Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

POLSKA KADRA NA ZŁOTY TUR WORLD CUP 2019 – WSTĘPNA LISTA >>>

POLSKA KADRA NA ZŁOTY TUR WORLD CUP 2019 – WSTĘPNA LISTA  # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Poniżej wstępna lista Polskiej Kadry na tegoroczny Puchar Świata Zawodowców – Zloty Tur World Cup Rumia 2019. Potwierdzenia startu do 7 listopada 2019. ()

Poniżej prezentujemy LISTĘ POLSKIEJ KADRY na tegoroczny Puchar Świata Zawodowców w Armwrestlingu, który odbędzie się w dniach 07-08 grudnia 2019 roku w Rumi. Lista została automatycznie wyłoniona z wyników „XX Pucharu Polski – Reda 2019”

Do dnia 7 listopada 2019 roku (piątek) do godz. 23.59 prosimy o potwierdzenia uczestnictwa  zawodników, którzy automatycznie zakwalifikowali się do Kadry Polski pod adresem e-mail: pawel@mazurenko.pl. Konsultacje telefoniczne pod numerem: +48 58 621 93 08 (pn. pt. w godz. 08.00 – 16.00) – kontakt Paweł Podlewski.

Osoby, które chcą startować na tegorocznym Pucharze Świata Zawodowców w Armwrestlingu – Rumia 2019 i nie zostały automatycznie zakwalifikowane prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur również do dnia 7 listopada 2019 roku do godz. 23.59 z wyszczególnieniem kategorii oraz ręki startowej.  Zgłoszenia dotyczą zarówno tych zawodników z listy rezerwowej,  jak i zawodników tzw. „dzika karta”, którzy nie mogli być na tegorocznym Pucharze Polski, a mogą poszczycić się osiągnięciami na arenie krajowej i międzynarodowej.

Przypominamy, iż zawodnicy którzy startują na Pucharze Świata Zawodowców w Armwrestlingu – Rumia 2019:

- przed ważeniem muszą być zarejestrowani w rankingu URPA. Brak rejestracji może spowodować nie przejęcia zgłoszenia przez komisje weryfikacyjną. Koszt rejestracji w rankingu URPA (promocja do końca roku 2019) to koszt 5 usd.
- startują w koszulkach startowych przekazanych przez organizatora (koszulkę zawodnik otrzymuje za darmo w ramach opłat startowych)
- wszyscy zawodnicy, którzy zdecydują się na start ponoszą pełną, regulaminową opłatę startową, tj. 50 usd za rękę

Jednocześnie przypominamy, iż zawodnicy, którzy zdecydują się na jednoczesny start w Mistrzostwach Świata IFA w Arrmwrestlingu – Rumia 2019 oraz Pucharze Świata Zawodowców w Armwrestlingu – Rumia 2019 procedurę ważenia przechodzą tylko raz - w dniu 04-12-2019 rok (będą dwa punkty ważenia – na World IFA oraz na Puchar Świata).


Wstępna lista Kadry Polski:

SENIOR MEN RIGHT 57 KG
1. DOMINIK SOBOS, MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. PATRYK SMUTEK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. PAWEŁ GIĄDŁA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. DOMINIK PILCH, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN LEFT 57 KG
1. PATRYK SMUTEK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. DOMINIK SOBOS, MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista rezerwowa:
3. DOMINIK PILCH, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN RIGHT 63 KG
1. DARIUSZ FUDRO, NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. JAROSŁAW KLINKOSZ, ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. KAMIL BISZCZAK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. ŁUKASZ RACHOWKA, WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN LEFT 63 KG
1. RAFAŁ FIOŁEK, ŻKSW ARMWRESTLING
2. DARIUSZ FUDRO, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista Rezerwowa:
3. KAMIL BISZCZAK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. ŁUKASZ RACHOWKA, WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. SLAWOMIR MALAS, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. PAWEŁ GRABAS, STEEL ARM WROCŁAW

Lista Rezerwowa:
3. KRZYSZTOF HASIŃSKI, ARMFIGHT PIASECZNO
4. PIOTR KAJSTURA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. SLAWOMIR MALAS, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. PAWEŁ GRABAS, STEEL ARM WROCŁAW

