Logowanie

Zaloguj się w serwisie, aby móc korzystać ze wszystkich dostępnych funkcjonalności Armpower.net.

Login

Zapomniałem hasła

XVII MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE

trening

16:00÷23:00 | 31-03÷02-04-2017

Poland Poland, Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

» zobacz lokalizację na Google Maps




Wyniki zawodów

RĘKA LEWA:


JUNIOR18 MEN LEFT 50KG
1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. PATRYK SKWARA. SPARTAN RYMANÓW
3. DOMINIK ZAORSKI. UKS SZESNASTKA
4. MATEUSZ TROICKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
5. ALAN TROICKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
6. JONATAN CZERNIEJEWSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

JUNIOR18 MEN LEFT 55 KG
1. BUGAJSKI SZYMON. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. KUBACKA MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. IGNACY JURKOWSKI. UKS SZESNASTKA
4. BARTOSZ HEJCZYK. UKS SAMSON MARKLOWICE
5. ADRIAN PUŁAWSKI. UKS SZESNASTKA
6. ALEKSANDER KOSIECKI. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN LEFT 60KG
1. DAWID CIESIELSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. DAMIAN KORGÓL. UKS SZESNASTKA
3. KACPER NOWAK. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. TOMASZ CZUCHRYTA. UKS SZESNASTKA
5. BUDYCH PAWEŁ. WILKI MIĘDZYCHÓD
6. STANISŁAW OLMA. UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN LEFT 65KG
1. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. TYMOTEUSZ STYPUŁA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. HARKABUZIK RAFAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. MATEUSZ DUDEK. UKS SZESNASTKA
5. RADOSŁAW WALTAR. UKS SAMSON MARKLOWICE
6. KRYSTIAN MAŁECKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
7. PATRYK BINDAS. UKS SZESNASTKA
8. PAWEŁ DOMBRZALSKI. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN LEFT 70KG
1. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SZYSZ BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. KRZYSZTOF BRAUER. ZŁOTY TUR
4. JACEK STECYK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
5. MATEUSZ KOWALEWSKI. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN LEFT 75KG
1. GŁOSKI KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. ZAMROŹNIAK DAWID. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. KASJAN FERENC. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
4. RAFAŁ BERNACKI. UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN LEFT 80KG
1. DANIEL BURYS. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. PŁAKSA DAWID. ZŁOTY TUR
3. GRZEGORZ BIEGA. SPARTAN RYMANÓW
4. MATEUSZ KOŁACZ. ZŁOTY TUR
5. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. MATEUSZ DOMAGAŁA. UKS TRAKTOR WOLSZTYN

JUNIOR18 MEN LEFT +80KG
1. TOBIASZ PIERCHAŁA. UKS SAMSON MARKLOWICE
2. JAKUB KUBIAK. UKS SZESNASTKA
3. DAWID NOWAKOWSKI. UKS SZESNASTKA

JUNIOR21 MEN LEFT 60KG
1. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD

JUNIOR21 MEN LEFT 65KG
1. TOMASZ KWAPISZ. UKS LV GYM ARMS
2. DAMIAN BIEGA. SPARTAN RYMANÓW
3. MATEUSZ MAMCZARZ. FIRE HAND LUBLIN
4. KUBACKA ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 MEN LEFT 70KG
1. ZAWICKI ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. ARTUR KRUPA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. IVAN MAMRYHA. TITANARM OPOLE
4. JURASZ ROBERT. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. JANTOŃ GRZEGORZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR21 MEN LEFT 75KG
1. KACZOROWSKI MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
2. ADRIAN BIEGA. SPARTAN RYMANÓW
3. MATEUSZ WŁODARCZYK. UKS LV GYM ARMS
4. KAMIL KOCIOŁKOWSKI. ZŁOTY TUR
5. DUBOWIK KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR21 MEN LEFT 80KG
1. MATEUSZ DOMAGAŁA. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
2. SZYMON SMALCERZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. GAWENDA MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
4. ŁUKASZ DOBRZYŃSKI. FIRE HAND LUBLIN

