Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

XIX Mistrzostwa Polski – wyniki, prawa ręka >>>

XIX Mistrzostwa Polski – wyniki, prawa ręka # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Poniżej wyniki rozegranych w Rozrywkowym Centrum Miasta miejscu czyli klubie HULAKULA Warszawa. Miejsce doskonałe, walki ciekawe ale o tym później. Na razie wyniki ręki prawej. Gratulacje dla medalistów. ()

JUNIOR16 MEN RIGHT 50KG
1. KUZICKI, MAREK UKS SAMSON MARKLOWICE (0131)

 

JUNIOR16 MEN RIGHT 55KG
1. SMUTEK, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0188)
2. OSTAPIUK, NAZARI HANDS OF STONE A.C. (0205)

JUNIOR16 MEN RIGHT 60KG
1. SOBOS, DOMINIK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0007)

 

JUNIOR16 MEN RIGHT 65KG
1. KUBACKA, MICHAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0175)
2. KOBUS, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0227)
3. SZARLEJ, KRZYSZTOF NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0167)
4. MICHALSKI, FRANCISZEK UKS 16 (0063)
5. GORCZYŃSKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0228)

JUNIOR16 MEN RIGHT 70KG
1. BUGAJSKI, SZYMON NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0177)
2. GOSZKIEWICZ, STANISŁAW UKS 16 (0062)

JUNIOR16 MEN RIGHT +70KG
1. WITKOWSKI, MARCEL ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0214)
2. TETERYCZ, KACPER UKS 16 (0064)

JUNIOR18 MEN RIGHT 50KG
1. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16 (0068)

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 55KG

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 60KG
1. KOCJAN, MATEUSZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0129)
2. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0185)
3. ANTOŃCZYK, ŁUKASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0133)
4. PAZIO, JACEK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0157)

JUNIOR18 MEN RIGHT 65KG
1. KORGÓL, DAMIAN UKS 16 (0059)
2. MARZECKI, JAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0130)
3. KUZICKI, KAROL UKS SAMSON MARKLOWICE (0132)

JUNIOR18 MEN RIGHT 70KG
1. KOPYŚĆ, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0023)
2. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0178)
3. GRACZEK, DOMINIK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0026)
4. MUTKA, EMANUEL UKS 16 (0057)
5. BRAUER, KRZYSZTOF ZŁOTY TUR GDYNIA (0262)
6. ZIEMSKI, MARCIN HANDS OF STONE A.C. (0203)
7. SKWARA, PATRYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0140)
8. JUSZCZAK, ERYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0141)

JUNIOR18 MEN RIGHT 75KG
1. WALTAR, RADOSŁAW UKS SAMSON MARKLOWICE (0127)
2. CHEŁMINIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0176)
3. OPIELA, PATRYK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0025)
4. HNAT, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0146)

JUNIOR18 MEN RIGHT 80KG
1. BERNACKI, RAFAŁ UKS SAMSON MARKLOWICE (0126)
2. HARKABUZIK, RAFAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWA (0274)
3. PALCZEWSKI, WIKTOR ARMFIGHT PIASECZNO (0106)

JUNIOR18 MEN RIGHT +80KG
1. BUDYCH, PAWEŁ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0042)
2. NIESPOREK, DAWID UKS SAMSON MARKLOWICE (0128)
3. ŚWIĘCKI, JAKUB ARMFIGHT PIASECZNO (0182)
4. HILDEBRANDT, FILIP ZŁOTY TUR GDYNIA (0267)
5. PIERCHAŁA, TOBIASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0125)
6. WORZAŁA, JULIAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0268)
7. NOWAKOWSKI, DAWID UKS 16 (0058)

JUNIOR21 MEN RIGHT 55KG

JUNIOR21 MEN RIGHT 60KG

JUNIOR21 MEN RIGHT 65KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)
2. DUDEK, MATEUSZ UKS 16 (0065)
3. BILAŃSKI, PATRYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0145)
4. BARSKI, MICHAŁ UKS 16 (0066)

