KAT. DO 86 KG - MARIUSZ GROCHOWSKI NIEPOKONANY >>>

KAT. DO 86 KG - MARIUSZ GROCHOWSKI NIEPOKONANY # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

W kategorii do 86 kg II kolejki „Polskiej Ligi Armwrestlingowej 2006" od samego początku faworyt był tylko jeden - Mariusz Grochowski z Jaworzna. Choć mocno gonili go inni rywale, jak: Marcin Lachowicz z Piaseczna (miejsce trzecie II kolejki, miejsce drugie w sumie dwuboju), czy jego klubowy kolega Damian Drogosz (miejsce drugie II kolejki, miejsce trzecie w sumie dwuboju), to i tak w klasyfikacji ogólnej II kolejki Mariusz wyprzedził ich o ponad 30 pkt.

Bardzo dobrze w tej kategorii wystartowali Emil Wojtyra z Węgrowa i Bartosz Raczyński z Choszczna.

Emil w tej kolejce zajął miejsce czwarte, lecz w klasyfikacji ogólnej uplasował się na miejscu piątym, z dwu punktową startą do Bartka, który pomimo, że w tej kolejce zajął miejsce czwarte, to i tak w sumie dwuboju uplasował się na czwartej pozycji.

Właśnie ta piątka armwrestlerów będzie walczyć o jak najlepsze miejsca w III kolejce, a tym samym w klasyfikacji ogólnej. Ich przewaga do innych zawodników jest znaczna (ponad 200 pkt.) i nie do odrobienia. A kto zajmie miejsca medalowe i zdobędzie nagrody pieniężne (I miejsce - 3 tys. zł, II miejsce - 2 tys. zł, III miejsce - 1 tys. zł) dowiemy się po rozegraniu finałowej kolejki ligi (04 marca 2006 r.)