Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

M. Polski pełne wyniki lewa ręka >>>

M. Polski pełne wyniki lewa ręka # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

XIX Mistrzostwa Polski – pełne wyniki ręka lewa ()

JUNIOR16 MEN LEFT 50KG

1. KUZICKI, MAREK UKS SAMSON MARKLOWICE (0131)


 

JUNIOR16 MEN LEFT 55KG

1. SMUTEK, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0188)

2. OSTAPIUK, NAZARI HANDS OF STONE A.C. (0205)


 

JUNIOR16 MEN LEFT 65KG

1. KUBACKA, MICHAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0175)

2. SZARLEJ, KRZYSZTOF NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0167)

3. MICHALSKI, FRANCISZEK UKS 16 (0063)

4. GORCZYŃSKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0228)


 

JUNIOR16 MEN LEFT 70KG

1. BUGAJSKI, SZYMON NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0177)

2. GOSZKIEWICZ, STANISŁAW UKS 16 (0062)


 

JUNIOR16 MEN LEFT +70KG

1. WITKOWSKI, MARCEL ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0214)

2. TETERYCZ, KACPER UKS 16 (0064)


 

JUNIOR18 MEN LEFT 50KG

1. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16 (0068)


 

JUNIOR18 MEN LEFT 60KG

1. KOCJAN, MATEUSZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0129)

2. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0185)

3. ANTOŃCZYK, ŁUKASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0133)

4. PAZIO, JACEK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0157)

5. SOBOS, DOMINIK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0007)


 

JUNIOR18 MEN LEFT 65KG

1. KORGÓL, DAMIAN UKS 16 (0059)

2. MARZECKI, JAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0130)

3. KUZICKI, KAROL UKS SAMSON MARKLOWICE (0132)


 

JUNIOR18 MEN LEFT 70KG

1. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0178)

2. KOPYŚĆ, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0023)

3. BRAUER, KRZYSZTOF ZŁOTY TUR GDYNIA (0262)

4. GRACZEK, DOMINIK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0026)

5. MUTKA, EMANUEL UKS 16 (0057)

6. ZIEMSKI, MARCIN HANDS OF STONE A.C. (0203)

7. JUSZCZAK, ERYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0141)

8. SKWARA, PATRYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0140)


 

JUNIOR18 MEN LEFT 75KG

1. CHEŁMINIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0176)

2. WALTAR, RADOSŁAW UKS SAMSON MARKLOWICE (0127)

3. OPIELA, PATRYK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0025)

4. HNAT, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0146)


 

JUNIOR18 MEN LEFT 80KG

1. BERNACKI, RAFAŁ UKS SAMSON MARKLOWICE (0126)

2. HARKABUZIK, RAFAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWA (0274)

3. PALCZEWSKI, WIKTOR ARMFIGHT PIASECZNO (0106)


 

JUNIOR18 MEN LEFT +80KG

1. BUDYCH, PAWEŁ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0042)

2. NIESPOREK, DAWID UKS SAMSON MARKLOWICE (0128)

3. PIERCHAŁA, TOBIASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0125)

4. ŚWIĘCKI, JAKUB ARMFIGHT PIASECZNO (0182)

5. WORZAŁA, JULIAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0268)

6. NOWAKOWSKI, DAWID UKS 16 (0058)

7. HILDEBRANDT, FILIP ZŁOTY TUR GDYNIA (0267)


 

JUNIOR21 MEN LEFT 65KG

1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)

2. BILAŃSKI, PATRYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0145)

3. BARSKI, MICHAŁ UKS 16 (0066)

4. DUDEK, MATEUSZ UKS 16 (0065)


 

JUNIOR21 MEN LEFT 70KG

1. BIEGA, DAMIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0137)

2. LIPKOWSKI, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA (0260)

3. FUDRO, DARIUSZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0171)

4. GUŚCIORA, GUSTAW UKS 16 (0067)


 

JUNIOR21 MEN LEFT 75KG

1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0010)

2. KUBACKA, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0186)

3. BUDYCH, KACPER UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0043)

4. BIEGA, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0138)


 

JUNIOR21 MEN LEFT 80KG

1. BIEGA, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0136)

2. PŁAKSA, DAWID ZŁOTY TUR GDYNIA (0257)

3. STECYK, JACEK UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0082)

4. KOPYŚĆ, PAWEŁ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0028)


 

JUNIOR21 MEN LEFT 85KG

1. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0166)

2. PRUŚ, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0144)

3. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)

4. SOPCZYŃSKI, TOMASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0094)


 

JUNIOR21 MEN LEFT 90KG

1. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0189)

2. TRYBA, ARTUR ZŁOTY TUR GDYNIA (0266)

3. SYNOWIEC, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0143)


 