JUNIOR21 MEN LEFT 85KG
1. RADZIK PIOTR. WIKING NISKO
2. PATRYK RĄCZKA. ZŁOTY SMOK KIELCE
3. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. GAWENDA PAWEŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
5. DZIUBEK RYSZARD. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. TŁUCZKIEWICZ SYLWESTER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR21 MEN LEFT 90KG
1. BŁAŻEJ POTRYKUS. ZŁOTY TUR
2. MORZYNIEC JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 MEN LEFT +90KG
1. BRAK JAKUB. WIKING NISKO
2. FRĄCKOWIAK MATEUSZ. WILKI MIĘDZYCHÓD
3. ARKADIUSZ HOŁÓWKO. FIRE HAND LUBLIN

SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. MACIEJ GRALAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD
3. DAMIAN KUŚNIERCZYK. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. SŁAWOMIR KLINKOSZ. ZŁOTY TUR
6. DAWID CIESIELSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

SENIOR MEN LEFT 65KG
1. PATRYK BUGAJ. STEELARM WROCŁAW
2. DAMIAN KOTLARZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. PAWEŁ GRABAS. STEELARM WROCŁAW
4. POLACZEK GRZEGORZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. JOCHYMEK GRZEGORZ. WIKING NISKO
6. ROMAN JAZOWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. KOWAL ADRIAN. WIKING NISKO
8. JAROSŁAW KLINKOSZ. ZŁOTY TUR
9. RACHOWKA ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD
10. TYMOTEUSZ STYPUŁA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. PODGÓRSKI MARIUSZ. HANDS OF STONE
2. URBAŃCZYK WOJCIECH. WIKING NISKO
3. ZAWICKI ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. MICHAŁ BICKI. FIRE HAND LUBLIN
5. ARTUR KRUPA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. KRZYSZTOF HASIŃSKI. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
7. TOMASZ KRAWIEC. STEELARM WROCŁAW
8. JACEK STECYK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
9. KRZYŻEWSKI JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO
10. SZYMON KWOLIK. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
11. IVAN MAMRYHA. TITANARM OPOLE

SENIOR MEN LEFT 75KG
1. RAFAŁ WOŹNY. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. MYSZKIEWICZ KAROL. HANDS OF STONE
3. KACZOROWSKI MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
4. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
5. SHEVCHUK LIUBOMYR. UKS HULK WĘGRÓW
6. GROCH DAWID. WIKING NISKO
7. DANIEL CICHOWLAS. FIRE HAND LUBLIN
8. JACZEWSKI ARTUR. UKS HULK WĘGRÓW
9. STRUŚ MARCIN. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
10. POPIELARCZYK MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

SENIOR MEN LEFT 80KG
1. GROCH DARIUSZ. WIKING NISKO
2. BARTOSIEWICZ DAWID. ZŁOTY TUR
3. GONTARCZYK DAWID. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ROSŁON KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO
5. BARTŁOMIEJ BEDNARSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. KILAN PRZEMYSŁAW. WILK DĄBROWA ZIELONA
7. GAWENDA MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
8. SZYMON SMALCERZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. ŁUKASZ JANUSZ. TITANARM OPOLE
10. GRZEGORZ NOWOTARSKI. SPARTAN RYMANÓW
11. ARKADIUSZ KWIATKOWSKI. UKS SAMSON MARKLOWICE
12. WITECKI-KAZANECKI ERYK. HANDS OF STONE
13. ARTIOM ZHERDOV. STEELARM WROCŁAW
14. WOJTYRA EMIL. UKS HULK WĘGRÓW
15. DANIEL BURYS. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
16. PUWAŁOWSKI ROBERT. WILKI MIĘDZYCHÓD
17. ADRIAN SURMA. UKS SAMSON MARKLOWICE
18. LASKOWSKI MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
19. RADOSŁAW KWIETNIEWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN LEFT 85KG
1. BARTOSIEWICZ PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. RADZIK PIOTR. WIKING NISKO
4. CEZARY IZBIŃSKI. UKS LV GYM ARMS
5. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO
6. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. PATRYK RĄCZKA. ZŁOTY SMOK KIELCE
8. GAWENDA PAWEŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
9. GRZEGORZ WALDON. ZŁOTY SMOK KIELCE

