GŁOSOWANIE, PLEBISCYT NA ZAWODNIKA ROKU! >>>

GŁOSOWANIE, PLEBISCYT NA ZAWODNIKA ROKU! # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Turniej „TOP 8” konkretnie określił – kto był najsilniejszym zawodnikiem na świecie w 2019 roku. My proponujemy teraz glosowanie, które pozwoli nam określić – czyje sportowe osiągnięcia najbardziej zapadły w pamięć kibiców na świecie. Głosowanie na jednego z bohaterów! Wybierajmy z tych kandydatów. Jest to forma plebiscytu i zwycięży ten, kto zdobędzie więcej waszych głosów. ()

Best armwrestler of 2019

Wyniki

.

Dmitrij Silaev jest sportowcem, który w 2019 z powodzeniem wyzdrowiał po poważnej kontuzji i wziął udział w kilku turniejach, w których zdobył pierwsze miejsca. Ponadto Dmitry został wybrany w drugiej edycji „Top 8” w grupie „pretendentów”.

Levan Saginashvili – co tu mówić... Najsilniejszy zawodnik roku według wyników Top 8 - Wszystkie swoje walki wygrał sześć do koła, co tu więcej dodawać?

Krasimir Kostadinov - oprócz przygotowań do Złotego Tura i udanego awansu do projektu Top 8 na ten rok, Krasimir z powodzeniem zaangażował się w robotę trenerską.

Witalij Laletin - w tym roku poczynił poważne postępy, dzięki którym był w stanie walczyć z Levanem Saginashvili.

Pierwszą walkę tych sportowców w trzecim etapie Top 8 można nazwać najbardziej ekscytującą w całym projekcie.

Jewgienij Prudnik jest jedynym uczestnikiem Top 8, który przeniósł się z grupy pretendentów do puli Mistrzów. W tym roku Jewgienij bardzo poważnie pracował nad przygotowaniami do wysokiej jakości walk wśród ciężkich zawodników.

Mindaugas Tarasaitis - walczył w pierwszej wendecie rankingowej PAL i pokazał doskonałe wyniki w turniejach przez cały rok, praktycznie nie schodził z podium.

Dmitry Trubin - pomimo wielkich zmian w życiu (zmiana obywatelstwa), był w stanie zebrać się w sobie i pokazać na koniec roku wspaniałą formę.

Oleg Petrenko - „odkrycie” 2019 roku, miał serię bardzo udanych turniejów, w wyniku czego został wybrany do nowej Top 8 w kategorii wagowej 95 kg.

Który ze sportowców zasługuje na tytuł najlepszego armwrestlera w 2019 roku?