ŻARY: I MISTRZOSTWA O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ >>>

ŻARY: I MISTRZOSTWA O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

2 marca 2008 (niedziela) w Sali Widowiskowej "Luna" w Żarach odbyły się „I Otwarte Mistrzostwa o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żarach”.  Organizatorem był UKS Szaki Club z Sławomirem Szkołą na czele, Rada Miejska Żar oraz Żarski Dom Kultury.
Do startu stanęło ponad sześćdziesięciu zawodników, a wszystkie miejsca siedzące zostały wypełnione po brzegi. Jak powiedzieli nam w relacji telefonicznej organizatorzy: „… atmosfera tych mistrzostw była naprawdę super. Pula nagród wynosiła dwa tysiące złotych. Było więc o co walczyć” .

Całe mistrzostwa zakończyły się polską, pięciorundową walką zawodową pomiędzy Rafałem Fiołkiem z Żar a Wiesławem Rzannym z Wolsztyna, gdzie wynikiem 3:2 wygrał Rafał. Było to nic innego, jak rewanż Fiołka za zeszłoroczną przegraną w takim samym, pięciorundowym pojedynku.