Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

WSTĘPNA LISTA KADRY POLSKI NA EUROARM 2019 >>>

WSTĘPNA LISTA KADRY POLSKI NA EUROARM 2019 # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Wstępna lista polskich armwrestlerów zakwalifikowanych do Kadry Polski na tegoroczne EUROARM – LOUTRAKI, GRECJA 2019”. Kadra do potwierdzenia do dnia 22 kwietnia 2019 rok. ()

Poniższa lista to osoby które zakwalifikowały się do Kadry Polski na „XXIX Mistrzostwa Europy w Armwrestlingu oraz XXII Mistrzostwa Europy w Para-Armwrestlingu”, które odbędą się w dniach 14 – 23.05.2019 roku w mieście Loutraki, Grecja.

W imieniu poniższych osób prosimy przedstawicieli klubów o potwierdzenie uczestnictwa ich zawodników (w tym także akcent startu od zawodników rezerwowych) do dnia 22.04.2019 do godziny 23:59

Potwierdzenie można przesłać do siedziby FAP za pomocą: - emaila: pawel.podlewski@armpower.net
Potwierdzeniem zgłoszenia jest e-mail zwrotny z FAP.

Konsultacja telefoniczna z biurem FAP : +48 58 621 93 08 (pn. pt. w godz. 08.00 – 16.00)
Osoby które nie potwierdzą wyjazdu w w/w terminie zostaną automatycznie wyłączone z Kadry Polski.
 
UWAGA:
Przy potwierdzaniu startu proszę podać:
- imię i nazwisko oraz kat. startowa
- nr telefonu kontaktowego raz adres e-mail
- w przypadku braku koszulki kadrowej lub chęci zakupu nowej koszulki kadrowej lub chęci zakupu dresu kadrowego proszę podać rozmiar koszulki, w tym:
A) rozmiar klatki piersiowej,
B) długość koszulki.
 
Koszt koszulki: 140 pln

Przypominamy, iż każdy zawodnik, który startuje w Mistrzostwach Europy jest zobowiązany wystartować w oficjalnej koszulce zatwierdzonej przez kongres FAP – Gniew 2013. Zawodnik, który nie będzie posiadał koszulki kadrowej nie ma prawa wystartować w mistrzostwach.
Każdy kadrowicz ma prawo na koszulce wyeksponować indywidualnego sponsora w taki sposób, by nie zakrywać braw narodowych oraz sponsora umieszczonego przez FAP.
 
Dres:
Istnieje możliwość zamówienia dresu reprezentacji polski.
Koszt dresu (spodnie, bluza) to ok. 350 pln.
 
Przy zamawianiu dresu proszę podać:

Bluza:
A) rozmiar klatki piersiowej,
B) długość bluzy

Spodnie:
A) rozmiar pasa,
B) długość spodni

Zawodnicy wchodzący w skład Kadry Polski pokrywają wszystkie koszty uczestnictwa, w tym: koszty przejazdu, opat startowych, zakwaterowania, koszulki startowej, wyżywienia. Kosztorys wyjazdu został przesłany do przedstawicieli klubów.

Przypominamy, iż zawodnicy startujący w EUROARM 2019 wg przepisów Europejskiej Federacji Armwrestlingu (EAF) są zobowiązani na czas swojego startu zakwaterować się w oficjalnych hotelach mistrzostw. EAF ma prawo nie dopuścić zawodnika do startu w przypadku zakwaterowania w innym hotelu niż oficjalne.

PRAWA RĘKA

JUNIOR16 MEN RIGHT 50KG
1. KUZICKI, MAREK UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR16 MEN RIGHT 55KG
1. SMUTEK, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. OSTAPIUK, NAZARI HANDS OF STONE A.C.