SENIOR MEN LEFT 90KG
1. TOMASZ SZEWCZYK. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. WIESŁAW RZANNY. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
3. MARCIN MOLENDA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. KAMIL KRUPA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. ARTUR BURYS. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
7. KAMIL WATROS. ZŁOTY TUR
8. BŁAŻEJ POTRYKUS. ZŁOTY TUR
9. ARTUR ZARECKI. ZŁOTY TUR

SENIOR MEN LEFT 100KG
1. LUCJAN FUDAŁA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MARIUSZ GROCHOWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. WRĘCZYCKI PAWEŁ. WILK DĄBROWA ZIELONA
4. JANCZY JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. MARIUSZ WRĄBEL. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
6. GUMÓŁKA PRZEMYSŁAW. WILK DĄBROWA ZIELONA
7. BIEŃ MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
8. ŚWIĄTEK ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD
9. PIOTR KRAJEWSKI. TITANARM OPOLE
10. PAWEŁ PACUT. MCKIS TYTAN JAWORZNO
11. STANISŁAW JARZĄB. MCKIS TYTAN JAWORZNO
12. FRĄCKOWIAK MATEUSZ. WILKI MIĘDZYCHÓD
13. ANDRZEJ JODŁOWSKI. SPARTAN RYMANÓW
14. BOCHENEK ADRIAN. HERAKLES WAŁBRZYCH
15. CYRAN MACIEJ. WIKING NISKO

SENIOR MEN LEFT 110KG
1. MAJAK MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
2. DAWID IZBIŃSKI. UKS LV GYM ARMS
3. NATAN KAJDAS. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. MAREK NERYNG. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
5. MATEUSZ BIERNAT. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
6. DANIEL SZYMKIEWICZ. ZŁOTY TUR
7. MARCIN DUDKIEWICZ. ZŁOTY TUR

SENIOR MEN LEFT +110KG
1. MATUSIAK PIOTR. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. SŁAWOMIR GŁOWACKI. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. DANIEL SŁOMKA. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. RAFAŁ JAKOWCZYK. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. WALCZAK SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO
6. BUDYCH MACIEJ. WILKI MIĘDZYCHÓD
7. WALDEMAR NERYNG. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
8. BRAK JAKUB. WIKING NISKO

MASTER MEN LEFT 80KG
1. LASKOWSKI MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
3. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
4. RADOSŁAW TRYBUS. ZŁOTY SMOK KIELCE
5. ARKADIUSZ KWIATKOWSKI. UKS SAMSON MARKLOWICE
6. PUWAŁOWSKI ROBERT. WILKI MIĘDZYCHÓD
7. ROMAN JAZOWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO

MASTER MEN LEFT 90KG
1. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
3. TOMASZ STEFANIAK. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. ANDRZEJ HYMER. ZŁOTY TUR
5. ŁOJAS ANDRZEJ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. BOGDAN BURYS. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

MASTER MEN LEFT 100KG
1. MARIUSZ GROCHOWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. CYRAN MACIEJ. WIKING NISKO
3. ŚWIĘCKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
4. DANIEL SZYMKIEWICZ. ZŁOTY TUR
5. PODOLSKI WALDEMAR. WILKI MIĘDZYCHÓD
6. URMIŁOWICZ JERZY. ARMFIGHT PIASECZNO
7. MACIEJ SOŚNICKI. ZŁOTY TUR
8. WOJCIECH FIREK. STEELARM WROCŁAW

MASTER MEN LEFT +100KG
1. SŁAWOMIR GŁOWACKI. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MIROSŁAW HERTMANOWSKI. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
3. BUDYCH MACIEJ. WILKI MIĘDZYCHÓD
4. MAREK NERYNG. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
5. PALCZEWSKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO

GRANDMASTER MEN LEFT 75KG
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
2. TADEUSZ OKORSKI. STEELARM WROCŁAW

GRANDMASTER MEN LEFT 90KG
1. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
2. ANDRZEJ HYMER. ZŁOTY TUR
3. JÓZEF WĘDROWSKI. ZŁOTY TUR

