Logowanie

Zaloguj się w serwisie, aby móc korzystać ze wszystkich dostępnych funkcjonalności Armpower.net.

Login

Zapomniałem hasła

2017 EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP – KATOWICE, POLAND

trening

08:00÷21:00 | 13-05÷21-03-2017

Poland Poland, Katowice, "Spodek" Sports and Entertainment Arena

» zobacz lokalizację na Google Maps




Wyniki zawodów

Junior Girls 45 kg Left
 
  1     MUKHA, YULIIA - Ukraine
  2     TUCHINA, RAILYA - Russia
  3     GUR, MERVE - Turkey
  4     KILIC, HANDE NUR - Turkey
 
 
  Junior Girls 50 kg Left


  1     GARANINA, KRISTINA - Russia
  2     VARYCH, LESIA - Ukraine
  3     JAWOSZEK, JULIA - Poland
  4     DELLEKOGLU, GOKCENUR - Turkey
  5     GENCAITE, GABIJA - Lithuania
  6     SOJA, WERONIKA - Poland
  7     NUTTOVA, NIKOLA - Slovakia
  8     GUN, SUDE - Turkey
  9     DURIANOVA, MARTINA - Slovakia
  10    KOSTADINOVA, KATELINA - Bulgaria
  11    ZAHORULKO, IRYNA - Ukraine
 
 
  Junior Girls 55 kg Left
 
  1     CELIK, DIDEM - Turkey
  2     TIMEROVA, AMINA - Russia
  3     TOCHYNSKA, YULIIA - Ukraine
  4     KHUGAEVA, ZHANNA - Russia
  5     JAKSTRAND, JULIA - Sweden
  6     YILMAZ, SUKRIYE - Turkey
  7     ROCKUTE, NEDA - Lithuania
  8     RADZIK, KATARZYNA - Poland
  9     GALLFY, ZSOFIA - Hungary
  10    KERNOVA, LENKA - Slovakia
  11    MALOWICKA, MAGDA - Poland
 
 
  Junior Girls 60 kg Left
 
  1     JANEHEIM, ELIN - Sweden
  2     USATOVA, ELENA - Russia
  3     DEMIRCIOGLU, SUMEYYE - Turkey
  4     SOJKOVA, MARTINA - Slovakia
  5     KOZYRATSKA, VERONIKA - Ukraine
  6     AJPEKOVA, BARBARA - Slovakia
  7     LIPINSKA, KAROLINA - Poland
  8     INAN, OZNUR - Turkey
  9     VERBOCZKI, LUCA - Hungary
  10    SZELIGA, ESTERA - Poland
 
 
  Junior Girls 65 kg Left
 
  1     FAZDALOVA, ADELIA - Russia
  2     GUZZITAEVA, DIANA - Russia
  3     MEMIS, GULISTAN - Turkey
  4     MAVZER, SENA NUR - Turkey
  5     RASLIKOVA, TEREZA - Slovakia
 
 
  Junior Girls 70 kg Left
 
  1     SHAFIGULLINA, ELMIRA - Russia
  2     BAG, YETER - Turkey
  3     GAVRILOVA, ANNA - Russia
  4     OZALP, NADIDE EBRAR - Turkey
 
 
  Junior Girls +70 kg Left
 
  1     VAKONIC, MICHAELA - Slovakia
  2     BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia
  3     DOGUZOVA, MILENA - Russia
  4     KULYK, RUSLANA - Ukraine
  5     VALFRIDSSON, OLIVIA - Sweden
  6     VOLKOVA,  SOFIA - Russia
  7     BOGA, MERVE - Turkey
  8     TIREN, ECEM - Turkey
 
 
  Junior Boys 50 kg Left
 
  1     AIBAZOV, AKHMAT - Russia
  2     YILMAZ, HILMI - Turkey
  3     MAILASHVILI, OTAR - Georgia
  4     CANKAYA, OSMAN YASIR - Turkey
  5     ZAORSKI, DOMINIK - Poland
 
 
  Junior Boys 55 kg Left
 
  1     PAKLONSKI, ILYA - Belarus
  2     BAYRAM BIL, EROL - Turkey
  3     FARNIEV, EGOR - Russia
  4     GVAMBERIDZE, GOGA - Georgia
  5     CELEBI, MURAT - Turkey
  6     ZHISHKARIANI, DATUNA - Georgia
  7     KUPCIKOVAS, VALTERIS - Lithuania
  8     HEJCZYK, BARTOSZ - Poland
  9     VLASOV, ALEKSANDR - Russia
 
 
  Junior Boys 60 kg Left
 
  1     NAFIKOV, ILGIZ - Russia
  2     RADIONOV, ANDREI - Russia
  3     KARAL, HASAN - Turkey
  4     BUKIA , GULADY - Georgia
  5     TURKOGLU, MEHMET ALI - Turkey
  6     VELIKOV, LIUBOMIR - Bulgaria
  7     KORGOL, DAMIAN - Poland
  8     HONCHAR, VITALII - Ukraine
  9     PEZAS, ERNESTAS - Lithuania
  10    TIRKIA, BUBA - Georgia
  11    CHORNYI, DENYS - Ukraine
  12    NOWAK, KACPER - Poland
  13    JEKABS, RUDZITIS - Latvia
 
 
  Junior Boys 65 kg Left
 
  1     MASIN, DMITRII - Russia
  2     LOLISHVILI, MIKHEIL - Georgia
  3     CABAOGLU, AHMET RECEP - Turkey
  4     EKICI, ADEM - Turkey
  5     FILIPPOV, PYLYP - Ukraine
  6     CHUDIK, DAVID - Slovakia
  7     KHABALOV, ARSEN - Russia
  8     MORZYNIEC, PIOTR - Poland
  9     NOZADZE, LUKA - Georgia
  10    DUDEK, MATEUSZ - Poland
 
 
  Junior Boys 70 kg Left
 
  1     DIGUROV, SARMAT - Russia
  2     RAHIMOV, EMIN - Azerbaijan
  3     ZVIADAURI, TSOTNE - Georgia
  4     CAGDAS, BARIS - Turkey
  5     TRUTNEV, BOGDAN - Russia
  6     SZYSZ, BARTEK - Poland
  7     KUBACKA, PATRYK - Poland
  8     ONDERKO, MAREK - Slovakia
  9     MENDEZ FROM, CHRISTIAN - Sweden
  10    OZTURK, BURAK - Turkey
 
 
  Junior Boys 75 kg Left
 
  1     ADAMOV, ADAM - Slovakia
  2     MIKHAILOV, MAKSIM - Russia
  3     CELES, PETER - Slovakia
  4     MUHSIN, ERKAN - Bulgaria
  5     TUDOR, ALIN - Romania
  6     OZARACI, MERT - Turkey
  7     KOUFIDAKIS, CHARALAMPOS - Greece
  8     ILTER, MUHAMMED - Turkey
  9     GURCHIANI, GIORGI - Georgia
  10    RADBRING, LUKAS - Sweden
  11    PEZAS, DEIVIDAS - Lithuania
  12    BERNACKI, RAFAL - Poland
 
 
  Junior Boys 80 kg Left
 
  1     FERAD, ELBIN - Bulgaria
  2     PETKUS, ROKAS - Lithuania
  3     KUZMIN, ALEKSANDR - Russia
  4     MELIKISHVILI, GIORGI - Georgia
  5     SOKOTUN, STANISLAV - Ukraine
  6     PLIEV, DATRADZ - Russia
  7     BAYRAM, SERKAN - Turkey
  8     HOZDALA, MARTIN - Slovakia
  9     PLAKSA, DAWID - Poland
  10    DVORSCAK, JOZEF - Slovakia
  11    GENEL, MUCAHIT - Turkey
 
 
  Junior Boys +80 kg Left
 
  1     IMERLISHVILI, VASO - Georgia
  2     SERAFYN, TARAS - Ukraine
  3     CELIK, ADEM - Turkey
  4     GHISA, BOGDAN - Romania
  5     ANDRASKO, RADOVAN - Slovakia
  6     GUNEY, HIKMET - Turkey
  7     SOKA, DOMINIK - Slovakia
  8     NEMETH, LEVENTE - Hungary
  9     PIERCHALA, TOBIASZ - Poland
  10    DIMITROV , VESELIN - Bulgaria
  11    ZUIKOV, DMITRII - Russia
 
 
  Youth Women 50 kg Left
 
  1     KORKMAZ, GULISTAN - Turkey
  2     KHABIBULLINA, ALMIRA - Russia
  3     YATSKEVICH, DARYA - Belarus
  4     KHUBAEVA, DIANA - Russia
  5     ZBOREK, MARIA - Poland
 
 
  Youth Women 55 kg Left
 
  1     SADOVNIKOVA, VALERIYA - Russia
  2     ROMANOVA, ELENA - Russia
  3     DEMENKO, LUDMYLA - Ukraine
  4     MAGUSINOVA, KRISTINA - Slovakia
  5     ALPTEKIN, TUGCE - Turkey
  6     VOVK, LIUDMYLA - Ukraine
 
 
  Youth Women 60 kg Left
 
  1     TSIARPITSKAYA, TATSIANA - Belarus
  2     ZORIANKINA, KSENIIA - Russia
  3     HOROSHUN, SVETLANA - Russia
  4     BARZSO, HENRIETTA - Hungary
  5     BILGIC, GULHAN - Turkey
  6     LITVINENKO, VALENTINA - Armenia
  7     ROZHKO, VIKTORIIA - Ukraine
  8     IWANCIO, ARLETA - Poland
  9     HONCHAR, DIANA - Ukraine
  10    PALITKINA, VERANIKA - Belarus
 
 
  Youth Women 65 kg Left
 
  1     SHULIKA, MARYNA - Ukraine
  2     KARPOVA, ANASTASIIA - Russia
  3     LAZARI, MIHAELA - Moldova
  4     IRTUGANOVA, NADEZHDA - Russia
  5     LISKOVA, KLAUDIA - Slovakia
  6     BUTAUTAITE, GABRIELE - Lithuania
  7     SIVRIHISARLI, SULTAN - Turkey
 
 
  Youth Women 70 kg Left
 
  1     NORELIUS, TOVE - Sweden
  2     SKYRDA, KSENIIA - Ukraine
  3     TAZETDINOVA, ELVIRA - Russia
 
 
  Youth Women +70 kg Left
 
  1     OTAROVA, NADIRA - Russia
  2     NOVIKOVA, TATIANA - Russia
  3     SHCHOLOKOVA, ANASTASIIA - Ukraine
  4     DAMAR, AYSU - Turkey
  5     DEMIRHAN, CILEM - Turkey
 
  Youth Men 55 kg Left
 
  1     BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia
  2     DAVITASHVILI, LEVANI - Georgia
  3     MEBONIA, GIORGI - Georgia
  4     TALHA AY, ENES - Turkey
 
 
  Youth Men 60 kg Left
 
  1     ALBAS, EMRE - Turkey
  2     ICHKITI, VALIKO - Georgia
  3     VAKILOV, NEMAT - Azerbaijan
  4     KODUA, GIGA - Georgia
  5     MAKEDONSKYI, OLEKSANDR - Ukraine
  6     KARAKOTOV, AHMAT - Russia
  7     SHASHOV, ALEKSEI - Russia
  8     KURT, AHMET BERKAY - Turkey
  9     STAYKOV, MITKO - Bulgaria
  10    EKBACK, SIMON - Sweden
 
 
  Youth Men 65 kg Left
 
  1     AMANLI, HUSEYN - Azerbaijan
  2     ZURABASHVILI, SHALVA - Georgia
  3     RUSTAMOV, RAMAZAN - Azerbaijan
  4     ZAVRASHVILI, ALEKSI - Georgia
  5     GABOR, JAN - Slovakia
  6     BIEGA, DAMIAN - Poland
  7     KALENDER, AHMET - Turkey
  8     KWAPISZ, TOMASZ - Poland
  9     TANDERYD, JONATHAN - Sweden
 
 
 Youth Men 70 kg Left
 
  1     ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia
  2     MATIASH, DENYS - Ukraine
  3     KAZIEV, OLEG - Russia
  4     UZUL, MUHAMMET - Turkey
  5     TER-BALYAN, VAGAN - Russia
  6     NATSVLISHVILI, TENGIZI - Georgia
  7     ATHANASIADIS, ALEXIOS - Greece
  8     LOCZI, JANOS - Hungary
  9     LICUT, MARIUS - Romania
  10    TUDOREAN, OLEG - Moldova
  11    TANKA, ROBERT - Hungary
  12    KRUPA, ARTUR - Poland
  13    ZAWICKI, LUKASZ - Poland
 
 
  Youth Men 75 kg Left
 
  1     ONIANI, BETKILI - Georgia
  2     VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia
  3     LABADZE, VAKHTANG - Georgia
  4     VIARENICH, IVAN - Belarus
  5     MANTYKA, ROMAN - Ukraine
  6     KUTATELADZE, VIACHESLAV - Russia
  7     SUBACIUS, AURIMAS - Lithuania
  8     HAKTANKACMAZ, IBRAHIM - Turkey
  9     KACZOROWSKI, MICHAL - Poland
  10    BIEGA, ADRIAN - Poland
  11    TRIPLAT, PETAR - Croatia
  12    ATILI, YASIN KUBILAY - Turkey
  13    OTCHIK, SERGEY - Russia
 
 
  Youth Men 80 kg Left
 
  1     CHALIUK, DMYTRO - Ukraine
  2     BROIANI, MERALI - Georgia
  3     BALCHUGOV, MAKSIM - Russia
  4     SOSEV, IVAN - Moldova
  5     BELIUSEV, KIRILL - Russia
  6     ANTTILA, TONI - Sweden
  7     EMERICI, MAREK - Slovakia
  8     SZTANEK, SANDOR - Hungary
  9     SMALCERZ, SZYMON - Poland
 
                                                 
  Youth Men 85 kg Left
 
  1     GIGAURI, TORNIKE - Georgia
  2     SEREDA, ARTEM - Ukraine
  3     KURGINIAN, DAVID - Russia
  4     BEVZA, ALEKSANDR - Russia
  5     KOCAK, OGUZHAN - Turkey
  6     HRIC, OLIVER - Slovakia
  7     RACZKA, PATRYK - Poland
  8     KHUDOIAR, KOSTIANTYN - Ukraine
  9     MARKOIDZE, GIA - Georgia
  10    JONSSON, ALEXANDER - Sweden
  11    DEMIRTAS, YUNUS – Turkey
 