JUNIOR16 MEN RIGHT 60KG
1. SOBOS, DOMINIK MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR16 MEN RIGHT 65KG
1. KUBACKA, MICHAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. KOBUS, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. SZARLEJ, KRZYSZTOF NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. MICHALSKI, FRANCISZEK UKS 16

JUNIOR16 MEN RIGHT 70KG
1. BUGAJSKI, SZYMON NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. GOSZKIEWICZ, STANISŁAW UKS 16

JUNIOR16 MEN RIGHT +70KG
1. WITKOWSKI, MARCEL ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. TETERYCZ, KACPER UKS 16

JUNIOR18 MEN RIGHT 50KG
1. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16

JUNIOR18 MEN RIGHT 60KG
1. KOCJAN, MATEUSZ UKS SAMSON MARKLOWICE
2. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. ANTOŃCZYK, ŁUKASZ UKS SAMSON MARKLOWICE
4. PAZIO, JACEK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

JUNIOR18 MEN RIGHT 65KG
1. KORGÓL, DAMIAN UKS 16
2. MARZECKI, JAN UKS SAMSON MARKLOWICE

Lista Rezerwowa:
3. KUZICKI, KAROL UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN RIGHT 70KG
1. KOPYŚĆ, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. GRACZEK, DOMINIK MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. MUTKA, EMANUEL UKS 16

JUNIOR18 MEN RIGHT 75KG
1. WALTAR, RADOSŁAW UKS SAMSON MARKLOWICE
2. CHEŁMINIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. OPIELA, PATRYK MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. HNAT, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

JUNIOR18 MEN RIGHT 80KG
1. BERNACKI, RAFAŁ UKS SAMSON MARKLOWICE
2. HARKABUZIK, RAFAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWA

Lista Rezerwowa:
3. PALCZEWSKI, WIKTOR ARMFIGHT PIASECZNO

JUNIOR18 MEN RIGHT +80KG
1. BUDYCH, PAWEŁ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
2. NIESPOREK, DAWID UKS SAMSON MARKLOWICE

Lista Rezerwowa:
3. ŚWIĘCKI, JAKUB ARMFIGHT PIASECZNO
4. HILDEBRANDT, FILIP ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR21 MEN RIGHT 65KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
2. DUDEK, MATEUSZ UKS 16

Lista Rezerwowa:
3. BILAŃSKI, PATRYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
4. BARSKI, MICHAŁ UKS 16

JUNIOR21 MEN RIGHT 70KG
1. FUDRO, DARIUSZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BIEGA, DAMIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. LIPKOWSKI, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA
4. GUŚCIORA, GUSTAW UKS 16

JUNIOR21 MEN RIGHT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. KUBACKA, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. BIEGA, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
4. BUDYCH, KACPER UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

JUNIOR21 MEN RIGHT 80KG
1. BIEGA, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. PŁAKSA, DAWID ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. STECYK, JACEK UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
4. KOPYŚĆ, PAWEŁ MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR21 MEN RIGHT 85KG
1. SOPCZYŃSKI, TOMASZ ARMFIGHT PIASECZNO
2. PRUŚ, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

JUNIOR21 MEN RIGHT 90KG
1. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SYNOWIEC, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. TRYBA, ARTUR ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR21 MEN RIGHT +90KG
1. SINICA, KACPER ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. HYPSIOR, WOJCIECH MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. KORYCIŃSKI, KAROL SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

SENIOR MEN RIGHT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

Lista Rezerwowa:
3. KUBACKA, ŁUKASZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN RIGHT 65KG
1. BUGAJ, PATRYK STEELARM WROCŁAW
2. GRABAS, PAWEŁ STEELARM WROCŁAW

Lista Rezerwowa:
3. KOTLARZ, DAMIAN TYTAN JAWORZNO
4. DUDEK, MATEUSZ UKS 16

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. MALAS, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. KAJSTURA, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. MUSIAŁ, DAMIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN RIGHT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. JACZEWSKI, ARTUR UKS HULK WĘGRÓW

