Logowanie

Zaloguj się w serwisie, aby móc korzystać ze wszystkich dostępnych funkcjonalności Armpower.net.

Login

Zapomniałem hasła

Senecka Ruka

trening

12:00 | 07÷09-04-2017

Slovakia (Slovak Republic) Slovakia (Slovak Republic), MSKS Senec

» zobacz lokalizację na Google Maps




Wyniki zawodów

Results:

JUNIOR18 MEN LEFT 70KG
1. CHUDIK DAVID. AWK MIAVA
2. SANTAK DRAZEN. CROATIA
3. DEZSO BALINT. HUNGARY

JUNIOR18 MEN LEFT 80KG
1. CELES PETER. AWK MIAVA
2. TUDOR ALIN-FLORIN. ROMANIA
3. MESZAROS DOMINIK. HUNGARY
4. VASS PETER. HUNGARY

JUNIOR18 MEN LEFT +80KG
1. HOZDALA MARTIN. AWK MIAVA
2. LEVENTE JOZSEF. HUNGARY
3. SOKA DOMINIK. AWK DOBRA VODA
4. GLASNOVIC MIHAEL. CROATIA
5. MISKEV SEBASTIAN SAMUEL. SLOVAKIA
6. FARKAS ISTVAN. HUNGARY
7. KRISTO ANTE. CROATIA
8. HASIL BORIS. CZECH REP
9. REPKA ADAM. TRNAVA

JUNIOR18 MEN RIGHT 70KG
1. SANTAK DRAZEN. CROATIA
2. CHUDIK DAVID. AWK MIAVA
3. DEZSO BALINT. HUNGARY

JUNIOR18 MEN RIGHT 80KG
1. CELES PETER. AWK MIAVA
2. TUDOR ALIN-FLORIN. ROMANIA
3. MESZAROS DOMINIK. HUNGARY
4. VASS PETER. HUNGARY
5. BOBOCKY MARCEL. AWK MIAVA

JUNIOR18 MEN RIGHT +80KG
1. HOZDALA MARTIN. AWK MIAVA
2. SOKA DOMINIK. AWK DOBRA VODA
3. LEVENTE JOZSEF. HUNGARY
4. GLASNOVIC MIHAEL. CROATIA
5. REPKA ADAM. TRNAVA
6. KRISTO ANTE. CROATIA
7. HASIL BORIS. CZECH REP

SENIOR MEN LEFT 65KG
1. ALBAS EMRE. TURKEY
2. SKENDEROV RADOSLAV. BULGARIA
3. SAFRONOV VITALII. UKRAINE
4. DRINOVSKY JAN. AWK IVANKA PRI DUNAI
5. TRUBAC JIRI. CZECH REP
6. BUDAI MIKLOS. HUNGARY
7. HESSMANN NICO. SWITZERLAND

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. BARZSO ALEXANDER. HUNGARY
2. KOGL DRAZEN. CROATIA
3. CHOTOKLIEV TOSHO. BULGARIA
4. PODGÓRSKI MARIUSZ. POLAND
5. ALEX NAGY. HUNGARY
6. JHA SHRIMANT. INDIA
7. KALENDER AHMET AKIF. TURKEY
8. BURGI ANDREAS. SWITZERLAND

SENIOR MEN LEFT 75KG
1. WOZNY RAFAL. POLAND
2. GOSPODINOV VALENTIN. BULGARIA
3. TRIPLAT PETAR. CROATIA
4. MILETIC JASENKO. CROATIA
5. GETTLER PAVOL. AWK BANSKA STIAVNICA
6. JASCEG JURAJ. AWK SENEC
7. KAMBA MIROSLAV. CZECH REP
8. SCHELBERT IVAN. SWITZERLAND