GRANDMASTER MEN LEFT 100KG
1. JANUSZ PIECHOWSKI. ZŁOTY TUR

GRANDMASTER MEN LEFT +100KG
1. STANISŁAW GRALAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. WIESŁAW JABŁOŃSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN
1. JANUSZ PIECHOWSKI. ZŁOTY TUR
2. WIESŁAW JABŁOŃSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
4. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
5. ANDRZEJ HYMER. ZŁOTY TUR
6. JÓZEF WĘDROWSKI. ZŁOTY TUR
7. TADEUSZ OKORSKI. STEELARM WROCŁAW

DISABLED MEN LEFT 60KG
1. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD
2. MACIEJ GRALAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. BUDYCH PAWEŁ. WILKI MIĘDZYCHÓD
5. DOMINIK ZAORSKI. UKS SZESNASTKA

DISABLED MEN LEFT 75KG
1. RADOSŁAW KWIETNIEWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. RACHOWKA ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD

DISABLED MEN LEFT +90KG
1. DZIEMIDOWICZ BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

JUNIOR18 WOMEN LEFT 50KG
1. JULIA JAWOSZEK. ZŁOTY TUR
2. WERONIKA SOJA. UKS SZESNASTKA
3. KARINA OLEJNICZAK. UKS SZESNASTKA
4. KATARZYNA DŁUGOSZ. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO
2. CZERNIEJEWSKA OLIWIA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. ALEKSANDRA MYCIO. UKS SZESNASTKA
4. MAŁOWICKA MAGDA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR18 WOMEN LEFT 60KG
1. KAROLINA LIPIŃSKA. ZŁOTY TUR
2. GŁOSKA MARIOLA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. SZELIGA ESTERA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. JUDYTA HAŁANIUK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
5. PAULINA BRZEZIŃSKA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
6. NATALIA ZAKRENT. ZŁOTY TUR

JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG
1. WOŹNIAK ALEKSANDRA MALINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. ELŻBIETA POWRÓŻNIK. ZŁOTY SMOK KIELCE

JUNIOR18 WOMEN LEFT 70KG
1. NATALIA CHMIELNICKA. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 WOMEN LEFT +70KG
1. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN LEFT 50KG
1. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN LEFT 55KG
1. GANCAREK DOMINIKA. WILK DĄBROWA ZIELONA

JUNIOR21 WOMEN LEFT 60KG
1. ARLETA IWANCIO. UKS SZESNASTKA
2. BUGAJSKA ANGELIKA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. MATYLDA WABERSKA. ZŁOTY TUR

JUNIOR21 WOMEN LEFT 65KG
1. ELŻBIETA POWRÓŻNIK. ZŁOTY SMOK KIELCE

JUNIOR21 WOMEN LEFT 70KG
1. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. NASZYDŁOWSKA KAROLINA. MCKIS TYTAN JAWORZNO


SENIOR WOMEN LEFT 50KG
1. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SEKITA MAGDALENA. WILK DĄBROWA ZIELONA
3. AGNIESZKA ADAMCZYK. FIRE HAND LUBLIN
4. KARINA OLEJNICZAK. UKS SZESNASTKA
5. WERONIKA SOJA. UKS SZESNASTKA
6. AGNIESZKA WANIAK. ZŁOTY SMOK KIELCE

SENIOR WOMEN LEFT 55KG
1. NATALIA KWIATKOWSKA. UKS SZESNASTKA
2. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO
3. MAGDALENA WĘDROWSKA. ZŁOTY TUR
4. GANCAREK DOMINIKA. WILK DĄBROWA ZIELONA

SENIOR WOMEN LEFT 60KG
1. DAMIŃSKA JOANNA. ARM STAL ŁÓDŹ
2. KAROLINA LIPIŃSKA. ZŁOTY TUR
3. ARLETA IWANCIO. UKS SZESNASTKA
4. SZELIGA ESTERA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. JUDYTA HAŁANIUK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
6. PAULINA BRZEZIŃSKA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
7. MATYLDA WABERSKA. ZŁOTY TUR

SENIOR WOMEN LEFT 65KG
1. MARLENA WAWRZYNIAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MAŁGORZATA OSTROWSKA. ZŁOTY TUR
3. STEFANIAK NATALIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ELŻBIETA POWRÓŻNIK. ZŁOTY SMOK KIELCE

SENIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. MARTA OPALIŃSKA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT 80KG
1. MILENA MORCZYŃSKA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT +80 KG
1. JUROSZEK BARBARA. WIKING NISKO

MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW

GRANDMASTER WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW

DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW



RĘKA PRAWA:

JUNIOR18 MEN RIGHT 50KG
1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. PATRYK SKWARA. SPARTAN RYMANÓW
3. DOMINIK ZAORSKI. UKS SZESNASTKA
4. MATEUSZ TROICKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
5. ALAN TROICKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
6. JONATAN CZERNIEJEWSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

JUNIOR18 MEN RIGHT 55 KG
1. KUBACKA MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BUGAJSKI SZYMON. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. ALEKSANDER KOSIECKI. UKS SZESNASTKA
4. IGNACY JURKOWSKI. UKS SZESNASTKA
5. ADRIAN PUŁAWSKI. UKS SZESNASTKA
6. BARTOSZ HEJCZYK. UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN RIGHT 60KG
1. DAWID CIESIELSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. DAMIAN KORGÓL. UKS SZESNASTKA
3. BUDYCH PAWEŁ. WILKI MIĘDZYCHÓD
4. TOMASZ CZUCHRYTA. UKS SZESNASTKA
5. KACPER NOWAK. UKS SAMSON MARKLOWICE
6. STANISŁAW OLMA. UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN RIGHT 65KG
1. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. MATEUSZ DUDEK. UKS SZESNASTKA
3. TYMOTEUSZ STYPUŁA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
4. RADOSŁAW WALTAR. UKS SAMSON MARKLOWICE
5. HARKABUZIK RAFAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. KRYSTIAN MAŁECKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
7. PAWEŁ DOMBRZALSKI. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN RIGHT 70KG
1. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. JACEK STECYK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. SZYSZ BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. KRZYSZTOF BRAUER. ZŁOTY TUR
5. MATEUSZ KOWALEWSKI. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN RIGHT 75KG
1. GŁOSKI KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. RAFAŁ BERNACKI. UKS SAMSON MARKLOWICE
3. ZAMROŹNIAK DAWID. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. KASJAN FERENC. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

JUNIOR18 MEN RIGHT 80KG
1. DANIEL BURYS. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. PŁAKSA DAWID. ZŁOTY TUR
4. GRZEGORZ BIEGA. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR18 MEN RIGHT +80KG
1. MATEUSZ KOŁACZ. ZŁOTY TUR
2. TOBIASZ PIERCHAŁA. UKS SAMSON MARKLOWICE
3. JAKUB KUBIAK. UKS SZESNASTKA
4. DAWID NOWAKOWSKI. UKS SZESNASTKA

JUNIOR21 MEN RIGHT 60KG
1. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD

JUNIOR21 MEN RIGHT 65KG
1. DAMIAN BIEGA. SPARTAN RYMANÓW
2. MATEUSZ MAMCZARZ. FIRE HAND LUBLIN
3. KUBACKA ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. TOMASZ KWAPISZ. UKS LV GYM ARMS

JUNIOR21 MEN RIGHT 70KG
1. ARTUR KRUPA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. IVAN MAMRYHA. TITANARM OPOLE
3. ZAWICKI ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. JURASZ ROBERT. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. MATEUSZ JASNOGÓRSKI. TITANARM OPOLE
6. JANTOŃ GRZEGORZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR21 MEN RIGHT 75KG
1. KACZOROWSKI MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
2. ADRIAN BIEGA. SPARTAN RYMANÓW
3. DUBOWIK KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. KAMIL KOCIOŁKOWSKI. ZŁOTY TUR
5. MATEUSZ WŁODARCZYK. UKS LV GYM ARMS

JUNIOR21 MEN RIGHT 80KG
1. SZYMON SMALCERZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MATEUSZ DOMAGAŁA. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
3. ŁUKASZ DOBRZYŃSKI. FIRE HAND LUBLIN
4. GAWENDA MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO

JUNIOR21 MEN RIGHT 85KG
1. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. RADZIK PIOTR. WIKING NISKO
3. PATRYK RĄCZKA. ZŁOTY SMOK KIELCE
4. DZIUBEK RYSZARD. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 MEN RIGHT 90KG
1. GAWENDA PAWEŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
2. BŁAŻEJ POTRYKUS. ZŁOTY TUR
3. TŁUCZKIEWICZ SYLWESTER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. MORZYNIEC JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 MEN RIGHT +90KG
1. BRAK JAKUB. WIKING NISKO
2. ARKADIUSZ HOŁÓWKO. FIRE HAND LUBLIN
3. FRĄCKOWIAK MATEUSZ. WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD
2. DAMIAN KUŚNIERCZYK. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. DAWID CIESIELSKI. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
5. GROMADZKI JAKUB. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. SŁAWOMIR KLINKOSZ. ZŁOTY TUR
7. MACIEJ GRALAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ

SENIOR MEN RIGHT 65KG
1. PATRYK BUGAJ. STEELARM WROCŁAW
2. DAMIAN KOTLARZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. PAWEŁ GRABAS. STEELARM WROCŁAW
4. KOWAL ADRIAN. WIKING NISKO
5. POLACZEK GRZEGORZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. JAROSŁAW KLINKOSZ. ZŁOTY TUR
7. JOCHYMEK GRZEGORZ. WIKING NISKO
8. RACHOWKA ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD
9. TYMOTEUSZ STYPUŁA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
10. ROMAN JAZOWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. PODGÓRSKI MARIUSZ. HANDS OF STONE
2. ARTUR KRUPA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. URBAŃCZYK WOJCIECH. WIKING NISKO
4. IVAN MAMRYHA. TITANARM OPOLE
5. SZYMON KWOLIK. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
6. TOMASZ KRAWIEC. STEELARM WROCŁAW
7. KRZYSZTOF HASIŃSKI. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
8. JACEK STECYK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
9. MICHAŁ BICKI. FIRE HAND LUBLIN
10. ZAWICKI ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. KRZYŻEWSKI JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO
12. MATEUSZ JASNOGÓRSKI. TITANARM OPOLE

SENIOR MEN RIGHT 75KG
1. RAFAŁ WOŹNY. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. MYSZKIEWICZ KAROL. HANDS OF STONE
3. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
4. KWIATKOWSKI MATEUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. KACZOROWSKI MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
6. GROCH DAWID. WIKING NISKO
7. JACZEWSKI ARTUR. UKS HULK WĘGRÓW
8. DANIEL CICHOWLAS. FIRE HAND LUBLIN
9. SHEVCHUK LIUBOMYR. UKS HULK WĘGRÓW
10. POPIELARCZYK MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. RADOSŁAW KWIETNIEWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO
12. STRUŚ MARCIN. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN RIGHT 80KG
1. BARTOSIEWICZ DAWID. ZŁOTY TUR
2. GRZEGORZ NOWOTARSKI. SPARTAN RYMANÓW
3. WOJTYRA EMIL. UKS HULK WĘGRÓW
4. ROSŁON KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO
5. GROCH DARIUSZ. WIKING NISKO
6. ŁUKASZ JANUSZ. TITANARM OPOLE
7. SZYMON SMALCERZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. KILAN PRZEMYSŁAW. WILK DĄBROWA ZIELONA
9. BARTŁOMIEJ BEDNARSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO
10. WITECKI-KAZANECKI ERYK. HANDS OF STONE
11. GONTARCZYK DAWID. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
12. ARKADIUSZ KWIATKOWSKI. UKS SAMSON MARKLOWICE
13. PUWAŁOWSKI ROBERT. WILKI MIĘDZYCHÓD
14. ADRIAN SURMA. UKS SAMSON MARKLOWICE
15. ARTIOM ZHERDOV. STEELARM WROCŁAW
16. DANIEL BURYS. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
17. GAWENDA MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN RIGHT 85KG
1. BARTOSIEWICZ PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. CEZARY IZBIŃSKI. UKS LV GYM ARMS
5. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO
6. RADZIK PIOTR. WIKING NISKO
7. PATRYK RĄCZKA. ZŁOTY SMOK KIELCE
8. BŁAŻEJ KUŹNIAR. TITANARM OPOLE
9. GRZEGORZ WALDON. ZŁOTY SMOK KIELCE

