FITMAX 2008 63 KG - DOBRY START B.BEDNARSKIEGO >>>

FITMAX 2008 63 KG  - DOBRY START B.BEDNARSKIEGO # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał - zwycięstwo Bartłomieja Bednarskiego z klubu MCKiS Tytan Jaworzno w pierwszej kolejce kategorii do 63 kg "Polskiej Ligi Armwrestlingu - Professional FitMax League 2008" . I to jakie! Komplet punktów na lewą i prawą rękę. Co prawda był w gronie faworytów, ale że aż tak druzgocąco pokonał przeciwników? Tego chyba nikt się nie spodziewał.

Nie ma co ukrywać, że po pierwszej kolejce Bartek jest niezaprzeczalnym liderem kategorii do 63 kg. Zaliczył on udany start i był niedościgniony dla innych armwrestlerów. Co prawda gonią go: Dawid Groch z Niska i Rafał Fiołek z Żar, ale przewaga punktowa Bartka jest tak wysoka, że będzie im naprawdę trudno. Tym bardziej, że główny jego rywal - Dawid "nie popisał" się przy startach koronnej, lewej ręki (w klasyfikacji ogólnej na rękę lewą zajął trzecią lokatę).

Ale za to na rękę prawą zrehabilitował się i przegrał jedynie z liderem tej kategorii.

Oprócz wspomnianych wcześniej: Bartka, Dawida i Rafała dobrze wystartował Karol Piotrkowski z Iron Starogard Gdański, który w klasyfikacji ogólnej zajął czwartą lokatę (miejsce 5 na lewą i 3 na prawą). Nie popisał się za to Mariusz Nowak z Jaworzna (miejsce 5 w klasyfikacji generalnej) oraz Tomasz Potaczała z Lęborka (miejsce 6). No cóż. Profesjonalna, Polska Liga roku 2008 jest (jak sama nazwa wskazuje) dla zawodowców. Zawodowców, którzy nie raz zaskakiwali nas podczas rywalizacji przy stole. I tym razem mieliśmy znaczące roszady w rywalizacji. Ci, co dobrze wystartowali niech się cieszą i odpoczywają. A Ci, którzy nie do końca sprostali (jak się okazało) dość ciężkiej rywalizacji niech wyciągną wnioski i zabiorą się do roboty. Kolejne starty już za dwa tygodnie.