 
  Youth Men 90 kg Left
 
  1     GASSIEV, SOSLAN - Russia
  2     BUBENKO, ELDAR - Russia
  3     KULISHOV, OLEKSANDR - Ukraine
  4     TEDORADZE, DAVIT - Georgia
  5     SYDORCHUK, VASYL - Ukraine
  6     ATHANASIADIS, GEORGIOS - Greece
  7     GIRSKIS, OSVALDAS - Lithuania
  8     GNYSINSKI, RADOSLAW - Poland
  9     BUTMALAI, VICTOR - Moldova
  10    SZAKALAS, SZILARD - Hungary
  11    NAMAL, ATAKAN MERT - Turkey
  12    POTRYKUS, BLAZEJ - Poland
  13    GODERDZISHVILI, AKAKI - Georgia
 
 
  Youth Men +90 kg Left
 
  1     MADOYAN, DAVIT - Armenia
  2     BAGAEV, ZAKHAR - Russia
  3     VACULOVIC, VACLAV - Czech Republic
  4     DEMIRER, ALI - Turkey
  5     GOLIAN, MICHAL - Slovakia
  6     BRAK, JAKUB - Poland
  7     WEHRLE, MARTIN - Switzerland
  8     ARABULI, DAVITI - Georgia
  9     NAGY, MARTON - Hungary
  10    FRACKOWIAK, MATEUSZ - Poland
  11    SUSLU, DOGUS - Turkey
  12    SHARAFUTDINOV, DAMIR - Russia
 
 
  Master Women 60 kg Left
 
  1     KARHOPOLTSEVA, VIKTORIIA - Ukraine
  2     LESKOVA, NATALIA - Russia
  3     SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus
  4     LUNDBERG, LISA – Sweden
 
 
  Master Women 70 kg Left
 
  1     WAWRZYNIAK, MARLENA - Poland
  2     HADZIEVA, LADA - Bulgaria
  3     LAITURI, PIRJO - Sweden
 
 
  Master Women 80 kg Left
 
  1     ZANKO, LILIYA - Ukraine
  2     GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia
  3     KATTSTROM, CAMILLA - Sweden
  4     ALVELAND, VIKTORIA - Sweden
  5     GORZYNSKA, AGY - England
 
                                                 
  Master Women +80 kg Left
 
  1     DIACHENKO, OKSANA - Ukraine
  2     GRONLUND, ANNA - Sweden
 
 
  Master Men 70 kg Left
 
  1     VIBLIANI, JAMBULI - Georgia
  2     GARCIA, ARMANDO - Spain
  3     MEDVEDSKY, ROMAN - Israel
  4     ARSLAN, LEVENT - Turkey
  5     HELYES, CSABA - Hungary
  6     TRYBUS, RADOSLAW - Poland
  7     MARTINYUK, NIKOLAI - Russia
  8     PLETIN , OLEH - Ukraine
  9     MAAS, HENRICUS - Netherlands
  10    OGUZ, CETIN - Turkey
  11    KOLLAR, CSABA - Hungary
  12    GAVASHELI, IGOR - Russia
 
 
  Master Men 80 kg Left
 
  1     ANFILOFEV, ALEXANDER - Russia
  2     CHODYNA, MARIUSZ - Poland
  3     LASKOWSKI, MARCIN - Poland
  4     STEBELIAK, OLEKSANDR - Ukraine
  5     KONYA, LAJOS - Hungary
  6     ATLASKIN, ALEKSEI - Russia
  7     SEVGIOGLU, TAHIR - Turkey
  8     KILIC, YENAL - Turkey
  9     VALYI, IMRE - Hungary
  10    KUUKASJARVI, JANI-MARKUS - Finland
  11    PAAKKANEN, KAI - Finland
 
 
  Master Men 90 kg Left
 
  1     TKACHUK, OLEKSANDR - Ukraine
  2     KOHO, JAMI - Finland
  3     TSITSISHVILI, ALEKSANDR - Russia
  4     KWIATKOWSKI, JERZY - Poland
  5     DOBREAN, DINU - Romania
  6     RYNDIUK, VIKTOR - Ukraine
  7     STEFANIAK, TOMASZ - Poland
  8     KARLSSON, PETER - Sweden
  9     KELEMEN, LASZLO - Hungary
 
 
 Master Men 100 kg Left
 
  1     KHRAMTSOV, EDUARD - Russia
  2     SVENSSON, STEFAN - Sweden
  3     MIX, ATTILA - Hungary
  4     YEUTUKHOVICH, BARYS - Netherlands
  5     MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria
  6     LITOVTSEV, YEVHEN - Ukraine
  7     BOGDAN, ROBERT - Hungary
  8     DAMAR, ERKAN - Turkey
  9     GROCHOWSKI, MARIUSZ - Poland
  10    SURMANN, KLAUS - Germany
  11    SZYMKIEWICZ, DANIEL - Poland
  12    SHTANKEVYCH, GENNADII - Ukraine
 
                                                 
  Master Men +100 kg Left
 
  1     MELENTEV, OLEG - Russia
  2     KUEHN, OLIVER - Germany
  3     TESARIK, DUSAN - Czech Republic
  4     CHARALAMPOPOULOS, GEORGIOS - Cyprus
  5     KARACA, RESAT - Turkey
  6     OPREA, LILIAN - Moldova
  7     GABRIELYAN, ARSEN - Armenia
  8     GLOWACKI, SLAWOMIR - Poland
  9     HERTMANOWSKI, MIROSLAW - Poland
  10    GEORGIEV, GEORGI - Bulgaria
  11    AYDOGAN, CENGIZ - Turkey
 
 
  Grand Master Women Left
 
  1     GIANNOPOULOU, KYRIAKI - Cyprus
  2     TURZYNIECKA, SONIA - Poland
  3     BOLLOK, AGNES - Hungary
 
 
  Grand Master Men 75 kg Left
 
  1     ROGOZHINSKIY, VLADIMIR - Russia
  2     BAUMANN, JUERGEN - Germany
  3     GALIULLIN, RAVIL - Russia
  4     SAKERIS, RIMANTAS - Lithuania
 
  Grand Master Men 90 kg Left
 
 
  1     PALISKIS, ROMUTIS - Lithuania
  2     MANTOG, AUGUSTIN - Romania
  3     WALESKO, WOJCIECH - Poland
  4     VALDIS, MEDNIS - Latvia
  5     MITCHELL, PAUL - England
  6     HOLMSTROM, OLA - Sweden
  7     ZHIVKOV, DANIEL - Bulgaria
 
 
  Grand Master Men 100 kg Left
 
  1     MANIADAKIS, MICHAIL - Cyprus
  2     SHESHIN, MIKHAIL - Russia
  3     YAKUP , GIN - Turkey
  4     MOKESCH, ROBERT - Austria
  5     IVANOV, LYUBEN - Bulgaria
 
 
  Grand Master Men +100 kg Left
 
  1     SOROKIN, YURII - Russia
  2     SOROKA, SERGEY - Russia
  3     BAKA, PAVOL - Slovakia
  4     KASKA, MEHMET - Turkey
  5     GRALAK, STANISLAW – Poland
 
 
  Senior Grand Master 75 kg Left
 
  1     ZAYTSEV, VICTOR - Russia
  2     PODGORSKI, WIESLAW - Poland
  3     KOVACS, PETER PEPE - Hungary
 
 
  Senior Grand Master 90 kg Left
 
  1     CARLOGANU, MIRCEA - Romania
  2     SZILAGY, SANDOR - Germany
  3     HYMER, ANDRZEJ - Poland
  4     WEDROWSKI, JOZEF - Poland
 
 
  Senior Grand Master 100 kg Left
 
  1     STUSEK, JAROSLAV - Czech Republic
  2     JONSSON, JONNY - Sweden
  3     FILIKIDIS, PANTELIS – Greece
 
   
 Senior Grand Master +100 kg Left
 
  1   GURBANOV, MINABADDIN - Azerbaijan  
  2   KROLIK, KONSTANTY - Poland       
  3     HOLLANDI, PAL - Hungary
 
 ***************************************************************************************************
  Junior Girls 45 kg Right
 
  1     MUKHA, YULIIA - Ukraine
  2     KILIC, HANDE NUR - Turkey
  3     TUCHINA, RAILYA - Russia
  4     OZKAN, EYLUL - Turkey
 
 
  Junior Girls 50 kg Right
 
 
  1     GARANINA, KRISTINA - Russia
  2     GUN, SUDE - Turkey
  3     VARYCH, LESIA - Ukraine
  4     OLEJNICZAK, KARINA - Poland
  5     JAWOSZEK, JULIA - Poland
  6     NUTTOVA, NIKOLA - Slovakia
  7     ERGIN, MERVE NUR - Turkey
  8     ZAHORULKO, IRYNA - Ukraine
  9     GENCAITE, GABIJA - Lithuania
  10    DURIANOVA, MARTINA - Slovakia
  11    KOSTADINOVA, KATELINA - Bulgaria
 
 
  Junior Girls 55 kg Right
 
  1     YILMAZ, SUKRIYE - Turkey
  2     CELIK, DIDEM - Turkey
  3     RADZIK, KATARZYNA - Poland
  4     TOCHYNSKA, YULIIA - Ukraine
  5     TIMEROVA, AMINA - Russia
  6     JAKSTRAND, JULIA - Sweden
  7     KHUGAEVA, ZHANNA - Russia
  8     GALLFY, ZSOFIA - Hungary
  9     MALOWICKA, MAGDA - Poland
  10    ROCKUTE, NEDA - Lithuania
  11    KERNOVA, LENKA - Slovakia
 
 
  Junior Girls 60 kg Right
 
  1     JANEHEIM, ELIN - Sweden
  2     USATOVA, ELENA - Russia
  3     VERBOCZKI, LUCA - Hungary
  4     AJPEKOVA, BARBARA - Slovakia
  5     KOZYRATSKA, VERONIKA - Ukraine
  6     SOJKOVA, MARTINA - Slovakia
  7     ERGUL, AYSAN - Turkey
  8     INAN, OZNUR - Turkey
  9     SZELIGA, ESTERA - Poland
 
 
  Junior Girls 65 kg Right
 
  1     FAZDALOVA, ADELIA - Russia
  2     GUZZITAEVA, DIANA - Russia
  3     MAVZER, SENA NUR - Turkey
  4     RASLIKOVA, TEREZA - Slovakia
  5     MEMIS, GULISTAN - Turkey
 
 
  Junior Girls 70 kg Right
 
  1     BAG, YETER - Turkey
  2     SHAFIGULLINA, ELMIRA - Russia
  3     GAVRILOVA, ANNA - Russia
  4     OZALP, NADIDE EBRAR - Turkey
 
 
  Junior Girls +70 kg Right
 
  1     BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia
  2     DOGUZOVA, MILENA - Russia
  3     KULYK, RUSLANA - Ukraine
  4     VOLKOVA,  SOFIA - Russia
  5     BOGA, MERVE - Turkey
  6     VALFRIDSSON, OLIVIA - Sweden
  7     TIREN, ECEM - Turkey
 
 
  Junior Boys 50 kg Right
 
  1     YILMAZ, HILMI - Turkey
  2     AIBAZOV, AKHMAT - Russia
  3     CANKAYA, OSMAN YASIR - Turkey
  4     MAILASHVILI, OTAR - Georgia
  5     ZAORSKI, DOMINIK - Poland
 
 
  Junior Boys 55 kg Right
 
  1     ZHISHKARIANI, DATUNA - Georgia
  2     FARNIEV, EGOR - Russia
  3     GVAMBERIDZE, GOGA - Georgia
  4     PAKLONSKI, ILYA - Belarus
  5     TAYLI, MUAMMER - Turkey
  6     BAYRAM BIL, EROL - Turkey
  7     VLASOV, ALEKSANDR - Russia
  8     KUPCIKOVAS, VALTERIS - Lithuania
 
 
  Junior Boys 60 kg Right
 
  1     RADIONOV, ANDREI - Russia
  2     TURKOGLU, MEHMET ALI - Turkey
  3     NAFIKOV, ILGIZ - Russia
  4     TIRKIA, BUBA - Georgia
  5     BUKIA , GULADY - Georgia
  6     CHORNYI, DENYS - Ukraine
  7     PEZAS, ERNESTAS - Lithuania
  8     HONCHAR, VITALII - Ukraine
  9     KARAL, HASAN - Turkey
  10    BALAKISHIYEV, RAHIB - Azerbaijan
  11    VELIKOV, LIUBOMIR - Bulgaria
  12    JEKABS, RUDZITIS - Latvia
  13    MACEVICIUS, DOVYDAS - Lithuania
  14    KORGOL, DAMIAN - Poland
 
 
  Junior Boys 65 kg Right
 
  1     KHABALOV, EDUARD - Russia
  2     MASIN, DMITRII - Russia
  3     CABAOGLU, AHMET RECEP - Turkey
  4     EKICI, ADEM - Turkey
  5     MORZYNIEC, PIOTR - Poland
  6     FILIPPOV, PYLYP - Ukraine
  7     DUDEK, MATEUSZ - Poland
  8     LOLISHVILI, MIKHEIL - Georgia
  9     CHUDIK, DAVID - Slovakia
 
 
  Junior Boys 70 kg Right
 
  1     DIGUROV, SARMAT - Russia
  2     ZVIADAURI, TSOTNE - Georgia
  3     NAMLI, BUNYAMIN - Turkey
  4     CAGDAS, BARIS - Turkey
  5     TRUTNEV, BOGDAN - Russia
  6     KUBACKA, PATRYK - Poland
  7     RAHIMOV, EMIN - Azerbaijan
  8     MENDEZ FROM, CHRISTIAN - Sweden
  9     STECYK, JACEK - Poland
  10    ONDERKO, MAREK - Slovakia
 
 
  Junior Boys 75 kg Right
 
  1     CELES, PETER - Slovakia
  2     MIKHAILOV, MAKSIM - Russia
  3     MUHSIN, ERKAN - Bulgaria
  4     TUDOR, ALIN - Romania
  5     ADAMOV, ADAM - Slovakia
  6     KOUFIDAKIS, CHARALAMPOS - Greece
  7     ILTER, MUHAMMED - Turkey
  8     SATAR, FERHAT - Turkey
  9     PEZAS, DEIVIDAS - Lithuania
  10    GURCHIANI, GIORGI - Georgia
  11    SZYSZ, BARTEK - Poland
  12    BERNACKI, RAFAL - Poland
  13    RADBRING, LUKAS - Sweden
 
