Logowanie

Zaloguj się w serwisie, aby móc korzystać ze wszystkich dostępnych funkcjonalności Armpower.net.

Login

Zapomniałem hasła

KOMUNIKAT FAP – WSTĘPNA LISTA KADRY POLSKI NA EUROARM 2017

trening

Wstępna lista polskich armwrestlerów zakwalifikowanych do Kadry Polski na tegoroczne „XXVII Mistrzostwa Europy w Armwrestlingu – Katowice, Polska 2017”. Kadra do potwierdzenia do dnia 23 kwietnia 2017 rok.

Nie tego szukałeś? Poszukaj inny tekst.

 

265c20_euroarm-katowice-2017-pasek-sponsorski.png

 

Poniższa lista to osoby które zakwalifikowały się do Kadry Polski na „XXVII Mistrzostwa Europy w Armwrestlingu – Katowice, Polska”, które odbędą się w dniach 14 – 21.05.2017 roku w mieście Katowice, Polska.

 

W imieniu poniższych osób prosimy przedstawicieli klubów o potwierdzenie uczestnictwa ich zawodników (w tym także akcent startu od zawodników rezerwowych) do dnia 23.04.2017 do godziny 23:59

 

Potwierdzenie można przesłać do siedziby FAP za pomocą:

- emaila: pawel.podlewski@armpower.net

 

Konsultacja telefoniczna z biurem FAP : +48 58 621 93 08 (pn. pt. w godz. 08.00 – 16.00)

Osoby które nie potwierdzą wyjazdu w w/w terminie zostaną automatycznie wyłączone z Kadry Polski.

 

UWAGA:

Przy potwierdzaniu startu proszę podać:

- imię i nazwisko oraz kat. startowa

- nr telefonu kontaktowego raz adres e-mail

- w przypadku braku koszulki kadrowej lub chęci zakupu nowej koszulki kadrowej lub chęci zakupu dresu kadrowego proszę podać rozmiar koszulki, w tym:
A) rozmiar klatki piersiowej,
B) długość koszulki.

 

Koszt koszulki: 125 pln

 

Przypominamy, iż każdy zawodnik, który startuje w Mistrzostwach Europy jest zobowiązany wystartować w oficjalnej koszulce zatwierdzonej przez kongres FAP – Gniew 2013. Zawodnik, który nie będzie posiadał koszulki kadrowej nie ma prawa wystartować w mistrzostwach.

Każdy kadrowicz ma prawo na koszulce wyeksponować indywidualnego sponsora w taki sposób, by nie zakrywać braw narodowych.

 

Dres:

Istnieje możliwość zamówienia dresu reprezentacji polski.
Koszt dresu (spodnie, bluza) to ok. 310 pln.

Przy zamawianiu dresu proszę podać:

Bluza:

A) rozmiar klatki piersiowej,
B) długość bluzy
 

Spodnie:

A) rozmiar pasa,
B) długość spodni

 

 

Poniżej Lista Kadry Polski na XXVII Mistrzostwa Europy w Armwrestlingu – Katowice, Polska 2017”

 

RĘKA LEWA:

 

JUNIOR18 MEN LEFT 50KG

1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. PATRYK SKWARA. SPARTAN RYMANÓW

 

Lista Rezerwowa:

3. DOMINIK ZAORSKI. UKS SZESNASTKA

4. MATEUSZ TROICKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

JUNIOR18 MEN LEFT 55 KG

1. BUGAJSKI SZYMON. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. KUBACKA MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. IGNACY JURKOWSKI. UKS SZESNASTKA

4. BARTOSZ HEJCZYK. UKS SAMSON MARKLOWICE

 

JUNIOR18 MEN LEFT 60KG

1. DAWID CIESIELSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

2. DAMIAN KORGÓL. UKS SZESNASTKA

 

Lista Rezerwowa:

3. KACPER NOWAK. UKS SAMSON MARKLOWICE

4. TOMASZ CZUCHRYTA. UKS SZESNASTKA

 

JUNIOR18 MEN LEFT 65KG

1. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. TYMOTEUSZ STYPUŁA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

Lista Rezerwowa:

3. HARKABUZIK RAFAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

4. MATEUSZ DUDEK. UKS SZESNASTKA

 

