Dzień 3 MŚ 2011 – Polacy blisko podium >>>

Dzień 3 MŚ 2011 – Polacy blisko podium # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

W trzeci dzień XXXIII Mistrzostw Świata w Armwrestlingu polskiej drużynie niestety nie udało się zdobyć kolejnych, światowych krążków. Mariusz Podgórski i Joanna Damińska byli jednak blisko podium … ()

Niestety polskim seniorom nie udało się powielić sukcesu naszych mastersów, którzy przez pierwsze dwa dni zawodów zdobyli 4 światowe krążki. W rywalizacji ręki lewej XXXIII Mistrzostw Świata – Kazachstan, Almaty 2011 Joanna Damińska z Łodzi przegrała w ćwierć finale kategorii 60kg senior z kilkukrotną Mistrzynią Europy i Świata - Lariną Ekateriną z Rosji, tym samym kończąc światową rywalizację na miejscu 4.

Drugi nasz reprezentant – Mariusz Podgórski z Warszawy w rywalizacji lewej ręki w kategorii do 70kg ostatecznie uplasował się około miejsca 6.

Jutro (03 grudnia) ostatni dzień mistrzostw i rywalizacja seniorów na rękę prawą. Trzymajmy więc mocno kciuki za Mariusza i Joanne.