Logowanie

Zaloguj się w serwisie, aby móc korzystać ze wszystkich dostępnych funkcjonalności Armpower.net.

Login

Zapomniałem hasła

V MISTRZOSTWA PODKARPACIA W ARMWRESTLINGU

trening

16:00÷23:00 | 01-07-2017

Poland Poland, Klub Nafta Krosno

» zobacz lokalizację na Google Maps




Najważniejsze informacje

3df392_beznazwy-1.jpg

 

Klub Spartan Rymanów

serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sportów siłowych

na


V MISTRZOSTWA PODKARPACIA W ARMWRESTLINGU
(SIŁOWANIE NA RĘCE )


Zawody organizowane są z myślą o amatorach którzy chcą sprawdzić się przy profesjonalnym stole do siłowania.

 

Zapraszamy serdecznie:

Klub Nafta Krosno

01 lipiec 2017

Start o godzinie 16:00
Finały 20:00

 

Więcej szczegółów już wkrótce.

 

 

Wyniki zawodów

Wyniki

Kat 80kg ręka prawa
1. Biega Adrian - Spartan Rymanów
2. Melcer Adrian - Wisła
3. Czerniec Piotr - Spartan Rymanów
4. Habaj Dawid - Wola Łóżańska
5. Gąsior Janusz - Staszkówka
6. Biega Grzegorz - Spartan Rymanów
7. Dynowski Marek - Krosno
8. Biega Damian - Spartan Rymanów
9. Niewola Dariusz - Mszanka
10. Maziarz Mateusz - Mielec
11. Bernacki Rafał - Samson Marklowice
12. Cieplik Szymon - Krosno
13. Bacza Marek - Spartan Rymanów
14. Urbanik Bartłomiej - Spartan Rymanów


Kat +80kg ręka prawa
1. Kardyś Dawid - Mielec
2. Drwięga Arkadiusz - Spartan Rymanów
3. Melcer Adrian - Wisła
4. Synowiec Adrian - Łużna
5. Pruś Dawid - Biesna
6. Ustupski Tomasz - Zakopane
7. Durda Tomasz - Samson Marklowice
8. Brondon Baweł - Rzeszów
9. Tlołka Łukasz - Samson Marklowice
10. Pierchała Tobiasz - Samson Marklowice
11. Broda Tomasz - Konclowa


Kat 80kg ręka lewa
1. Melcer Adrian - Wisła
2. Biega Adrian - Spartan Rymanów
3. Habaj Dawid - Wola Łóżańska
4. Cieplik Szymon - Krosno
5. Maziarz Mateusz - Mielec
6. Biega Grzegorz - Spartan Rymanów
7. Urbanik Bartłomiej - Spartan Rymanów
8. Bacza Marek - Spartan Rymanów
9. Biega Damian - Spartan Rymanów
10. Bernacki Rafał - Samson Marklowice


Kat +80kg ręka lewa
1. Kardyś Dawid - Mielec
2. Kafara Adam - Sanok
3. Durda Tomasz - Samson Marklowice
4. Synowiec Adrian - Łużna
5. Ustupski Tomasz - Zakopane
6. Tlołka Łukasz - Samson Marklowice
7. Brondon Baweł - Rzeszów
8. Pruś Dawid - Biesna
9. Drwięga Arkadiusz - Spartan Rymanów
10. Melcer Adrian - Wisła
11. Pierchała Tobiasz - Samson Marklowice
12. Broda Tomasz - Konclowa


Kat kobiety OPEN
1. Maziarz Agnieszka - Mielec
2. Długosz Katarzyna - Spartan Rymanów
3. Dzwonkowska Zuzanna - Krosno
4. Słowik Kamila - Spartan Rymanów

 

 

 

Fajne? Oceń:

 

 

 

 


 

Zobacz także


Armpower.net poleca

XXXIX WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP - BUDAPEST, HUNGARY

Hungary Hungary, Csörsz u. 14-16, Budapest

12:00÷20:00 | 02÷11-09-2017

ZLOTY TUR ARMWRESTLING WORLD CUP 2017

Poland Poland, SPORT HALL MOSIR RUMIA / HOTEL SPA FALTOM

12:00 | 17÷20-11-2017

II NADWIŚLAŃSKI ARM-TURNIEJ W ARMWRESTLINGU – GRUDZIĄDZ 2017

Poland Poland, Rynek Główny w Grudziądzu

09:30÷20:00 | 05-08-2017