Lista Rezerwowa:
3. GROCH, DAWID WIKING NISKO
4. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN RIGHT 80KG
1. BARTOSIEWICZ, DAWID ZŁOTY TUR GDYNIA
2. WOŹNY, RAFAŁ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

Lista Rezerwowa:
3. BEDNARSKI, BARTŁOMIEJ MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW

SENIOR MEN RIGHT 85KG
1. ŁACIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. NOWOTARSKI, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. SMALCERZ, SZYMON MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. POTRYKUS, BŁAŻEJ ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN RIGHT 90KG
1. GRULKOWSKI, JAROSŁAW ZŁOTY TUR GDYNIA
2. KINDLER, MACIEJ ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. ROSŁON, KAROL ARMFIGHT PIASECZNO
4. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN RIGHT 100KG
1. HARKABUZIK, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SINICA, KACPER ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

Lista Rezerwowa:
3. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. MONACHOWICZ, MAREK ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN RIGHT 110KG
1. LACHOWICZ, MARCIN ARMFIGHT PIASECZNO
2. ANKLEWICZ, KRZYSZTOF TRAKTOR WOLSZTYN

Lista Rezerwowa:
3. GRĘBSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA
4. ZGÓRZYŃSKI, ADRIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN RIGHT +110KG
1. WĘGLICKI, MICHAŁ ARMFIGHT PIASECZNO
2. MAJAK, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO

Lista Rezerwowa:
3. GŁOWACKI, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
4. WALCZAK, SZYMON ARMFIGHT PIASECZNO

MASTER MEN RIGHT 70KG

UWAGA:
Na Mistrzostwach Polski nie została rozegrana kategoria masters 70kg.

Zawodnicy, którzy zakwalifikowali sie w kategorii do 80kg i na EUROARM 2019 zmieszczą się w kategorii 70kg mają prawo startu w tej kategorii wagowej (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium)

MASTER MEN RIGHT 80KG
1. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW
2. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO

Lista Rezerwowa:
3. BURYS, BOGUSŁAW UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
4. KUCZA, ROBERT HANDS OF STONE A.C.

MASTER MEN RIGHT 90KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. CIBA, PRZEMYSŁAW WIKING NISKO

Lista Rezerwowa:
3. ŚWIĘCKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO
4. SOŚNICKI, MACIEJ ZŁOTY TUR GDYNIA

MASTER MEN RIGHT 100KG
1. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

Lista Rezerwowa:
3. WRĄBEL, MARIUSZ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
4. PODOLSKI, WALDEMAR UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

MASTER MEN RIGHT +100KG
1. GŁOWACKI, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. PALCZEWSKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO

Lista Rezerwowa:
3. NERYNG, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO
4. NERYNG, WALDEMAR ARMFIGHT PIASECZNO

GRANDMASTER MEN RIGHT 80KG
1. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. OKORSKI, TADEUSZ STEELARM WROCŁAW

UWAGA:
Na Mistrzostwach Polski została rozegrana kategoria masters 75kg zamiast kategorii 70kg i 80kg.  

Zawodnicy, którzy weszli do kadry w kategorii do 75kg i na EUROARM 2019 zmieszczą się w kategorii 70kg mają prawo startu w tej kategorii wagowej (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium). Reszt zawodników startuje w kategorii do 80kg.

GRANDMASTER MEN RIGHT 90KG
1. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
2. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. WALEŚKO, WOJCIECH ARMFIGHT PIASECZNO
4. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA

GRANDMASTER MEN RIGHT 100KG
1. GODLEWSKI, EDMUND ZŁOTY TUR GDYNIA

GRANDMASTER MEN RIGHT +100KG
1. GRYGORCEWICZ, ROBERT ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. JABŁOŃSKI, WIESŁAW UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

Lista Rezerwowa:
3. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO
4. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT:
1. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
2. JABŁOŃSKI, WIESŁAW UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
4. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA

UWAGA:
Na Mistrzostwach Polski została rozegrana tylko kategoria OPEN. Nie została rozegrana kategoria Senior Grand Masters 75kg, 90kg, 100kg, +100kg

Zawodnicy, którzy startowali w kategorii OPEN i zmieszczą się w proponowanych powyżej kategoriach wagowych mają prawo startu w EUROARM 2019 (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium)

DISABLED MEN RIGHT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

Lista Rezerwowa:
3. RACHOWKA, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
4. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16

DISABLED MEN RIGHT 75KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
2. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN ARMFIGHT PIASECZNO
4. BROŻEK, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0270)

DISABLED MEN RIGHT 90KG
1. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
2. ŁOBOCKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. LUDWIK, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA

DISABLED MEN RIGHT +90KG
1. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA

UWAGA:
Zawodnicy z kategorii osób niepełnosprawnych na EUROARM 2019 startując w kategoriach innych, niż na Mistrzostwach Polski:
Physical (PID) sitting: 55kg, 65kg, 75kg, +75kg
Physical (PIU) standing: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, +95kg
YOUTH 23 Physical (PIU)standing: 55kg, +55kg
Physical (PIDH) sitting: 80kg, +80kg
Physical (PIUH) standing: 85kg, +85kg
Visual (VI) standing: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, 100kg, +100kg
Hearing (HI) standing: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, 100kg, +100kg

Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie medycznych dokumentów zawodnika potrzebnych do klasyfikacji w jakiej kategorii dany zawodnik startuje oraz klasyfikacji medycznej. Zawodnicy niepełnosprawni, którzy chcą wystartować w EUROARM 2019 prosimy o kontakt z biurem FAP w celu ustalenia szczegółów.   

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 45KG
1. KUPŚ, OLIWIA UKS 16

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50KG
1. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SOJA, WERONIKA UKS 16

Lista Rezerwowa:
3. SOŃTA, WANESA UKS 16
4. SMOLIŃKA, KLAUDIA UKS 16

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55KG
1. FILIŃKSA, EMILIA UKS 16
2. BROCA, PATRYCJA UKS 16

Lista Rezerwowa:
3. CZERWIEŃ, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60KG
1. ALEKSANDER, NATALIA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. CZERNIEJEWSKA, OLIWIA UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

Lista Rezerwowa:
3. JADASZEWSKA, WIKTORIA UKS 16

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65KG
1. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
2. LIEBON, MARTYNA ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. TARASEK, JULIA MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50KG
1. DŁUGOSZ, KATARZYNA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. SŁOWIK, KAMILA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55KG
1. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 60KG
1. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65KG
1. STOGOWSKA, MAJA ZŁOTY TUR GDYNIA
2. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. CHLEBEK, KAMILA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. MISIUK, ALEKSANDRA UKS 16

JUNIOR21 WOMEN RIGHT +70KG
1. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN RIGHT 50KG
1. ZBOREK, MARIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. SOJA, WERONIKA UKS 16

SENIOR WOMEN RIGHT 55KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA UKS 16
2. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C.

Lista Rezerwowa:
3. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ADAMCZYK, AGNIESZKA FIRE HAND

SENIOR WOMEN RIGHT 60KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. STEFANIAK, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

Lista Rezerwowa:
3. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA
4. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO

SENIOR WOMEN RIGHT 65KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. WABERSKA, MATYLDA ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN RIGHT 70KG
1. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

Lista Rezerwowa:
3. ŚWIĄTEK, MARTA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR WOMEN RIGHT 80KG
1. MORCZYŃSKA, MILENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MOCZYDŁOWSKA, KINGA UKS SAMSON MARKLOWICE

Lista Rezerwowa:
3. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN RIGHT 90KG
1. KUBIAK, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA
2. FURTAK, EWELINA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA
4. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN RIGHT +90KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. PODOLSKA, ELŻBIETA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

MASTER WOMEN RIGHT 60KG
1. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C.
2. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA

MASTER WOMEN RIGHT 70KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO

MASTER WOMEN RIGHT +70KG
1. JUROSZEK, MARIA UKS SAMSON MARKLOWICE
2. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

Lista Rezerwowa:
3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA

UWAGA:
Na Mistrzostwach Polski nie została rozegrana kategoria masters 80kg.

