FUDAŁA ZNÓW NAJLEPSZY KAT. DO 95 KG II KOLEJKI >>>

FUDAŁA ZNÓW NAJLEPSZY KAT. DO 95 KG II KOLEJKI # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

Lucjan Fudała z MCKiS Tytan Jaworzno to niezaprzeczalny oraz niedościgniony mistrz kategorii do 95 kg „Polskiej Ligi Armwrestlingu – Professional FitMax Legue 2008”. Zarówno w pierwszej, tak i drugiej kolejce ligowej nikt nie był w stanie zagrozić  zawodnikowi z Jaworzna. Swoich rywali za każdym razem bez problemów dobijał do poduszki bocznej, zarówno na lewą, jak i na prawa rękę. Przewaga punktowa Lucjana do innych zawodników tej kategorii jest tak wielka, że musiałby chyba przegrać wszystkie pojedynki w trzeciej, finałowej kolejce ligowej, by utracić niezaprzeczalną pozycję lidera. Na tą chwilę  Fudała jest po prostu najlepszy i nie do pokonania w kategorii do 95 kg tegorocznych zmagań ligowych.

Co prawda miejsce pierwsze jest już z góry zarezerwowane przez Lucjana, ale o kolejne miejsca w tej kategorii toczy się morderczy bój. Patrząc przez pryzmat dwóch kolejek ligowych kandydatami na kolejne miejsca na podium są: Krzysztof Kubiak z Gdańska (przegrał dwa pojedynki na lewą i dwa na prawą), Marcin Formela z Kartuz (przegrał trzy pojedynki na lewą i jeden – z Lucjanem na prawą) oraz Grzegorz Nowak z Gdyni (przegrał dwa na lewą i trzy na prawa rękę). W drugiej kolejce ligowej w gdyńskim Gemini w Gdyni (23 lutego br.) uplasowali się po kolei na kolejnych miejscach w klasyfikacji generalnej. Pojedynki w wykonaniu właśnie tych zawodników były naprawdę imponujące i wyrównane. Byli po prostu dobrze przygotowani.