63 KG B. BEDNARSKI NAJLEPSZY W FITMAX LEAGUE 2008 >>>

63 KG B. BEDNARSKI NAJLEPSZY W FITMAX LEAGUE 2008 # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

Aktualny Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski oraz czwarty na świecie, polski zawodnik z Jaworzna – Bartłomiej Bednarski do swojej zwycięskiej kolekcji może dodać tytuł najlepszego, polskiego armwrestlera roku 2008 w kategorii do 63 kg. To właśnie ten sportowiec został niezaprzeczalnym mistrzem polskiej ligi armwrestlingowej. Co prawda w finałowej kolejce (08 marca 2008 roku w gdyńskim Centrum Gemini) w klasyfikacji tej kolejki znalazł się na miejscu drugim (przegrał na lewą rękę z Rafałem Fiołkiem oraz z Dawidem Grochem), ale przewaga punktowa nad rywalami, zdobyta w poprzednich kolejkach w sumie uplasowała go na miejscu pierwszym.

Nasze gratulacje!

O miejsce drugie i trzecie toczył się zażarty bój pomiędzy Dawidem Grochem z Niska i Rafałem Fiołkiem z Żar. W ostatniej kolejce ligowej lepiej wystartował Rafał przegrywając tylko jeden pojedynek ligowy (na rękę prawą z Bartkiem). Niestety przewaga punktowa Dawida była nie do odrobienia. Rywalizację ligową Rafał zakończył na miejscu trzecim, natomiast Dawid na drugim.

Znów na równym poziomie wystartowali Karol Piotrzkowski z Starogardu Gdańskiego oraz Mariusz Nowak z Jaworzna. Zajęli oni, zarówno w finale, jak i w sumie trzech kolejek po kolei: Karol – miejsce pierwsze, Mariusz – drugie.