Zawodniczki, które weszły do kadry w kategorii +70kg i na EUROARM 2019 zmieszczą się w kategorii do 80kg mają prawo startu w tej kategorii wagowej (pierwszeństwo mają zawodniczki, które zajęli miejsce najbliżej podium). Reszt zawodniczek startuje w kategorii do +80kg.

GRANDMASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA

UWAGA:
Na Mistrzostwach Polski została rozegrana tylko kategoria OPEN. Nie została rozegrana kategoria Grand Masters 60kg, 70kg, 80kg, +80kg

Zawodniczki, które startowały w kategorii OPEN i zmieszczą się w proponowanych powyżej kategoriach wagowych mają prawo startu w EUROARM 2019 (pierwszeństwo mają zawodniczki, którzy zajęły miejsce najbliżej podium)


DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. JUROSZEK, MARIA UKS SAMSON MARKLOWICE
2. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

UWAGA:
Zawodniczki z kategorii osób niepełnosprawnych na EUROARM 2019 startując w kategoriach innych, niż na Mistrzostwach Polski:
Physical (PIU) standing: 60kg, +65kg


Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie medycznych dokumentów zawodnika potrzebnych do klasyfikacji w jakiej kategorii dany zawodnik startuje oraz klasyfikacji medycznej. Zawodnicy niepełnosprawni, którzy chcą wystartować w EUROARM 2019 prosimy o kontakt z biurem FAP w celu ustalenia szczegółów.


PRAWA LEWA


JUNIOR16 MEN LEFT 50KG
1. KUZICKI, MAREK UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR16 MEN LEFT 55KG
1. SMUTEK, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. OSTAPIUK, NAZARI HANDS OF STONE A.C.

JUNIOR16 MEN LEFT 65KG
1. KUBACKA, MICHAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SZARLEJ, KRZYSZTOF NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. MICHALSKI, FRANCISZEK UKS 16
4. GORCZYŃSKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR16 MEN LEFT 70KG
1. BUGAJSKI, SZYMON NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. GOSZKIEWICZ, STANISŁAW UKS 16

JUNIOR16 MEN LEFT +70KG
1. WITKOWSKI, MARCEL ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. TETERYCZ, KACPER UKS 16

JUNIOR18 MEN LEFT 50KG
1. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16

JUNIOR18 MEN LEFT 60KG
1. KOCJAN, MATEUSZ UKS SAMSON MARKLOWICE
2. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. ANTOŃCZYK, ŁUKASZ UKS SAMSON MARKLOWICE
4. PAZIO, JACEK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

JUNIOR18 MEN LEFT 65KG
1. KORGÓL, DAMIAN UKS 16
2. MARZECKI, JAN UKS SAMSON MARKLOWICE

Lista Rezerwowa:
3. KUZICKI, KAROL UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN LEFT 70KG
1. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. KOPYŚĆ, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. BRAUER, KRZYSZTOF ZŁOTY TUR GDYNIA
4. GRACZEK, DOMINIK MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR18 MEN LEFT 75KG
1. CHEŁMINIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WALTAR, RADOSŁAW UKS SAMSON MARKLOWICE

Lista Rezerwowa:
3. OPIELA, PATRYK MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. HNAT, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

JUNIOR18 MEN LEFT 80KG
1. BERNACKI, RAFAŁ UKS SAMSON MARKLOWICE
2. HARKABUZIK, RAFAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWA

Lista Rezerwowa:
3. PALCZEWSKI, WIKTOR ARMFIGHT PIASECZNO

JUNIOR18 MEN LEFT +80KG
1. BUDYCH, PAWEŁ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
2. NIESPOREK, DAWID UKS SAMSON MARKLOWICE

