POLSKA LIGA ZAWODOWA 95KG ORAZ +95KG >>>

POLSKA LIGA ZAWODOWA 95KG ORAZ +95KG # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

Kolejny raz Centrum Rozrywki Gemini gościło w swoich progach najsilniejszych ludzi z całego kraju. Wybrani drogą eliminacji
zawodnicy pojawili się w Gdyni dokładnie o godzinie 11:00 kiedy to
przeszli testy i zapisy przed Profesjonalną Ligą Armwrestlingu
w Polsce. Tym razem była to najcięższa grupa z walczących na lewą
i prawą rękę facetów. W kategoriach do 95kg oraz powyżej 95kg znalazło
się po 8 zawodników, których zadaniem było wywalczenie jak największej
ilości punktów w rozgrywkach w systemie "każdy z każdym".

W kategorii do 95kg naljepszy bezapelacyjnie okazał się Marcin Formela, który pokonał wszystkich swoich rywali.

Drugie miejsce zajął bardzo szybki zawodnik z Częstochowy - Dariusz Muszczak. Następnie uplasowali się: Bartłomiej Zakrzewski, Marcin Biegun i Łukasz Wenta. Ci zawodnicy zakwalifikowali się do II Edycji Ligi Zawodowej.

W kategorii powyżej 95 kg zwycięstwo zapewnił sobie Marcin Kreft. Ten zawodnik po ponad 1,5 rocznej przerwie powrócił do Armwrestlingu i ten
start pokazał, że jest w bardzo dobrej formie. Drugie miejsce zajął najwyższy zawodnik ligi (197cm) Stanisław Kwidzyński. Dalej kolejno: Sławomir Głowacki, Wojciech Piechowiak oraz Sławomir Szakoła.

Organizatorzy składaja podziękowania firmom: OBOLON, CORLEONIS oraz Piekarni MIELNIK za wkład w organizację imprezy.

Kolejna edycja ligi zawodowej Armwrestlingu już 27 sierpnia 2005 roku w Centrum Rozrywki Gemini w Gdyni. Zapraszamy!