KONKURS O ZŁOTY STÓŁ ZAKOŃCZONY >>>

KONKURS O ZŁOTY STÓŁ ZAKOŃCZONY # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

Od kilkunastu dni na łamach naszej strony rozgrywany był konkurs na Najlepszego Armwrestlera Mistrzostw Polski - Kielce 2008. Podczas wielu dni eliminacji oraz kilkunastu dni finałów najlepszym zawodnikiem, który zebrał największą ilość głosów został Artur Głowiński z Choszczna. Podczas eliminacji Artur pokonał swoich rywali zdobywając w swojej grupie eliminacyjnej dwukrotnie większą liczbę głosów od kolejnego zawodnika. W fazie finałowej Artur Głowiński zajął pierwsze miejsce zdobywając 17 głosów. Drugie miejsce przypadło Maciejowi Gralak (15 głosów) zaś na trzeciej pozycji uplasował się Bartłomiej Bednarski (12 głosów).

Statuetka Złotego Stołu powędruje w tym roku do Choszczna. Mamy nadzieję, że tego typu plebiscyt na stałe zadomowi się w naszym sporcie. Kolejne zawody przy których można będzie wybrać najlepszego zawodnika już niebawem!