JUNIOR18 MEN LEFT 70KG

1. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. SZYSZ BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. KRZYSZTOF BRAUER. ZŁOTY TUR

4. JACEK STECYK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

JUNIOR18 MEN LEFT 75KG

1. GŁOSKI KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. ZAMROŹNIAK DAWID. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. KASJAN FERENC. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

4. RAFAŁ BERNACKI. UKS SAMSON MARKLOWICE

 

JUNIOR18 MEN LEFT 80KG

1. DANIEL BURYS. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

2. PŁAKSA DAWID. ZŁOTY TUR

 

Lista Rezerwowa:

3. GRZEGORZ BIEGA. SPARTAN RYMANÓW

4. MATEUSZ KOŁACZ. ZŁOTY TUR

 

JUNIOR18 MEN LEFT +80KG

1. TOBIASZ PIERCHAŁA. UKS SAMSON MARKLOWICE

2. JAKUB KUBIAK. UKS SZESNASTKA

 

Lista Rezerwowa:

3. DAWID NOWAKOWSKI. UKS SZESNASTKA

 

JUNIOR21 MEN LEFT 60KG

1. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD

 

JUNIOR21 MEN LEFT 65KG

1. TOMASZ KWAPISZ. UKS LV GYM ARMS

2. DAMIAN BIEGA. SPARTAN RYMANÓW

 

Lista Rezerwowa:

3. MATEUSZ MAMCZARZ. FIRE HAND LUBLIN

4. KUBACKA ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR21 MEN LEFT 70KG

1. ZAWICKI ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

2. ARTUR KRUPA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. IVAN MAMRYHA. TITANARM OPOLE

4. JURASZ ROBERT. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR21 MEN LEFT 75KG

1. KACZOROWSKI MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO

2. ADRIAN BIEGA. SPARTAN RYMANÓW

 

Lista Rezerwowa:

3. MATEUSZ WŁODARCZYK. UKS LV GYM ARMS

4. KAMIL KOCIOŁKOWSKI. ZŁOTY TUR

 

JUNIOR21 MEN LEFT 80KG

1. MATEUSZ DOMAGAŁA. UKS TRAKTOR WOLSZTYN

2. SZYMON SMALCERZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. GAWENDA MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO

4. ŁUKASZ DOBRZYŃSKI. FIRE HAND LUBLIN

 

JUNIOR21 MEN LEFT 85KG

1. RADZIK PIOTR. WIKING NISKO

2. PATRYK RĄCZKA. ZŁOTY SMOK KIELCE

 

Lista Rezerwowa:

3. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. GAWENDA PAWEŁ. ARMFIGHT PIASECZNO

 

JUNIOR21 MEN LEFT 90KG

1. BŁAŻEJ POTRYKUS. ZŁOTY TUR

2. MORZYNIEC JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR21 MEN LEFT +90KG

1. BRAK JAKUB. WIKING NISKO

2. FRĄCKOWIAK MATEUSZ. WILKI MIĘDZYCHÓD

 

Lista Rezerwowa:

3. ARKADIUSZ HOŁÓWKO. FIRE HAND LUBLIN

 

SENIOR MEN LEFT 60 KG

1. MACIEJ GRALAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD

 

Lista Rezerwowa:

3. DAMIAN KUŚNIERCZYK. MCKIS TYTAN JAWORZNO

4. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

 

SENIOR MEN LEFT 65KG

1. PATRYK BUGAJ. STEELARM WROCŁAW

2. DAMIAN KOTLARZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. PAWEŁ GRABAS. STEELARM WROCŁAW

4. POLACZEK GRZEGORZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

SENIOR MEN LEFT 70KG

1. PODGÓRSKI MARIUSZ. HANDS OF STONE

2. URBAŃCZYK WOJCIECH. WIKING NISKO

 

Lista Rezerwowa:

3. ZAWICKI ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. MICHAŁ BICKI. FIRE HAND LUBLIN

 

SENIOR MEN LEFT 75KG

1. RAFAŁ WOŹNY. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

2. MYSZKIEWICZ KAROL. HANDS OF STONE

 

Lista Rezerwowa:

3. KACZOROWSKI MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO

4. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW

 

SENIOR MEN LEFT 80KG

1. GROCH DARIUSZ. WIKING NISKO

2. BARTOSIEWICZ DAWID. ZŁOTY TUR

 

