Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

M. Polski ręka lewa – wyniki >>>

M. Polski ręka lewa – wyniki # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Dziękujemy zawodniczkom i zawodnikom za walki. Gratulacje dla medalistów! Ukłony dla trenerów i szefów klubów za pracę z zawodnikami. Uznanie dla sędziów za długą i precyzyjną robotę. Podziękowania dla organizatorów, dla sponsorów i patronów Mistrzostw. Na dwudziestych M. Polski będzie trzystu uczestników. Zobaczycie! ()

JUNIOR16 MEN LEFT 50KG
1. . KUZICKI, MAREK UKS SAMSON MARKLOWICE (0131)
 

JUNIOR16 MEN LEFT 55KG
1. SMUTEK, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0188)
2. OSTAPIUK, NAZARI HANDS OF STONE A.C. (0205)

JUNIOR16 MEN LEFT 65KG
1. KUBACKA, MICHAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0175)
2. SZARLEJ, KRZYSZTOF NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0167)
3. . MICHALSKI, FRANCISZEK UKS 16 (0063)

JUNIOR16 MEN LEFT 70KG
1. BUGAJSKI, SZYMON NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0177)
2. GOSZKIEWICZ, STANISŁAW UKS 16 (0062)

JUNIOR16 MEN LEFT +70KG
1. WITKOWSKI, MARCEL ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0214)
2. TETERYCZ, KACPER UKS 16 (0064)

JUNIOR16 WOMEN LEFT +70KG
1. TARASEK, JULIA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0008)
 

JUNIOR18 MEN LEFT 50KG
1. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16 (0068)
 

JUNIOR18 MEN LEFT 60KG
1. KOCJAN, MATEUSZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0129)
2. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0185)
3. . ANTOŃCZYK, ŁUKASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0133)

JUNIOR18 MEN LEFT 65KG
1. KORGÓL, DAMIAN UKS 16 (0059)
2. MARZECKI, JAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0130)
3. . KUZICKI, KAROL UKS SAMSON MARKLOWICE (0132)

JUNIOR18 MEN LEFT 70KG
1. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0178)
2. KOPYŚĆ, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0023)
3. . BRAUER, KRZYSZTOF ZŁOTY TUR GDYNIA (0262)

JUNIOR18 MEN LEFT 75KG
1. CHEŁMINIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0176)
2. WALTAR, RADOSŁAW UKS SAMSON MARKLOWICE (0127)
3. . OPIELA, PATRYK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0025)

JUNIOR18 MEN LEFT 80KG
1. BERNACKI, RAFAŁ UKS SAMSON MARKLOWICE (0126)
2. HARKABUZIK, RAFAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWA (0274)
3. . PALCZEWSKI, WIKTOR ARMFIGHT PIASECZNO (0106)

JUNIOR18 MEN LEFT +80KG
1. BUDYCH, PAWEŁ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0042)
2. NIESPOREK, DAWID UKS SAMSON MARKLOWICE (0128)
3. . PIERCHAŁA, TOBIASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0125)

JUNIOR18 WOMEN LEFT 45KG
1. KUPŚ, OLIWIA UKS 16 (0049)

JUNIOR18 WOMEN LEFT 50KG
1. SOJA, WERONIKA UKS 16 (0054)
2. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0184)
3. . SMOLIŃKA, KLAUDIA UKS 16 (0050)

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55KG
1. FILIŃSKA, EMILIA UKS 16 (0051)
2. CZERWIEŃ, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0174)
3. . BROCA, PATRYCJA UKS 16 (0072)

JUNIOR18 WOMEN LEFT 60KG
1. CZERNIEJEWSKA, OLIWIA UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0083)
2. JADASZEWSKA, WIKTORIA UKS 16 (0056)
3. . ALEKSANDER, NATALIA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0142)

JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG
1. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0195)
2. LIEBON, MARTYNA ZŁOTY TUR GDYNIA (0259)

JUNIOR18 WOMEN LEFT +70KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0165)
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0191)
 

JUNIOR21 MEN LEFT 65KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)
2. BILAŃSKI, PATRYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0145)
3. . BARSKI, MICHAŁ UKS 16 (0066)

JUNIOR21 MEN LEFT 70KG
1. BIEGA, DAMIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0137)
2. LIPKOWSKI, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA (0260)
3. . FUDRO, DARIUSZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0171)

JUNIOR21 MEN LEFT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0010)
2. KUBACKA, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0186)
3. . BUDYCH, KACPER UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0043)

JUNIOR21 MEN LEFT 80KG
1. BIEGA, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0136)
2. PŁAKSA, DAWID ZŁOTY TUR GDYNIA (0257)
3. . STECYK, JACEK UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0082)

JUNIOR21 MEN LEFT 85KG
1. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0166)
2. PRUŚ, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0144)
3. . WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)

JUNIOR21 MEN LEFT 90KG
1. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0189)
2. TRYBA, ARTUR ZŁOTY TUR GDYNIA (0266)
3. . SYNOWIEC, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0143)

JUNIOR21 MEN LEFT +90KG
1. SINICA, KACPER ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0208)
2. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0012)
3. . HYPSIOR, WOJCIECH MCKIS TYTAN JAWORZNO (0015)

JUNIOR21 WOMEN LEFT 50KG
1. DŁUGOSZ, KATARZYNA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0139)
2. SŁOWIK, KAMILA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0147)

JUNIOR21 WOMEN LEFT 55KG
1. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0216)
 

JUNIOR21 WOMEN LEFT 60KG
1. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO (0223)
2. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0020)

