Logowanie

Zaloguj się w serwisie, aby móc korzystać ze wszystkich dostępnych funkcjonalności Armpower.net.

Login

Zapomniałem hasła

Seniorzy lewa ręka - wyniki

trening

Seniorzy lewa ręka - wyniki

Nie tego szukałeś? Poszukaj inny tekst.

  Senior Women 50 kg Left

 

  1     GIMRANOVA, MILYAUSHA - Russia

  2     GONCHARENKO, ANASTASIIA - Ukraine

  3     LEVCHENKO, MARYNA - Ukraine

  4     YATSKEVICH, DARYA - Belarus

  5     BLIND, JONNA - Sweden

  6     SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus

  7     BATCHAEVA, BELLA – Russia

  8     IONESCU, ALINA - Romania

  9     IORGA, ALINA - Moldova

  10   MARIA, RAEVA - Bulgaria

  11   LAVINIA, CRACIUN - Romania

 

 

  Senior Women 55 kg Left

 

  1     VOLKOVA, ALINA - Russia

  2     ILIUSHYNA, VIKTORIIA - Ukraine

  3     DIMITROVA, DIMITRINA - Bulgaria

  4     STRAVINSKAITE, GINTARE - Lithuania

  5     DURMUS, SEVAL - Turkey

  6     PERSSON, ELINA - Sweden

  7     VIARENICH, KATSIARYNA – Belarus

  10   PAUPARYTE, DOVILE - Lithuania

  11   LEUENBERGER, LEILA – Switzerland

  12   SALMAN, EMEL - Turkey

  13   KWIATKOWSKA, NATALIA - Poland

  14   DOGARU, CRISTINA - Romania

  15   WEDROWSKA, MAGDALENA - Poland

  16   CRISTESCU, BEATRICE - Romania

  17   PATRASCU, ANA - Moldova

 

 

  Senior Women 60 kg Left

 

  1     AFONINA, EKATERINA - Russia

  2     KUSLAR, ARZU - Turkey

  3     TSIARPITSKAYA, TATSIANA - Belarus

  4     TSAP, KRISTINA - Ukraine

  5     JANEHEIM, ELIN - Sweden

  6     MAZURENKO, IRINA - Russia

  7     OSTROWSKA, MALGORZATA - Poland

  8     KARLSSON, VIKTORIA - Sweden

  9     LITVINENKO, VALENTINA - Armenia

  10   PETRESCU, MARILENA - Romania

 

 

  Senior Women 65 kg Left

 

  1     DRIAEVA, IRINA - Georgia

  2     WAWRZYNIAK, MARLENA - Poland

  3     DEMENKO, LINA - Ukraine

  4     SHULIKA       , MARYNA - Ukraine

  5     RIMKUVIENE, INGA - Lithuania

  6     FAZDALOVA, ADELIA - Russia

  7     NYBERG, SARA - Sweden

  8     PETROVA, DAGMAR - Slovakia

  9     ALEEVA, ELMIRA - Russia

  10    BOHLIN THYSELL, KLARA - Sweden

 

 

  Senior Women 70 kg Left

 

  1     IVANFI, BRIGITTA - Hungary

  2     MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia

  3     KULPINA, ELENA - Russia

  4     RUDNIEVA, KATERYNA - Ukraine

  5     VORONINA, VIKTORIA - Russia

  6     OPALINSKA, MARTA - Poland

 

 

  Senior Women 80 kg Left

 

  1     MAKEEVA, IRINA - Russia

  2     ROZHESHCHENKO, IRYNA - Ukraine

  3     GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia

  4     USTUNKAYA, NURHAN - Turkey

  5     ZANKO, LILIYA - Ukraine

  6     MAKHARADZE, NINO - Georgia

  7     SARIBAL, GULENDEM - Turkey

 

 

  Senior Women +80 kg Left

 

  1     VAITKUTE, EGLE - Lithuania

  2     SAMOTOY, ALINA - Russia

  3     BARANOVSKAYA, IANA - Russia

  4     KALIUK, TATSIANA - Belarus

  5     JONSSON, KRISTINA - Sweden

  6     MORCZYNSKA, MILENA - Poland

  7     JUROSZEK, BARBARA - Poland

 

 

  Senior Men 55 kg Left

 

  1     ZIIATDINOV, IREK - Russia

  2     POGOSIANI, LEVANI - Georgia

  3     PAKLONSKI, ILYA - Belarus

  4     BALAIUS, RUSLAN - Romania

  5     MEBONIA, GIORGI - Georgia

  6     MARINCHEV, DIMITAR - Bulgaria

  7     BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia

 

 

  Senior Men 60 kg Left

 

  1     ALBAS, EMRE - Turkey

  2     TCHINTCHARAULI, IMEDA - Georgia

  3     ADAMYAN, ASHOT - Armenia

  4     TSEREKAEV, ROMAN - Russia

  5     MAMULSKI, VENISLAV - Bulgaria

  6     KARAKOTOV, AHMAT - Russia

  7     BALANDIN, OLEKSANDR - Ukraine

  8     GRALAK, MACIEJ - Poland

  9     KAKABADZE, MERAB – Georgia

  10   DIACONESCU, GHEORGHE - Romania

 