JUNIOR21 MEN LEFT +90KG

1. SINICA, KACPER ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0208)

2. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0012)

3. HYPSIOR, WOJCIECH MCKIS TYTAN JAWORZNO (0015)

4. KORYCIŃSKI, KAROL SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0149)


 

SENIOR MEN LEFT 55KG

1. SMUTEK, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0188)


 

SENIOR MEN LEFT 60KG

1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0034)

2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0212)

3. KUBACKA, ŁUKASZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0169)

4. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0185)

5. RACHOWKA, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0040)


 

SENIOR MEN LEFT 65KG

1. FIOŁEK, RAFAŁ TRAKTOR WOLSZTYN (0158)

2. BUGAJ, PATRYK STEELARM WROCŁAW (0078)

3. GRABAS, PAWEŁ STEELARM WROCŁAW (0075)

4. KOTLARZ, DAMIAN TYTAN JAWORZNO (0271)

5. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)

6. LEWANDOWSKI, ŁUKASZ UKS HULK WĘGRÓW (0091)

7. PÓŁTORAK, JAN NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0168)

8. KUŚNIERCZYK, DAMIAN TYTAN JAWORZNO (0272)


 

SENIOR MEN LEFT 70KG

1. MALAS, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0033)

2. PODGÓRSKI, MARIUSZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0155)

3. PACHLA-DUCZNALEWSKI, KAMIL WIKING NISKO (0226)

4. MUSIAŁ, DAMIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0019)

5. KRAWIEC, TOMASZ STEELARM WROCŁAW (0076)

6. KAJSTURA, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0181)

7. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0178)

8. KOPYŚĆ, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0023)

9. MYŚLIŃSKI, MACIEJ ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0211)

10. LIPKOWSKI, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA (0260)

11. KOWAL, ADRIAN WIKING NISKO (0225)

12. SOŁTYS, MARCIN NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0170)


 

SENIOR MEN LEFT 75KG

1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0010)

2. CICHOWLAS, DANIEL FIRE HAND (0001)

3. GROCH, DAWID WIKING NISKO (0221)

4. SKAKOVSKIY, JURIY FIRE HAND (0003)

5. FIOŁEK, MIROSŁAW TRAKTOR WOLSZTYN (0159)

6. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO (0113)

7. JACZEWSKI, ARTUR UKS HULK WĘGRÓW (0134)

8. SCHEVCHUK, LIUBOMYR UKS HULK WĘGRÓW (0090)

9. KUBACKA, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0186)

10. HASIŃSKI, KRZYSTOF ARMFIGHT PIASECZNO (0099)

11. JAZOWSKI, ROMAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0027)

12. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0017)


 

SENIOR MEN LEFT 80KG

1. WOŹNY, RAFAŁ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0085)

2. GROCH, DARIUSZ WIKING NISKO (0220)

3. GONTARCZYK, DAWID ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0206)

4. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW (0089)

5. WOJNAR, KAMIL MCKIS TYTAN JAWORZNO (0074)

6. PADŁO, RAFAŁ WIKING NISKO (0224)

7. KACZOROWSKI, MICHAŁ ARMFIGHT PIASECZNO (0107)

8. ZWARDOŃ, KAMIL UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0088)

9. SURMA, ADRIAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0124)

10. BEDNARSKI, BARTŁOMIEJ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0018)

11. SATŁAWA, MIROSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0014)

12. PARA, ŁUKASZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0190)

13. PUWAŁOWSKI, ROBERT UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0039)


 

SENIOR MEN LEFT 85KG

1. ŁACIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0164)

2. NOWOTARSKI, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0135)

3. POTRYKUS, BŁAŻEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0231)

4. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0166)

5. DURDA, TOMASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0011)

6. SMALCERZ, SZYMON MCKIS TYTAN JAWORZNO (0016)

7. WITECKI-KAZANECKI, ERYK HANDS OF STONE A.C. (0199)

8. ŻUREK, MARTIN ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0213)

9. RACZKA, PATRYK ZLOTY SMOK KIELCE (0119)

10. SOPCZYŃSKI, TOMASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0094)

11. DUDA, PAVLO ZŁOTY TUR GDYNIA (0232)

12. MILCZAREK, MAREK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0152)

13. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)

14. MELCER, ADRIAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0198)


 

SENIOR MEN LEFT 90KG

1. RZANNY, WIESŁAW TRAKTOR WOLSZTYN (0162)

2. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0046)

3. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0173)

4. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0189)

5. ROSŁON, KAROL ARMFIGHT PIASECZNO (0101)

6. ZDANOWSKI, BOGDAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0235)

7. GRULKOWSKI, JAROSŁAW ZŁOTY TUR GDYNIA (0233)

8. KINDLER, MACIEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0234)


 