JUNIOR21 WOMEN LEFT 65KG
1. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0163)
2. STOGOWSKA, MAJA ZŁOTY TUR GDYNIA (0258)
3. . CHLEBEK, KAMILA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0179)

JUNIOR21 WOMEN LEFT +70KG
1. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA (0229)
2. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0269)

DISABLED MEN LEFT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0034)
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0212)
3. . ZAORSKI, DOMINIK UKS 16 (0068)

DISABLED MEN LEFT 75KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)
2. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0017)
3. . WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN ARMFIGHT PIASECZNO (0108)

DISABLED MEN LEFT 90KG
1. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)
2. ŁOBOCKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0263)

DISABLED MEN LEFT +90KG
1. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0252)
2. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0209)
3. . KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)
 

DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)
 

MASTER MEN LEFT 80KG
1. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW (0089)
2. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO (0113)
3. . JAZOWSKI, ROMAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0027)

MASTER MEN LEFT 90KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0173)
2. ŚWIĘCKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO (0183)
3. . CIBA, PRZEMYSŁAW WIKING NISKO (0222)

MASTER MEN LEFT 100KG
1. WRĄBEL, MARIUSZ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0086)
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0218)
3. . FORMELA, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA (0243)

MASTER MEN LEFT +100KG
1. NERYNG, WALDEMAR ARMFIGHT PIASECZNO (0115)
2. BUDYCH, MACIEJ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0041)
3. . GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0248)

GRANDMASTER MEN LEFT 75KG
1. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)

GRANDMASTER MEN LEFT 90KG
1. WALEŚKO, WOJCIECH ARMFIGHT PIASECZNO (0114)
2. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0265)
3. . TUR, KRZYSZTOF HANDS OF STONE A.C. (0201)

GRANDMASTER MEN LEFT 100KG
1. GODLEWSKI, EDMUND ZŁOTY TUR GDYNIA (0250)

GRANDMASTER MEN LEFT +100KG
1. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0252)
2. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0035)
3. . KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)

SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN
1. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0194)
2. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0035)
3. . PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)

 

MASTER WOMEN LEFT 60KG
1. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C. (0202)
2. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA (0253)
 

MASTER WOMEN LEFT 70KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0030)
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)
3. . BUDYCH, IWONA WILKI MIĘDZYCHÓD (0275)

MASTER WOMEN LEFT +70KG
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)
2. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)

GRANDMASTER WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)
3. . LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)

SENIOR WOMEN LEFT 50KG
1. ZBOREK, MARIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0172)
2. SOJA, WERONIKA UKS 16 (0054)
3. . SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0184)

SENIOR WOMEN LEFT 55KG
1. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C. (0202)
2. KWIATKOWSKA, NATALIA UKS 16 (0053)
3. . MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0216)

SENIOR WOMEN LEFT 60KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0148)
2. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO (0223)
3. . ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA (0253)

SENIOR WOMEN LEFT 65KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0030)
2. WABERSKA, MATYLDA ZŁOTY TUR GDYNIA (0261)
3. . CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)

SENIOR WOMEN LEFT 70KG
1. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0163)
2. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0195)
3. . ŚWIĄTEK, MARTA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0045)

SENIOR WOMEN LEFT 80KG
1. MORCZYŃSKA, MILENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0031)
2. MOCZYDŁOWSKA, KINGA UKS SAMSON MARKLOWICE (0120)
3. . TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0269)

SENIOR WOMEN LEFT 90KG
1. KUBIAK, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0255)
2. FURTAK, EWELINA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0151)
3. . MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA (0229)

SENIOR WOMEN LEFT +90KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0165)
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0191)
3. . PODOLSKA, ELŻBIETA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0038)


SENIOR MEN LEFT 55KG
1. SMUTEK, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0188)

SENIOR MEN LEFT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0034)
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0212)
3. . KUBACKA, ŁUKASZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0169)

SENIOR MEN LEFT 65KG
1. FIOŁEK, RAFAŁ TRAKTOR WOLSZTYN (0158)
2. BUGAJ, PATRYK STEELARM WROCŁAW (0078)
3. . GRABAS, PAWEŁ STEELARM WROCŁAW (0075)

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. MALAS, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0033)
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0155)
3. . PACHLA-DUCZNALEWSKI, KAMIL WIKING NISKO (0226)

SENIOR MEN LEFT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0010)
2. CICHOWLAS, DANIEL FIRE HAND (0001)
3. . GROCH, DAWID WIKING NISKO (0221)

SENIOR MEN LEFT 80KG
1. WOŹNY, RAFAŁ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0085)
2. GROCH, DARIUSZ WIKING NISKO (0220)
3. . GONTARCZYK, DAWID ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0206)

SENIOR MEN LEFT 85KG
1. ŁACIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0164)
2. NOWOTARSKI, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0135)
3. . POTRYKUS, BŁAŻEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0231)
 

SENIOR MEN LEFT 90KG
1. RZANNY, WIESŁAW TRAKTOR WOLSZTYN (0162)
2. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0046)
3. . KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0173)

SENIOR MEN LEFT 100KG
1. HARKABUZIK, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0187)
2. MOLENDA, MARCIN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0021)
3. . GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0006)

SENIOR MEN LEFT 110KG
1. LACHOWICZ, MARCIN ARMFIGHT PIASECZNO (0092)
2. ZGÓRZYŃSKI, ADRIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0022)
3. . GRĘBSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0246)
 

SENIOR MEN LEFT +110KG
1. MAJAK, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0096)
2. JABLONSKI, KAMIL ZLOTY SMOK KIELCE (0117)
3. . BRZEZINA, ROBERT TITANARM OPOLE (0070)

archiwum >>>

Language