 

  Senior Men 65 kg Left

 

  1     CHERKASOV, OLEG - Russia

  2     GABRAVA, VILENI - Georgia

  3     VIBLIANI, JAMBULI - Georgia

  4     TAGER, JAN - Germany

  5     RUSTAMOV, RAMAZAN - Azerbaijan

  6     KHUBAEV, IRBEK - Russia

  7     BUGAJ, PATRYK - Poland

  8     CHALY, DZMITRY - Belarus

  9     KOTLARZ, DAMIAN - Poland

  10    AMANLI, HUSEYN - Azerbaijan

  11    MEDVEDSKY, ROMAN - Israel

  12    VAKULA, IEVGEN - Ukraine

  13    TANDERYD, JONATHAN - Sweden

  14    CAKMAK, ONUR - Turkey

  15    TAGER, FABIAN - Germany

  16    TSIUSHYN, DZMITRY - Belarus

  17    YILDIZOGLU, YUSUF ZIYA - Turkey

  18    SKENDEROV, RADOSLAV - Bulgaria

  19    IUSKA, MARIUS - Sweden

 

 

  Senior Men 70 kg Left

 

  1     TARASAITIS, MINDAUGAS - Lithuania

  2     OKROTSVARIDZE, ZAZA - Georgia

  3     ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia

  4     KAZIEV, OLEG - Russia

  5     DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria

  6     TSYBA, LEONID - Ukraine

  7     GLOD, DOMINIK - Slovakia

  8     GOSPODINOV, VALENTIN - Bulgaria

  9     STEPANYAN, DAVIT - Armenia

  10    SAFAROV, TABRIZ - Azerbaijan

  11    PROCOPCIUC, DANIEL - Moldova

  12    MATIASH     , DENYS - Ukraine

  13    MAKARANKA, ALEH - Belarus

  14    KURDYUKOV, ALEKSANDR - Russia

  15    BARZSO, ALEX - Hungary

  16    CURUS, ANDREI - Moldova

  17    RUSAKOV, ALIAKSANDR - Belarus

  18    JAKOVLEV, DMITRI - Finland

  19    URBANCZYK, WOJCIECH - Poland

  20    JENSSEN, ERLEND HOERTE - Norway

  21    HARUTYUNYAN, HRANT - Italy

 

 

  Senior Men 75 kg Left

 

  1     ONIANI, BETKILI - Georgia

  2     VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia

  3     WOZNY, RAFAL - Poland

  4     ZHYHYLII, VIACHESLAV - Ukraine

  5     KHUBAEV, GEORGII - Russia

  6     FILIKIDIS, DIMITRIS - Greece

  7     VIARENICH, IVAN - Belarus

  8     SEDRAKYAN, VREZH - Armenia

  9     MIKHEI, DZMITRY - Belarus

  10    SOLAK, EKREM - Turkey

  11    OKCU, EMRAH - Turkey

  12    SAMUSHIA, DAVIT - Georgia

  13    DANOVSKI, DIMITAR - Bulgaria

  14    STEPANYAN, DERENIK - Armenia

  15    DZITIEV, KHETAG - Russia

  16    KALCHEV, SVETOSLAV - Bulgaria

  17    ASLANIDIS, CHRISTOS - Greece

  18    MYSZKIEWICZ, KAROL - Poland

  19    TUDOR, ALIN - Romania

  20    HEINONEN, VILLE - Finland

  21    FABIAN, ZSOLT - Hungary

  22    SOUTOGLOU, SOKRATIS - Cyprus

 

 

  Senior Men 80 kg Left

 

  1     DOBRIN, VIOREL - Romania

  2     TAVBERIDZE, ZURAB - Georgia

  3     YONCHEV, DETELIN - Bulgaria

  4     UZEEV, AKHMAT - Russia

  5     MELADZE, VALERIANI - Georgia

  6     CHATSVIARYK, ARTUR - Belarus

  7     TUMBEV, KALOYAN - Bulgaria

  8     ZIYPAK, HAMZA - Turkey

  9     KHMIALIOU, DZIMITRY - Belarus

  10    RUDNYTSKYY, ROMAN - Ukraine

  11    TAUTIEV, GEORGII - Russia

  12    GROCH, DARIUSZ - Poland

  13    ANDRONACHE, DANIEL - Romania

  14    BARTOSIEWICZ, DAWID - Poland

  15    KORMANO, JONI - Finland

  16    MATAS, MICHAL - Slovakia

  17    SALMINEN, JUHA - Finland

  18    AXMAN, HENRIK - Sweden

  19    EITER, CHRISTIAN - Austria

  20    LIEPINS, RAIMONDS - Latvia

  21    SOMOGYI, DAVID - Hungary

  22    ANTTILA, TONI - Sweden

 