Lista Rezerwowa:

3. GONTARCZYK DAWID. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. ROSŁON KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO

 

SENIOR MEN LEFT 85KG

1. BARTOSIEWICZ PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

2. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. RADZIK PIOTR. WIKING NISKO

4. CEZARY IZBIŃSKI. UKS LV GYM ARMS

 

 

SENIOR MEN LEFT 90KG

1. TOMASZ SZEWCZYK. MCKIS TYTAN JAWORZNO

2. WIESŁAW RZANNY. UKS TRAKTOR WOLSZTYN

 

Lista Rezerwowa:

3. MARCIN MOLENDA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

4. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

SENIOR MEN LEFT 100KG

1. LUCJAN FUDAŁA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

2. MARIUSZ GROCHOWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. WRĘCZYCKI PAWEŁ. WILK DĄBROWA ZIELONA

4. JANCZY JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

SENIOR MEN LEFT 110KG

1. MAJAK MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO

2. DAWID IZBIŃSKI. UKS LV GYM ARMS

 

Lista Rezerwowa:

3. NATAN KAJDAS. MCKIS TYTAN JAWORZNO

4. MAREK NERYNG. UKS TRAKTOR WOLSZTYN

 

SENIOR MEN LEFT +110KG

1. MATUSIAK PIOTR. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

2. SŁAWOMIR GŁOWACKI. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

 

Lista Rezerwowa:

3. DANIEL SŁOMKA. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

4. RAFAŁ JAKOWCZYK. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

MASTER MEN LEFT 80KG

1. LASKOWSKI MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

2. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW

 

Lista Rezerwowa:

3. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

4. RADOSŁAW TRYBUS. ZŁOTY SMOK KIELCE

 

MASTER MEN LEFT 90KG

1. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. TOMASZ STEFANIAK. UKS SAMSON MARKLOWICE

4. ANDRZEJ HYMER. ZŁOTY TUR

 

MASTER MEN LEFT 100KG

1. MARIUSZ GROCHOWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO

2. CYRAN MACIEJ. WIKING NISKO

 

Lista Rezerwowa:

3. ŚWIĘCKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO

4. DANIEL SZYMKIEWICZ. ZŁOTY TUR

 

MASTER MEN LEFT +100KG

1. SŁAWOMIR GŁOWACKI. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. MIROSŁAW HERTMANOWSKI. UKS TRAKTOR WOLSZTYN

 

Lista Rezerwowa:

3. BUDYCH MACIEJ. WILKI MIĘDZYCHÓD

4. MAREK NERYNG. UKS TRAKTOR WOLSZTYN

 

MASTER WOMEN LEFT OPEN

1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW

 

UWAGA:

Na Mistrzostwach Polski nie została rozegrana kategoria masters 70kg.

Zawodnicy, którzy zajęli pozostałe miejsce w kategorii do 80kg i na EUROARM 2017 zmieszczą się w kategorii 70kg mają prawo startu w tej kategorii wagowej (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium)

 

GRANDMASTER MEN LEFT 75KG

1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

2. TADEUSZ OKORSKI. STEELARM WROCŁAW

 

GRANDMASTER MEN LEFT 90KG

1. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO

2. ANDRZEJ HYMER. ZŁOTY TUR

 

Lista Rezerwowa:

3. JÓZEF WĘDROWSKI. ZŁOTY TUR

 

GRANDMASTER MEN LEFT 100KG

1. JANUSZ PIECHOWSKI. ZŁOTY TUR

 

GRANDMASTER MEN LEFT +100KG

1. STANISŁAW GRALAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. WIESŁAW JABŁOŃSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

Lista Rezerwowa:

3. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

 

MASTER WOMEN LEFT OPEN

1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW

 

GRANDMASTER WOMEN LEFT OPEN

1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW

 

SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN

1. JANUSZ PIECHOWSKI. ZŁOTY TUR

2. WIESŁAW JABŁOŃSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

Lista Rezerwowa:

3. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

4. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

 

UWAGA:

Kategoria Senior Grand Masters na Mistrzostwach Polski została rozegrana tylko w kategorii OPEN.

Zawodnicy, którzy zajęli pozostałe miejsce mają prawo startu w innych kategoriach wagowych (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium).

