FINAŁ KAT 60 KG BANACH NAJLEPSZA >>>

FINAŁ KAT 60 KG BANACH NAJLEPSZA # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

W kategorii do 60 kg kobiet najlepiej spisała się Katarzyna Banach z Koszalina. W klasyfikacji, zarówno ostatniej kolejki (przegrała w tej kolejce tylko jeden pojedynek z Małgorzatą Ostrowską), jak i sumy trzech odsłon ligi była najlepsza i uplasował się na pierwszym miejscu na podium. Udowodniła w ten sposób, że tytuł Najsilniejszej Polski (zdobyty podczas Pucharu Polski w Rumi w 2007 roku) słusznie jej się należał. Po rywalizacji ligowej do swojego konta dołożyła tytuł Najsilniejszej Polskiej zawodniczki wśród zawodowców w roku 2008. Nasze gratulacje.

Miejsce drugie w klasyfikacji generalnej trzech kolejek przypadło Beacie Stelmaszczuk z Lublina (w ostatniej kolejce przegrała z Kasią, zarówno na lewą, jak i na rękę prawą). Miejsce trzecie natomiast Małgorzacie Ostrowskiej z Strzegomia.