KRAKOWSKI TURNIEJ INTERNATOWY >>>

KRAKOWSKI TURNIEJ INTERNATOWY # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

W dniu 18.04.2011 r. w Internacie przy Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie odbył się II INTERNATOWY TURNIEJ W SIŁOWANIU SIĘ NA RĘKĘ O PUCHAR DYREKTORA.

Na starcie stanęli uczniowie i uczennice (22 uczestników), reprezentujących krakowskie Internaty, m.in. Internat przy Zespole Szkół Budowlanych, Internat Szkół Łączności, Bursa SP nr 2, Internat Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1. Zawody zorganizowano w sposób profesjonalny na specjalistycznym stole, co było nie lada atrakcją dla początkujących adeptów tej ciekawej dyscypliny. Sędzią turnieju był Pan Dariusz Groch, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Armwrestlingu na rękę lewą, uczestnik mistrzostw Europy i Świata. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Dyrektor Szkoły Pan Antoni Juszczyk.

Po zaciętej rywalizacji kategorię męską OPEN - prawa ręka wygrał Kurnik Kamil uczeń Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 18, drugie miejsce wywalczył Irzyk Paweł uczeń Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1, trzecie miejsce zajął Baran Jarosław uczeń Technikum Łączności (mieszkaniec internatu ZSE nr 1). Najmłodszymi uczestnikami turnieju byli Adam i Norbert Józefek uczniowie Gimnazjum nr 17 w Krakowie.

W kategorii żeńskiej OPEN – prawa ręka zwyciężyła Kłosińska Barbara uczennica Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12, drugie miejsce wywalczyła Balonek Paulina uczennica XXV LO (mieszkanka Internatu przy ZSE nr 1), trzecie miejsce zajęła Buczek Katarzyna mieszkanka Internatu przy ZSE nr 1.

Podczas oficjalnego zamknięcia zawodów młodzież z rąk Pana Dyrektora otrzymała atrakcyjne nagrody rzeczowe, dyplomy i puchary. W przygotowaniach do zawodów uczestniczyła młodzież z Internatu przy ZSE nr 1, działająca  w komitecie organizacyjnym, specjalnie powołanym na tą okoliczność, a którego koordynatorem był wychowawca Pan Przemysław Ciba.