 
  Junior Boys 80 kg Right
 
  1     FERAD, ELBIN - Bulgaria
  2     KUZMIN, ALEKSANDR - Russia
  3     PETKUS, ROKAS - Lithuania
  4     DVORSCAK, JOZEF - Slovakia
  5     KHOKHOEV, ROBERT - Russia
  6     MELIKISHVILI, GIORGI - Georgia
  7     BAYRAM, SERKAN - Turkey
  8     HOZDALA, MARTIN - Slovakia
  9     SOKOTUN,  STANISLAV - Ukraine
  10    PLAKSA, DAWID - Poland
  11    ERDOGAN, FATIH - Turkey
 
 
  Junior Boys +80 kg Right
 
  1     IMERLISHVILI, VASO - Georgia
  2     SERAFYN, TARAS - Ukraine
  3     CELIK, ADEM - Turkey
  4     GHISA, BOGDAN - Romania
  5     NEMETH, LEVENTE - Hungary
  6     SOKA, DOMINIK - Slovakia
  7     DIMITROV , VESELIN - Bulgaria
  8     KIKABIDZE, MAMUKA - Georgia
  9     KOLACZ, MATEUSZ - Poland
  10    ANDRASKO, RADOVAN - Slovakia
  11    PIERCHALA, TOBIASZ - Poland
  12    ZUIKOV, DMITRII - Russia
 
 
  Youth Women 50 kg Right
 
  1     YATSKEVICH, DARYA - Belarus
  2     KHUBAEVA, DIANA - Russia
  3     KORKMAZ, GULISTAN - Turkey
  4     BOGDANOVSKAYA, NATALIA - Russia
  5     ZBOREK, MARIA - Poland
 
 
  Youth Women 55 kg Right
 
  1     DEMENKO, LUDMYLA - Ukraine
  2     SADOVNIKOVA, VALERIYA - Russia
  3     ALPTEKIN, TUGCE - Turkey
  4     ROMANOVA, ELENA - Russia
  5     VOVK, LIUDMYLA - Ukraine
  6     MAGUSINOVA, KRISTINA - Slovakia
 
 
  Youth Women 60 kg Right
 
  1     ZORIANKINA, KSENIIA - Russia
  2     TSIARPITSKAYA, TATSIANA - Belarus
  3     HOROSHUN, SVETLANA - Russia
  4     ROZHKO, VIKTORIIA - Ukraine
  5     HONCHAR,  DIANA - Ukraine
  6     BARZSO, HENRIETTA - Hungary
  7     PALITKINA, VERANIKA - Belarus
  8     BILGIC, GULHAN - Turkey
  9     IWANCIO, ARLETA - Poland
 
 
  Youth Women 65 kg Right
 
  1     SIVRIHISARLI, SULTAN - Turkey
  2     LAZARI, MIHAELA - Moldova
  3     IRTUGANOVA, NADEZHDA - Russia
  4     KARPOVA, ANASTASIIA - Russia
  5     BUTAUTAITE, GABRIELE - Lithuania
  6     LISKOVA, KLAUDIA - Slovakia
  7     SHULIKA, MARYNA - Ukraine
 
 
  Youth Women 70 kg Right
 
  1     NORELIUS, TOVE - Sweden
  2     SKYRDA, KSENIIA - Ukraine
  3     TAZETDINOVA, ELVIRA - Russia
 
 
  Youth Women +70 kg Right
 
  1     OTAROVA, NADIRA - Russia
  2     SHCHOLOKOVA, ANASTASIIA - Ukraine
  3     DEMIRHAN, CILEM - Turkey
  4     NOVIKOVA, TATIANA - Russia
  5     AVCI, BEYZANUR - Turkey
 
 
  Youth Men 55 kg Right
 
  1     TALHA AY, ENES - Turkey
  2     DAVITASHVILI, LEVANI - Georgia
  3     BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia
  4     MEBONIA, GIORGI - Georgia
  5     BOIARCHUK, ANTON - Ukraine
 
 
  Youth Men 60 kg Right
 
  1     KARAKOTOV, AHMAT - Russia
  2     VAKILOV, NEMAT - Azerbaijan
  3     MAKEDONSKYI, OLEKSANDR - Ukraine
  4     SAKASHVILI, LEVAN - Georgia
  5     TSUTSAEV, EDUARD - Russia
  6     STAYKOV, MITKO - Bulgaria
  7     ICHKITI, VALIKO - Georgia
  8     EKBACK, SIMON - Sweden
  9     KURT, AHMET BERKAY - Turkey
 
 
  Youth Men 65 kg Right
 
  1     ZAVRASHVILI, ALEKSI - Georgia
  2     RUSTAMOV, RAMAZAN - Azerbaijan
  3     GABOR, JAN - Slovakia
  4     ZURABASHVILI, SHALVA - Georgia
  5     AMANLI, HUSEYN - Azerbaijan
  6     TANDERYD, JONATHAN - Sweden
  7     SHASHOV, ALEKSEI - Russia
  8     KALENDER, AHMET - Turkey
  9     BIEGA, DAMIAN - Poland
 
 
  Youth Men 70 kg Right
 
  1     TUDOREAN, OLEG - Moldova
  2     ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia
  3     KAZIEV, OLEG - Russia
  4     NATSVLISHVILI, TENGIZI - Georgia
  5     TER-BALYAN, VAGAN - Russia
  6     LICUT, MARIUS - Romania
  7     MATIASH, DENYS - Ukraine
  8     KRUPA, ARTUR - Poland
  9     LOCZI, JANOS - Hungary
  10    ZAWICKI, LUKASZ - Poland
  11    ATHANASIADIS, ALEXIOS - Greece
  12    UZUL, MUHAMMET - Turkey
  13    TANKA, ROBERT - Hungary
 
 
  Youth Men 75 kg Right
 
  1     KUTATELADZE, VIACHESLAV - Russia
  2     MANTYKA, ROMAN - Ukraine
  3     ONIANI, BETKILI - Georgia
  4     VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia
  5     KACZOROWSKI, MICHAL - Poland
  6     VIARENICH, IVAN - Belarus
  7     SUBACIUS, AURIMAS - Lithuania
  8     ATILI, YASIN KUBILAY - Turkey
  9     TRIPLAT, PETAR - Croatia
  10    BIEGA, ADRIAN - Poland
  11    HAKTANKACMAZ, IBRAHIM - Turkey
  12    SITCHINAVA, GOCHA - Georgia
 
 
  Youth Men 80 kg Right
 
  1     BROIANI, MERALI - Georgia
  2     BALCHUGOV, MAKSIM - Russia
  3     TONEV, YOSIF - Bulgaria
  4     BELIUSEV, KIRILL - Russia
  5     CHALIUK, DMYTRO - Ukraine
  6     EMERICI, MAREK - Slovakia
  7     SZTANEK, SANDOR - Hungary
  8     SOSEV, IVAN - Moldova
  9     ANTTILA, TONI - Sweden
  10    SMALCERZ, SZYMON - Poland
 
 
  Youth Men 85 kg Right
 
  1     GIGAURI, TORNIKE - Georgia
  2     BUBENKO, ELDAR - Russia
  3     SEREDA, ARTEM - Ukraine
  4     JONSSON, ALEXANDER - Sweden
  5     KHUDOIAR, KOSTIANTYN - Ukraine
  6     SHAMEI, DAVID - Russia
  7     DEMIRTAS, YUNUS - Turkey
  8     RACZKA, PATRYK - Poland
  9     GAWENDA, PAWEL - Poland
  10    HRIC, OLIVER - Slovakia
 
 
  Youth Men 90 kg Right
 
  1     GASSIEV, SOSLAN - Russia
  2     TEDORADZE, DAVIT - Georgia
  3     KULISHOV, OLEKSANDR - Ukraine
  4     SINICA, KACPER - Poland
  5     BEVZA, ALEKSANDR - Russia
  6     GIRSKIS, OSVALDAS - Lithuania
  7     NAMAL, ATAKAN MERT - Turkey
  8     BUTMALAI, VICTOR - Moldova
  9     GODERDZISHVILI, AKAKI - Georgia
  10    POTRYKUS, BLAZEJ - Poland
  11    ATHANASIADIS, GEORGIOS - Greece
  12    SZAKALAS, SZILARD - Hungary
 
 
  Youth Men +90 kg Right
 
  1     BAGAEV, ZAKHAR - Russia
  2     MADOYAN, DAVIT - Armenia
  3     ARABULI, DAVITI - Georgia
  4     VACULOVIC, VACLAV - Czech Republic
  5     GOLIAN, MICHAL - Slovakia
  6     BRAK, JAKUB - Poland
  7     WEHRLE, MARTIN - Switzerland
  8     DEMIRER, ALI - Turkey
  9     BELEN, ANIL - Turkey
  10    NAGY, MARTON - Hungary
  11    FRACKOWIAK, MATEUSZ - Poland
 
 
  Master Women 60 kg Right
 
  1     LESKOVA, NATALIA - Russia
  2     SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus
  3     KARHOPOLTSEVA, VIKTORIIA - Ukraine
  4     LUNDBERG, LISA - Sweden
 
 
  Master Women 70 kg Right
 
  1     WAWRZYNIAK, MARLENA - Poland
  2     HADZIEVA, LADA - Bulgaria
  3     LAITURI, PIRJO - Sweden
 
 
  Master Women 80 kg Right
 
  1     GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia
  2     DIACHENKO, OKSANA - Ukraine
  3     GORZYNSKA, AGY - England
  4     KATTSTROM, CAMILLA - Sweden
  5     ALVELAND, VIKTORIA - Sweden
  6     YOVCHEVA, DONKA - Bulgaria
 
 
  Master Women +80 kg Right
 
  1     ZANKO, LILIYA - Ukraine
  2     GRONLUND, ANNA - Sweden
  3     JUROSZEK, MARIA - Poland
 
 
  Master Men 70 kg Right
 
  1     BOLDYREV, EDUARD - Russia
  2     GARCIA, ARMANDO - Spain
  3     ARSLAN, LEVENT - Turkey
  4     PLETIN , OLEH - Ukraine
  5     MEDVEDSKY, ROMAN - Israel
  6     KOLLAR, CSABA - Hungary
  7     GAVASHELI, IGOR - Russia
  8     TRYBUS, RADOSLAW - Poland
  9     MAAS, HENRICUS - Netherlands
  10    OGUZ, CETIN - Turkey
  11    HELYES, CSABA - Hungary
 
 
  Master Men 80 kg Right
 
  1     GIRARD, PASCAL - Switzerland
  2     RUDNYTSKYY, ROMAN - Ukraine
  3     ANFILOFEV, ALEXANDER - Russia
  4     STEBELIAK, OLEKSANDR - Ukraine
  5     ATLASKIN, ALEKSEI - Russia
  6     LASKOWSKI, MARCIN - Poland
  7     KONYA, LAJOS - Hungary
  8     CHODYNA, MARIUSZ - Poland
  9     DROKAN, MISLAV - Croatia
  10    KUUKASJARVI, JANI-MARKUS - Finland
  11    DOBROCSI, JANOS - Hungary
  12    PAAKKANEN, KAI - Finland
  13    SEVGIOGLU, TAHIR - Turkey
  14    KILIC, YENAL - Turkey
  15    LOVEI, JOZSEF - France
 
 
  Master Men 90 kg Right
 
  1     ANTONOVICS, RAIMONDS - Latvia
  2     TKACHUK, OLEKSANDR - Ukraine
  3     DOBREAN, DINU - Romania
  4     KWIATKOWSKI, JERZY - Poland
  5     KOHO, JAMI - Finland
  6     FERNANDEZ, RAUL - Spain
  7     TUTBERIDZE, KOBA - Georgia
  8     RYNDIUK, VIKTOR - Ukraine
  9     TSITSISHVILI, ALEKSANDR - Russia
  10    KELEMEN, LASZLO - Hungary
  11    STEFANIAK, TOMASZ - Poland
  12    KARLSSON, PETER - Sweden
 
 
  Master Men 100 kg Right
 
  1     KHRAMTSOV, EDUARD - Russia
  2     DAMAR, ERKAN - Turkey
  3     GROCHOWSKI, MARIUSZ - Poland
  4     LITOVTSEV, YEVHEN - Ukraine
  5     CYRAN, MACIEJ - Poland
  6     MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria
  7     SURMANN, KLAUS - Germany
  8     YEUTUKHOVICH, BARYS - Netherlands
  9     SHTANKEVYCH, GENNADII - Ukraine
  10    BOGDAN, ROBERT - Hungary
  11    MIX, ATTILA - Hungary
 
 
  Master Men +100 kg Right
 
  1     TESARIK, DUSAN - Czech Republic
  2     GLOWACKI, SLAWOMIR - Poland
  3     GEORGIEV, GEORGI - Bulgaria
  4     CHARALAMPOPOULOS, GEORGIOS - Cyprus
  5     MAHARRAMOV, AZAR - Azerbaijan
  6     OPREA, LILIAN - Moldova
  7     PALCZEWSKI, PIOTR - Poland
  8     KUEHN, OLIVER - Germany
  9     AYDOGAN, CENGIZ - Turkey
  10    KARACA, RESAT - Turkey
  11    AGHAJANYAN, KARAPET - Armenia
  12    GABRIELYAN, ARSEN - Armenia
  13    SIMSEK, MUHMET DOGAN - Switzerland
 
 
  Grand Master Women Right
 
  1     GIANNOPOULOU, KYRIAKI - Cyprus
  2     TURZYNIECKA, SONIA - Poland
  3     BOLLOK, AGNES - Hungary
 
 
  Grand Master Men 75 kg Right
 
  1     ROGOZHINSKIY, VLADIMIR - Russia
  2     GALIULLIN, RAVIL - Russia
  3     SENER, ARSLAN - Turkey
  4     BAUMANN, JUERGEN - Germany
  5     SAKERIS, RIMANTAS - Lithuania
 
