Logowanie

Zaloguj się w serwisie, aby móc korzystać ze wszystkich dostępnych funkcjonalności Armpower.net.

Login

Zapomniałem hasła

Wyniki pierwszego dnia Mistrzostw Europy

trening

Wyniki pierwszego dnia Mistrzostw Europy

Nie tego szukałeś? Poszukaj inny tekst.

  Junior Girls 45 kg Left

 

  1     MUKHA           , YULIIA - Ukraine

  2     TUCHINA, RAILYA - Russia

  3     GUR, MERVE - Turkey

  4     KILIC, HANDE NUR - Turkey

 

 

  Junior Girls 50 kg Left

  1     GARANINA, KRISTINA - Russia

  2     VARYCH, LESIA - Ukraine

  3     JAWOSZEK, JULIA - Poland

  4     DELLEKOGLU, GOKCENUR - Turkey

  5     GENCAITE, GABIJA - Lithuania

  6     SOJA, WERONIKA - Poland

  7     NUTTOVA, NIKOLA - Slovakia

  8     GUN, SUDE - Turkey

  9     DURIANOVA, MARTINA - Slovakia

  10    KOSTADINOVA, KATELINA - Bulgaria

  11    ZAHORULKO   , IRYNA - Ukraine

 

 

  Junior Girls 55 kg Left

 

  1     CELIK, DIDEM - Turkey

  2     TIMEROVA, AMINA - Russia

  3     TOCHYNSKA, YULIIA - Ukraine

  4     KHUGAEVA, ZHANNA - Russia

  5     JAKSTRAND, JULIA - Sweden

  6     YILMAZ, SUKRIYE - Turkey

  7     ROCKUTE, NEDA - Lithuania

  8     RADZIK, KATARZYNA - Poland

  9     GALLFY, ZSOFIA - Hungary

  10    KERNOVA, LENKA - Slovakia

  11    MALOWICKA, MAGDA - Poland

 

 

  Junior Girls 60 kg Left

 

  1     JANEHEIM, ELIN - Sweden

  2     USATOVA, ELENA - Russia

  3     DEMIRCIOGLU, SUMEYYE - Turkey

  4     SOJKOVA, MARTINA - Slovakia

  5     KOZYRATSKA, VERONIKA - Ukraine

  6     AJPEKOVA, BARBARA - Slovakia

  7     LIPINSKA, KAROLINA - Poland

  8     INAN, OZNUR - Turkey

  9     VERBOCZKI, LUCA - Hungary

  10    SZELIGA, ESTERA - Poland

 

 

  Junior Girls 65 kg Left

 

  1     FAZDALOVA, ADELIA - Russia

  2     GUZZITAEVA, DIANA - Russia

  3     MEMIS, GULISTAN - Turkey

  4     MAVZER, SENA NUR - Turkey

  5     RASLIKOVA, TEREZA - Slovakia

 

 

  Junior Girls 70 kg Left

 

  1     SHAFIGULLINA, ELMIRA - Russia

  2     BAG, YETER - Turkey

  3     GAVRILOVA, ANNA - Russia

  4     OZALP, NADIDE EBRAR - Turkey

 

 

  Junior Girls +70 kg Left

 

  1     VAKONIC, MICHAELA - Slovakia

  2     BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia

  3     DOGUZOVA, MILENA - Russia

  4     KULYK, RUSLANA - Ukraine

  5     VALFRIDSSON, OLIVIA - Sweden

  6     VOLKOVA,  SOFIA - Russia

  7     BOGA, MERVE - Turkey

  8     TIREN, ECEM - Turkey

 

 

  Junior Boys 50 kg Left

 

  1     AIBAZOV, AKHMAT - Russia

  2     YILMAZ, HILMI - Turkey

  3     MAILASHVILI, OTAR - Georgia

  4     CANKAYA, OSMAN YASIR - Turkey

  5     ZAORSKI, DOMINIK - Poland

 

 

  Junior Boys 55 kg Left

 

  1     PAKLONSKI, ILYA - Belarus

  2     BAYRAM BIL, EROL - Turkey

  3     FARNIEV, EGOR - Russia

  4     GVAMBERIDZE, GOGA - Georgia

  5     CELEBI, MURAT - Turkey

  6     ZHISHKARIANI, DATUNA - Georgia

  7     KUPCIKOVAS, VALTERIS - Lithuania

  8     HEJCZYK, BARTOSZ - Poland

  9     VLASOV, ALEKSANDR - Russia

 

 

  Junior Boys 60 kg Left

 