Lista Rezerwowa:
3. PIERCHAŁA, TOBIASZ UKS SAMSON MARKLOWICE
4. ŚWIĘCKI, JAKUB ARMFIGHT PIASECZNO


JUNIOR21 MEN LEFT 65KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
2. BILAŃSKI, PATRYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. BARSKI, MICHAŁ UKS 16
4. DUDEK, MATEUSZ UKS 16

JUNIOR21 MEN LEFT 70KG
1. BIEGA, DAMIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. LIPKOWSKI, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. FUDRO, DARIUSZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. GUŚCIORA, GUSTAW UKS 16

JUNIOR21 MEN LEFT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. KUBACKA, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. BUDYCH, KACPER UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
4. BIEGA, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

JUNIOR21 MEN LEFT 80KG
1. BIEGA, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. PŁAKSA, DAWID ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. STECYK, JACEK UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
4. KOPYŚĆ, PAWEŁ MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR21 MEN LEFT 85KG
1. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. PRUŚ, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. SOPCZYŃSKI, TOMASZ ARMFIGHT PIASECZNO

JUNIOR21 MEN LEFT 90KG
1. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. TRYBA, ARTUR ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. SYNOWIEC, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

JUNIOR21 MEN LEFT +90KG
1. SINICA, KACPER ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. HYPSIOR, WOJCIECH MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. KORYCIŃSKI, KAROL SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

SENIOR MEN LEFT 55KG
1. SMUTEK, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN LEFT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

Lista Rezerwowa:
3. KUBACKA, ŁUKASZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN LEFT 65KG
1. FIOŁEK, RAFAŁ TRAKTOR WOLSZTYN
2. BUGAJ, PATRYK STEELARM WROCŁAW

Lista Rezerwowa:
3. GRABAS, PAWEŁ STEELARM WROCŁAW
4. KOTLARZ, DAMIAN TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. MALAS, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. PACHLA-DUCZNALEWSKI, KAMIL WIKING NISKO
4. MUSIAŁ, DAMIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN LEFT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. CICHOWLAS, DANIEL FIRE HAND

Lista Rezerwowa:
3. GROCH, DAWID WIKING NISKO
4. SKAKOVSKIY, JURIY FIRE HAND

SENIOR MEN LEFT 80KG
1. WOŹNY, RAFAŁ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. GROCH, DARIUSZ WIKING NISKO

Lista Rezerwowa:
3. GONTARCZYK, DAWID ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW

SENIOR MEN LEFT 85KG
1. ŁACIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. NOWOTARSKI, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. POTRYKUS, BŁAŻEJ ZŁOTY TUR GDYNIA
4. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN LEFT 90KG
1. RZANNY, WIESŁAW TRAKTOR WOLSZTYN
2. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

Lista Rezerwowa:
3. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN LEFT 100KG
1. HARKABUZIK, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. MOLENDA, MARCIN MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. MONACHOWICZ, MAREK ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN LEFT 110KG
1. LACHOWICZ, MARCIN ARMFIGHT PIASECZNO
2. ZGÓRZYŃSKI, ADRIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. GRĘBSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA
4. RYTEL, ARTUR ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN LEFT +110KG
1. MAJAK, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO
2. JABLONSKI, KAMIL ZLOTY SMOK KIELCE

Lista Rezerwowa:
3. BRZEZINA, ROBERT TITANARM OPOLE
4. WALCZAK, SZYMON ARMFIGHT PIASECZNO

MASTER MEN RIGHT 70KG

UWAGA:
Na Mistrzostwach Polski nie została rozegrana kategoria masters 70kg.