 
  Grand Master Men 90 kg Right
 
  1     MITCHELL, PAUL - England
  2     MANTOG, AUGUSTIN - Romania
  3     ZHIVKOV, DANIEL - Bulgaria
  4     VALDIS, MEDNIS - Latvia
  5     PALISKIS, ROMUTIS - Lithuania
  6     WALESKO, WOJCIECH - Poland
  7     HOLMSTROM, OLA - Sweden
  8     ANDRE, FREDERIC - Belgium
 
 
  Grand Master Men 100 kg Right
 
  1     SHESHIN, MIKHAIL - Russia
  2     MANIADAKIS, MICHAIL - Cyprus
  3     CIN, YAKUP - Turkey
  4     MOKESCH, ROBERT - Austria
  5     IVANOV, LYUBEN - Bulgaria
 
 
  Grand Master Men +100 kg Right
 
  1     SOROKIN, YURII - Russia
  2     SOROKA, SERGEY - Russia
  3     KASKA, MEHMET - Turkey
  4     GRALAK, STANISLAW - Poland
  5     BAKA, PAVOL - Slovakia
 
 
  Senior Grand Master 75 kg Right
 
  1     PODGORSKI, WIESLAW - Poland
  2     ZAYTSEV, VICTOR - Russia
  3     KOVACS, PETER PEPE - Hungary
 
 
  Senior Grand Master 90 kg Right
 
  1     CARLOGANU, MIRCEA - Romania
  2     WEDROWSKI, JOZEF - Poland
  3     HYMER, ANDRZEJ - Poland
  4     SZILAGY, SANDOR - Germany
 
 
  Senior Grand Master 100 kg Right
 
  1     JONSSON, JONNY - Sweden
  2     STUSEK, JAROSLAV - Czech Republic
  3     FILIKIDIS, PANTELIS - Greece
 

 ***************************************************************************************************
 
  Senior Women 50 kg Left
 
  1     GIMRANOVA, MILYAUSHA - Russia
  2     GONCHARENKO, ANASTASIIA - Ukraine
  3     LEVCHENKO, MARYNA - Ukraine
  4     YATSKEVICH, DARYA - Belarus
  5     BLIND, JONNA - Sweden
  6     SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus
  7     BATCHAEVA, BELLA – Russia  
  8     IONESCU, ALINA - Romania
  9     IORGA, ALINA - Moldova
  10   MARIA, RAEVA - Bulgaria
  11   LAVINIA, CRACIUN - Romania
 
 
  Senior Women 55 kg Left
 
  1     VOLKOVA, ALINA - Russia
  2     ILIUSHYNA, VIKTORIIA - Ukraine
  3     DIMITROVA, DIMITRINA - Bulgaria
  4     STRAVINSKAITE, GINTARE - Lithuania
  5     DURMUS, SEVAL - Turkey
  6     PERSSON, ELINA - Sweden
  7     VIARENICH, KATSIARYNA – Belarus  
  10   PAUPARYTE, DOVILE - Lithuania
  11   LEUENBERGER, LEILA – Switzerland  
  12   SALMAN, EMEL - Turkey
  13   KWIATKOWSKA, NATALIA - Poland
  14   DOGARU, CRISTINA - Romania
  15   WEDROWSKA, MAGDALENA - Poland
  16   CRISTESCU, BEATRICE - Romania
  17   PATRASCU, ANA - Moldova
 
 
  Senior Women 60 kg Left
 
  1     AFONINA, EKATERINA - Russia
  2     KUSLAR, ARZU - Turkey
  3     TSIARPITSKAYA, TATSIANA - Belarus
  4     TSAP, KRISTINA - Ukraine
  5     JANEHEIM, ELIN - Sweden
  6     MAZURENKO, IRINA - Russia
  7     OSTROWSKA, MALGORZATA - Poland
  8     KARLSSON, VIKTORIA - Sweden
  9     LITVINENKO, VALENTINA - Armenia
  10   PETRESCU, MARILENA - Romania
 
 
  Senior Women 65 kg Left
 
  1     DRIAEVA, IRINA - Georgia
  2     WAWRZYNIAK, MARLENA - Poland
  3     DEMENKO, LINA - Ukraine
  4     SHULIKA, MARYNA - Ukraine
  5     RIMKUVIENE, INGA - Lithuania
  6     FAZDALOVA, ADELIA - Russia
  7     NYBERG, SARA - Sweden
  8     PETROVA, DAGMAR - Slovakia
  9     ALEEVA, ELMIRA - Russia
  10    BOHLIN THYSELL, KLARA - Sweden
 
 
  Senior Women 70 kg Left
 
  1     IVANFI, BRIGITTA - Hungary
  2     MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia
  3     KULPINA, ELENA - Russia
  4     RUDNIEVA, KATERYNA - Ukraine
  5     VORONINA, VIKTORIA - Russia
  6     OPALINSKA, MARTA - Poland
 
 
  Senior Women 80 kg Left
 
  1     MAKEEVA, IRINA - Russia
  2     ROZHESHCHENKO, IRYNA - Ukraine
  3     GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia
  4     USTUNKAYA, NURHAN - Turkey
  5     ZANKO, LILIYA - Ukraine
  6     MAKHARADZE, NINO - Georgia
  7     SARIBAL, GULENDEM - Turkey
 
 
  Senior Women +80 kg Left
 
  1     VAITKUTE, EGLE - Lithuania
  2     SAMOTOY, ALINA - Russia
  3     BARANOVSKAYA, IANA - Russia
  4     KALIUK, TATSIANA - Belarus
  5     JONSSON, KRISTINA - Sweden
  6     MORCZYNSKA, MILENA - Poland
  7     JUROSZEK, BARBARA - Poland
 
 
  Senior Men 55 kg Left
 
  1     ZIIATDINOV, IREK - Russia
  2     POGOSIANI, LEVANI - Georgia
  3     PAKLONSKI, ILYA - Belarus
  4     BALAIUS, RUSLAN - Romania
  5     MEBONIA, GIORGI - Georgia
  6     MARINCHEV, DIMITAR - Bulgaria
  7     BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia
 
 
  Senior Men 60 kg Left
 
  1     ALBAS, EMRE - Turkey
  2     TCHINTCHARAULI, IMEDA - Georgia
  3     ADAMYAN, ASHOT - Armenia
  4     TSEREKAEV, ROMAN - Russia
  5     MAMULSKI, VENISLAV - Bulgaria
  6     KARAKOTOV, AHMAT - Russia
  7     BALANDIN, OLEKSANDR - Ukraine
  8     GRALAK, MACIEJ - Poland
  9     KAKABADZE, MERAB – Georgia
  10   DIACONESCU, GHEORGHE - Romania
 
 
  Senior Men 65 kg Left
 
  1     CHERKASOV, OLEG - Russia
  2     GABRAVA, VILENI - Georgia
  3     VIBLIANI, JAMBULI - Georgia
  4     TAGER, JAN - Germany
  5     RUSTAMOV, RAMAZAN - Azerbaijan
  6     KHUBAEV, IRBEK - Russia
  7     BUGAJ, PATRYK - Poland
  8     CHALY, DZMITRY - Belarus
  9     KOTLARZ, DAMIAN - Poland
  10    AMANLI, HUSEYN - Azerbaijan
  11    MEDVEDSKY, ROMAN - Israel
  12    VAKULA, IEVGEN - Ukraine
  13    TANDERYD, JONATHAN - Sweden
  14    CAKMAK, ONUR - Turkey
  15    TAGER, FABIAN - Germany
  16    TSIUSHYN, DZMITRY - Belarus
  17    YILDIZOGLU, YUSUF ZIYA - Turkey
  18    SKENDEROV, RADOSLAV - Bulgaria
  19    IUSKA, MARIUS - Sweden
 
 
  Senior Men 70 kg Left
 
  1     TARASAITIS, MINDAUGAS - Lithuania
  2     OKROTSVARIDZE, ZAZA - Georgia
  3     ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia
  4     KAZIEV, OLEG - Russia
  5     DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria
  6     TSYBA, LEONID - Ukraine
  7     GLOD, DOMINIK - Slovakia
  8     GOSPODINOV, VALENTIN - Bulgaria
  9     STEPANYAN, DAVIT - Armenia
  10    SAFAROV, TABRIZ - Azerbaijan
  11    PROCOPCIUC, DANIEL - Moldova
  12    MATIASH, DENYS - Ukraine
  13    MAKARANKA, ALEH - Belarus
  14    KURDYUKOV, ALEKSANDR - Russia
  15    BARZSO, ALEX - Hungary
  16    CURUS, ANDREI - Moldova
  17    RUSAKOV, ALIAKSANDR - Belarus
  18    JAKOVLEV, DMITRI - Finland
  19    URBANCZYK, WOJCIECH - Poland
  20    JENSSEN, ERLEND HOERTE - Norway
  21    HARUTYUNYAN, HRANT - Italy
 
 
  Senior Men 75 kg Left
 
  1     ONIANI, BETKILI - Georgia
  2     VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia
  3     WOZNY, RAFAL - Poland
  4     ZHYHYLII, VIACHESLAV - Ukraine
  5     KHUBAEV, GEORGII - Russia
  6     FILIKIDIS, DIMITRIS - Greece
  7     VIARENICH, IVAN - Belarus
  8     SEDRAKYAN, VREZH - Armenia
  9     MIKHEI, DZMITRY - Belarus
  10    SOLAK, EKREM - Turkey
  11    OKCU, EMRAH - Turkey
  12    SAMUSHIA, DAVIT - Georgia
  13    DANOVSKI, DIMITAR - Bulgaria
  14    STEPANYAN, DERENIK - Armenia
  15    DZITIEV, KHETAG - Russia
  16    KALCHEV, SVETOSLAV - Bulgaria
  17    ASLANIDIS, CHRISTOS - Greece
  18    MYSZKIEWICZ, KAROL - Poland
  19    TUDOR, ALIN - Romania
  20    HEINONEN, VILLE - Finland
  21    FABIAN, ZSOLT - Hungary
  22    SOUTOGLOU, SOKRATIS - Cyprus
 
 
  Senior Men 80 kg Left
 
  1     DOBRIN, VIOREL - Romania
  2     TAVBERIDZE, ZURAB - Georgia
  3     YONCHEV, DETELIN - Bulgaria
  4     UZEEV, AKHMAT - Russia
  5     MELADZE, VALERIANI - Georgia
  6     CHATSVIARYK, ARTUR - Belarus
  7     TUMBEV, KALOYAN - Bulgaria
  8     ZIYPAK, HAMZA - Turkey
  9     KHMIALIOU, DZIMITRY - Belarus
  10    RUDNYTSKYY, ROMAN - Ukraine
  11    TAUTIEV, GEORGII - Russia
  12    GROCH, DARIUSZ - Poland
  13    ANDRONACHE, DANIEL - Romania
  14    BARTOSIEWICZ, DAWID - Poland
  15    KORMANO, JONI - Finland
  16    MATAS, MICHAL - Slovakia
  17    SALMINEN, JUHA - Finland
  18    AXMAN, HENRIK - Sweden
  19    EITER, CHRISTIAN - Austria
  20    LIEPINS, RAIMONDS - Latvia
  21    SOMOGYI, DAVID - Hungary
  22    ANTTILA, TONI - Sweden
 
 
  Senior Men 85 kg Left
 
  1     ZHOKH, OLEH - Ukraine
  2     MNATSAKANYAN, VLADIMIR - Armenia
  3     DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria
  4     GIGAURI, TORNIKE - Georgia
  5     BINATOV, ELCHIN - Georgia
  6     NAVRUZALIEV, IMRAN - Russia
  7     SEREDA, ARTEM - Ukraine
  8     BARTOSIEWICZ, PIOTR - Poland
  9     SIAREDZICH, ALIAKSANDR - Belarus
  10    AINARS, TUKMANOVS - Latvia
  11    HLUBIK, MATUS - Slovakia
  12    AYBAZOV, MARAT - Russia
  13    AGHAMALYAN, ARAM - Armenia
  14    AKSOY, BILAL - Turkey
  15    DOBROVIC, RADOSLAV - Slovakia
  16    GONTARCZYK, DAWID - Poland
  17    LENART, ATTILA - Hungary
 
 
  Senior Men 90 kg Left
 
  1     ANDREEV, SASHO - Bulgaria
  2     PRUDNYK, IEVGENII - Ukraine
  3     GASSIEV, SOSLAN - Russia
  4     KOVACS, PETER - Hungary
  5     GAMTENADZE, IRAKLI - Georgia
  6     HERVAY, LADISLAV - Slovakia
  7     ANTONOVICS, RAIMONDS - Latvia
  8     DURAN, YAKUP - Turkey
  9     MAKEEV, ALAN - Russia
  10    ATHANASIADIS, GEORGIOS - Greece
  11    MOLENDA, MARCIN - Poland
  12    RZANNY, WIESLAW - Poland
  13    TOLORAIA, BAKUR - Georgia
  14    MARHARINT, PETRO - Ukraine
  15    GONEN, YIGIT - Turkey
  16    ANTHOULIS, VAIOS - Sweden
  17    FISATIDIS, VASILEIOS - Greece
  18    GUBAEV, ASLAN - Germany
 
 
  Senior Men 100 kg Left
 
  1     KOLESNICHENKO, NIKOLAI - Russia
  2     ALIDINOV, AYDER - Ukraine
  3     MILANOV, LYBOMIR - Bulgaria
  4     KALIAZIN, ANTON - Ukraine
  5     HADAEV, CHERMEN - Russia
  6     BERIDZE, VAKHTANG - Georgia
  7     HOPPE, ERIC - Germany
  8     DAUTASHVILI, VASILI - Georgia
  9     TSONEV, YORDAN - Bulgaria
  10    CALETKA, MARTIN - Slovakia
  11    GRUMEZA, ALEXANDRU - Moldova
  12    MINASCURTA, ANDREI – Moldova
  13    ILUT, RADU - Romania
  14    RADUICA, COSMIN - Romania
  15    LUTAI, ADRIAN - Italy
  16    MANOLIS, PEROPOULOS - Greece
  17    DIMITRIS, MANIADAKIS - Greece    
 