Do obsadzenia na EUROARM 2017 sa kategorie: mężczyźni do 75kg, 90kg, 100kg, +100kg.

Pierwszeństwo wyboru kategorii mają zawodnicy z pierwszego i drugiego miejsca.

 

DISABLED MEN LEFT 60KG

1. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD

2. MACIEJ GRALAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

 

Lista Rezerwowa:

3. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. BUDYCH PAWEŁ. WILKI MIĘDZYCHÓD

 

DISABLED MEN LEFT 75KG

1. RADOSŁAW KWIETNIEWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO

2. RACHOWKA ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD

 

DISABLED MEN LEFT +90KG

1. DZIEMIDOWICZ BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

2. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

 

DISABLED WOMEN LEFT OPEN

1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW

 

UWAGA:

Kategorie Osób Niepełnosprawnych na Mistrzostwach Polski zostały rozegrane tylko w kategoriach: mężczyźni: 60kg, 75kg, +90kg, Kobiety: open.

Zawodnicy, którzy zajęli pozostałe miejsce mają prawo startu w innych kategoriach wagowych (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium).

 

Do obsadzenia na EUROARM 2017 są kategorie:

 

Physical Impairment athletes (PIU – standing) - zawodnicy, którzy są w stanie konkurować tylko na stojąco:

Mężczyźni prawa, lewa ręka: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, +90kg
Kobiety prawa, lewa ręka: 65kg, +65kg
Juniorzy 18 lat lewa, prawa ręka: 55kg, +55kg
Juniorki 18 lat lewa, prawa ręka: 50kg, +50kg

 

Physical Impairment athletes (PID – sitting) - zawodnicy, którzy są w stanie konkurować tylko na siedząco:

Mężczyźni prawa, lewa ręka: 55kg, 65kg, 75kg, +75kg
Kobiety prawa, lewa ręka: 65kg, +65kg

 

Visual impairment athletes (VI – standing) - kategorie wagowe dla sportowców niedowidzących::

Mężczyźni prawa, lewa ręka: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, 100kg, +100kg
Kobiety prawa, lewa ręka: 60kg, 70klg, +70kg

 

Hearing impairment athletes (HI – standing) - kategorie wagowe dla sportowców z upośledzeniem słuchu::

Mężczyźni prawa, lewa ręka: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, 100kg, +100kg
Kobiety prawa, lewa ręka: 60kg, 70kg, +70kg

 

Pierwszeństwo wyboru kategorii mają zawodnicy z pierwszego i drugiego miejsca.

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 50KG

1. JULIA JAWOSZEK. ZŁOTY TUR

2. WERONIKA SOJA. UKS SZESNASTKA

 

Lista Rezerwowa:

3. KARINA OLEJNICZAK. UKS SZESNASTKA

4. KATARZYNA DŁUGOSZ. SPARTAN RYMANÓW

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55KG

1. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO

2. CZERNIEJEWSKA OLIWIA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

Lista Rezerwowa:

3. ALEKSANDRA MYCIO. UKS SZESNASTKA

4. MAŁOWICKA MAGDA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 60KG

1. KAROLINA LIPIŃSKA. ZŁOTY TUR

2. GŁOSKA MARIOLA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. SZELIGA ESTERA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. JUDYTA HAŁANIUK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG

1. WOŹNIAK ALEKSANDRA MALINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. ELŻBIETA POWRÓŻNIK. ZŁOTY SMOK KIELCE

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 70KG

1. NATALIA CHMIELNICKA. UKS SZESNASTKA

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT +70KG

1. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR21 WOMEN LEFT 50KG

1. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR21 WOMEN LEFT 55KG

1. GANCAREK DOMINIKA. WILK DĄBROWA ZIELONA

 

JUNIOR21 WOMEN LEFT 60KG

1. ARLETA IWANCIO. UKS SZESNASTKA

2. BUGAJSKA ANGELIKA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. MATYLDA WABERSKA. ZŁOTY TUR

 

JUNIOR21 WOMEN LEFT 65KG

1. ELŻBIETA POWRÓŻNIK. ZŁOTY SMOK KIELCE

 

JUNIOR21 WOMEN LEFT 70KG

1. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. NASZYDŁOWSKA KAROLINA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