JUNIOR21 MEN RIGHT 70KG
1. FUDRO, DARIUSZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0171)
2. BIEGA, DAMIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0137)
3. LIPKOWSKI, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA (0260)
4. GUŚCIORA, GUSTAW UKS 16 (0067)

JUNIOR21 MEN RIGHT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0010)
2. KUBACKA, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0186)
3. BIEGA, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0138)
4. BUDYCH, KACPER UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0043)

JUNIOR21 MEN RIGHT 80KG
1. BIEGA, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0136)
2. PŁAKSA, DAWID ZŁOTY TUR GDYNIA (0257)
3. STECYK, JACEK UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0082)
4. KOPYŚĆ, PAWEŁ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0028)

JUNIOR21 MEN RIGHT 85KG
1. SOPCZYŃSKI, TOMASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0094)
2. PRUŚ, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0144)
3. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0166)
4. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)

JUNIOR21 MEN RIGHT 90KG
1. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0189)
2. SYNOWIEC, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0143)
3. TRYBA, ARTUR ZŁOTY TUR GDYNIA (0266)

JUNIOR21 MEN RIGHT +90KG
1. SINICA, KACPER ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0208)
2. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0012)
3. HYPSIOR, WOJCIECH MCKIS TYTAN JAWORZNO (0015)
4. KORYCIŃSKI, KAROL SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0149)

SENIOR MEN RIGHT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0034)
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0212)
3. KUBACKA, ŁUKASZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0169)
4. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0185)
5. RACHOWKA, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0040)

SENIOR MEN RIGHT 65KG
1. BUGAJ, PATRYK STEELARM WROCŁAW (0078)
2. GRABAS, PAWEŁ STEELARM WROCŁAW (0075)
3. KOTLARZ, DAMIAN TYTAN JAWORZNO (0271)
4. DUDEK, MATEUSZ UKS 16 (0065)
5. LEWANDOWSKI, ŁUKASZ UKS HULK WĘGRÓW (0091)
6. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)
7. FIOŁEK, RAFAŁ TRAKTOR WOLSZTYN (0158)
8. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN ARMFIGHT PIASECZNO (0108)
9. PÓŁTORAK, JAN NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0168)
10. KUŚNIERCZYK, DAMIAN TYTAN JAWORZNO (0272)

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. MALAS, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0033)
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0155)
3. KAJSTURA, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0181)
4. MUSIAŁ, DAMIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0019)
5. PACHLA-DUCZNALEWSKI, KAMIL WIKING NISKO (0226)
6. KOPYŚĆ, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0023)
7. KRAWIEC, TOMASZ STEELARM WROCŁAW (0076)
8. MYŚLIŃSKI, MACIEJ ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0211)
9. KOWAL, ADRIAN WIKING NISKO (0225)
10. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0178)
11. LIPKOWSKI, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA (0260)
12. SOŁTYS, MARCIN NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0170)

SENIOR MEN RIGHT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0010)
2. JACZEWSKI, ARTUR UKS HULK WĘGRÓW (0134)
3. GROCH, DAWID WIKING NISKO (0221)
4. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO (0113)
5. CICHOWLAS, DANIEL FIRE HAND (0001)
6. HASIŃSKI, KRZYSTOF ARMFIGHT PIASECZNO (0099)
7. SKAKOVSKIY, JURIY FIRE HAND (0003)
8. FIOŁEK, MIROSŁAW TRAKTOR WOLSZTYN (0159)
9. JAZOWSKI, ROMAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0027)
10. SCHEVCHUK, LIUBOMYR UKS HULK WĘGRÓW (0090)
11. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0017)