Zawodnicy, którzy zakwalifikowali sie w kategorii do 80kg i na EUROARM 2019 zmieszczą się w kategorii 70kg mają prawo startu w tej kategorii wagowej (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium)


MASTER MEN LEFT 80KG
1. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW
2. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO

Lista Rezerwowa:
3. JAZOWSKI, ROMAN MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. KUCZA, ROBERT HANDS OF STONE A.C.

MASTER MEN LEFT 90KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. ŚWIĘCKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO

Lista Rezerwowa:
3. CIBA, PRZEMYSŁAW WIKING NISKO
4. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY

MASTER MEN LEFT 100KG
1. WRĄBEL, MARIUSZ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

Lista Rezerwowa:
3. FORMELA, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA
4. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO

MASTER MEN LEFT +100KG
1. NERYNG, WALDEMAR ARMFIGHT PIASECZNO
2. BUDYCH, MACIEJ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

Lista Rezerwowa:
3. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA
4. HERTMANOWSKI, MIROSŁAW ARMFIGHT PIASECZNO

GRANDMASTER MEN LEFT 80KG
1. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

UWAGA:
Na Mistrzostwach Polski została rozegrana kategoria masters 75kg zamiast kategorii 70kg i 80kg.  

Zawodnicy, którzy weszli do kadry w kategorii do 75kg i na EUROARM 2019 zmieszczą się w kategorii 70kg mają prawo startu w tej kategorii wagowej (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium). Reszt zawodników startuje w kategorii do 80kg.

GRANDMASTER MEN LEFT 90KG
1. WALEŚKO, WOJCIECH ARMFIGHT PIASECZNO
2. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. TUR, KRZYSZTOF HANDS OF STONE A.C.
4. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY

GRANDMASTER MEN LEFT 100KG
1. GODLEWSKI, EDMUND ZŁOTY TUR GDYNIA

GRANDMASTER MEN LEFT +100KG
1. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA
2. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

Lista Rezerwowa:
3. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO
4. BOROWSKI, ANDRZEJ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN
1. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
2. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
4. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA

UWAGA:
Na Mistrzostwach Polski została rozegrana tylko kategoria OPEN. Nie została rozegrana kategoria Senior Grand Masters 75kg, 90kg, 100kg, +100kg

Zawodnicy, którzy startowali w kategorii OPEN i zmieszczą się w proponowanych powyżej kategoriach wagowych mają prawo startu w EUROARM 2019 (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium)


DISABLED MEN LEFT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

Lista Rezerwowa:
3. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16 (0068)
4. RACHOWKA, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0040)

DISABLED MEN LEFT 75KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
2. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN ARMFIGHT PIASECZNO
4. BROŻEK, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA

DISABLED MEN LEFT 90KG
1. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
2. ŁOBOCKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA

DISABLED MEN LEFT +90KG
1. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA

UWAGA:
Zawodnicy z kategorii osób niepełnosprawnych na EUROARM 2019 startując w kategoriach innych, niż na Mistrzostwach Polski:
Physical (PID) sitting: 55kg, 65kg, 75kg, +75kg
Physical (PIU) standing: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, +95kg
YOUTH 23 Physical (PIU)standing: 55kg, +55kg
Physical (PIDH) sitting: 80kg, +80kg
Physical (PIUH) standing: 85kg, +85kg
Visual (VI) standing: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, 100kg, +100kg
Hearing (HI) standing: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, 100kg, +100kg

Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie medycznych dokumentów zawodnika potrzebnych do klasyfikacji w jakiej kategorii dany zawodnik startuje i klasyfikacji medycznej. Zawodnicy niepełnosprawni, którzy chcą wystartować w EUROARM 2019 prosimy o kontakt z biurem FAP w celu ustalenia szczegółów.