SENIOR WOMEN LEFT 50KG

1. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. SEKITA MAGDALENA. WILK DĄBROWA ZIELONA

 

Lista Rezerwowa:

3. AGNIESZKA ADAMCZYK. FIRE HAND LUBLIN

4. KARINA OLEJNICZAK. UKS SZESNASTKA

 

SENIOR WOMEN LEFT 55KG

1. NATALIA KWIATKOWSKA. UKS SZESNASTKA

2. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO

 

Lista Rezerwowa:

3. MAGDALENA WĘDROWSKA. ZŁOTY TUR

4. GANCAREK DOMINIKA. WILK DĄBROWA ZIELONA

 

SENIOR WOMEN LEFT 60KG

1. DAMIŃSKA JOANNA. ARM STAL ŁÓDŹ

2. KAROLINA LIPIŃSKA. ZŁOTY TUR

 

Lista Rezerwowa:

3. ARLETA IWANCIO. UKS SZESNASTKA

4. SZELIGA ESTERA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

 

SENIOR WOMEN LEFT 65KG

1. MARLENA WAWRZYNIAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. MAŁGORZATA OSTROWSKA. ZŁOTY TUR

 

Lista Rezerwowa:

3. STEFANIAK NATALIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. ELŻBIETA POWRÓŻNIK. ZŁOTY SMOK KIELCE

 

SENIOR WOMEN LEFT 70 KG

1. MARTA OPALIŃSKA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

SENIOR WOMEN LEFT 80KG

1. MILENA MORCZYŃSKA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

SENIOR WOMEN LEFT +80 KG

1. JUROSZEK BARBARA. WIKING NISKO

 

 

RĘKA PRAWA:

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 50KG

1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. PATRYK SKWARA. SPARTAN RYMANÓW

 

Lista Rezerwowa:

3. DOMINIK ZAORSKI. UKS SZESNASTKA

4. MATEUSZ TROICKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 55 KG

1. KUBACKA MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. BUGAJSKI SZYMON. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. ALEKSANDER KOSIECKI. UKS SZESNASTKA

4. IGNACY JURKOWSKI. UKS SZESNASTKA

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 60KG

1. DAWID CIESIELSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

2. DAMIAN KORGÓL. UKS SZESNASTKA

 

Lista Rezerwowa:

3. BUDYCH PAWEŁ. WILKI MIĘDZYCHÓD

4. TOMASZ CZUCHRYTA. UKS SZESNASTKA

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 65KG

1. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. MATEUSZ DUDEK. UKS SZESNASTKA

 

Lista Rezerwowa:

3. TYMOTEUSZ STYPUŁA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

4. RADOSŁAW WALTAR. UKS SAMSON MARKLOWICE

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 70KG

1. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. JACEK STECYK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

Lista Rezerwowa:

3. SZYSZ BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. KRZYSZTOF BRAUER. ZŁOTY TUR

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 75KG

1. GŁOSKI KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. RAFAŁ BERNACKI. UKS SAMSON MARKLOWICE

 

Lista Rezerwowa:

3. ZAMROŹNIAK DAWID. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

4. KASJAN FERENC. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 80KG

1. DANIEL BURYS. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

2. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. PŁAKSA DAWID. ZŁOTY TUR

4. GRZEGORZ BIEGA. SPARTAN RYMANÓW

 

JUNIOR18 MEN RIGHT +80KG

1. MATEUSZ KOŁACZ. ZŁOTY TUR

2. TOBIASZ PIERCHAŁA. UKS SAMSON MARKLOWICE

 

Lista Rezerwowa:

3. JAKUB KUBIAK. UKS SZESNASTKA

4. DAWID NOWAKOWSKI. UKS SZESNASTKA

 

JUNIOR21 MEN RIGHT 60KG

1. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD

 

JUNIOR21 MEN RIGHT 65KG

1. DAMIAN BIEGA. SPARTAN RYMANÓW

2. MATEUSZ MAMCZARZ. FIRE HAND LUBLIN

 

Lista Rezerwowa:

3. KUBACKA ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

4. TOMASZ KWAPISZ. UKS LV GYM ARMS

 

JUNIOR21 MEN RIGHT 70KG

1. ARTUR KRUPA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

2. IVAN MAMRYHA. TITANARM OPOLE

 

Lista Rezerwowa:

3. ZAWICKI ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. JURASZ ROBERT. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR21 MEN RIGHT 75KG

1. KACZOROWSKI MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO

2. ADRIAN BIEGA. SPARTAN RYMANÓW

 

Lista Rezerwowa:

3. DUBOWIK KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. KAMIL KOCIOŁKOWSKI. ZŁOTY TUR

 

JUNIOR21 MEN RIGHT 80KG

1. SZYMON SMALCERZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

2. MATEUSZ DOMAGAŁA. UKS TRAKTOR WOLSZTYN

 

Lista Rezerwowa:

3. ŁUKASZ DOBRZYŃSKI. FIRE HAND LUBLIN

4. GAWENDA MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO

 

JUNIOR21 MEN RIGHT 85KG

1. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

2. RADZIK PIOTR. WIKING NISKO

 

Lista Rezerwowa:

3. PATRYK RĄCZKA. ZŁOTY SMOK KIELCE

4. DZIUBEK RYSZARD. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR21 MEN RIGHT 90KG

1. GAWENDA PAWEŁ. ARMFIGHT PIASECZNO

2. BŁAŻEJ POTRYKUS. ZŁOTY TUR

 

Lista Rezerwowa:

3. TŁUCZKIEWICZ SYLWESTER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. MORZYNIEC JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR21 MEN RIGHT +90KG

1. BRAK JAKUB. WIKING NISKO

2. ARKADIUSZ HOŁÓWKO. FIRE HAND LUBLIN

 

Lista Rezerwowa:

3. FRĄCKOWIAK MATEUSZ. WILKI MIĘDZYCHÓD

 

SENIOR MEN RIGHT 60 KG

1. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD

2. DAMIAN KUŚNIERCZYK. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. DAWID CIESIELSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

SENIOR MEN RIGHT 65KG

1. PATRYK BUGAJ. STEELARM WROCŁAW

2. DAMIAN KOTLARZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. PAWEŁ GRABAS. STEELARM WROCŁAW

4. KOWAL ADRIAN. WIKING NISKO

 

SENIOR MEN RIGHT 70KG

1. PODGÓRSKI MARIUSZ. HANDS OF STONE

2. ARTUR KRUPA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. URBAŃCZYK WOJCIECH. WIKING NISKO

4. IVAN MAMRYHA. TITANARM OPOLE

 

SENIOR MEN RIGHT 75KG

1. RAFAŁ WOŹNY. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

2. MYSZKIEWICZ KAROL. HANDS OF STONE

 

Lista Rezerwowa:

3. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW

4. KWIATKOWSKI MATEUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

SENIOR MEN RIGHT 80KG

1. BARTOSIEWICZ DAWID. ZŁOTY TUR

2. GRZEGORZ NOWOTARSKI. SPARTAN RYMANÓW

 

Lista Rezerwowa:

3. WOJTYRA EMIL. UKS HULK WĘGRÓW

4. ROSŁON KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO

 

SENIOR MEN RIGHT 85KG

1. BARTOSIEWICZ PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

2. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

4. CEZARY IZBIŃSKI. UKS LV GYM ARMS

 

SENIOR MEN RIGHT 90KG

1. TOMASZ SZEWCZYK. MCKIS TYTAN JAWORZNO

2. MARCIN MOLENDA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

4. KAMIL KRUPA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

SENIOR MEN RIGHT 100KG

1. PAWEŁ PACUT. MCKIS TYTAN JAWORZNO

2. BIEŃ MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. SZCZERBA PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO

4. WRĘCZYCKI PAWEŁ. WILK DĄBROWA ZIELONA

 

SENIOR MEN RIGHT 110KG

1. NATAN KAJDAS. MCKIS TYTAN JAWORZNO

2. MAJAK MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. SZYMANIAK PATRYK. ARMFIGHT PIASECZNO

4. MATEUSZ BIERNAT. UKS TRAKTOR WOLSZTYN

 

SENIOR MEN RIGHT +110KG

1. MATUSIAK PIOTR. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

2. SŁAWOMIR GŁOWACKI. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

 

Lista Rezerwowa:

3. WALCZAK SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO

4. DANIEL SŁOMKA. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

 

MASTER MEN RIGHT 80KG

1. LASKOWSKI MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

2. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW

 

Lista Rezerwowa:

3. PUWAŁOWSKI ROBERT. WILKI MIĘDZYCHÓD

4. RADOSŁAW TRYBUS. ZŁOTY SMOK KIELCE

 

MASTER MEN RIGHT 90KG

1. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. ŁOJAS ANDRZEJ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO

4. TOMASZ STEFANIAK. UKS SAMSON MARKLOWICE

 

MASTER MEN RIGHT 100KG

1. MARIUSZ GROCHOWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO

2. ŚWIĘCKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. DANIEL SZYMKIEWICZ. ZŁOTY TUR

4. CYRAN MACIEJ. WIKING NISKO

 

MASTER MEN RIGHT +100KG

1. SŁAWOMIR GŁOWACKI. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. PALCZEWSKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. MAREK NERYNG. UKS TRAKTOR WOLSZTYN

4. MIROSŁAW HERTMANOWSKI. UKS TRAKTOR WOLSZTYN

 

MASTER WOMEN RIGHT OPEN

1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW

2. JUROSZEK MARIA. WIKING NISKO

 

UWAGA:

Na Mistrzostwach Polski nie została rozegrana kategoria masters 70kg.

Zawodnicy, którzy zajęli pozostałe miejsce w kategorii do 80kg i na EUROARM 2017 zmieszczą się w kategorii 70kg mają prawo startu w tej kategorii wagowej (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium)

 

GRANDMASTER MEN RIGHT 75KG

1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

2. TADEUSZ OKORSKI. STEELARM WROCŁAW

 

GRANDMASTER MEN RIGHT 90KG

1. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO

2. JÓZEF WĘDROWSKI. ZŁOTY TUR

 

Lista Rezerwowa:

3. ANDRZEJ HYMER. ZŁOTY TUR

 

GRANDMASTER MEN RIGHT 100KG

1. JANUSZ PIECHOWSKI. ZŁOTY TUR

 

GRANDMASTER MEN RIGHT +100KG

1. STANISŁAW GRALAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

 

GRANDMASTER WOMEN RIGHT OPEN

1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW

2. JUROSZEK MARIA. WIKING NISKO

 

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT OPEN

1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

2. JANUSZ PIECHOWSKI. ZŁOTY TUR

 

Lista Rezerwowa:

3. ANDRZEJ HYMER. ZŁOTY TUR

4. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

 

UWAGA:

Kategoria Senior Grand Masters na Mistrzostwach Polski została rozegrana tylko w kategorii OPEN.

Zawodnicy, którzy zajęli pozostałe miejsce mają prawo startu w innych kategoriach wagowych (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium).

Do obsadzenia na EUROARM 2017 są kategorie: mężczyźni do 75kg, 90kg, 100kg, +100kg.

Pierwszeństwo wyboru kategorii mają zawodnicy z pierwszego i drugiego miejsca.

 

DISABLED MEN RIGHT 60KG

1. MACIEJ GRALAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD

 

Lista Rezerwowa:

3. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. BUDYCH PAWEŁ. WILKI MIĘDZYCHÓD

 

DISABLED MEN RIGHT 75KG

1. MATEUSZ JASNOGÓRSKI. TITANARM OPOLE

2. RADOSŁAW KWIETNIEWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. RACHOWKA ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD

 

DISABLED MEN RIGHT +90KG

1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

2. DZIEMIDOWICZ BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

 

DISABLED WOMEN RIGHT OPEN

1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW

2. JUROSZEK MARIA. WIKING NISKO

 

UWAGA:

Kategorie Osób Niepełnosprawnych na Mistrzostwach Polski zostały rozegrane tylko w kategoriach: mężczyźni: 60kg, 75kg, +90kg, Kobiety: open.

Zawodnicy, którzy zajęli pozostałe miejsce mają prawo startu w innych kategoriach wagowych (pierwszeństwo mają zawodnicy, którzy zajęli miejsce najbliżej podium).

