II MISTRZOSTWA TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO >>>

II MISTRZOSTWA TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

14 października 2006 roku, odbędą się już drugie Mistrzostwa Tomaszowa Maz. W ubiegłym roku gościliśmy zawodników z całej Polski, którzy bardzo ciepło wypowiadali się o tej imprezie, dlatego w tym roku postanowiliśmy powtórzyć te zawody z jeszcze większym rozmachem niż poprzednio! Ubiegłoroczny lokal został zamieniony na większy i znacznie przestronniejszy. Dołożone zostały kategorie juniorek i juniorów, oraz została zwiększona liczba kategorii seniorskich. Każdy kto zdecyduje się na udział w tych zmaganiach na prawą rękę, walczy nie tylko o piękne medale i dyplomy, ale również o nagrody w postaci odżywek firmy VITALMAX na łączną kwotę 3.000 zł!! Ponadto w kategorii OPEN mężczyzn pierwsze trzy miejsca będą premiowane nagrodami pieniężnymi (1- 400 zł, 2- 200 zł, 3- 100zł). Dla urozmaicenia turnieju, przewidziano również pokaz kulturystyczny oraz inne atrakcje.