 
  Senior Men 110 kg Left
 
  1     LALETIN, VITALII - Russia
  2     KOSTADINOV, KRASIMIR - Bulgaria
  3     ONIANI, GIORGI - Georgia
  4     LUTIDZE, REVAZ - Georgia
  5     BOYAKHCHYAN, DAVIT - Armenia
  6     HELLSTROM, JONAS - Sweden
  7     YENERER, AHMET - Turkey
  8     PETKUS, EDIKAS - Lithuania
  9     MYKHAILENKO, OLEG - Ukraine
  10    IZMAN, ILLIA - Ukraine
  11    ERDOGAN, ENGIN - Turkey
  12    ZHUKOUSKI, VASIL - Belarus
  13    GEORGIEV, ARTEM - Russia
  14    MAJAK, MAREK - Poland
  15    PANTALEEV, MARIN – Bulgaria
  16    FODOR, GERCO - Romania
  17    TACHE, LUCIAN - Romania
 
 
  Senior Men +110 kg Left
 
  1     SAGINASHVILI, LEVAN - Georgia
  2     MELENTEV, OLEG - Russia
  3     KVIKVINIA, GENADI - Georgia
  4     SHMYKO, DZMITRY - Belarus
  5     SPUSTA, PETER - Slovakia
  6     FAHLGREN, ERIK - Sweden
  7     GUNER, BORA - Turkey
  8     MALTCEV, RUSLAN - Russia
  9     MEMET, RASIM - Ukraine
  10    SLOMKA, DANIEL - Poland
  11    GURBANOV, KAMRAN - Azerbaijan
  12    MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria
  13    CAPPA, DAVIDE - Italy
  14    PUSCASU, IOAN - Romania
  15    NOVICOV, ROMAN - Moldova
 
 

  Senior Women 50 kg Right
 
  1     GONCHARENKO, ANASTASIIA - Ukraine
  2     RESHETNIK, ELIZAVETA - Russia
  3     BLIND, JONNA - Sweden
  4     BATCHAEVA, BELLA - Russia
  5     YATSKEVICH, DARYA - Belarus
  6     GENCAITE, GABIJA - Lithuania
  7     LEVCHENKO, MARYNA - Ukraine
 
 
  Senior Women 55 kg Right
 
  1     VOLKOVA, ALINA - Russia
  2     DIMITROVA, DIMITRINA - Bulgaria
  3     ILIUSHYNA, VIKTORIIA - Ukraine
  4     DURMUS, SEVAL - Turkey
  5     PAUPARYTE, DOVILE - Lithuania
  6     STRAVINSKAITE, GINTARE - Lithuania
  7     PERSSON, ELINA - Sweden
  8     VIARENICH, KATSIARYNA - Belarus
  9     KWIATKOWSKA, NATALIA - Poland
  10   LEUENBERGER, LEILA - Switzerland
  11   WEDROWSKA, MAGDALENA – Poland  
  12   DANOVA, DELINA – Bulgaria  
  13   SALMAN, EMEL - Turkey
  14   DOGARU, CRISTINA - Romania
  15   CRISTESCU, BEATRICE - Romania
  16   PATRASCU, ANA – Moldova
  17   GALLFY, ZSOFIA - Hungary
 
 
  Senior Women 60 kg Right
 
  1     AFONINA, EKATERINA - Russia
  2     KARLSSON, VIKTORIA - Sweden
  3     MAZURENKO, IRINA - Russia
  4     KUSLAR, ARZU - Turkey
  5     OSTROWSKA, MALGORZATA - Poland
  6     TSAP, KRISTINA - Ukraine
  7     JANEHEIM, ELIN - Sweden
 
 
  Senior Women 65 kg Right
 
  1     DRIAEVA, IRINA - Georgia
  2     WAWRZYNIAK, MARLENA - Poland
  3     ALEEVA, ELMIRA - Russia
  4     BOHLIN THYSELL, KLARA - Sweden
  5     PETROVA, DAGMAR - Slovakia
  6     NYBERG, SARA - Sweden
  7     FAZDALOVA, ADELIA - Russia
  8     DEMENKO, LINA - Ukraine
  9     RIMKUVIENE, INGA - Lithuania
 
 
  Senior Women 70 kg Right
 
  1     IVANFI, BRIGITTA - Hungary
  2     VORONINA, VIKTORIA - Russia
  3     MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia
  4     RUDNIEVA, KATERYNA - Ukraine
  5     KULPINA, ELENA - Russia
  6     OPALINSKA, MARTA - Poland
 
 
  Senior Women 80 kg Right
 
  1     MAKEEVA, IRINA - Russia
  2     GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia
  3     ZANKO, LILIYA - Ukraine
  4     DIACHENKO, OKSANA - Ukraine
  5     SARIBAL, GULENDEM - Turkey
  6     USTUNKAYA, NURHAN - Turkey
  7     MAKHARADZE, NINO - Georgia
 
 
  Senior Women +80 kg Right
 
  1     VAITKUTE, EGLE - Lithuania
  2     SAMOTOY, ALINA - Russia
  3     KALIUK, TATSIANA - Belarus
  4     BARANOVSKAYA, IANA - Russia
  5     MORCZYNSKA, MILENA - Poland
  6     JONSSON, KRISTINA - Sweden
  7     JUROSZEK, BARBARA - Poland
 
 
  Senior Men 55 kg Right
 
  1     POGOSIANI, LEVANI - Georgia
  2     KHUBASHVILI, ZAUR - Georgia
  3     BALAIUS, RUSLAN - Romania
  4     MARINCHEV, DIMITAR - Bulgaria
  5     CHOMAEV,  ARSEN - Russia
  6     BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia
 
 
  Senior Men 60 kg Right
 
  1     TCHINTCHARAULI, IMEDA - Georgia
  2     ADAMYAN, ASHOT - Armenia
  3     CHOMAEV, ROBERT - Russia
  4     ALBAS, EMRE - Turkey
  5     TSEREKAEV, ROMAN - Russia
  6     KAKABADZE, MERAB - Georgia
  7     BALANDIN, OLEKSANDR - Ukraine
  8     RASSOKHIN, OLEKSANDR - Ukraine
  9     GRALAK, MACIEJ - Poland
  10    MAMULSKI, VENISLAV - Bulgaria
  11    KUSNIERCZYK, DAMIAN - Poland
  12    SAKERIS, RIMANTAS - Lithuania
 
 
  Senior Men 65 kg Right
 
  1     CHERKASOV, OLEG - Russia
  2     VIBLIANI, JAMBULI - Georgia
  3     YILDIZOGLU, YUSUF ZIYA - Turkey
  4     GABRAVA, VILENI - Georgia
  5     IBRISHEV, KHAISER - Ukraine
  6     TAGER, FABIAN - Germany
  7     VAKULA, IEVGEN - Ukraine
  8     CAKMAK, ONUR - Turkey
  9     CHALY, DZMITRY - Belarus
  10    SKENDEROV, RADOSLAV - Bulgaria
  11    IUSKA, MARIUS - Sweden
  12    AKBAEV, AZRET - Russia
  13    TSIUSHYN, DZMITRY - Belarus
  14    MEDVEDSKY, ROMAN - Israel
  15    BUGAJ, PATRYK - Poland
  16    RUSTAMOV, RAMAZAN - Azerbaijan
  17    KOTLARZ, DAMIAN - Poland
  18    TAGER, JAN - Germany
 
 
  Senior Men 70 kg Right
 
  1     MAKAROV, ARTUR - Russia
  2     PROCOPCIUC, DANIEL - Moldova
  3     ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia
  4     TARASAITIS, MINDAUGAS - Lithuania
  5     DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria
  6     TSYBA, LEONID - Ukraine
  7     OKROTSVARIDZE, ZAZA - Georgia
  8     KURDYUKOV, ALEKSANDR - Russia
  9     CURUS, ANDREI - Moldova
  10    STEPANYAN, DAVIT - Armenia
  11    KUZLO, ADAM - Ukraine
  12    SAFAROV, TABRIZ - Azerbaijan
  13    JAKOVLEV, DMITRI - Finland
  14    BARZSO, ALEX - Hungary
  15    URBANCZYK, WOJCIECH - Poland
  16    PODGORSKI, MARIUSZ - Poland
  17    GOSPODINOV, VALENTIN - Bulgaria
  18    GLOD, DOMINIK - Slovakia
  19    JENSSEN, ERLEND HOERTE - Norway
  20    EILERTSEN, DAVID EILERT - Norway
  21    RUSAKOV, ALIAKSANDR - Belarus
  22    FABER, MILAN - Slovakia
  23    GARCIA, ARMANDO - Spain
  24    HARUTYUNYAN, HRANT - Italy
 
 
  Senior Men 75 kg Right
 
  1     SAMUSHIA, DAVIT - Georgia
  2     DZITIEV, KHETAG - Russia
  3     KALCHEV, SVETOSLAV - Bulgaria
  4     SEDRAKYAN, VREZH - Armenia
  5     SRAPYAN, AZAT - Armenia
  6     OKCU, EMRAH - Turkey
  7     WOZNY, RAFAL - Poland
  8     TSERETELI, NIKOLOZI - Georgia
  9     ZHYHYLII, VIACHESLAV - Ukraine
  10    VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia
  11    FILIKIDIS, DIMITRIS - Greece
  12    DANOVSKI, DIMITAR - Bulgaria
  13    TUDOR, ALIN - Romania
  14    ASLANIDIS, CHRISTOS - Greece
  15    SCHLITTE, MATTHIAS - Germany
  16    HEINONEN, VILLE - Finland
  17    FABIAN, ZSOLT - Hungary
  18    MYSZKIEWICZ, KAROL - Poland
  19    PATSIODIMOS, ANTONIOS - Cyprus
  20    SOLAK, EKREM - Turkey
  21    GETTLEV, PAVOL - Slovakia
  22    SOUTOGLOU, SOKRATIS - Cyprus
  23    MIKHEI, DZMITRY - Belarus
  24    KHUBAEV, GEORGII - Russia
 
 
  Senior Men 80 kg Right
 
  1     TAUTIEV, GEORGII - Russia
  2     GASHEVSKI, CVETAN - Bulgaria
  3     TAVBERIDZE, ZURAB - Georgia
  4     DOBRIN, VIOREL - Romania
  5     BARTOSIEWICZ, DAWID - Poland
  6     ANDRONACHE, DANIEL - Romania
  7     ZIYPAK, HAMZA - Turkey
  8     PIROYAN, ARMAN - Armenia
  9     STEPANYAN, DERENIK - Armenia
  10    NOWOTARSKI, GRZEGORZ - Poland
  11    YONCHEV, DETELIN - Bulgaria
  12    SALMINEN, JUHA - Finland
  13    MAHSIMOV, ZOHRAB - Azerbaijan
  14    ANTTILA, TONI - Sweden
  15    LIEPINS, RAIMONDS - Latvia
  16    URTAEV, ATSAMAZ - Russia
  17    KHMIALIOU, DZIMITRY - Belarus
  18    CHATSVIARYK, ARTUR - Belarus
  19    MATAS, MICHAL - Slovakia
  20    MELADZE, VALERIANI - Georgia
  21    EITER, CHRISTIAN - Austria
  22    KORMANO, JONI - Finland
  23    DROKAN, MISLAV - Croatia
 
 
  Senior Men 85 kg Right
 
  1     ZOLOEV, KHADZHIMURAT - Russia
  2     DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria
  3     BINATOV, ELCHIN - Georgia
  4     DOBROVIC, RADOSLAV - Slovakia
  5     KOCAK, OGUZHAN - Turkey
  6     AINARS, TUKMANOVS - Latvia
  7     BARTOSIEWICZ, PIOTR - Poland
  8     AYBAZOV, MARAT - Russia
  9     SIAREDZICH, ALIAKSANDR - Belarus
  10    HLUBIK, MATUS - Slovakia
  11    GIGAURI, TORNIKE - Georgia
  12    MNATSAKANYAN, VLADIMIR - Armenia
  13    AGHAMALYAN, ARAM - Armenia
  14    AKSOY, BILAL - Turkey
  15    SEREDA, ARTEM - Ukraine
  16    LENART, ATTILA – Hungary
  17   ROBA, SIMION - Romania
 
 
 
  Senior Men 90 kg Right
 
  1     ANDREEV, SASHO - Bulgaria
  2     PRUDNYK, IEVGENII - Ukraine
  3     SZEWCZYK, TOMASZ - Poland
  4     MARHARINT, PETRO - Ukraine
  5     KOVACS, PETER - Hungary
  6     CHERSKIY, MAKSIM - Russia
  7     MAKEEV, ALAN - Russia
  8     MOLENDA, MARCIN - Poland
  9     FERNANDEZ, RAUL - Spain
  10    DURAN, YAKUP - Turkey
  11    HERVAY, LADISLAV - Slovakia
  12    SAVIC, VLADIMIR - Serbia
  13    FORS, OLLE - Sweden
  14    TOLORAIA, BAKUR - Georgia
  15    SMILJKOVIC, NENAD - Serbia
  16    FISATIDIS, VASILEIOS - Greece
  17    GONEN, YIGIT - Turkey
  18    GUBAEV, ASLAN - Germany
  19    ANTHOULIS, VAIOS - Sweden
  20    ANTONOVICS, RAIMONDS - Latvia
  21    GAMTENADZE, IRAKLI - Georgia
 
 
  Senior Men 100 kg Right
 
  1     MOTSONELIDZE, LEVANI - Georgia
  2     KOLESNICHENKO, NIKOLAI - Russia
  3     ALIDINOV, AYDER - Ukraine
  4     DAUTASHVILI, VASILI - Georgia
  5     HADAEV, CHERMEN - Russia
  6     KALIAZIN, ANTON - Ukraine
  7     ILCHEV, EMIL - Bulgaria
  8     MINASCURTA, ANDREI - Moldova
  9     BIEN, MARCIN - Poland
  10    GRUMEZA, ALEXANDRU - Moldova
  11    CALETKA, MARTIN - Slovakia
  12    PACUT, PAWEL - Poland
  13    MILANOV, LYBOMIR - Bulgaria
  14    CHAPUKHYAN, ARMEN - Armenia
  15    GIERSZEWSKI, ARKADIUSZ - Sweden
 
