ŻARY NAJLEPSI NA MP 2010 >>>

ŻARY NAJLEPSI NA MP 2010 # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

()

Tegoroczne X Mistrzostwa Polski w smutku i żalu odbywające się w sobotę (10 kwietnia) na hali sportowo – widowiskowej Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej w Gdyni wyłoniły nam drużynowego Mistrza Polski. Bezapelacyjnie tytuł ten obronił żarski klub – Szaki Club Żary.

Drużyna Sławomira Szkoły – Prezesa klubu złoty medal wywalczyła zarówno w klasyfikacji juniorskiej, jak i seniorskiej. Wśród juniorów, tuż za Żarami uplasował się koszaliński klub Szesnastka.

Miejsce trzecie wywalczyli zawodnicy z Black Skorpion Przyłęk.

Natomiast w klasyfikacji generalnej, za drużynowym Mistrzem Polski (Szaki Club Żary wywalczyło 10 złotych, 15 srebrnych, 7 brązowych medali) uplasował się gospodarz zawodów, czyli Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur Gdynia (12 złotych, 6 srebrnych i 7 brązowych medali). Miejsce trzecie na podium przypadło Choszczeńskiemu klubowi Złoty Orzeł (11 złotych, 5 srebrnych, 5 brązowych medali).