Lista rezerwowa:
3. TOMASZ KRAWIEC, STEEL ARM WROCŁAW
4. DAMIAN KUSNIERCZYK, MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN RIGHT 78 KG
1. ARTUR KRUPA, MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. BARTŁOMIEJ BEDNARSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista Rezerwowa:
3. DARIUSZ GROCH, WIKING NISKO
4. KAMIL WOJNAR, MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN LEFT 78 KG
1. ARTUR KRUPA, MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. DARIUSZ GROCH, WIKING NISKO

Lista rezerwowa:
3. BARTŁOMIEJ BEDNARSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. ŁUKASZ PARA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN RIGHT 86 KG
1. TOMASZ SZEWCZYK, MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. KAROL MYSZKIEWICZ, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

Lista Rezerwowa:
3. RYSZARD DZIUBEK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. ROBERT PUWAŁOWSKI, WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN LEFT 86 KG
1. PIOTR BARTOSIEWICZ, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. RYSZARD DZIUBEK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista rezerwowa:
3. TOMASZ SZEWCZYK, MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. KAROL MYSZKIEWICZ, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. JAROSŁAW GRULKOWSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA
2. ŁUKASZ OBŁUSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. MACIEJ KINDLER, ZŁOTY TUR GDYNIA
4. KRZYSZTOF KŁYS, ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN LEFT 95 KG
1. JERZY KWIATKOWSKI, NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. MARCIN MOLENDA, MCKIS TYTAN JAWORZNO

Lista rezerwowa:
3. ŁUKASZ ŚWIĄTEK, WILKI MIĘDZYCHÓD
4. KRZYSZTOF KŁYS, ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN RIGHT 105 KG
1. LUCJAN FUDALA, MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. ADRIAN CIROCKI, ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. KAMIL JABLONSKI, ZŁOTY SMOK KIELCE
4. ADRIAN ZGÓRZYŃSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN LEFT 105 KG
1. LUCJAN FUDALA, MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. JAKUB JANCZY, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista rezerwa:
3. ADRIAN ZGÓRZYŃSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. BOGUSLAW ZDANOWSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN RIGHT +105 KG
1. MAREK MAJAK, ARMFIGHT PIASECZNO
2. MIECZYSŁAW FIJAŁ, ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista Rezerwowa:
3. MARIUSZ GROCHOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. DAMIAN OSTROWSKI, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

SENIOR MEN LEFT +105 KG
1. MAREK MAJAK, ARMFIGHT PIASECZNO
2. MIECZYSŁAW FIJAŁ, ZŁOTY TUR GDYNIA

Lista rezerwowa:
3. MARIUSZ GROCHOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. KAMIL JABLONSKI, ZŁOTY SMOK KIELCE

SENIOR WOMEN RIGHT 52 KG
1. MAGDALENA WĘDROWSKA, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. NATALIA SPYTOWSKA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT 52 KG
1. MAGDALENA WĘDROWSKA, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. NATALIA SPYTOWSKA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN RIGHT 57 KG
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. KATARZYNA MARTERLLACI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

SENIOR WOMEN LEFT 57 KG
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. KATARZYNA MARTERLLACI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. MARLENA WAWRZYNIAK, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. OLIWIA PAŚ, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. MARLENA WAWRZYNIAK, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. OLIWIA PAŚ, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN RIGHT 75 KG
1. MILENA MORCZYŃSKA, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MARTA ŚWIĄTEK, WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR WOMEN LEFT 75 KG
1. MILENA MORCZYŃSKA, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MARTA ŚWIĄTEK, WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR WOMEN RIGHT +75 KG
1. ALEKSANDRA KUBIAK, ZŁOTY TUR GDYNIA
2. SABINA HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Lista rezerwowa:
3. ELŻBIETA PODOLSKA, WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR WOMEN LEFT +75 KG
1. ALEKSANDRA KUBIAK, ZŁOTY TUR GDYNIA
2. SABINA HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY

archiwum >>>

Language