JUNIOR16 WOMEN LEFT +70KG
1. TARASEK, JULIA MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR18 WOMEN LEFT 45KG
1. KUPŚ, OLIWIA UKS 16

JUNIOR18 WOMEN LEFT 50KG
1. SOJA, WERONIKA UKS 16
2. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. SMOLIŃKA, KLAUDIA UKS 16
4. SOŃTA, WANESA UKS 16

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55KG
1. FILIŃSKA, EMILIA UKS 16
2. CZERWIEŃ, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. BROCA, PATRYCJA UKS 16

JUNIOR18 WOMEN LEFT 60KG
1. CZERNIEJEWSKA, OLIWIA UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. JADASZEWSKA, WIKTORIA UKS 16

Lista Rezerwowa:
3. ALEKSANDER, NATALIA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG
1. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
2. LIEBON, MARTYNA ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 WOMEN LEFT +70KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN LEFT 50KG
1. DŁUGOSZ, KATARZYNA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. SŁOWIK, KAMILA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

JUNIOR21 WOMEN LEFT 55KG
1. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR21 WOMEN LEFT 60KG
1. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO
2. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR21 WOMEN LEFT 65KG
1. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. STOGOWSKA, MAJA ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. CHLEBEK, KAMILA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. MISIUK, ALEKSANDRA UKS 16

JUNIOR21 WOMEN LEFT +70KG
1. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA
2. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN LEFT 50KG
1. ZBOREK, MARIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SOJA, WERONIKA UKS 16

Lista Rezerwowa:
3. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT 55KG
1. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C.
2. KWIATKOWSKA, NATALIA UKS 16

Lista Rezerwowa:
3. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ADAMCZYK, AGNIESZKA FIRE HAND

SENIOR WOMEN LEFT 60KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO

Lista Rezerwowa:
3. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA
4. STEFANIAK, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

SENIOR WOMEN LEFT 65KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. WABERSKA, MATYLDA ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR WOMEN LEFT 70KG
1. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

Lista Rezerwowa:
3. ŚWIĄTEK, MARTA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR WOMEN LEFT 80KG
1. MORCZYŃSKA, MILENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MOCZYDŁOWSKA, KINGA UKS SAMSON MARKLOWICE

Lista Rezerwowa:
3. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN LEFT 90KG
1. KUBIAK, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA
2. FURTAK, EWELINA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA
4. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN LEFT +90KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. PODOLSKA, ELŻBIETA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

MASTER WOMEN LEFT 60KG
1. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C.
2. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA

MASTER WOMEN LEFT 70KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. BUDYCH, IWONA WILKI MIĘDZYCHÓD

MASTER WOMEN LEFT +70KG
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA

UWAGA:
Na Mistrzostwach Polski nie została rozegrana kategoria masters 80kg.

Zawodniczki, które weszły do kadry w kategorii +70kg i na EUROARM 2019 zmieszczą się w kategorii do 80kg mają prawo startu w tej kategorii wagowej (pierwszeństwo mają zawodniczki, które zajęli miejsce najbliżej podium). Reszt zawodniczek startuje w kategorii do +80kg.

GRANDMASTER WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA

UWAGA:
Na Mistrzostwach Polski została rozegrana tylko kategoria OPEN. Nie została rozegrana kategoria Grand Masters 60kg, 70kg, 80kg, +80kg

Zawodniczki, które startowały w kategorii OPEN i zmieszczą się w proponowanych powyżej kategoriach wagowych mają prawo startu w EUROARM 2019 (pierwszeństwo mają zawodniczki, którzy zajęły miejsce najbliżej podium)

DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

UWAGA:
Zawodniczki z kategorii osób niepełnosprawnych na EUROARM 2019 startując w kategoriach innych, niż na Mistrzostwach Polski:
Physical (PIU) standing: 60kg, +65kg


Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie medycznych dokumentów zawodnika potrzebnych do klasyfikacji w jakiej kategorii dany zawodnik startuje oraz klasyfikacji medycznej. Zawodnicy niepełnosprawni, którzy chcą wystartować w EUROARM 2019 prosimy o kontakt z biurem FAP w celu ustalenia szczegółów.

 

 

archiwum >>>

Language