SENIOR MEN RIGHT 80KG
1. BARTOSIEWICZ, DAWID ZŁOTY TUR GDYNIA (0230)
2. WOŹNY, RAFAŁ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0085)
3. BEDNARSKI, BARTŁOMIEJ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0018)
4. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW (0089)
5. GONTARCZYK, DAWID ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0206)
6. WOJNAR, KAMIL MCKIS TYTAN JAWORZNO (0074)
7. KACZOROWSKI, MICHAŁ ARMFIGHT PIASECZNO (0107)
8. GROCH, DARIUSZ WIKING NISKO (0220)
9. ZWARDOŃ, KAMIL UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0088)
10. SATŁAWA, MIROSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0014)
11. PARA, ŁUKASZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0190)
12. PADŁO, RAFAŁ WIKING NISKO (0224)
13. SURMA, ADRIAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0124)
14. BURYS, BOGUSŁAW UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0081)
15. PUWAŁOWSKI, ROBERT UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0039)

SENIOR MEN RIGHT 85KG
1. ŁACIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0164)
2. NOWOTARSKI, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0135)
3. SMALCERZ, SZYMON MCKIS TYTAN JAWORZNO (0016)
4. POTRYKUS, BŁAŻEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0231)
5. SOPCZYŃSKI, TOMASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0094)
6. WITECKI-KAZANECKI, ERYK HANDS OF STONE A.C. (0199)
7. MELCER, ADRIAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0198)
8. ŻUREK, MARTIN ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0213)
9. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0166)
10. RACZKA, PATRYK ZLOTY SMOK KIELCE (0119)
11. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)
12. DURDA, TOMASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0011)
13. DUDA, PAVLO ZŁOTY TUR GDYNIA (0232)
14. MILCZAREK, MAREK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0152)

SENIOR MEN RIGHT 90KG
1. GRULKOWSKI, JAROSŁAW ZŁOTY TUR GDYNIA (0233)
2. KINDLER, MACIEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0234)
3. ROSŁON, KAROL ARMFIGHT PIASECZNO (0101)
4. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0046)
5. ZDANOWSKI, BOGDAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0235)
6. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0173)
7. GIERSZEWSKI, ARKADIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0236)
8. CIBA, PRZEMYSŁAW WIKING NISKO (0222)
9. RZANNY, WIESŁAW TRAKTOR WOLSZTYN (0162)
10. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0189)

SENIOR MEN RIGHT 100KG
1. HARKABUZIK, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0187)
2. SINICA, KACPER ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0208)
3. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0006)
4. MONACHOWICZ, MAREK ZŁOTY TUR GDYNIA (0240)
5. CIROCKI, ADRIAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0239)
6. WRĄBEL, MARIUSZ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0086)
7. GODLEWSKI, ŁUKASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0111)
8. MOLENDA, MARCIN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0021)
9. BIEŃ, MARCIN ARMFIGHT PIASECZNO (0109)
10. FURMAN, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA (0241)
11. MARTYNIUK, PIOTR ZŁOTY TUR GDYNIA (0237)
12. JANCZY, JAKUB NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0192)
13. BOCHENEK, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0154)
14. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0044)
15. SZYMKIEWICZ, DANIEL ZŁOTY TUR GDYNIA (0245)
16. GORCZYŃSKI, RAFAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0244)
17. WENTA, ŁUKASZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0242)

SENIOR MEN RIGHT 110KG
1. LACHOWICZ, MARCIN ARMFIGHT PIASECZNO (0092)
2. ANKLEWICZ, KRZYSZTOF TRAKTOR WOLSZTYN (0160)
3. GRĘBSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0246)
4. ZGÓRZYŃSKI, ADRIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0022)
5. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ FIRE HAND (0004)
6. BEBEROK, PIOTR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0009)
7. JAWOROWSKI, KONRAD ARMFIGHT PIASECZNO (0095)
8. HYPSIOR, WOJCIECH MCKIS TYTAN JAWORZNO (0015)
9. RYTEL, ARTUR ARMFIGHT PIASECZNO (0102)
10. JARZĄB, STANISŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0013)

