Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

KOMUNIKAT FAP – OSTATECZNA LISTA KADRY POLSKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA IFA – POLSKA 2019 >>>

KOMUNIKAT FAP – OSTATECZNA LISTA KADRY POLSKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA IFA – POLSKA 2019 # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Ostateczna lista Kadry Polski na tegoroczne „Mistrzostwa Świata IFA w Armwrestlingu – Rumia, Polska 2019”. ()

Poniższa lista to osoby które zostały zgłoszone przez przedstawicieli klubów i zweryfikowały się do Polskiej Kary Armwrestlingu na Mistrzostwa Świata IFA w Armwrestlingu – Rumia, Polska 2019, które odbędą się w dniach 04 – 06.12.2019 roku w mieście Rumia, Polska.


Masters Mężczyźni- lewa ręka

Kat 70kg:
---

Kat 80kg:
Mariusz Chodyna
Robert Kucza

Kat 90kg:
Piotr Święcki
Przemysław Ciba
Jerzy Kwiatkowski

Kat 100kg:
Mariusz Grochowski
Krzysztof Kubiak
Mariusz Wrąbel
Marcin Formela

Kat +100kg:
Sławomir Głowacki
Piotr Palczewski
Grzegorz Gorczyński
Maciej Budych

Masters Mężczyźni - prawa ręka

Kat 70kg:
---

Kat 80kg:
Mariusz Chodyna
Bogusław Burys
Robert Kucza

Kat 90kg:
Piotr Święcki
Przemysław Ciba
Jerzy Kwiatkowski

Kat 100kg:
Mariusz Grochowski
Waldemar Podolski
Mariusz Wrąbel
Marcin Formela

Kat +100kg:
Sławomir Głowacki
Piotr Palczewski
Grzegorz Gorczyński
Marek Neryng

Masters Kobiety - lewa ręka

Kat 60kg:
Katarzyna Zaniewska
Świrska Monika

Kat 70kg:
Marlena Wawrzyniak

Kat 80kg:
---

Kat +80kg:
---

Masters kobiet - prawa ręka

Kat 60kg:
Katarzyna Zaniewska
Świrska Monika

Kat 70kg:
Marlena Wawrzyniak

Kat 80kg:
---

Kat +80kg:
Maria Juroszek
---

Grand Masters Mężczyźni - prawa ręka

Kat 70kg:
---

Kat 80kg:
---

Kat 90kg:
Wojciech Waleśko
Andrzej Łojas

Kat 100kg:
Edmun Godlewski

Kat +100kg:
Robert Grygorcewicz


Grand masters Mężczyźni - lewa ręka:

Kat 70kg:
---

Kat 80kg:
---

Kat 90kg:
Wojciech Waleśko
Andrzej Łojas
Krzysztof Tur

Kat 100kg:
Edmund Godlewski

Kat +100kg:
Robert Grygorcewicz

Grand masters Kobiet - lewa ręka

Kat 60kg:
---

Kat 70kg:
---

Kat 80kg:
---

Kat +80kg:
Jadwiga Lewandowska

Grand masters Kobiet - prawa ręka

Kat 60kg:
---

Kat 70kg:
---

Kat 80kg:
---

Kat 80+
Jadwiga Lewandowska

Senior grand Masters Mężczyźni - lewa ręka

Kat 75kg:
Wiesław Podgórski
Tadeusz Okorski

Kat 90kg:
Paweł Lasota
Jan Bętkowski

Kat 100kg:
Andrzej Hymer

Kat +100kg:
Konstanty Królik
Stanisław Gralak


Senior grand masters Mężczyźni - prawa ręka

Kat 75kg:
Wiesław Podgórski
Tadeusz Okorski

Kat 90kg:
Paweł Lasota
Jan Bętkowski

Kat 100kg:
Andrzej Hymer

Kat +100kg:
Konstanty Królik
Jabłoński Wiesław
Stanisław Gralak

Senior grand masters Kobiety - lewa ręka

Kat open:
Sonia Turzyniecka

Senior grand masters Kobiety - prawa ręka:

Kat open:
Sonia Turzyniecka
 

Junior 15 - lewa ręka

Kat 45kg:
---

Kat 50kg:
---

Kat 55kg:
---

Kat 60kg:
Patryk Smutek
Dominik Soboś

Kat 65kg:
Michalski Franciszek        
Michał Kubacka

Kat 70kg:
Goszkiewicz Stanisław
Szymon Bugajski

Kat +70kg:
Teterycz Kacper


Junior 15 - prawa ręka

Kat 45kg:
---

Kat 50kg:
---

Kat 55kg:
---

Kat 60kg:
Patryk Smutek
Dominik Sobos

Kat 65kg:
Michalski Franciszek        
Michał Kubacka

Kat 70kg:
Goszkiewicz Stanisław
Szymon Bugajski

Kat +70kg:
Teterycz Kacper


Juniorki 15 - lewa ręka

Kat 40kg:
---

Kat 45kg:
---

Kat 50kg:
---

Kat 55kg:
---

Kat 60kg:
---

Kat 70kg:
---

Kat +70kg:
---

Juniorki 15 - prawa ręka

Kat 40kg:
---

Kat 45kg:
---

Kat 50kg:
---

Kat 55kg:
---

Kat 60kg:
---

Kat 70kg:
---

Kat +70kg:
---

Junior 18 - lewa ręka

Kat 50kg:
Dominik Zaorski

Kat 55kg:
---

Kat 60kg:
---

Kat 65kg:
---

Kat 70kg:
Damian Korgól
Łukasz Kopyść

Kat 75kg:
---

Kat 80kg:
---

Kat 75kg:
---

Kat 80kg:
---

Kat +80kg:
Jakub Święcki
Paweł Budych

Junior 18 - prawa ręka

Kat 50kg:
Dominik Zaorski

Kat 55kg:
---

Kat 60kg:
---

Kat 65kg:
---

Kat 70kg:
Damian Korgól
Łukasz Kopyść

Kat 75kg:
---

Kat 80kg:
---

Kat +80kg:
Jakub Święcki
Paweł Budych

Juniorki 18 - lewa ręka

Kat 45kg:
---

Kat 50kg:
Weronika Soja
Klaudia Smolińska
Natalia Spytkowska

Kat 55kg:
Emilia Filińska
Patrycja Broca          

Kat 60kg:
Wiktoria Jadaszewska
Oliwia Czerniejewska

Kat 65kg:
Wiktoria Słomka

Kat 70kg:
---

Kat +70kg:
---

Juniorki 18 - prawa ręka

Kat 45kg:
---

Kat 50kg:
Weronika Soja
Klaudia Smolińska
Natalia Spytkowska

Kat 55kg:
Emilia Filińska
Patrycja Broca          

Kat 60kg:
Wiktoria Jadaszewska
Oliwia Czerniejewska

Kat 65kg:
Wiktoria Słomka

Kat 70kg:
---

Kat +70kg:
---

Junior 21 - lewa ręka

Kat 55kg:
---

Kat 60kg:
---

Kat 65kg:
Michał Barski
Dariusz Fudro

Kat 70kg:
Patryk Bilański

Kat 75kg:
Artur Krupa
Gustaw Guściora

Kat 80kg:
Dawid Płaksa
Jacek Stecyk
Adrian Biega

Kat 85kg:
Paweł Szarlej

Kat 90kg:
Ryszard Dziubek
Artur Tryba
Kacper Sinica
Szymon Wrzaskowski

Kat +90kg:
Wojciech Hypsior
Karol Koryciński

Junior 21 - prawa ręka

Kat 55kg:
---

Kat 60kg:
---

Kat 65kg:
Michał Barski
Dariusz Fudro

Kat 70kg:
Mateusz Dudek
Patryk Bilański

Kat 75kg:
Artur Krupa
Gustaw Guściora

Kat 80kg:
Dawid Płaksa
Jacek Stecyk
Adrian Biega

Kat 85kg:
Tomasz Sopczyński
Paweł Szarlej

Kat 90kg:
Ryszard Dziubek
Artur Tryba
Kacper Sinica
Szymon Wrzaskowski

Kat +90kg:
Wojciech Hypsior
Karol Koryciński

Juniorki 21 - lewa ręka

Kat 50kg:
---

Kat 55kg:
Natalia Morawska

Kat 60kg:
Paulina Brzezińska

Kat 65kg:
---

Kat 70kg:
---

Kat +70kg:
---

Juniorki 21 - prawa ręka

Kat 50kg:
---

Kat 55kg:
Natalia Morawska

Kat 60kg:
Paulina Brzezińska

Kat 65kg:
---

Kat 70kg:
Aleksandra Troka

Kat +70kg:
---


Senior - lewa ręka

Kat 57kg:
Radosław Trybus

Kat 63kg:
Maciej Gralak
Patryk Bugaj
Rafał Fiołek

Kat 70kg:
Sławomir Malas
Mariusz Podgórski  
Kamil Pachla 
Paweł Grabas

Kat 78kg:
Dariusz Groch

Kat 86kg:
Błażej Potrykus
Tomasz Szewczyk
Maciej Kindler
Marek Monachowicz

Kat 95kg:
Piotr Harkabuzik
Wiesław Rzanny
Marcin Molenda

Kat 105kg:
Adrian Zgórzyński
Kamil Jabłoński
Jakub Janczy
Krzysztof Anklewicz

Kat +105kg:
Sławomir Głowacki
Robert Brzezina
Grzegorz Grębski

Senior - prawa ręka

Kat 57kg:
Radosław Trybus

Kat 63kg:
Maciej Gralak
Patryk Bugaj

Kat 70kg:
Sławomir Malas
Mariusz Podgórski
Piotr Kajstura
Paweł Grabas

Kat 78kg:
Dariusz Groch

Kat 86kg:
Maciej Kinder
Błażej Potrykus
Tomasz Szewczyk
Marek Monachowicz

Kat 95kg:
Piotr Harkabuzik
Jarosław Grulkowski
Marcin Molenda
Łukasz Obłuski

Kat 105kg:
Adrian Zgórzyński
Kamil Jabłoński
Jakub Janczy
Krzysztof Anklewicz

Kat +105kg:
Sławomir Głowacki
Grzegorz Grębski
Robert Brzezina

Seniorki - lewa ręka

Kat 52kg:
Magdalena Wędrowska
Świrska Monika

Kat 57kg:
Natalia Kwiatkowska
Małgorzata Ostrowska

Kat 65kg:
Marlena Wawrzyniak

Kat 75kg:
Milena Morczyńska

Kat +75kg:
Aleksandra Kubiak
Ewelina Furtak

Seniorki - prawa ręka:

Kat 52kg:
Magdalena Wędrowska
Świrska Monika

Kat 57kg:
Natalia Kwiatkowska
Małgorzata Ostrowska

Kat 65kg:
Marlena Wawrzyniak

Kat 75kg:
Milena Morczyńska

Kat +75kg:
Aleksandra Kubiak
Ewelina Furtak

Niepełnosprawni Mężczyźni - lewa ręka:

Physical Impairment Standing:

Kat 65kg:
Dawid Łapa
Maciej Gralak
Sebastian Wiśniewski
Patryk Weterle

Kat 80kg:
Radosław Kwietniewski
Karol Ludwik

Kat 95kg:
Konrad Krawczuk
Michał Łobocki

Kat +95kg:
Dariusz Gabrynowicz
Krzysztof Ankleiwcz

Physical Impairment Sitting:

Kat 55kg:
Mikołaj Jawoszek

Kat 70kg:
Andrzej Bożek

Kat 85kg:
Tomasz Wesołowski

Kat +85kg:
---


Junior 23 Physical Impairment Standing:

Kat 55kg:
Dominik Zaorski

Kat +55kg:
Dawid Łapa

Junior 23 Physical Impairment Sitting:

Kat 50kg:
---

Kat +50kg:
---

Visual Standing:

Kat 80kg:
---

Kat +80kg:
Szymon Wrzaskowski


Hearing Standing:

Kat 60kg:
---

Kat 70kg:
---

Kat 80kg:
---

Kat 90kg:
---

Kat 100kg:
---

Kat +100kg:
---

Niepełnosprawni Mężczyźni - prawa ręka:

Physical Impairment Standing:

Kat 65kg:
Dawid Łapa
Maciej Gralak
Sebastian Wiśniewski
Patryk Waterle

Kat 80kg:
Radosław Kwietniewski
Karol Ludwik

Kat 95kg:
Konrad Krawczuk
Michał Łobocki

Kat +95kg:
Dariusz Gabrynowicz
Krzysztof Ankleiwcz

Physical Impairment Sitting:

Kat 55kg:
Mikołaj Jawoszek

Kat 70kg:
Andrzej Bożek

Kat 85kg:
Tomasz Wesołowski

Kat +85kg:
---

Junior 23 Physical Impairment Standing:

Kat 55kg:
Dominik Zaorski

Kat +55kg:
Dawid Łapa

Junior 23 Physical Impairment Sitting:

Kat 50kg:
---

Kat +50kg:
---

Visual Standing:

Kat 80kg:
---

Kat +80kg:
Szymon Wrzaskowski


Hearing Standing:

Kat 60kg:
---

Kat 70kg:
---

Kat 80kg:
---

Kat 90kg:
---

Kat 100kg:
---

Kat +100kg:
---


Niepełnosprawni Kobiety - lewa ręka:

Physical Impairment Standing:

Kat 65kg:
---

Kat +65kg:
Sonia Turzyniecka


Physical Impairment Sitting:

Kat 60kg:
---

Kat +60kg:
---

Junior 23 Physical Impairment Standing:

Kat 50kg:
---

Kat +50kg:
---

Junior 23 Physical Impairment Sitting:

Kat 45kg:
---

Kat +45kg:
---

Visual Standing:

Kat 65kg:
---

+65kg:
---

Hearing Standing:

Kat 60kg:
---

Kat 70kg:
---

Kat +70kg:
---


Niepełnosprawni Kobiety - prawa ręka:

Physical Impairment Standing:

Kat 65kg:
---

Kat +65kg:
Maria Juroszek
Sonia Turzyniecka

Physical Impairment Sitting:

Kat 60kg:
---

Kat +60kg:
---

Junior 23 Physical Impairment Standing:

Kat 50kg:
---

Kat +50kg:
---

Junior 23 Physical Impairment Sitting:

Kat 45kg:
---

Kat +45kg:
---

Visual Standing:

Kat 65kg:
---

+65kg:
---

Hearing Standing:

Kat 60kg:
---

Kat 70kg:
---

Kat +70kg:
---

 

archiwum >>>

Language