 
  Senior Men 110 kg Right
 
  1     LALETIN, VITALII - Russia
  2     BOYAKHCHYAN, DAVIT - Armenia
  3     LUTIDZE, REVAZ - Georgia
  4     PETROV, MITKO - Bulgaria
  5     ONIANI, GIORGI - Georgia
  6     NORMUNDS, TOMSONS - Latvia
  7     MAJAK, MAREK - Poland
  8     ERDOGAN, ENGIN - Turkey
  9     GRISHIN, ARTEM - Russia
  10    IZMAN, ILLIA - Ukraine
  11    MAHARRAMOV, AZAR - Azerbaijan
  12    YENERER, AHMET - Turkey
  13    ZHUKOUSKI, VASIL - Belarus
  14    MYKHAILENKO, OLEG - Ukraine
  15    SZYMANIAK, PATRYK - Poland
  16    PETKUS, EDIKAS - Lithuania
  17    PANTALEEV, MARIN - Bulgaria
 
 
  Senior Men +110 kg Right
 
  1     SAGINASHVILI, LEVAN - Georgia
  2     KVIKVINIA, GENADI - Georgia
  3     BADULESCU, SABIN - Romania
  4     MELENTEV, OLEG - Russia
  5     GUNER, BORA - Turkey
  6     SHMYKO, DZMITRY - Belarus
  7     SPUSTA, PETER - Slovakia
  8     MEMET, RASIM - Ukraine
  9     GLOWACKI, SLAWOMIR - Poland
  10    ALEKSIC, BORIS - Serbia
  11    SLOMKA, DANIEL - Poland
  12    FAHLGREN, ERIK - Sweden
  13    PUSCASU, IOAN - Romania
  14    MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria
  15    NOVICOV, ROMAN - Moldova
  16    CAPPA, DAVIDE - Italy
  17    KOSTADINOV, KRASIMIR - Bulgaria

 


OFFICIAL TEAM RESULTS - OVERALL TEAM RESULTS

Team Points Gold / Silver /Bronze medals  
1 Russia 1100 54 / 39 / 27
2 Georgia 479 18 / 18 / 15
3 Ukraine 449 12 / 18 / 15
4 Turkey 417 9 / 10 / 20
5 Sweden 171 5 / 5 / 4
6 Bulgaria 171 4 / 6 / 9
7 Slovakia 153 4 / 2 / 4
8 Lithuania 101 4 / 1 / 2
9 Poland 248 3 / 10 / 10
10 Azerbaijan 71 3 / 3 / 2
11 Belarus 103 3 / 2 / 5
12 Romania 89 3 / 2 / 3
13 Cyprus 45 3 / 1 / 0
14 Czech Republic 41 2 / 1 / 2
15 Hungary 86 2 / 0 / 7
16 Armenia 56 1 / 4 / 1
17 Moldova 37 1 / 2 / 1
18 Latvia 41 1 / 2 / 0
19 England 21 1 / 0 / 1
20 Switzerland 12 1 / 0 / 0
21 Germany 37 0 / 3 / 0
22 Spain 16 0 / 2 / 0
23 Finland 10 0 / 1 / 0
24 Greece 18 0 / 0 / 2
25 Israel 8 0 / 0 / 1
26 Austria 8 0 / 0 / 0
27 Netherlands 4 0 / 0 / 0
28 Belgium 0 0 / 0 / 0
29 Croatia 0 0 / 0 / 0
30 France 0 0 / 0 / 0
31 Italy 0 0 / 0 / 0
32 Norway 0 0 / 0 / 0
33 Serbia 0 0 / 0 / 0
34 Lebanon 0 0 / 0 / 0


OFFICIAL TEAM RESULTS - SENIOR FEMALE TEAM RESULTS

Team Points Gold / Silver /Bronze medals
1 Russia 150 7 / 5 / 5
2 Lithuania 34 2 / 0 / 0
3 Georgia 23 2 / 0 / 0
4 Hungary 20 2 / 0 / 0
5 Ukraine 77 1 / 3 / 4
6 Poland 29 0 / 2 / 0
7 Sweden 34 0 / 1 / 1
8 Slovakia 15 0 / 1 / 1
9 Bulgaria 12 0 / 1 / 1
10 Turkey 28 0 / 1 / 0
11 Belarus 24 0 / 0 / 2
12 Armenia 0 0 / 0 / 0
13 Switzerland 0 0 / 0 / 0
14 Azerbaijan 0 0 / 0 / 0
15 Romania 0 0 / 0 / 0
16 Cyprus 0 0 / 0 / 0
17 Czech Republic 0 0 / 0 / 0
18 Moldova 0 0 / 0 / 0
19 Latvia 0 0 / 0 / 0
20 England 0 0 / 0 / 0
21 Germany 0 0 / 0 / 0
22 Spain 0 0 / 0 / 0
23 Finland 0 0 / 0 / 0
24 Greece 0 0 / 0 / 0
25 Israel 0 0 / 0 / 0
26 Austria 0 0 / 0 / 0
27 Netherlands 0 0 / 0 / 0
28 Belgium 0 0 / 0 / 0
29 Croatia 0 0 / 0 / 0
30 France 0 0 / 0 / 0
31 Italy 0 0 / 0 / 0
32 Norway 0 0 / 0 / 0
33 Serbia 0 0 / 0 / 0
34 Lebanon 0 0 / 0 / 0


OFFICIAL TEAM RESULTS - SENIOR MALE TEAM RESULTS

Team Points Gold / Silver /Bronze medals
1 Russia 164 9 / 3 / 2
2 Georgia 202 7 / 8 / 8
3 Bulgaria 82 2 / 3 / 4
4 Ukraine 61 1 / 3 / 1
5 Romania 30 1 / 0 / 2
6 Turkey 30 1 / 0 / 1
7 Lithuania 14 1 / 0 / 0
8 Armenia 36 0 / 3 / 1
9 Latvia 12 0 / 1 / 0
10 Moldova 7 0 / 1 / 0
11 Poland 17 0 / 0 / 2
12 Belarus 14 0 / 0 / 1
13 Slovakia 11 0 / 0 / 0
14 Germany 7 0 / 0 / 0
15 Hungary 7 0 / 0 / 0
16 Sweden 4 0 / 0 / 0
17 Azerbaijan 3 0 / 0 / 0
18 Greece 2 0 / 0 / 0
19 Austria 0 0 / 0 / 0
20 Croatia 0 0 / 0 / 0
21 Cyprus 0 0 / 0 / 0
22 Finland 0 0 / 0 / 0
23 Israel 0 0 / 0 / 0
24 Italy 0 0 / 0 / 0
25 Norway 0 0 / 0 / 0
26 Serbia 0 0 / 0 / 0
27 Spain 0 0 / 0 / 0
28 Czech Republic 0 0 / 0 / 0
29 England 0 0 / 0 / 0
30 Switzerland 0 0 / 0 / 0
31 Netherlands 0 0 / 0 / 0
32 Belgium 0 0 / 0 / 0
33 France 0 0 / 0 / 0
34 Lebanon 0 0 / 0 / 0


OFFICIAL TEAM RESULTS - JUNIOR GIRLS TEAM RESULTS

Team Points Gold / Silver /Bronze medals
1 Russia 278 9 / 15 / 9
2 Turkey 166 5 / 4 / 7
3 Ukraine 121 4 / 4 / 5
4 Sweden 50 4 / 0 / 0
5 Belarus 33 2 / 1 / 1
6 Slovakia 60 2 / 1 / 0
7 Moldova 12 0 / 1 / 1
8 Poland 26 0 / 0 / 2
9 Hungary 11 0 / 0 / 1
10 Lithuania 9 0 / 0 / 0
11 Armenia 2 0 / 0 / 0
12 Bulgaria 0 0 / 0 / 0
13 Georgia 0 0 / 0 / 0
14 Azerbaijan 0 0 / 0 / 0
15 Romania 0 0 / 0 / 0
16 Cyprus 0 0 / 0 / 0
17 Czech Republic 0 0 / 0 / 0
18 Latvia 0 0 / 0 / 0
19 England 0 0 / 0 / 0
20 Switzerland 0 0 / 0 / 0
21 Germany 0 0 / 0 / 0
22 Spain 0 0 / 0 / 0
23 Finland 0 0 / 0 / 0
24 Greece 0 0 / 0 / 0
25 Israel 0 0 / 0 / 0
26 Austria 0 0 / 0 / 0
27 Netherlands 0 0 / 0 / 0
28 Belgium 0 0 / 0 / 0
29 Croatia 0 0 / 0 / 0
30 France 0 0 / 0 / 0
31 Italy 0 0 / 0 / 0
32 Norway 0 0 / 0 / 0
33 Serbia 0 0 / 0 / 0
34 Lebanon 0 0 / 0 / 0


OFFICIAL TEAM RESULTS - JUNIOR BOYS TEAM RESULTS

Team Points Gold / Silver /Bronze medals
1 Russia 297 15 / 9 / 8
2 Georgia 243 8 / 10 / 7
3 Turkey 139 2 / 4 / 7
4 Slovakia 59 2 / 0 / 2
5 Bulgaria 39 2 / 0 / 2
6 Ukraine 94 1 / 5 / 4
7 Azerbaijan 45 1 / 3 / 2
8 Armenia 17 1 / 1 / 0
9 Belarus 20 1 / 0 / 0
10 Moldova 14 1 / 0 / 0
11 Lithuania 19 0 / 1 / 1
12 Latvia 11 0 / 1 / 0
13 Czech Republic 9 0 / 0 / 1
14 Poland 30 0 / 0 / 0
15 Romania 17 0 / 0 / 0
16 Sweden 8 0 / 0 / 0
17 Greece 6 0 / 0 / 0
18 Hungary 4 0 / 0 / 0
19 Switzerland 2 0 / 0 / 0
20 Croatia 0 0 / 0 / 0
21 Cyprus 0 0 / 0 / 0
22 England 0 0 / 0 / 0
23 Germany 0 0 / 0 / 0
24 Spain 0 0 / 0 / 0
25 Finland 0 0 / 0 / 0
26 Israel 8 0 / 0 / 0
27 Austria 8 0 / 0 / 0
28 Netherlands 4 0 / 0 / 0
29 Belgium 0 0 / 0 / 0
30 France 0 0 / 0 / 0
31 Italy 0 0 / 0 / 0
32 Norway 0 0 / 0 / 0
33 Serbia 0 0 / 0 / 0
34 Lebanon 0 0 / 0 / 0

 

OFFICIAL TEAM RESULTS - MASTER FEMALE TEAM RESULTS

Team Points Gold / Silver /Bronze medals
1 Ukraine 52 4 / 1 / 1
2 Poland 39 2 / 2 / 1
3 Russia 34 2 / 2 / 0
4 Cyprus 20 2 / 0 / 0
5 Sweden 48 0 / 2 / 3
6 Bulgaria 16 0 / 2 / 0
7 Belarus 12 0 / 1 / 1
8 Hungary 10 0 / 0 / 2
9 England 8 0 / 0 / 1
10 Georgia 0 0 / 0 / 0
11 Turkey 0 0 / 0 / 0
12 Slovakia 0 0 / 0 / 0
13 Lithuania 0 0 / 0 / 0
14 Azerbaijan 0 0 / 0 / 0
15 Romania 0 0 / 0 / 0
16 Czech Republic 0 0 / 0 / 0
17 Armenia 0 0 / 0 / 0
18 Moldova 0 0 / 0 / 0
19 Latvia 0 0 / 0 / 0
20 Switzerland 0 0 / 0 / 0
21 Germany 0 0 / 0 / 0
22 Spain 0 0 / 0 / 0
23 Finland 0 0 / 0 / 0
24 Greece 0 0 / 0 / 0
25 Israel 0 0 / 0 / 0
26 Austria 0 0 / 0 / 0
27 Netherlands 0 0 / 0 / 0
28 Belgium 0 0 / 0 / 0
29 Croatia 0 0 / 0 / 0
30 France 0 0 / 0 / 0
31 Italy 0 0 / 0 / 0
32 Norway 0 0 / 0 / 0
33 Serbia 0 0 / 0 / 0
34 Lebanon 0 0 / 0 / 0


OFFICIAL TEAM RESULTS - MASTER MALE TEAM RESULTS

Team Points Gold / Silver /Bronze medals
1 Russia 167 11 / 5 / 3
2 Romania 42 2 / 2 / 1
3 Czech Republic 32 2 / 1 / 1
4 Azerbaijan 23 2 / 0 / 0
5 Poland 107 1 / 6 / 5
6 Ukraine 44 1 / 2 / 0
7 Sweden 27 1 / 2 / 0
8 Cyprus 25 1 / 1 / 0
9 Lithuania 25 1 / 0 / 1
10 Latvia 18 1 / 0 / 0
11 England 13 1 / 0 / 0
12 Georgia 11 1 / 0 / 0
13 Switzerland 10 1 / 0 / 0
14 Germany 30 0 / 3 / 0
15 Spain 16 0 / 2 / 0
16 Turkey 44 0 / 1 / 5
17 Finland 10 0 / 1 / 0
18 Hungary 34 0 / 0 / 4
19 Bulgaria 22 0 / 0 / 2
20 Greece 10 0 / 0 / 2
21 Israel 8 0 / 0 / 1
22 Slovakia 8 0 / 0 / 1
23 Austria 8 0 / 0 / 0
24 Moldova 4 0 / 0 / 0
25 Netherlands 4 0 / 0 / 0
26 Armenia 1 0 / 0 / 0
27 Belgium 0 0 / 0 / 0
28 Croatia 0 0 / 0 / 0
29 France 0 0 / 0 / 0
30 Belarus 0 0 / 0 / 0
31 Italy 0 0 / 0 / 0
32 Norway 0 0 / 0 / 0
33 Serbia 0 0 / 0 / 0
34 Lebanon 0 0 / 0 / 0

 

 

XX EUROPEAN PARA-ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP - Poland, Katowice 14 – 21 MAY 2017


OFFICIAL RESULTS LEFT HAND

Disabled Sitting Women 65 Kg Left
1 YANUTO, NATALIA - Russia
2 GAYNULLINA, LILIA - Russia
3 SABASHVILI, NINO - Georgia

Disabled Sitting Women +65 Kg Left
1 KILYAKOVA, TATIANA - Russia
2 YILMAZ, ZEYNEP - Turkey
3 UCHAEVA, GALINA – Russia
4 PUSCASU, ANGELA - Romania
5 CORBU, ELENA - Moldova