  1     NAFIKOV, ILGIZ - Russia

  2     RADIONOV, ANDREI - Russia

  3     KARAL, HASAN - Turkey

  4     BUKIA , GULADY - Georgia

  5     TURKOGLU, MEHMET ALI - Turkey

  6     VELIKOV, LIUBOMIR - Bulgaria

  7     KORGOL, DAMIAN - Poland

  8     HONCHAR, VITALII - Ukraine

  9     PEZAS, ERNESTAS - Lithuania

  10    TIRKIA, BUBA - Georgia

  11    CHORNYI, DENYS - Ukraine

  12    NOWAK, KACPER - Poland

  13    JEKABS, RUDZITIS - Latvia

 

 

  Junior Boys 65 kg Left

 

  1     MASIN, DMITRII - Russia

  2     LOLISHVILI, MIKHEIL - Georgia

  3     CABAOGLU, AHMET RECEP - Turkey

  4     EKICI, ADEM - Turkey

  5     FILIPPOV, PYLYP - Ukraine

  6     CHUDIK, DAVID - Slovakia

  7     KHABALOV, ARSEN - Russia

  8     MORZYNIEC, PIOTR - Poland

  9     NOZADZE, LUKA - Georgia

  10    DUDEK, MATEUSZ - Poland

 

 

  Junior Boys 70 kg Left

 

  1     DIGUROV, SARMAT - Russia

  2     RAHIMOV, EMIN - Azerbaijan

  3     ZVIADAURI, TSOTNE - Georgia

  4     CAGDAS, BARIS - Turkey

  5     TRUTNEV, BOGDAN - Russia

  6     SZYSZ, BARTEK - Poland

  7     KUBACKA, PATRYK - Poland

  8     ONDERKO, MAREK - Slovakia

  9     MENDEZ FROM, CHRISTIAN - Sweden

  10    OZTURK, BURAK - Turkey

 

 

  Junior Boys 75 kg Left

 

  1     ADAMOV, ADAM - Slovakia

  2     MIKHAILOV, MAKSIM - Russia

  3     CELES, PETER - Slovakia

  4     MUHSIN, ERKAN - Bulgaria

  5     TUDOR, ALIN - Romania

  6     OZARACI, MERT - Turkey

  7     KOUFIDAKIS, CHARALAMPOS - Greece

  8     ILTER, MUHAMMED - Turkey

  9     GURCHIANI, GIORGI - Georgia

  10    RADBRING, LUKAS - Sweden

  11    PEZAS, DEIVIDAS - Lithuania

  12    BERNACKI, RAFAL - Poland

 

 

  Junior Boys 80 kg Left

 

  1     FERAD, ELBIN - Bulgaria

  2     PETKUS, ROKAS - Lithuania

  3     KUZMIN, ALEKSANDR - Russia

  4     MELIKISHVILI, GIORGI - Georgia

  5     SOKOTUN, STANISLAV - Ukraine

  6     PLIEV, DATRADZ - Russia

  7     BAYRAM, SERKAN - Turkey

  8     HOZDALA, MARTIN - Slovakia

  9     PLAKSA, DAWID - Poland

  10    DVORSCAK, JOZEF - Slovakia

  11    GENEL, MUCAHIT - Turkey

 

 

  Junior Boys +80 kg Left

 

  1     IMERLISHVILI, VASO - Georgia

  2     SERAFYN, TARAS - Ukraine

  3     CELIK, ADEM - Turkey

  4     GHISA, BOGDAN - Romania

  5     ANDRASKO, RADOVAN - Slovakia

  6     GUNEY, HIKMET - Turkey

  7     SOKA, DOMINIK - Slovakia

  8     NEMETH, LEVENTE - Hungary

  9     PIERCHALA, TOBIASZ - Poland

 

  10    DIMITROV , VESELIN - Bulgaria

  11    ZUIKOV, DMITRII - Russia

 

 

  Youth Women 50 kg Left

 

  1     KORKMAZ, GULISTAN - Turkey

  2     KHABIBULLINA, ALMIRA - Russia

  3     YATSKEVICH, DARYA - Belarus

  4     KHUBAEVA, DIANA - Russia

  5     ZBOREK, MARIA - Poland

 

 

  Youth Women 55 kg Left

 

  1     SADOVNIKOVA, VALERIYA - Russia

  2     ROMANOVA, ELENA - Russia

  3     DEMENKO       , LUDMYLA - Ukraine

  4     MAGUSINOVA, KRISTINA - Slovakia

  5     ALPTEKIN, TUGCE - Turkey

  6     VOVK, LIUDMYLA - Ukraine

 

 

  Youth Women 60 kg Left

 