SENIOR MEN RIGHT 90KG
1. TOMASZ SZEWCZYK. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MARCIN MOLENDA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. KAMIL KRUPA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. BŁAŻEJ POTRYKUS. ZŁOTY TUR
6. ARTUR BURYS. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
7. ARTUR ZARECKI. ZŁOTY TUR

SENIOR MEN RIGHT 100KG
1. PAWEŁ PACUT. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. BIEŃ MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
3. SZCZERBA PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. WRĘCZYCKI PAWEŁ. WILK DĄBROWA ZIELONA
5. ŚWIĄTEK ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD
6. JANCZY JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. BOCHENEK ADRIAN. HERAKLES WAŁBRZYCH
8. CYRAN MACIEJ. WIKING NISKO
9. STANISŁAW JARZĄB. MCKIS TYTAN JAWORZNO
10. PIOTR KRAJEWSKI. TITANARM OPOLE
11. MARIUSZ WRĄBEL. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
12. FRĄCKOWIAK MATEUSZ. WILKI MIĘDZYCHÓD
13. ANDRZEJ JODŁOWSKI. SPARTAN RYMANÓW

SENIOR MEN RIGHT 110KG
1. NATAN KAJDAS. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MAJAK MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
3. SZYMANIAK PATRYK. ARMFIGHT PIASECZNO
4. MATEUSZ BIERNAT. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
5. DAWID IZBIŃSKI. UKS LV GYM ARMS
6. MARCIN DUDKIEWICZ. ZŁOTY TUR
7. DANIEL SZYMKIEWICZ. ZŁOTY TUR
8. MAREK NERYNG. UKS TRAKTOR WOLSZTYN

SENIOR MEN RIGHT +110KG
1. MATUSIAK PIOTR. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. SŁAWOMIR GŁOWACKI. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. WALCZAK SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO
4. DANIEL SŁOMKA. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
5. WALDEMAR NERYNG. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
6. MIROSŁAW HERTMANOWSKI. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
7. RAFAŁ JAKOWCZYK. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. PALCZEWSKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
9. BRAK JAKUB. WIKING NISKO

MASTER MEN RIGHT 80KG
1. LASKOWSKI MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
3. PUWAŁOWSKI ROBERT. WILKI MIĘDZYCHÓD
4. RADOSŁAW TRYBUS. ZŁOTY SMOK KIELCE
5. ARKADIUSZ KWIATKOWSKI. UKS SAMSON MARKLOWICE
6. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
7. ROMAN JAZOWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO

MASTER MEN RIGHT 90KG
1. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. ŁOJAS ANDRZEJ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
4. TOMASZ STEFANIAK. UKS SAMSON MARKLOWICE
5. BOGDAN BURYS. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
6. ANDRZEJ HYMER. ZŁOTY TUR

MASTER MEN RIGHT 100KG
1. MARIUSZ GROCHOWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. ŚWIĘCKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
3. DANIEL SZYMKIEWICZ. ZŁOTY TUR
4. CYRAN MACIEJ. WIKING NISKO
5. MACIEJ SOŚNICKI. ZŁOTY TUR
6. PODOLSKI WALDEMAR. WILKI MIĘDZYCHÓD
7. URMIŁOWICZ JERZY. ARMFIGHT PIASECZNO
8. WOJCIECH FIREK. STEELARM WROCŁAW

MASTER MEN RIGHT +100KG
1. SŁAWOMIR GŁOWACKI. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. PALCZEWSKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
3. MAREK NERYNG. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
4. MIROSŁAW HERTMANOWSKI. UKS TRAKTOR WOLSZTYN
5. BUDYCH MACIEJ. WILKI MIĘDZYCHÓD

GRANDMASTER MEN RIGHT 75KG
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
2. TADEUSZ OKORSKI. STEELARM WROCŁAW

GRANDMASTER MEN RIGHT 90KG
1. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
2. JÓZEF WĘDROWSKI. ZŁOTY TUR
3. ANDRZEJ HYMER. ZŁOTY TUR