 

Do obsadzenia na EUROARM 2017 są kategorie:

Physical Impairment athletes (PIU – standing) - zawodnicy, którzy są w stanie konkurować tylko na stojąco:

Mężczyźni prawa, lewa ręka: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, +90kg
Kobiety prawa, lewa ręka: 65kg, +65kg
Juniorzy 18 lat lewa, prawa ręka: 55kg, +55kg
Juniorki 18 lat lewa, prawa ręka: 50kg, +50kg

 

DISABLED CLASSES:Physical Impairment athletes (PID – sitting) - zawodnicy, którzy są w stanie konkurować tylko na siedząco:

Mężczyźni prawa, lewa ręka: 55kg, 65kg, 75kg, +75kg
Kobiety prawa, lewa ręka: 65kg, +65kg

 

Visual impairment athletes (VI – standing) - kategorie wagowe dla sportowców niedowidzących::

Mężczyźni prawa, lewa ręka: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, 100kg, +100kg
Kobiety prawa, lewa ręka: 60kg, 70klg, +70kg

 

Hearing impairment athletes (HI – standing) - kategorie wagowe dla sportowców z upośledzeniem słuchu::

Mężczyźni prawa, lewa ręka: 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, 100kg, +100kg
Kobiety prawa, lewa ręka: 60kg, 70kg, +70kg

 

Pierwszeństwo wyboru kategorii mają zawodnicy z pierwszego i drugiego miejsca.

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50KG

1. JULIA JAWOSZEK. ZŁOTY TUR

2. KARINA OLEJNICZAK. UKS SZESNASTKA

 

Lista Rezerwowa:

3. WERONIKA SOJA. UKS SZESNASTKA

4. KATARZYNA DŁUGOSZ. SPARTAN RYMANÓW

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55KG

1. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO

2. CZERNIEJEWSKA OLIWIA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

Lista Rezerwowa:

3. ALEKSANDRA MYCIO. UKS SZESNASTKA

4. MAŁOWICKA MAGDA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60KG

1. PAULINA BRZEZIŃSKA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

2. SZELIGA ESTERA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

 

Lista Rezerwowa:

3. GŁOSKA MARIOLA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

4. JUDYTA HAŁANIUK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65KG

1. WOŹNIAK ALEKSANDRA MALINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 70KG

1. NATALIA CHMIELNICKA. UKS SZESNASTKA

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70KG

1. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50KG

1. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55KG

1. GANCAREK DOMINIKA. WILK DĄBROWA ZIELONA

 

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 60KG

1. ARLETA IWANCIO. UKS SZESNASTKA

2. BUGAJSKA ANGELIKA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. MATYLDA WABERSKA. ZŁOTY TUR

 

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65KG

1. ELŻBIETA POWRÓŻNIK. ZŁOTY SMOK KIELCE

 

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 70KG

1. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

2. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

JUNIOR21 WOMEN RIGHT +70KG

1. NASZYDŁOWSKA KAROLINA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

 

SENIOR WOMEN RIGHT 50KG

1. SEKITA MAGDALENA. WILK DĄBROWA ZIELONA

2. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. AGNIESZKA ADAMCZYK. FIRE HAND LUBLIN

4. KARINA OLEJNICZAK. UKS SZESNASTKA

 

SENIOR WOMEN RIGHT 55KG

1. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO

2. NATALIA KWIATKOWSKA. UKS SZESNASTKA

 

Lista Rezerwowa:

3. MAGDALENA WĘDROWSKA. ZŁOTY TUR

4. GANCAREK DOMINIKA. WILK DĄBROWA ZIELONA

 

SENIOR WOMEN RIGHT 60KG

1. DAMIŃSKA JOANNA. ARM STAL ŁÓDŹ

2. ARLETA IWANCIO. UKS SZESNASTKA

 

Lista Rezerwowa:

3. SZELIGA ESTERA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. JUDYTA HAŁANIUK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

 

SENIOR WOMEN RIGHT 65KG

1. MARLENA WAWRZYNIAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. MAŁGORZATA OSTROWSKA. ZŁOTY TUR

 

Lista Rezerwowa:

3. STEFANIAK NATALIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

4. ELŻBIETA POWRÓŻNIK. ZŁOTY SMOK KIELCE

 

SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG

1. MARTA OPALIŃSKA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

Lista Rezerwowa:

3. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

SENIOR WOMEN RIGHT 80KG

1. MILENA MORCZYŃSKA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

2. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

 

SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG

1. JUROSZEK BARBARA. WIKING NISKO

2. JUROSZEK MARIA. WIKING NISKO

 

 

Fajne? Oceń:

Komentarze

Zobacz także