SENIOR MEN LEFT 85KG
1. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA
2. YONCHEV DETELIN. BULGARIA
3. MICHELANGELETTI DIEGO. ITALY
4. BOROS JAROSLAV. AWK BANSKA STIAVNICA
5. HERVAY PETER. AWK SENEC
6. LUUKINEN LASSE JOHANNES. FINLAND
7. SANDOR ADAM. HUNGARY
8. DOBROVIC RADOSLAV. AWK BANSKA STIAVNICA
9. ZEFIC MIHAEL. CROATIA
10. TUDOR ALIN-FLORIN. ROMANIA
11. SOMOGYI MATYAS DAVID. HUNGARY
12. DOGAN IVAN. CROATIA
13. DUGOVIC LUDOVIT. SENEC
14. LENART ATTILA. HUNGARY
15. FABIAN ZSOLT GABOR. HUNGARY

SENIOR MEN LEFT 95KG
1. HERVAY LADISLAV. AWK SENEC
2. KOVACS PETER. HUNGARY
3. SOVIC VIKTORIO. CROATIA
4. ISTVAN FRUM. HUNGARY
5. KOGL MARKO. CROATIA
6. SZYMKIEWICZ DANIEL. POLAND
7. SANDOR ZOBOKI. HUNGARY
8. MESZAROS ZLOTAN. HUNGARY
9. JACKULLAK JOZEF. TRNAVA
10. SCIARONI IVAN. SWITZERLAND
11. HAVIGER MICHAL. CZECH REP
12. SZAKALLAS SZILARD. HUNGARY
13. SCHELBERT MIKE. SWITZERLAND

SENIOR MEN LEFT +95KG
1. VACULOVIC VACLAV. CZECH REP
2. CAPPA DAVIDE. ITALY
3. GUNEY HIKMET. TURKEY
4. ATTILA DOBOS. HUNGARY
5. BAUMAN ADAM. HUNGARY
6. KRIZAN IVO. CROATIA
7. WEHRLE MARTIN ALEXADNER. SWITZERLAND
8. HERNYAK IMRE. HUNGARY
9. MANASIEV EMANUIL. BULGARIA
10. NAGY MARTON. HUNGARY
11. RAGUZ ANDRIJA. CROATIA
12. DALJEET SINGH. INDIA
13. GUNES MURAT. SWITZERLAND

SENIOR MEN RIGHT 65KG
1. JAGARCEC SANDRO. CROATIA
2. SKENDEROV RADOSLAV. BULGARIA
3. ALBAS EMRE. TURKEY
4. DRINOVSKY JAN. AWK IVANKA PRI DUNAI
5. CSABA KOLLAR. HUNGARY
6. SAFRONOV VITALII. UKRAINE
7. TRUBAC JIRI. CZECH REP
8. BUDAI MIKLOS. HUNGARY
9. HORVATH TAMAS. HUNGARY
10. HESSMANN NICO. SWITZERLAND

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. FABER MILAN. AWK BANSKA STIAVNICA
2. BARZSO ALEXANDER. HUNGARY
3. KOGL DRAZEN. CROATIA
4. PODGÓRSKI MARIUSZ. POLAND
5. ALEX NAGY. HUNGARY
6. GREGORICKA IVAN. AWK DOBRA VODA
7. CHOTOKLIEV TOSHO. BULGARIA
8. CZOBI HELYESI. HUNGARY
9. CSORGO ZOLTAN. HUNGARY
10. KALENDER AHMET AKIF. TURKEY
11. BURGI ANDREAS. SWITZERLAND

SENIOR MEN RIGHT 75KG
1. WOZNY RAFAL. POLAND
2. GOSPODINOV VALENTIN. BULGARIA
3. GETTLER PAVOL. AWK BANSKA STIAVNICA
4. TRIPLAT PETAR. CROATIA
5. SCHELBERT IVAN. SWITZERLAND
6. MILETIC JASENKO. CROATIA
7. JASCEG JURAJ. AWK SENEC
8. KAMBA MIROSLAV. CZECH REP
9. HERCEG KARLO. CROATIA