  1     TSIARPITSKAYA, TATSIANA - Belarus

  2     ZORIANKINA, KSENIIA - Russia

  3     HOROSHUN, SVETLANA - Russia

  4     BARZSO, HENRIETTA - Hungary

  5     BILGIC, GULHAN - Turkey

  6     LITVINENKO, VALENTINA - Armenia

  7     ROZHKO, VIKTORIIA - Ukraine

  8     IWANCIO, ARLETA - Poland

  9     HONCHAR, DIANA - Ukraine

  10    PALITKINA, VERANIKA - Belarus

 

 

  Youth Women 65 kg Left

 

  1     SHULIKA         , MARYNA - Ukraine

  2     KARPOVA, ANASTASIIA - Russia

  3     LAZARI, MIHAELA - Moldova

  4     IRTUGANOVA, NADEZHDA - Russia

  5     LISKOVA, KLAUDIA - Slovakia

  6     BUTAUTAITE, GABRIELE - Lithuania

  7     SIVRIHISARLI, SULTAN - Turkey

 

 

  Youth Women 70 kg Left

 

  1     NORELIUS, TOVE - Sweden

  2     SKYRDA, KSENIIA - Ukraine

  3     TAZETDINOVA, ELVIRA - Russia

 

 

  Youth Women +70 kg Left

 

  1     OTAROVA, NADIRA - Russia

  2     NOVIKOVA, TATIANA - Russia

  3     SHCHOLOKOVA, ANASTASIIA - Ukraine

  4     DAMAR, AYSU - Turkey

  5     DEMIRHAN, CILEM - Turkey

 

  Youth Men 55 kg Left

 

  1     BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia

  2     DAVITASHVILI, LEVANI - Georgia

  3     MEBONIA, GIORGI - Georgia

  4     TALHA AY, ENES - Turkey

 

 

  Youth Men 60 kg Left

 

  1     ALBAS, EMRE - Turkey

  2     ICHKITI, VALIKO - Georgia

  3     VAKILOV, NEMAT - Azerbaijan

  4     KODUA, GIGA - Georgia

  5     MAKEDONSKYI, OLEKSANDR - Ukraine

  6     KARAKOTOV, AHMAT - Russia

  7     SHASHOV, ALEKSEI - Russia

  8     KURT, AHMET BERKAY - Turkey

  9     STAYKOV, MITKO - Bulgaria

  10    EKBACK, SIMON - Sweden

 

 

  Youth Men 65 kg Left

 

  1     AMANLI, HUSEYN - Azerbaijan

  2     ZURABASHVILI, SHALVA - Georgia

  3     RUSTAMOV, RAMAZAN - Azerbaijan

  4     ZAVRASHVILI, ALEKSI - Georgia

  5     GABOR, JAN - Slovakia

  6     BIEGA, DAMIAN - Poland

  7     KALENDER, AHMET - Turkey

  8     KWAPISZ, TOMASZ - Poland

  9     TANDERYD, JONATHAN - Sweden

 

 

 Youth Men 70 kg Left

 

  1     ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia

  2     MATIASH         , DENYS - Ukraine

  3     KAZIEV, OLEG - Russia

  4     UZUL, MUHAMMET - Turkey

  5     TER-BALYAN, VAGAN - Russia

  6     NATSVLISHVILI, TENGIZI - Georgia

  7     ATHANASIADIS, ALEXIOS - Greece

  8     LOCZI, JANOS - Hungary

  9     LICUT, MARIUS - Romania

  10    TUDOREAN, OLEG - Moldova

  11    TANKA, ROBERT - Hungary

  12    KRUPA, ARTUR - Poland

  13    ZAWICKI, LUKASZ - Poland

 

 

  Youth Men 75 kg Left

 

  1     ONIANI, BETKILI - Georgia

  2     VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia

  3     LABADZE, VAKHTANG - Georgia

  4     VIARENICH, IVAN - Belarus

  5     MANTYKA        , ROMAN - Ukraine

  6     KUTATELADZE, VIACHESLAV - Russia

  7     SUBACIUS, AURIMAS - Lithuania

  8     HAKTANKACMAZ, IBRAHIM - Turkey

 

  9     KACZOROWSKI, MICHAL - Poland

  10    BIEGA, ADRIAN - Poland

  11    TRIPLAT, PETAR - Croatia

  12    ATILI, YASIN KUBILAY - Turkey

  13    OTCHIK, SERGEY - Russia

 

 

  Youth Men 80 kg Left

 