SENIOR MEN RIGHT +110KG
1. WĘGLICKI, MICHAŁ ARMFIGHT PIASECZNO (0112)
2. MAJAK, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0096)
3. GŁOWACKI, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0036)
4. WALCZAK, SZYMON ARMFIGHT PIASECZNO (0100)
5. NERYNG, WALDEMAR ARMFIGHT PIASECZNO (0115)
6. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0248)
7. SŁOMKA, DANIEL ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0193)
8. JABLONSKI, KAMIL ZLOTY SMOK KIELCE (0117)
9. OSTROWSKI, DAMIAN ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0210)
10. HUBCZENKO, WIKTOR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0029)
11. SZYMANIAK, PATRYK ARMFIGHT PIASECZNO (0104)
12. BRZEZINA, ROBERT TITANARM OPOLE (0070)
13. NERYNG, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0105)
14. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0012)

MASTER MEN RIGHT 80KG
1. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW (0089)
2. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO (0113)
3. BURYS, BOGUSŁAW UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0081)
4. KUCZA, ROBERT HANDS OF STONE A.C. (0200)
5. SATŁAWA, MIROSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0014)
6. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)
7. PUWAŁOWSKI, ROBERT UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0039)
8. JAZOWSKI, ROMAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0027)
9. PĘSIEK, EMIL ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0197)

MASTER MEN RIGHT 90KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0173)
2. CIBA, PRZEMYSŁAW WIKING NISKO (0222)
3. ŚWIĘCKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO (0183)
4. SOŚNICKI, MACIEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0249)
5. WALEŚKO, WOJCIECH ARMFIGHT PIASECZNO (0114)
6. GIERSZEWSKI, ARKADIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0236)
7. STEFANIAK, TOMASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0123)
8. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0180)
9. KWIATKOWSKI, ARKADIUSZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0122)
10. ZAORSKI, DAMIAN UKS 16 (0069)

MASTER MEN RIGHT 100KG
1. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0006)
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0218)
3. WRĄBEL, MARIUSZ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0086)
4. PODOLSKI, WALDEMAR UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0037)
5. SZYMKIEWICZ, DANIEL ZŁOTY TUR GDYNIA (0245)
6. GODLEWSKI, EDMUND ZŁOTY TUR GDYNIA (0250)

MASTER MEN RIGHT +100KG
1. GŁOWACKI, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0036)
2. PALCZEWSKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO (0097)
3. NERYNG, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0105)
4. NERYNG, WALDEMAR ARMFIGHT PIASECZNO (0115)
5. HERTMANOWSKI, MIROSŁAW ARMFIGHT PIASECZNO (0098)
6. BUDYCH, MACIEJ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0041)
7. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0248)
8. LESZKO, ROBERT UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0087)
9. ANKLEWICZ, KRZYSZTOF TRAKTOR WOLSZTYN (0160)
10. GROTOWSKI, ROBERT SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0150)
11. PALCZEWSKI, ROMAN ARMFIGHT PIASECZNO (0110)

GRANDMASTER MEN RIGHT 75KG
1. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)
2. OKORSKI, TADEUSZ STEELARM WROCŁAW (0079)

GRANDMASTER MEN RIGHT 90KG
1. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0194)
2. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0180)
3. WALEŚKO, WOJCIECH ARMFIGHT PIASECZNO (0114)
4. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0265)
5. PIECHOWSKI, JANUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0251)
6. BĘTKOWSKI, JAN UKS 16 (0061)

GRANDMASTER MEN RIGHT 100KG
1. GODLEWSKI, EDMUND ZŁOTY TUR GDYNIA (0250)

GRANDMASTER MEN RIGHT +100KG
1. GRYGORCEWICZ, ROBERT ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0207)
2. JABŁOŃSKI, WIESŁAW UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0084)
3. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)
4. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0035)
5. BOROWSKI, ANDRZEJ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0153)
6. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0252)

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT OPEN
1. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0194)
2. JABŁOŃSKI, WIESŁAW UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0084)
3. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0035)
4. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0265)
5. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)
6. PIECHOWSKI, JANUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0251)
7. BĘTKOWSKI, JAN UKS 16 (0061)
8. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)
9. OKORSKI, TADEUSZ STEELARM WROCŁAW (0079)