SENIOR MEN RIGHT 85KG
1. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA
2. YONCHEV DETELIN. BULGARIA
3. HERVAY PETER. AWK SENEC
4. DOBROVIC RADOSLAV. AWK BANSKA STIAVNICA
5. BALAZS MARK. HUNGARY
6. LUUKINEN LASSE JOHANNES. FINLAND
7. HEUSE OLIVIER. BELGIUM
8. MICHELANGELETTI DIEGO. ITALY
9. TUDOR ALIN-FLORIN. ROMANIA
10. DOGAN IVAN. CROATIA
11. SANDOR ADAM. HUNGARY
12. FABIAN ZSOLT GABOR. HUNGARY
13. HLUBIK MATUS. TRNAVA
14. ZEFIC MIHAEL. CROATIA
15. LENART ATTILA. HUNGARY
16. DERNAJ ANTONIO. CROATIA
17. TABAJDI JANOS. HUNGARY

SENIOR MEN RIGHT 95KG
1. SOVIC VIKTORIO. CROATIA
2. LA COLA CEDRIC. BELGIUM
3. KOVACS PETER. HUNGARY
4. KOGL MARKO. CROATIA
5. SANDOR ZOBOKI. HUNGARY
6. MESZAROS ZLOTAN. HUNGARY
7. HERVAY LADISLAV. AWK SENEC
8. ISTVAN FRUM. HUNGARY
9. MIGAT MICHAL. SLOVAKIA
10. SZAKALLAS SZILARD. HUNGARY
11. FEHER ISTVAN. HUNGARY
12. HAVIGER MICHAL. CZECH REP
13. SCHELBERT MIKE. SWITZERLAND
14. JACKULLAK JOZEF. TRNAVA
15. HLEVNJAK BORNA. CROATIA

SENIOR MEN RIGHT +95KG
1. CAPPA DAVIDE. ITALY
2. KRIZAN IVO. CROATIA
3. DE MARCHI TOMAS. ITALY
4. ATTILA DOBOS. HUNGARY
5. ZAMISKA MATUS. SWITZERLAND
6. SZANTI IMRE. HUNGARY
7. VACULOVIC VACLAV. CZECH REP
8. MANASIEV EMANUIL. BULGARIA
9. RAGUZ ANDRIJA. CROATIA
10. HERNYAK IMRE. HUNGARY
11. NAGY MARTON. HUNGARY
12. BAUMAN ADAM. HUNGARY
13. DALJEET SINGH. INDIA
14. GUNES MURAT. SWITZERLAND
15. WEHRLE MARTIN ALEXADNER. SWITZERLAND
16. RETSCHNIK MARTIN. AUSTRIA

MASTER MEN LEFT 70KG
1. CSABA KOLLAR. HUNGARY
2. CZOBI HELYESI. HUNGARY

MASTER MEN LEFT 90KG
1. RACEK PETER. RIVAL FITNESS
2. MESZAROS ATILLA. HUNGARY
3. DROKAN MISLAV. CROATIA
4. KELEMEN LASLO. HUNGARY
5. ROJKO ZOLTAN. HUNGARY
6. KONYA LAJOS. HUNGARY
7. OLBERT NEMET. HUNGARY
8. KOHO JAMI MARKUS. FINLAND
9. KOVACS ATILLA. HUNGARY
10. VALYI-NAGY IMRE. HUNGARY
11. BELUNEK JAROMIR. CZECH REP

MASTER MEN LEFT +90KG
1. ATTILA DOBOS. HUNGARY
2. MIKKONEN JUHA MATTI. FINLAND
3. MACZ ISTVAN. HUNGARY
4. MANASIEV EMANUIL. BULGARIA
5. SZYMKIEWICZ DANIEL. POLAND
6. TOMAGA RADISLAV. AWK ZARNOVICKA HUTA
7. VANA JAROSLAV. AWK ZVOLEN
8. BONA ALDRAS. HUNGARY
9. HOLLANDI PAL. HUNGARY
10. REPKA MICHAL. TRNAVA
11. CERNAK STEFAN. AWK ZARNOVICA