 

  Senior Men 85 kg Left

 

  1     ZHOKH, OLEH - Ukraine

  2     MNATSAKANYAN, VLADIMIR - Armenia

  3     DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria

  4     GIGAURI, TORNIKE - Georgia

  5     BINATOV, ELCHIN - Georgia

  6     NAVRUZALIEV, IMRAN - Russia

  7     SEREDA, ARTEM - Ukraine

  8     BARTOSIEWICZ, PIOTR - Poland

  9     SIAREDZICH, ALIAKSANDR - Belarus

  10    AINARS, TUKMANOVS - Latvia

  11    HLUBIK, MATUS - Slovakia

  12    AYBAZOV, MARAT - Russia

  13    AGHAMALYAN, ARAM - Armenia

  14    AKSOY, BILAL - Turkey

  15    DOBROVIC, RADOSLAV - Slovakia

  16    GONTARCZYK, DAWID - Poland

  17    LENART, ATTILA - Hungary

 

 

  Senior Men 90 kg Left

 

  1     ANDREEV, SASHO - Bulgaria

  2     PRUDNYK, IEVGENII - Ukraine

 

  3     GASSIEV, SOSLAN - Russia

  4     KOVACS, PETER - Hungary

  5     GAMTENADZE, IRAKLI - Georgia

  6     HERVAY, LADISLAV - Slovakia

  7     ANTONOVICS, RAIMONDS - Latvia

  8     DURAN, YAKUP - Turkey

  9     MAKEEV, ALAN - Russia

  10    ATHANASIADIS, GEORGIOS - Greece

  11    MOLENDA, MARCIN - Poland

  12    RZANNY, WIESLAW - Poland

  13    TOLORAIA, BAKUR - Georgia

  14    MARHARINT, PETRO - Ukraine

  15    GONEN, YIGIT - Turkey

  16    ANTHOULIS, VAIOS - Sweden

  17    FISATIDIS, VASILEIOS - Greece

  18    GUBAEV, ASLAN - Germany

 

 

  Senior Men 100 kg Left

 

  1     KOLESNICHENKO, NIKOLAI - Russia

  2     ALIDINOV, AYDER - Ukraine

  3     MILANOV, LYBOMIR - Bulgaria

  4     KALIAZIN, ANTON - Ukraine

  5     HADAEV, CHERMEN - Russia

  6     BERIDZE, VAKHTANG - Georgia

  7     HOPPE, ERIC - Germany

  8     DAUTASHVILI, VASILI - Georgia

  9     TSONEV, YORDAN - Bulgaria

  10    CALETKA, MARTIN - Slovakia

  11    GRUMEZA, ALEXANDRU - Moldova

  12    MINASCURTA, ANDREI – Moldova

  13    ILUT, RADU - Romania

  14    RADUICA, COSMIN - Romania

  15    LUTAI, ADRIAN - Italy

  16    MANOLIS, PEROPOULOS - Greece

  17    DIMITRIS, MANIADAKIS - Greece  

 

 

  Senior Men 110 kg Left

 

  1     LALETIN, VITALII - Russia

  2     KOSTADINOV, KRASIMIR - Bulgaria

  3     ONIANI, GIORGI - Georgia

  4     LUTIDZE, REVAZ - Georgia

  5     BOYAKHCHYAN, DAVIT - Armenia

  6     HELLSTROM, JONAS - Sweden

  7     YENERER, AHMET - Turkey

  8     PETKUS, EDIKAS - Lithuania

  9     MYKHAILENKO, OLEG - Ukraine

  10    IZMAN, ILLIA - Ukraine

  11    ERDOGAN, ENGIN - Turkey

  12    ZHUKOUSKI, VASIL - Belarus

  13    GEORGIEV, ARTEM - Russia

  14    MAJAK, MAREK - Poland

  15    PANTALEEV, MARIN – Bulgaria

  16    FODOR, GERCO - Romania

  17    TACHE, LUCIAN - Romania

 

 

  Senior Men +110 kg Left

 

  1     SAGINASHVILI, LEVAN - Georgia

  2     MELENTEV, OLEG - Russia

  3     KVIKVINIA, GENADI - Georgia

  4     SHMYKO, DZMITRY - Belarus

  5     SPUSTA, PETER - Slovakia

  6     FAHLGREN, ERIK - Sweden

  7     GUNER, BORA - Turkey

  8     MALTCEV, RUSLAN - Russia

  9     MEMET, RASIM - Ukraine

  10    SLOMKA, DANIEL - Poland

  11    GURBANOV, KAMRAN - Azerbaijan

  12    MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria

  13    CAPPA, DAVIDE - Italy

  14    PUSCASU, IOAN - Romania

  15    NOVICOV, ROMAN - Moldova

265c20_euroarm-katowice-2017-pasek-sponsorski.png

Fajne? Oceń:

Komentarze

Zobacz także