.O.
3. WOŹNIAK KRYSTYNA. Z.S. HOTELAR-GASTRO
4. MIOTKE AGNIESZKA. VI L.O.
5. KARWOWSKA MATRYNA. X L.O.
6. MYĆKA KLAUDIA. XIV L.O.
7. SZYMAŃSKA SANDRA. ZSCHIE
8. MAKURAT PAULINA. IX L.O.
9. ANDRYSZKOWSKA NATALIA. Z.S.EKOLOG-TRANSP.

archiwum >>>

Language