Disabled Sitting Men 55 Kg Left
1 RABINOVICH, KONSTANTIN - Russia
2 KAYA, MEHMET - Turkey
3 PEDORENKO, MYKOLA - Ukraine
4 SOKHADZE, ZURAB - Georgia
5 DADIANI, TEMURI - Georgia
6 ABORNYEV, OLEG - Ukraine

Disabled Sitting Men 65 Kg Left
1 VIATKIN, SERGEI - Russia
2 SEVEN, GOKHAN - Turkey
3 SCURTU, VASILE - Romania
4 SMALIANCHUK, VITALI - Belarus
5 OKROTSVARIDZE, GIORGI - Georgia

Disabled Sitting Men 75 Kg Left
1 TATEVOSIAN, MYKOLA - Ukraine
2 CHULIIEV, RUSLAN - Ukraine
3 BOZDEMIR, AHMET - Turkey
4 CHIKISHEV, VLADISLAV - Russia
5 FAZILOGULLARI, YILMAZ - Turkey
6 KHAYRUTDINOV, RAFAEL - Russia
7 LOMIDZE, LASHA - Georgia
8 TUDORACHE, ALEODOR - Romania
9 STEPANYAN, SARGIS - Armenia
10 DUKASHVILI, MERABI - Georgia
11 ZABOJNIK, MARTIN - Czech Republic

Disabled Sitting Men +75 Kg Left
1 DOGUZOV, MALKHAZ - Russia
2 BURUNLULAR, UMIT - Turkey
3 DOROSHENKO, VOLODYMYR - Ukraine
4 PRACHENSKY, LUKAS - Czech Republic
5 HUEBNER, RENÉ - Switzerland
6 IMAMIEV, ILFAT – Russia
7 GEORGESCU, PETRU - Romania

Disabled Standing Junior Girls +50 Kg Left
1 HADAIEVA, YULIIA - Ukraine
2 VNENKOVSKAIA, NADEZHDA – Russia
3 PONTA, DANIELA - Romania

Disabled Standing Junior Boys 55 Kg Left
1 ERTEM, SEYHMUS - Turkey
2 ZAORSKI, DOMINIK – Poland
3 APOSTOL, CORNEL - Moldova
4 PETRESCU, MIHAI - Romania

Disabled Standing Junior Boys +55 Kg Left
1 FARKAS, ISTVAN - Hungary
2 SIMON, DANIEL - Hungary
3 CETIN, EGEMEN - Turkey
4 MINNEMULLIN, FANIS - Russia
5 OCAKOGLU, ABDULSEMET - Turkey

Disabled Standing Women 65 Kg Left
1 HADAIEVA, YULIIA - Ukraine
2 TURZYNIECKA, SONIA – Poland
3 GHITA, IONELA - Romania

Disabled Standing Women +65 Kg Left
1 STRELTSOVA, NATALIIA - Ukraine
2 VASKIVSKA, MARYNA - Ukraine
3 KOVYAZINA, GALINA - Russia
4 BOROVINSKAYA, LARISA - Russia
5 TURZYNIECKA, SONIA - Poland

Disabled Standing Men 60 Kg Left
1 OMARASHVILI, SHOTA - Georgia
2 KAZANTCEV, ALEKSEI - Russia
3 GRALAK, MACIEJ - Poland
4 DEMIR, FURKAN - Turkey
5 RUSEV, BLAGOVEST - Bulgaria
6 LAPA, DAWID - Poland
7 NAMAZZADE, VILAYAT - Azerbaijan
8 KAMUZ, FATIH - Turkey

Disabled Standing Men 70 Kg Left
1 AGHAZADA, RAUF - Azerbaijan
2 EROGLU, KENAN - Turkey
3 BUCKHRIKIDZE, ZURABI - Georgia
4 PINCHUK, OLEKSANDR - Ukraine
5 BEGIASHVILI, LASHA - Georgia
6 MAGOMEDOV, TAGIR - Russia
7 DENYSEVYCH, BOGDAN - Ukraine
8 SHTEREV, DIMITAR - Bulgaria
9 SHUSHARIN, ANATOLII - Russia

Disabled Standing Men 80 Kg Left
1 BRATCHENIA, VIKTAR - Belarus
2 NURUDINOV, OMAR - Russia
3 CIRIK, MURAT - Turkey
4 KUROPATA, SERHII - Ukraine
5 SZUCS, TIBOR - Hungary
6 KWIETNIEWSKI, RADOSLAW - Poland

Disabled Standing Men 90 Kg Left
1 SEDYKH, ROMAN - Russia
2 NEVEDEL, STEFAN - Slovakia
3 BULUT, CELALI - Turkey
4 LEKIASHVILI, BESIK - Georgia
5 URHUN, YASIN - Turkey
6 ROJKO, ZOLTAN - Hungary
7 MISHUSTIN, VOLODYMYR - Ukraine
8 ZAINETDINOV, RISHAT - Russia
9 SHOSHIASHVILI, ARSENA - Georgia

Disabled Standing Men +90 Kg Left
1 YUSUPALIEV, YUSUP - Russia
2 HOPPE, ERIC - Germany
3 GAZDELIANI, TENGIZI - Georgia
4 HERNYAK, IMRE - Hungary
5 AVSAR, OLCAY - Turkey
6 OGNYANOV, OGNYAN - Bulgaria

Disabled Visual Women 60 Kg Left
1 KRASTEVA, ANGELINA - Bulgaria
2 PUPEVA, ILINKA – Bulgaria
3 STROE, DANA - Moldova
4 BLAGA, ELENA - Romania
5 BIBESCU, ANA-MARIA - Romania
6 PETRACHE, CRISTINA - Moldova

Disabled Visual Women 70 Kg Left
1 BUROVA, ASYA - Bulgaria
2 TANOVA, EMKA – Bulgaria
3 PETRESCU, CRISTINA - Moldova
4 BREZOI, CRISTINA - Romania
5 SANDA, FLORENTINA – Moldova
6 PETCU, ILEANA - Romania

Disabled Visual Women +70 Kg Left
1 STOYANOVA, EMILIYA - Bulgaria
2 GEORGIEVA, MARGARITA - Bulgaria
3 SAPELKINA, YULIIA – Ukraine
4 MACOVEI, ANCA - Romania
5 PETKOVIC, JANICA - Croatia
6 BAN, GABRIELA - Moldova

Disabled Visual Men 60 Kg Left
1 SULIKASHVILI, ZVIADI - Georgia
2 BALAKISHIYEV, RAHIB - Azerbaijan
3 OSTRIKOV, ANDREY - Russia
4 KARADZOV, DANAIL - Bulgaria
5 KAZANTSEV, VOLODYMYR - Ukraine
6 NIKOLOV, MIROSLAV – Bulgaria
7 APOSTOL, CRISTIAN - Moldova
8 HAN, GABRIEL - Romania
9 POPESCU, DAN - Romania
10 SOFRONIS, KOSTAS - Greece

Disabled Visual Men 70 Kg Left
1 ARABULI , GELA - Georgia
2 BUDAI, MIKLOS - Hungary
3 HUMENIUK, IHOR - Ukraine
4 BELEV, MIROSLAV - Bulgaria
5 IMEDASHVILI, GIGA - Georgia
6 YORDANOV, YORDAN – Bulgaria
7 CRISTESCU, DAN - Romania
8 IONESCU, TUDOR - Romania

Disabled Visual Men 80 Kg Left
1 VASADZE, GIORGI - Georgia
2 PEYCHEV, MARIN - Bulgaria
3 SIUSEL, ROMAN - Ukraine
4 BOYADZIEV, BORISLAV – Bulgaria
5 MOLDOVAN, ADRIAN - Romania
6 STOICA, DANIEL - Romania
7 CARP, OVIDIU - Moldova

Disabled Visual Men 90 Kg Left
1 DZARAKHOKHOV, BATRADZ - Russia
2 BUTUCEA, VLADIMIR - Moldova
3 SOROKA, DMYTRO - Ukraine
4 BIYACHEV, VANYO - Bulgaria
5 RODOPSKI, KIRCHO – Bulgaria
6 PASCU, GABI - Romania
7 BALAFAS, YANNIS - Greece
8 STOIANOVICH, MARCOS - Croatia
9 VLAD, PETRE - Romania

Disabled Visual Men 100 Kg Left
1 KBILASHVILI, IVANE - Georgia
2 MANDRYCHENKO, VADYM - Ukraine
3 MUSIN, SEDAT - Bulgaria
4 GROZEV, MILEN – Bulgaria
5 STANCIU, MIRCEA - Romania
6 ALEODOR, DANIEL - Moldova
7 CONSTANTIN, ION - Romania

Disabled Visual Men +100 Kg Left
1 MALIKOV, GENNADY - Russia
2 SEDEFCHEV, ROSEN - Bulgaria
3 KHOLIMINCHUK, VIACHESLAV - Ukraine
4 UDREV, DOBROMIR – Bulgaria
5 SANDA, COSTEL - Romania
6 DAVAKIS, CHRISTOS - Greece
7 PATRASCU, CORNEL - Moldova

Disabled Hearing Women 60 Kg Left
1 PUTKARADZE, MARINE - Georgia
2 SHIBANOVA, OLESIA – Russia
3 BLAGA, ELENA - Romania
4 PETRACHE, ANCA - Moldova
5 BIBESCU, ANA-MARIA - Romania
6 STROE, DANA - Moldova

Disabled Hearing Women 70 Kg Left
1 HADZIEVA, LADA - Bulgaria
2 SULIMINA, NATALIA – Russia
3 POPESCU, ALEXANDRA - Romania
4 MANCIU, IOANA - Moldova
5 CRISTESCU, LAURA - Romania
6 ISPAS, ANDREEA - Moldova
7 POULIOU, CHRISTINA - Greece

Disabled Hearing Women +70 Kg Left
1 FEDORENKO, NADEZHDA – Russia
2 PETRE, MAGDA - Romania
3 IORDACHE, AUGUSTA - Romania
4 PAPADOPOULOS, MARIA - Greece
5 ILIADOU, MAYA - Greece
6 KAIROUZ, LAETICIA - Lebanon

Disabled Hearing Men 60 Kg Left
1 JASHIASHVILI, GIORGI - Georgia
2 VANIN, SERGEI - Russia
3 DIMITRAKOPOULOS, DIMITRIS - Greece
4 TOMA, GABRIEL - Romania
5 PETRACHE, PETRE - Romania
6 CHARALAMPOS, IANNIS - Greece
7 HAMAM, IBAD - Lebanon

Disabled Hearing Men 70 Kg Left
1 GARIFULLIN, RAMIL - Russia
2 FENYVESI, JOZSEF – Hungary
3 MOISE, GABRIEL - Romania
4 ROMOSANU, DANIEL - Romania
5 BAHLAK, CYRIL - Lebanon
6 VAGIAS, ATHANASIOS - Greec

Disabled Hearing Men 80 Kg Left
1 MAMAMTAVRISHVILI, KOBA - Georgia
2 ABOZIN, SERGEI - Russia
3 SELIMOV, ALIK – Russia
4 GEORGESCU, PETRE - Romania
5 GHITA, COSMIN - Romania
6 TSILFIDIS, KOSTAS - Greece
7 BAHLAK, THOMAS - Lebanon

Disabled Hearing Men 90 Kg Left
1 SELIMOV, UMAR - Russia
2 GUBA, ANDREY – Russia
3 SPIRESCU, COSMIN – Romania
4 ILIADOU, THEODOROS - Greece
5 IONESCU, DAN - Romania
6 CHAMOUN, NAIM - Lebanon

Disabled Hearing Men 100 Kg Left
1 DUDAKHOV, BADRUDDIN - Russia
2 ROSTOVTSEV, LEV - Russia
3 FILIP, PAVEL - Moldova
4 SANDA, LUCIAN – Romania
5 SAPANIDOU, ANGELOS - Greece
6 COSTACHE DANIEL - Romania

Disabled Hearing Men +100 Kg Left
1 NEPOMNIASHCHIKH, KONSTANTIN –Russia
2 POPA, VIOREL - Romania
3 DRAGAN, ION - Moldova
4 PSARAKIS, GEORGIOS - Greece


OFFICIAL RESULTS RIGHT HAND

Disabled Sitting Women 65 Kg Right
1 YANUTO, NATALIA - Russia
2 GAYNULLINA, LILIA - Russia
3 SABASHVILI, NINO – Georgia

Disabled Sitting Women +65 Kg Right
1 KILYAKOVA, TATIANA - Russia
2 UCHAEVA, GALINA - Russia
3 YILMAZ, ZEYNEP – Turkey
4 PUSCASU, ANGELA - Romania
5 CORBU, ELENA - Moldova

Disabled Sitting Men 55 Kg Right
1 KAYA, MEHMET - Turkey
2 RABINOVICH, KONSTANTIN - Russia
3 DADIANI, TEMURI - Georgia
4 PEDORENKO, MYKOLA - Ukraine
5 SOKHADZE, ZURAB - Georgia

Disabled Sitting Men 65 Kg Right
1 VIATKIN, SERGEI - Russia
2 SEVEN, GOKHAN - Turkey
3 SCURTU, VASILE - Romania
4 SMALIANCHUK, VITALI - Belarus
5 OKROTSVARIDZE, GIORGI - Georgia
6 IBRIAM, ALPAY - Bulgaria

Disabled Sitting Men 75 Kg Right
1 FAZILOGULLARI, YILMAZ - Turkey
2 BOZDEMIR, AHMET - Turkey
3 TATEVOSIAN, MYKOLA - Ukraine
4 LOMIDZE, LASHA - Georgia
5 CHULIIEV, RUSLAN - Ukraine
6 DUKASHVILI, MERABI - Georgia
7 CHIKISHEV, VLADISLAV - Russia
8 ZABOJNIK, MARTIN - Czech Republic
9 KHAYRUTDINOV, RAFAEL - Russia
10 TUDORACHE, ALEODOR - Romania

Disabled Sitting Men +75 Kg Right
1 BURUNLULAR, UMIT - Turkey
2 DOGUZOV, MALKHAZ - Russia
3 IMAMIEV, ILFAT - Russia
4 PRACHENSKY, LUKAS - Czech Republic
5 DOROSHENKO, VOLODYMYR - Ukraine
6 HUEBNER, RENÉ – Switzerland
7 GEORGESCU, PETRU - Romania

Disabled Standing Junior Girls +50 Kg Right
1 VNENKOVSKAIA, NADEZHDA - Russia
2 HADAIEVA, YULIIA – Ukraine
3 PONTA, DANIELA - Romania

