Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

Wyniki Drużynowe XIX M. Polski >>>

Wyniki Drużynowe XIX M. Polski # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Wyniki drużynowe XIX Mistrzostw Polski w Armwrestlingu i prośba do szefowych i szefów klubów – prześlijcie fotki drużyn na mój adres pe.szymanowski@gmail.com z góry dzięki! ()

klasyfikacja generalna

miejsce / klub / złote / srebrne / brązowe / punkty

1 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 29 16 11 490

2 ZŁOTY TUR GDYNIA 11 19 18 429

3 MCKIS TYTAN JAWORZNO 8 13 12 289

4 „UKS 16” Koszalin - 10 10 8 271

5 SPARTAN ARMWRESTLING CLUB 10 13 5 259

6 ARMFIGHT PIASECZNO 7 5 13 238

7 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 12 11 3 222

8 UKS SAMSON MARKLOWICE 9 7 5 172

9 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ13 2 2 163

10 UKS WILKI MIĘDZYCHÓD 6 2 6 140

11 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ 7 2 1 98

12 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 3 4 4 80

13 HANDS OF STONE A.C.

3 3 1 71

14 WIKING NISKO 1 4 4 67

15 UKS HULK WĘGRÓW 2 1 0 41

16 STEELARM WROCŁAW 1 3 1 41

17 TRAKTOR WOLSZTYN 2 1 0 35

18 FIRE HAND 0 1 0 26

19 ZLOTY SMOK KIELCE 0 1 0 7

20 TITANARM OPOLE 0 0 1 5


 

Juniorzy razem

miejsce / klub / złote / srebrne / brązowe / punkty

1 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 16 12 6 274

2 „UKS 16” Koszalin - 9 8 6 222

3 SPARTAN ARMWRESTLING CLUB 6 7 4 159

4 ZŁOTY TUR GDYNIA 3 10 3 135

5 UKS SAMSON MARKLOWICE 7 5 5 133

6 MCKIS TYTAN JAWORZNO 5 4 6 123

7 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 6 0 0 60

8 UKS WILKI MIĘDZYCHÓD 4 0 1 49

9 ARMFIGHT PIASECZNO 1 0 3 33

10 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ 2 0 1 29

11 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 1 1 2 27

12 HANDS OF STONE A.C. 0 2 0 18

13 WIKING NISKO 1 1 0 17


 

SENIORZY

miejsce / klub / złote / srebrne / brązowe / punkty

1 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 11 3 5 181

2 ZŁOTY TUR GDYNIA 4 2 9 128

3 MCKIS TYTAN JAWORZNO 2 3 5 100

4 ARMFIGHT PIASECZNO 4 1 1 93

5 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ8 0 1 87

6 SPARTAN ARMWRESTLING CLUB 2 6 0 63

7 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 0 4 3 50

8 UKS WILKI MIĘDZYCHÓD 0 1 4 42

9 WIKING NISKO 0 2 3 38

10 TRAKTOR WOLSZTYN 2 1 0 35

11 STEELARM WROCŁAW 1 2 1 33

12 „UKS 16” Koszalin - 1 2 1 33

13 FIRE HAND 0 1 0 26

14 UKS HULK WĘGRÓW 0 1 0 21

15 HANDS OF STONE A.C. 1 1 0 20

16 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 1 1 0 19

17 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ 0 2 0 16

18 UKS SAMSON MARKLOWICE 0 2 0 15

19 ZLOTY SMOK KIELCE 0 1 0 7

20 TITANARM OPOLE 0 0 1 5


 

MASTERS RAZEM

miejsce / klub / złote / srebrne / brązowe / punkty

1 ZŁOTY TUR GDYNIA 3 4 5 122

2 ARMFIGHT PIASECZNO 2 4 5 92

3 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 4 3 0 64

4 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ3 2 1 56

5 MCKIS TYTAN JAWORZNO 1 4 1 52

6 SPARTAN ARMWRESTLING CLUB 2 0 1 37

7 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 2 1 0 35

8 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 1 2 2 34

9 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ 3 0 0 33

10 HANDS OF STONE A.C. 2 0 1 33

11 UKS HULK WĘGRÓW 2 0 0 20

12 UKS WILKI MIĘDZYCHÓD 0 1 0 20

13 UKS SAMSON MARKLOWICE 1 0 0 14

14 WIKING NISKO 0 1 1 12

15 STEELARM WROCŁAW 0 1 0 8

16 „UKS 16” Koszalin 0 0 0 7

17 WILKI MIEDZY CHÓD 0 0 1 5

18 TRAKTOR WOLSZTYN 0 0 0 0


 

DISABLED

miejsce / klub / złote / srebrne / brązowe / punkty

1 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 2 4 0 48

2 ZŁOTY TUR GDYNIA 1 3 1 44

3 UKS WILKI MIĘDZYCHÓD 2 0 1 29

4 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ2 0 0 20

5 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ 2 0 0 20

6 ARMFIGHT PIASECZNO 0 0 4 20

7 MCKIS TYTAN JAWORZNO 0 2 0 14

8 UKS SAMSON MARKLOWICE 1 0 0 10

9 „UKS 16” Koszalin 0 0 1 9

archiwum >>>

Language