MASTER MEN RIGHT 70KG
1. CZOBI HELYESI. HUNGARY
2. CSABA KOLLAR. HUNGARY

MASTER MEN RIGHT 90KG
1. DOBROCSI JANUS. HUNGARY
2. DROKAN MISLAV. CROATIA
3. KONYA LAJOS. HUNGARY
4. KOHO JAMI MARKUS. FINLAND
5. MESZAROS ATILLA. HUNGARY
6. RACEK PETER. RIVAL FITNESS
7. VALYI-NAGY IMRE. HUNGARY
8. BELUNEK JAROMIR. CZECH REP
9. KELEMEN LASLO. HUNGARY
10. OLBERT NEMET. HUNGARY
11. LESAGE SAMUEL. BELGIUM
12. KOVACS ATILLA. HUNGARY
13. ROJKO ZOLTAN. HUNGARY

MASTER MEN RIGHT +90KG
1. ATTILA DOBOS. HUNGARY
2. DE MARCHI TOMAS. ITALY
3. SIMSEK DOGAN. SWITZERLAND
4. TOMAGA RADISLAV. AWK ZARNOVICKA HUTA
5. MIKKONEN JUHA MATTI. FINLAND
6. CERNAK STEFAN. AWK ZARNOVICA
7. SZANTI IMRE. HUNGARY
8. SZYMKIEWICZ DANIEL. POLAND
9. VANA JAROSLAV. AWK ZVOLEN
10. MACZ ISTVAN. HUNGARY
11. BONA ALDRAS. HUNGARY
12. REPKA MICHAL. TRNAVA
13. MANASIEV EMANUIL. BULGARIA
14. HOLLANDI PAL. HUNGARY

JUNIOR18 WOMEN LEFT 60KG
1. SOJKOVA MARTINA. AWK IVANKA PRI DUNAI
2. KOGL MIHAELA. CROATIA
3. GALFFY ANNA. HUNGARY

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60KG
1. AJPEKOWA BARBARA. AWK SENEC
2. SOJKOVA MARTINA. AWK IVANKA PRI DUNAI
3. VERVOCZKI LUCA. HUNGARY
4. GALFFY ANNA. HUNGARY
5. KOGL MIHAELA. CROATIA

SENIOR WOMEN LEFT 60KG
1. DEBNAROVA LUCIA. AWK SENEC
2. BARZSO HENRIETTA. HUNGARY
3. KETOLA SINI ERIKA. FINLAND
4. TROBIC BLAZENKA. CROATIA

SENIOR WOMEN LEFT +60KG
1. MARTINKOVICOVA REBECA. AWK KRALOVA PRI SENCI
2. IVANFI BRIGITTA. HUNGARY
3. D-APICE CARMELA. ITALY
4. KANOVA LUCIE. CZECH REP
5. POLYAK ADEL. HUNGARY

SENIOR WOMEN RIGHT 60KG
1. DEBNAROVA LUCIA. AWK SENEC
2. BARZSO HENRIETTA. HUNGARY
3. TROBIC BLAZENKA. CROATIA

SENIOR WOMEN RIGHT +60KG
1. MARTINKOVICOVA REBECA. AWK KRALOVA PRI SENCI
2. IVANFI BRIGITTA. HUNGARY
3. D-APICE CARMELA. ITALY
4. PETROVA DAGMAR. AWK KRALOVA PRI SENCI
5. KANOVA LUCIE. CZECH REP
6. POLYAK ADEL. HUNGARY

 

 

Fajne? Oceń:

 

 

 

 


 

Zobacz także


Armpower.net poleca

XXXIX WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP - BUDAPEST, HUNGARY

Hungary Hungary, Csörsz u. 14-16, Budapest

12:00÷20:00 | 02÷11-09-2017

ZLOTY TUR ARMWRESTLING WORLD CUP 2017

Poland Poland, SPORT HALL MOSIR RUMIA / HOTEL SPA FALTOM

12:00 | 17÷20-11-2017

V MISTRZOSTWA PODKARPACIA W ARMWRESTLINGU

Poland Poland, Klub Nafta Krosno

16:00÷23:00 | 01-07-2017