SENIOR MEN LEFT 100KG

1. HARKABUZIK, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0187)

2. MOLENDA, MARCIN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0021)

3. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0006)

4. MONACHOWICZ, MAREK ZŁOTY TUR GDYNIA (0240)

5. JANCZY, JAKUB NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0192)

6. GODLEWSKI, ŁUKASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0111)

7. GORCZYŃSKI, RAFAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0244)

8. FORMELA, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA (0243)

9. CIROCKI, ADRIAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0239)

10. FURMAN, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA (0241)

11. MARTYNIUK, PIOTR ZŁOTY TUR GDYNIA (0237)

12. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0044)

13. WENTA, ŁUKASZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0242)

14. BOCHENEK, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0154)


 

SENIOR MEN LEFT 110KG

1. LACHOWICZ, MARCIN ARMFIGHT PIASECZNO (0092)

2. ZGÓRZYŃSKI, ADRIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0022)

3. GRĘBSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0246)

4. RYTEL, ARTUR ARMFIGHT PIASECZNO (0102)

5. JAWOROWSKI, KONRAD ARMFIGHT PIASECZNO (0095)

6. JARZĄB, STANISŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0013)

7. GROTOWSKI, ROBERT SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0150)

8. HYPSIOR, WOJCIECH MCKIS TYTAN JAWORZNO (0015)

9. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ FIRE HAND (0004)


 

SENIOR MEN LEFT +110KG

1. MAJAK, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0096)

2. JABLONSKI, KAMIL ZLOTY SMOK KIELCE (0117)

3. BRZEZINA, ROBERT TITANARM OPOLE (0070)

4. WALCZAK, SZYMON ARMFIGHT PIASECZNO (0100)

5. NERYNG, WALDEMAR ARMFIGHT PIASECZNO (0115)

6. GŁOWACKI, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0036)

7. SŁOMKA, DANIEL ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0193)

8. HUBCZENKO, WIKTOR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0029)

9. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0248)

10. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0012)

11. NERYNG, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0105)

12. SZYMANIAK, PATRYK ARMFIGHT PIASECZNO (0104)


 

MASTER MEN LEFT 80KG

1. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW (0089)

2. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO (0113)

3. JAZOWSKI, ROMAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0027)

4. KUCZA, ROBERT HANDS OF STONE A.C. (0200)

5. PUWAŁOWSKI, ROBERT UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0039)

6. SATŁAWA, MIROSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0014)


 

MASTER MEN LEFT 90KG

1. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0173)

2. ŚWIĘCKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO (0183)

3. CIBA, PRZEMYSŁAW WIKING NISKO (0222)

4. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0180)

5. ZAORSKI, DAMIAN UKS 16 (0069)

6. STEFANIAK, TOMASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0123)

7. KWIATKOWSKI, ARKADIUSZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0122)


 

MASTER MEN LEFT 100KG

1. WRĄBEL, MARIUSZ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0086)

2. GŁOWIŃSKI, ARTUR ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0218)

3. FORMELA, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA (0243)

4. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0006)

5. PODOLSKI, WALDEMAR UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0037)

6. GODLEWSKI, EDMUND ZŁOTY TUR GDYNIA (0250)

7. SZYMKIEWICZ, DANIEL ZŁOTY TUR GDYNIA (0245)


 

MASTER MEN LEFT +100KG

1. NERYNG, WALDEMAR ARMFIGHT PIASECZNO (0115)

2. BUDYCH, MACIEJ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0041)

3. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0248)

4. HERTMANOWSKI, MIROSŁAW ARMFIGHT PIASECZNO (0098)

5. GŁOWACKI, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0036)

6. NERYNG, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0105)

7. PALCZEWSKI, ROMAN ARMFIGHT PIASECZNO (0110)

8. PALCZEWSKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO (0097)

9. GROTOWSKI, ROBERT SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0150)


 

GRANDMASTER MEN LEFT 75KG

1. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)


 

GRANDMASTER MEN LEFT 90KG

1. WALEŚKO, WOJCIECH ARMFIGHT PIASECZNO (0114)

2. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0265)

3. TUR, KRZYSZTOF HANDS OF STONE A.C. (0201)

4. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0180)

5. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0194)

6. PIECHOWSKI, JANUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0251)

7. BĘTKOWSKI, JAN UKS 16 (0061)


 

GRANDMASTER MEN LEFT 100KG

1. GODLEWSKI, EDMUND ZŁOTY TUR GDYNIA (0250)


 

GRANDMASTER MEN LEFT +100KG

1. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0252)

2. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0035)

3. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)

