KAT. DO 78 KG - CHMIELEWSKI LEPSZY OD BUDZOWSKIEGO >>>

KAT. DO 78 KG - CHMIELEWSKI LEPSZY OD BUDZOWSKIEGO # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

W tej kategorii ‘Polskiej Ligi Armwrestlingowej 2006", 11 lutego br. znów liczyły się tylko trzy nazwiska: Chmielewski, Budzowski i Zaklicki. Zbyszek Chmielewski z Piaseczna, podobnie jak w I kolejce okazał się najlepszy na rękę lewą. Rękę prawą znów przegrał tylko raz z Rafałem Budzowskim z Lęborka (przegrana na faule).Ale i tak dało to mu pierwszą lokatę na podium (pkt. 225). Rafałowi start na rękę lewą poszedł znacznie gorzej niż w I kolejce (przegrał dwa pierwsze pojedynki, z Tomaszem Piotrowiczem i Zbyszkiem Chmielewskim). Za to prawą wygrał wszystkie pojedynki. W końcowej klasyfikacji zajął miejsce II (pkt. 217).

Natomiast Wiktor Zaklicki z Gdyni, podobnie jak w poprzedniej, pierwszej edycji na lewą i prawą rękę przegrał jedynie z swoimi największymi rywalami tej kategorii: Chmielewskim i Budzowskim, co w rezultacie uplasowało go na trzeciej pozycji (pkt. 202).

W klasyfikacji po dwóch kolejkach prowadzi Zbigniew Chmielewski (pkt. 458), miejsce drugie zajmuje Rafał Budzowski (pkt. 450), a miejsce trzecie należy do Wiktora Zaklickiego (pkt. 396). Swoją drogą, ciekawe, czy finałowa kolejka ligi potoczy się inaczej. Przecież Rafał ma tylko 8 punktów starty do lidera. A tak małą starte można odrobić szybko.

Tutaj należy wspomnieć jeszcze o dobrym starcie Tomasza Piotrowicza z Gdyni, który na rękę lewą oparł się tylko Zbyszkowi i Wiktorowi, a na prawą dodatkowo Rafałowi Budzowskiemu i Pawłowi Gomola. To sprawiło, że tylko z dziewięciu punktową stratą do Wiktora Zaklickiego, tomek zajmuje czwarta lokatę.