Disabled Standing Junior Boys 55 Kg Right
1 ERTEM, SEYHMUS - Turkey
2 ZAORSKI, DOMINIK – Poland
3 APOSTOL, CORNEL - Moldova
4 PETRESCU, MIHAI - Romania

Disabled Standing Junior Boys +55 Kg Right
1 CETIN, EGEMEN - Turkey
2 MINNEMULLIN, FANIS - Russia
3 SIMON, DANIEL - Hungary

Disabled Standing Women 65 Kg Right
1 HADAIEVA, YULIIA – Ukraine
2 GHITA, IONELA - Romania

Disabled Standing Women +65 Kg Right
1 STRELTSOVA, NATALIIA - Ukraine
2 KOVYAZINA, GALINA - Russia
3 JUROSZEK, MARIA - Poland
4 TURZYNIECKA, SONIA - Poland
5 BOROVINSKAYA, LARISA - Russia
6 VASKIVSKA, MARYNA - Ukraine

Disabled Standing Men 60 Kg Right
1 OMARASHVILI, SHOTA - Georgia
2 AKHOBADZE, VAKHTANGI - Georgia
3 OKULOV, DMITRII - Russia
4 NAMAZZADE, VILAYAT - Azerbaijan
5 LAPA, DAWID - Poland
6 KAMUZ, FATIH - Turkey
7 GRALAK, MACIEJ - Poland
8 KAZANTCEV, ALEKSEI - Russia
9 RUSEV, BLAGOVEST - Bulgaria

Disabled Standing Men 70 Kg Right
1 SHUSHARIN, ANATOLII - Russia
2 BUCKHRIKIDZE, ZURABI - Georgia
3 BEGIASHVILI, LASHA - Georgia
4 AGHAZADA, RAUF - Azerbaijan
5 MAGOMEDOV, TAGIR - Russia
6 JASNOGORSKI, MATEUSZ - Poland
7 DENYSEVYCH, BOGDAN - Ukraine
8 EROGLU, KENAN - Turkey
9 SHTEREV, DIMITAR - Bulgaria
10 PINCHUK, OLEKSANDR - Ukraine

Disabled Standing Men 80 Kg Right
1 BRATCHENIA, VIKTAR - Belarus
2 NURUDINOV, OMAR - Russia
3 CIRIK, MURAT - Turkey
4 KUROPATA, SERHII - Ukraine
5 KARADZOV, GEORGI - Bulgaria
6 SZUCS, TIBOR - Hungary
7 KWIETNIEWSKI, RADOSLAW - Poland
8 TRIFONOV, TIHOMIR - Bulgaria

Disabled Standing Men 90 Kg Right
1 SHOSHIASHVILI, ARSENA - Georgia
2 LEKIASHVILI, BESIK - Georgia
3 SEDYKH, ROMAN - Russia
4 URHUN, YASIN - Turkey
5 ROJKO, ZOLTAN - Hungary
6 NEVEDEL, STEFAN - Slovakia
7 MISHUSTIN, VOLODYMYR - Ukraine
8 STOYANOV, ZAHARI - Bulgaria
9 ZAINETDINOV, RISHAT - Russia

Disabled Standing Men +90 Kg Right
1 YUSUPALIEV, YUSUP - Russia
2 GAZDELIANI, TENGIZI - Georgia
3 HERNYAK, IMRE - Hungary
4 MEHMEDALIEV, MUSTAFA - Bulgaria

Disabled Visual Women 60 Kg Right
1 KRASTEVA, ANGELINA - Bulgaria
2 PUPEVA, ILINKA – Bulgaria
3 BLAGA, ELENA - Romania
4 BIBESCU, ANA-MARIA - Romania
5 STROE, DANA - Moldova
6 PETRACHE, CRISTINA - Moldova

Disabled Visual Women 70 Kg Right
1 TANOVA, EMKA - Bulgaria
2 BUROVA, ASYA – Bulgaria
3 PETCU, ILEANA - Romania
4 BREZOI, CRISTINA - Romania
5 SANDA, FLORENTINA - Moldova
6 PETRESCU, CRISTINA - Moldova

Disabled Visual Women +70 Kg Right
1 STOYANOVA, EMILIYA - Bulgaria
2 SAPELKINA, YULIIA - Ukraine
3 GEORGIEVA, MARGARITA – Bulgaria
4 BAN, GABRIELA - Moldova
5 MACOVEI, ANCA - Romania
6 PETKOVIC, JANICA - Croatia

Disabled Visual Men 60 Kg Right
1 BALAKISHIYEV, RAHIB - Azerbaijan
2 OSTRIKOV, ANDREY - Russia
3 KARADZOV, DANAIL - Bulgaria
4 KAZANTSEV, VOLODYMYR - Ukraine
5 NIKOLOV, MIROSLAV – Bulgaria
6 APOSTOL, CRISTIAN - Moldova
7 HAN, GABRIEL - Romania
8 POPESCU, DAN - Romania
9 SOFRONIS, KOSTAS - Greece

Disabled Visual Men 70 Kg Right
1 ARABULI , GELA - Georgia
2 IREMADZE, DAVITI - Georgia
3 HUMENIUK, IHOR - Ukraine
4 BUDAI, MIKLOS - Hungary
5 BELEV, MIROSLAV - Bulgaria
6 YORDANOV, YORDAN – Bulgaria
7 CRISTESCU, DAN - Romania
8 IONESCU, TUDOR - Romania

Disabled Visual Men 80 Kg Right
1 VASADZE, GIORGI - Georgia
2 PEYCHEV, MARIN - Bulgaria
3 BOYADZIEV, BORISLAV - Bulgaria
4 SIUSEL, ROMAN – Ukraine
5 MOLDOVAN, ADRIAN - Romania
6 CARP, OVIDIU - Moldova
7 STOICA, DANIEL - Romania

Disabled Visual Men 90 Kg Right
1 DZARAKHOKHOV, BATRADZ - Russia
2 SOROKA, DMYTRO - Ukraine
3 BUTUCEA, VLADIMIR - Moldova
4 RODOPSKI, KIRCHO - Bulgaria
5 BIYACHEV, VANYO – Bulgaria
6 PASCU, GABI - Romania
7 VLAD, PETRE - Romania
8 STOIANOVICH, MARCOS - Croatia
9 BALAFAS, YANNIS - Greece

Disabled Visual Men 100 Kg Right
1 KBILASHVILI, IVANE - Georgia
2 MANDRYCHENKO, VADYM - Ukraine
3 GROZEV, MILEN - Bulgaria
4 MUSIN, SEDAT – Bulgaria
5 ALEODOR, DANIEL - Moldova
6 STANCIU, MIRCEA - Romania
7 CONSTANTIN, ION - Romania

Disabled Visual Men +100 Kg Right
1 KHOLIMINCHUK, VIACHESLAV - Ukraine
2 MALIKOV, GENNADY - Russia
3 SEDEFCHEV, ROSEN - Bulgaria
4 UDREV, DOBROMIR – Bulgaria
5 PATRASCU, CORNEL - Moldova
6 DAVAKIS, CHRISTOS - Greece
7 SANDA, COSTEL - Romania

Disabled Hearing Women 60 Kg Right
1 PUTKARADZE, MARINE - Georgia
2 SHIBANOVA, OLESIA – Russia
3 BIBESCU, ANA-MARIA - Romania
4 PETRACHE, ANCA - Moldova
5 STROE, DANA - Moldova

Disabled Hearing Women 70 Kg Right
1 HADZIEVA, LADA - Bulgaria
2 SULIMINA, NATALIA – Russia
3 CRISTESCU, LAURA - Romania
4 POPESCU, ALEXANDRA - Romania
5 POULIOU, CHRISTINA - Greece
6 ISPAS, ANDREEA - Moldova
7 MANCIU, IOANA - Moldova

Disabled Hearing Women +70 Kg Right
1 FEDORENKO, NADEZHDA – Russia
2 PETRE, MAGDA - Romania
3 IORDACHE, AUGUSTA - Romania
4 ILIADOU, MAYA - Greece
5 PAPADOPOULOS, MARIA - Greece
6 KAIROUZ, LAETICIA - Lebanon

Disabled Hearing Men 60 Kg Right
1 JASHIASHVILI, GIORGI - Georgia
2 VANIN, SERGEI – Russia
3 TOMA, GABRIEL - Romania
4 DIMITRAKOPOULOS, DIMITRIS - Greece
5 CHARALAMPOS, IANNIS - Greece
6 PETRACHE, PETRE - Romania
7 HAMAM, IBAD - Lebanon

Disabled Hearing Men 70 Kg Right
1 GARIFULLIN, RAMIL – Russia
2 FENYVESI, JOZSEF – Hungary
3 ROMOSANU, DANIEL - Romania
4 MOISE, GABRIEL - Romania
5 VAGIAS, ATHANASIOS - Greece
6 BAHLAK, CYRIL - Lebanon

Disabled Hearing Men 80 Kg Right
1 MAMAMTAVRISHVILI, KOBA - Georgia
2 SELIMOV, ALIK - Russia
3 ABOZIN, SERGEI – Russia
4 TSILFIDIS, KOSTAS - Greece
5 GEORGESCU, PETRE - Romania
6 GHITA, COSMIN - Romania
7 BAHLAK, THOMAS - Lebanon

Disabled Hearing Men 90 Kg Right
1 GUBA, ANDREY - Russia
2 SELIMOV, UMAR – Russia
3 SPIRESCU, Cosmin - Romania
4 IONESCU, DAN - Romania
5 ILIADOU, THEODOROS - Greece
6 CHAMOUN, NAIM - Lebanon

Disabled Hearing Men 100 Kg Right
1 DUDAKHOV, BADRUDDIN - Russia
2 ROSTOVTSEV, LEV – Russia
3 SANDA, LUCIAN – Romania
4 FILIP, PAVEL - Moldova
5 COSTACHE DANIEL - Romania
6 SAPANIDOU, ANGELOS - Greece

Disabled Hearing Men +100 Kg Right
1 NEPOMNIASHCHIKH, KONSTANTIN – Russia
2 POPA, VIOREL - Romania
3 DRAGAN, ION - Moldova
4 PSARAKIS, GEORGIOS - Greece


OFFICIAL TEAM RESULTS - DISABLED FEMALE TEAM RESULTS

Team Points Gold / Silver /Bronze medals
1 Bulgaria 120 8 / 5 / 1
2 Russia 150 7 / 9 / 2
3 Ukraine 58 3 / 3 / 1
4 Georgia 30 2 / 0 / 2
5 Poland 19 0 / 1 / 1
6 Turkey 12 0 / 1 / 1
7 Romania 75 0 / 0 / 11
8 Moldova 34 0 / 0 / 3
9 Lebanon 4 0 / 0 / 0
10 Croatia 3 0 / 0 / 0
11 Azerbaijan 0 0 / 0 / 0
12 Belarus 0 0 / 0 / 0
13 Hungary 0 0 / 0 / 0
14 Slovakia 0 0 / 0 / 0
15 Germany 0 0 / 0 / 0
16 Czech Republic 0 0 / 0 / 0
17 Switzerland 0 0 / 0 / 0
18 Armenia 0 0 / 0 / 0
19 Sweden 0 0 / 0 / 0
20 Lithuania 0 0 / 0 / 0
21 Cyprus 0 0 / 0 / 0
22 Latvia 0 0 / 0 / 0
23 England 0 0 / 0 / 0
24 Spain 0 0 / 0 / 0
25 Finland 0 0 / 0 / 0
26 Greece 0 0 / 0 / 0
27 Israel 0 0 / 0 / 0
28 Austria 0 0 / 0 / 0
29 Netherlands 0 0 / 0 / 0
30 Belgium 0 0 / 0 / 0
31 France 0 0 / 0 / 0
32 Italy 0 0 / 0 / 0
33 Norway 0 0 / 0 / 0
34 Serbia 0 0 / 0 / 0


OFFICIAL TEAM RESULTS - DISABLED MALE TEAM RESULTS

Team Points Gold / Silver /Bronze medals
1 Russia 350 19 / 16 / 6
2 Georgia 228 14 / 5 / 4
3 Turkey 149 6 / 6 / 5
4 Ukraine 125 2 / 4 / 8
5 Azerbaijan 36 2 / 1 / 0
6 Belarus 28 2 / 0 / 0
7 Hungary 59 1 / 4 / 2
8 Bulgaria 114 0 / 3 / 5
9 Poland 30 0 / 2 / 1
10 Moldova 34 0 / 1 / 3
11 Slovakia 9 0 / 1 / 0
12 Germany 7 0 / 1 / 0
13 Romania 47 0 / 0 / 5
14 Greece 29 0 / 0 / 0
15 Czech Republic 8 0 / 0 / 0
16 Lebanon 7 0 / 0 / 0
17 Switzerland 5 0 / 0 / 0
18 Armenia 0 0 / 0 / 0
19 Sweden 0 0 / 0 / 0
20 Lithuania 0 0 / 0 / 0
21 Cyprus 0 0 / 0 / 0
22 Latvia 0 0 / 0 / 0
23 England 0 0 / 0 / 0
24 Spain 0 0 / 0 / 0
25 Finland 0 0 / 0 / 0
26 Israel 0 0 / 0 / 0
27 Austria 0 0 / 0 / 0
28 Netherlands 0 0 / 0 / 0
29 Belgium 0 0 / 0 / 0
30 Croatia 0 0 / 0 / 0
31 France 0 0 / 0 / 0
32 Italy 0 0 / 0 / 0
33 Norway 0 0 / 0 / 0
34 Serbia 0 0 / 0 / 0

 

 

 

Fajne? Oceń:

 

 

 

 


 

Zobacz także


Armpower.net poleca

XXXIX WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP - BUDAPEST, HUNGARY

Hungary Hungary, Csörsz u. 14-16, Budapest

12:00÷20:00 | 02÷11-09-2017

ZLOTY TUR ARMWRESTLING WORLD CUP 2017

Poland Poland, SPORT HALL MOSIR RUMIA / HOTEL SPA FALTOM

12:00 | 17÷20-11-2017

V MISTRZOSTWA PODKARPACIA W ARMWRESTLINGU

Poland Poland, Klub Nafta Krosno

16:00÷23:00 | 01-07-2017