DISABLED MEN RIGHT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0034)
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0212)
3. RACHOWKA, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0040)
4. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16 (0068)

DISABLED MEN RIGHT 75KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)
2. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0017)
3. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN ARMFIGHT PIASECZNO (0108)
4. BROŻEK, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0270)

DISABLED MEN RIGHT 90KG
1. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)
2. ŁOBOCKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0263)
3. LUDWIK, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA (0264)

DISABLED MEN RIGHT +90KG
1. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0209)
2. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0252)
3. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 45KG
1. KUPŚ, OLIWIA UKS 16 (0049)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50KG
1. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0184)
2. SOJA, WERONIKA UKS 16 (0054)
3. SOŃTA, WANESA UKS 16 (0052)
4. SMOLIŃKA, KLAUDIA UKS 16 (0050)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55KG
1. FILIŃKSA, EMILIA UKS 16 (0051)
2. BROCA, PATRYCJA UKS 16 (0072)
3. CZERWIEŃ, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0174)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60KG
1. ALEKSANDER, NATALIA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0142)
2. CZERNIEJEWSKA, OLIWIA UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0083)
3. JADASZEWSKA, WIKTORIA UKS 16 (0056)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65KG
1. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0195)
2. LIEBON, MARTYNA ZŁOTY TUR GDYNIA (0259)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0165)
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0191)
3. TARASEK, JULIA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0008)

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50KG
1. DŁUGOSZ, KATARZYNA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0139)
2. SŁOWIK, KAMILA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0147)

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55KG
1. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0216)

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 60KG
1. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0020)
2. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO (0223)

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65KG
1. STOGOWSKA, MAJA ZŁOTY TUR GDYNIA (0258)
2. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0163)
3. CHLEBEK, KAMILA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0179)
4. MISIUK, ALEKSANDRA UKS 16 (0071)

JUNIOR21 WOMEN RIGHT +70KG
1. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0269)
2. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA (0229)

SENIOR WOMEN RIGHT 50KG
1. ZBOREK, MARIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0172)
2. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0184)
3. SOJA, WERONIKA UKS 16 (0054)

SENIOR WOMEN RIGHT 55KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA UKS 16 (0053)
2. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C. (0202)
3. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0216)
4. ADAMCZYK, AGNIESZKA FIRE HAND (0005)

SENIOR WOMEN RIGHT 60KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0148)
2. STEFANIAK, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0217)
3. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA (0253)
4. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO (0223)
5. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0020)
6. BEDNARSKA, ANGELIKA TRAKTOR WOLSZTYN (0161)

SENIOR WOMEN RIGHT 65KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0030)
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)
3. WABERSKA, MATYLDA ZŁOTY TUR GDYNIA (0261)

SENIOR WOMEN RIGHT 70KG
1. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0163)
2. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0195)
3. ŚWIĄTEK, MARTA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0045)

SENIOR WOMEN RIGHT 80KG
1. MORCZYŃSKA, MILENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0031)
2. MOCZYDŁOWSKA, KINGA UKS SAMSON MARKLOWICE (0120)
3. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0269)

SENIOR WOMEN RIGHT 90KG
1. KUBIAK, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0255)
2. FURTAK, EWELINA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0151)
3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)
4. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA (0229)

SENIOR WOMEN RIGHT +90KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0165)
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0191)
3. PODOLSKA, ELŻBIETA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0038)

MASTER WOMEN RIGHT 60KG
1. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C. (0202)
2. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA (0253)

MASTER WOMEN RIGHT 70KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0030)
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)

MASTER WOMEN RIGHT +70KG
1. JUROSZEK, MARIA UKS SAMSON MARKLOWICE (0121)
2. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)
3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)

GRANDMASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)
3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)

DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. JUROSZEK, MARIA UKS SAMSON MARKLOWICE (0121)
2. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)


 

archiwum >>>

Language