  1     CHALIUK, DMYTRO - Ukraine

  2     BROIANI, MERALI - Georgia

  3     BALCHUGOV, MAKSIM - Russia

  4     SOSEV, IVAN - Moldova

  5     BELIUSEV, KIRILL - Russia

  6     ANTTILA, TONI - Sweden

  7     EMERICI, MAREK - Slovakia

  8     SZTANEK, SANDOR - Hungary

  9     SMALCERZ, SZYMON - Poland

 

                                                

  Youth Men 85 kg Left

 

  1     GIGAURI, TORNIKE - Georgia

  2     SEREDA, ARTEM - Ukraine

  3     KURGINIAN, DAVID - Russia

  4     BEVZA, ALEKSANDR - Russia

  5     KOCAK, OGUZHAN - Turkey

  6     HRIC, OLIVER - Slovakia

  7     RACZKA, PATRYK - Poland

  8     KHUDOIAR, KOSTIANTYN - Ukraine

  9     MARKOIDZE, GIA - Georgia

  10    JONSSON, ALEXANDER - Sweden

  11    DEMIRTAS, YUNUS – Turkey

 

 

  Youth Men 90 kg Left

 

  1     GASSIEV, SOSLAN - Russia

  2     BUBENKO, ELDAR - Russia

  3     KULISHOV, OLEKSANDR - Ukraine

  4     TEDORADZE, DAVIT - Georgia

  5     SYDORCHUK, VASYL - Ukraine

  6     ATHANASIADIS, GEORGIOS - Greece

  7     GIRSKIS, OSVALDAS - Lithuania

  8     GNYSINSKI, RADOSLAW - Poland

  9     BUTMALAI, VICTOR - Moldova

  10    SZAKALAS, SZILARD - Hungary

  11    NAMAL, ATAKAN MERT - Turkey

  12    POTRYKUS, BLAZEJ - Poland

  13    GODERDZISHVILI, AKAKI - Georgia

 

 

  Youth Men +90 kg Left

 

  1     MADOYAN, DAVIT - Armenia

  2     BAGAEV, ZAKHAR - Russia

  3     VACULOVIC, VACLAV - Czech Republic

  4     DEMIRER, ALI - Turkey

  5     GOLIAN, MICHAL - Slovakia

  6     BRAK, JAKUB - Poland

  7     WEHRLE, MARTIN - Switzerland

  8     ARABULI, DAVITI - Georgia

  9     NAGY, MARTON - Hungary

 

  10    FRACKOWIAK, MATEUSZ - Poland

  11    SUSLU, DOGUS - Turkey

  12    SHARAFUTDINOV, DAMIR - Russia

 

 

  Master Women 60 kg Left

 

  1     KARHOPOLTSEVA, VIKTORIIA - Ukraine

  2     LESKOVA, NATALIA - Russia

  3     SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus

  4     LUNDBERG, LISA – Sweden

 

 

  Master Women 70 kg Left

 

  1     WAWRZYNIAK, MARLENA - Poland

  2     HADZIEVA, LADA - Bulgaria

  3     LAITURI, PIRJO - Sweden

 

 

  Master Women 80 kg Left

 

  1     ZANKO, LILIYA - Ukraine

  2     GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia

  3     KATTSTROM, CAMILLA - Sweden

  4     ALVELAND, VIKTORIA - Sweden

  5     GORZYNSKA, AGY - England

 

                                               

  Master Women +80 kg Left

 

  1     DIACHENKO, OKSANA - Ukraine

  2     GRONLUND, ANNA - Sweden

 

 

  Master Men 70 kg Left

 

  1     VIBLIANI, JAMBULI - Georgia

  2     GARCIA, ARMANDO - Spain

  3     MEDVEDSKY, ROMAN - Israel

  4     ARSLAN, LEVENT - Turkey

  5     HELYES, CSABA - Hungary

  6     TRYBUS, RADOSLAW - Poland

  7     MARTINYUK, NIKOLAI - Russia

  8     PLETIN            , OLEH - Ukraine

  9     MAAS, HENRICUS - Netherlands

  10    OGUZ, CETIN - Turkey

  11    KOLLAR, CSABA - Hungary

  12    GAVASHELI, IGOR - Russia

 

 

  Master Men 80 kg Left

 

  1     ANFILOFEV, ALEXANDER - Russia

  2     CHODYNA, MARIUSZ - Poland

  3     LASKOWSKI, MARCIN - Poland

  4     STEBELIAK, OLEKSANDR - Ukraine

  5     KONYA, LAJOS - Hungary

  6     ATLASKIN, ALEKSEI - Russia

  7     SEVGIOGLU, TAHIR - Turkey

  8     KILIC, YENAL - Turkey

  9     VALYI, IMRE - Hungary

 