4. BOROWSKI, ANDRZEJ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0153)

5. GRYGORCEWICZ, ROBERT ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0207)


 

SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN

1. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0194)

2. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0035)

3. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)

4. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0265)

5. PIECHOWSKI, JANUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0251)

6. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)

7. OKORSKI, TADEUSZ STEELARM WROCŁAW (0079)

8. BĘTKOWSKI, JAN UKS 16 (0061)


 

DISABLED MEN LEFT 60KG

1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0034)

2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0212)

3. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16 (0068)

4. RACHOWKA, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0040)


 

DISABLED MEN LEFT 75KG

1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)

2. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0017)

3. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN ARMFIGHT PIASECZNO (0108)

4. BROŻEK, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0270)


 

DISABLED MEN LEFT 90KG

1. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)

2. ŁOBOCKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0263)


 

DISABLED MEN LEFT +90KG

1. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0252)

2. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0209)

3. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)


 

JUNIOR16 WOMEN LEFT +70KG

1. TARASEK, JULIA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0008)


 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 45KG

1. KUPŚ, OLIWIA UKS 16 (0049)


 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 50KG

1. SOJA, WERONIKA UKS 16 (0054)

2. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0184)

3. SMOLIŃKA, KLAUDIA UKS 16 (0050)

4. SOŃTA, WANESA UKS 16 (0052)


 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55KG

1. FILIŃSKA, EMILIA UKS 16 (0051)

2. CZERWIEŃ, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0174)

3. BROCA, PATRYCJA UKS 16 (0072)


 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 60KG

1. CZERNIEJEWSKA, OLIWIA UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0083)

2. JADASZEWSKA, WIKTORIA UKS 16 (0056)

3. ALEKSANDER, NATALIA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0142)


 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG

1. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0195)

2. LIEBON, MARTYNA ZŁOTY TUR GDYNIA (0259)


 

JUNIOR18 WOMEN LEFT +70KG

1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0165)

2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0191)


 

JUNIOR21 WOMEN LEFT 50KG

1. DŁUGOSZ, KATARZYNA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0139)

2. SŁOWIK, KAMILA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0147)


 

JUNIOR21 WOMEN LEFT 55KG

1. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0216)


 

JUNIOR21 WOMEN LEFT 60KG

1. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO (0223)

2. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0020)


 

JUNIOR21 WOMEN LEFT 65KG

1. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0163)

2. STOGOWSKA, MAJA ZŁOTY TUR GDYNIA (0258)

3. CHLEBEK, KAMILA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0179)

4. MISIUK, ALEKSANDRA UKS 16 (0071)


 

JUNIOR21 WOMEN LEFT +70KG

1. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA (0229)

2. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0269)


 

SENIOR WOMEN LEFT 50KG

1. ZBOREK, MARIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0172)

2. SOJA, WERONIKA UKS 16 (0054)

3. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0184)


 

SENIOR WOMEN LEFT 55KG

1. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C. (0202)

2. KWIATKOWSKA, NATALIA UKS 16 (0053)

3. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0216)

4. ADAMCZYK, AGNIESZKA FIRE HAND (0005)


 

SENIOR WOMEN LEFT 60KG

1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0148)

2. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO (0223)

3. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA (0253)

4. STEFANIAK, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0217)

5. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0020)

6. BEDNARSKA, ANGELIKA TRAKTOR WOLSZTYN (0161)


 

SENIOR WOMEN LEFT 65KG

1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0030)

2. WABERSKA, MATYLDA ZŁOTY TUR GDYNIA (0261)

3. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)


 

SENIOR WOMEN LEFT 70KG

1. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0163)

2. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0195)

3. ŚWIĄTEK, MARTA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0045)


 

SENIOR WOMEN LEFT 80KG

1. MORCZYŃSKA, MILENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0031)

2. MOCZYDŁOWSKA, KINGA UKS SAMSON MARKLOWICE (0120)

3. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0269)


 

SENIOR WOMEN LEFT 90KG

1. KUBIAK, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0255)

2. FURTAK, EWELINA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0151)

3. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA (0229)

4. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)


 

SENIOR WOMEN LEFT +90KG

1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0165)

2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0191)

3. PODOLSKA, ELŻBIETA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0038)


 

MASTER WOMEN LEFT 60KG

1. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C. (0202)

2. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA (0253)


 

MASTER WOMEN LEFT 70KG

1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0030)

2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)

3. BUDYCH, IWONA WILKI MIĘDZYCHÓD (0275)


 

MASTER WOMEN LEFT +70KG

1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)

2. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)


 

GRANDMASTER WOMEN LEFT OPEN

1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)

2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)

3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)


 

DISABLED WOMEN LEFT OPEN

1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)


 


 


 

archiwum >>>

Language