  10    KUUKASJARVI, JANI-MARKUS - Finland

  11    PAAKKANEN, KAI - Finland

 

 

  Master Men 90 kg Left

 

  1     TKACHUK, OLEKSANDR - Ukraine

  2     KOHO, JAMI - Finland

  3     TSITSISHVILI, ALEKSANDR - Russia

  4     KWIATKOWSKI, JERZY - Poland

  5     DOBREAN, DINU - Romania

  6     RYNDIUK, VIKTOR - Ukraine

  7     STEFANIAK, TOMASZ - Poland

  8     KARLSSON, PETER - Sweden

  9     KELEMEN, LASZLO - Hungary

 

 

 Master Men 100 kg Left

 

  1     KHRAMTSOV, EDUARD - Russia

  2     SVENSSON, STEFAN - Sweden

  3     MIX, ATTILA - Hungary

  4     YEUTUKHOVICH, BARYS - Netherlands

  5     MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria

  6     LITOVTSEV, YEVHEN - Ukraine

  7     BOGDAN, ROBERT - Hungary

  8     DAMAR, ERKAN - Turkey

  9     GROCHOWSKI, MARIUSZ - Poland

  10    SURMANN, KLAUS - Germany

  11    SZYMKIEWICZ, DANIEL - Poland

  12    SHTANKEVYCH, GENNADII - Ukraine

 

                                               

  Master Men +100 kg Left

 

  1     MELENTEV, OLEG - Russia

  2     KUEHN, OLIVER - Germany

  3     TESARIK, DUSAN - Czech Republic

  4     CHARALAMPOPOULOS, GEORGIOS - Cyprus

  5     KARACA, RESAT - Turkey

  6     OPREA, LILIAN - Moldova

  7     GABRIELYAN, ARSEN - Armenia

  8     GLOWACKI, SLAWOMIR - Poland

  9     HERTMANOWSKI, MIROSLAW - Poland

  10    GEORGIEV, GEORGI - Bulgaria

  11    AYDOGAN, CENGIZ - Turkey

 

 

  Grand Master Women Left

 

  1     GIANNOPOULOU, KYRIAKI - Cyprus

  2     TURZYNIECKA, SONIA - Poland

  3     BOLLOK, AGNES - Hungary

 

 

  Grand Master Men 75 kg Left

 

  1     ROGOZHINSKIY, VLADIMIR - Russia

  2     BAUMANN, JUERGEN - Germany

  3     GALIULLIN, RAVIL - Russia

  4     SAKERIS, RIMANTAS - Lithuania

 

  Grand Master Men 90 kg Left

 

 

  1     PALISKIS, ROMUTIS - Lithuania

  2     MANTOG, AUGUSTIN - Romania

  3     WALESKO, WOJCIECH - Poland

  4     VALDIS, MEDNIS - Latvia

  5     MITCHELL, PAUL - England

  6     HOLMSTROM, OLA - Sweden

  7     ZHIVKOV, DANIEL - Bulgaria

 

 

  Grand Master Men 100 kg Left

 

  1     MANIADAKIS, MICHAIL - Cyprus

  2     SHESHIN, MIKHAIL - Russia

  3     YAKUP , GIN - Turkey

  4     MOKESCH, ROBERT - Austria

  5     IVANOV, LYUBEN - Bulgaria

 

 

  Grand Master Men +100 kg Left

 

  1     SOROKIN, YURII - Russia

  2     SOROKA, SERGEY - Russia

  3     BAKA, PAVOL - Slovakia

  4     KASKA, MEHMET - Turkey

  5     GRALAK, STANISLAW – Poland

 

 

  Senior Grand Master 75 kg Left

 

  1     ZAYTSEV, VICTOR - Russia

  2     PODGORSKI, WIESLAW - Poland

  3     KOVACS, PETER PEPE - Hungary

 

 

  Senior Grand Master 90 kg Left

 

  1     CARLOGANU, MIRCEA - Romania

  2     SZILAGY, SANDOR - Germany

  3     HYMER, ANDRZEJ - Poland

  4     WEDROWSKI, JOZEF - Poland

 

 

  Senior Grand Master 100 kg Left

 

  1     STUSEK, JAROSLAV - Czech Republic

  2     JONSSON, JONNY - Sweden

  3     FILIKIDIS, PANTELIS – Greece

 

 

 Senior Grand Master +100 kg Left

 

  1   GURBANOV, MINABADDIN - Azerbaijan

  2   KROLIK, KONSTANTY - Poland     

  3     HOLLANDI, PAL - Hungary

 

 

Fajne? Oceń:

Komentarze


Zobacz także