GRANDMASTER MEN RIGHT 100KG
1. JANUSZ PIECHOWSKI. ZŁOTY TUR

GRANDMASTER MEN RIGHT +100KG
1. STANISŁAW GRALAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT OPEN
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
2. JANUSZ PIECHOWSKI. ZŁOTY TUR
3. ANDRZEJ HYMER. ZŁOTY TUR
4. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
5. JÓZEF WĘDROWSKI. ZŁOTY TUR
6. TADEUSZ OKORSKI. STEELARM WROCŁAW

DISABLED MEN RIGHT 60KG
1. MACIEJ GRALAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. ŁAPA DAWID. WILKI MIĘDZYCHÓD
3. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. BUDYCH PAWEŁ. WILKI MIĘDZYCHÓD
5. DOMINIK ZAORSKI. UKS SZESNASTKA

DISABLED MEN RIGHT 75KG
1. MATEUSZ JASNOGÓRSKI. TITANARM OPOLE
2. RADOSŁAW KWIETNIEWSKI. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. RACHOWKA ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD

DISABLED MEN RIGHT +90KG
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
2. DZIEMIDOWICZ BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50KG
1. JULIA JAWOSZEK. ZŁOTY TUR
2. KARINA OLEJNICZAK. UKS SZESNASTKA
3. WERONIKA SOJA. UKS SZESNASTKA
4. KATARZYNA DŁUGOSZ. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO
2. CZERNIEJEWSKA OLIWIA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. ALEKSANDRA MYCIO. UKS SZESNASTKA
4. MAŁOWICKA MAGDA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60KG
1. PAULINA BRZEZIŃSKA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. SZELIGA ESTERA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. GŁOSKA MARIOLA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. JUDYTA HAŁANIUK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
5. NATALIA ZAKRENT. ZŁOTY TUR

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65KG
1. WOŹNIAK ALEKSANDRA MALINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 70KG
1. NATALIA CHMIELNICKA. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70KG
1. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50KG
1. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55KG
1. GANCAREK DOMINIKA. WILK DĄBROWA ZIELONA

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 60KG
1. ARLETA IWANCIO. UKS SZESNASTKA
2. BUGAJSKA ANGELIKA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. MATYLDA WABERSKA. ZŁOTY TUR

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65KG
1. ELŻBIETA POWRÓŻNIK. ZŁOTY SMOK KIELCE

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 70KG
1. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN RIGHT +70KG
1. NASZYDŁOWSKA KAROLINA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR WOMEN RIGHT 50KG
1. SEKITA MAGDALENA. WILK DĄBROWA ZIELONA
2. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. AGNIESZKA ADAMCZYK. FIRE HAND LUBLIN
4. KARINA OLEJNICZAK. UKS SZESNASTKA
5. AGNIESZKA WANIAK. ZŁOTY SMOK KIELCE
6. WERONIKA SOJA. UKS SZESNASTKA

SENIOR WOMEN RIGHT 55KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO
2. NATALIA KWIATKOWSKA. UKS SZESNASTKA
3. MAGDALENA WĘDROWSKA. ZŁOTY TUR
4. GANCAREK DOMINIKA. WILK DĄBROWA ZIELONA

SENIOR WOMEN RIGHT 60KG
1. DAMIŃSKA JOANNA. ARM STAL ŁÓDŹ
2. ARLETA IWANCIO. UKS SZESNASTKA
3. SZELIGA ESTERA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. JUDYTA HAŁANIUK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
5. PAULINA BRZEZIŃSKA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
6. KAROLINA LIPIŃSKA. ZŁOTY TUR
7. MATYLDA WABERSKA. ZŁOTY TUR

SENIOR WOMEN RIGHT 65KG
1. MARLENA WAWRZYNIAK. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MAŁGORZATA OSTROWSKA. ZŁOTY TUR
3. STEFANIAK NATALIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ELŻBIETA POWRÓŻNIK. ZŁOTY SMOK KIELCE

SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. MARTA OPALIŃSKA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN RIGHT 80KG
1. MILENA MORCZYŃSKA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG
1. JUROSZEK BARBARA. WIKING NISKO
2. JUROSZEK MARIA. WIKING NISKO

MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW
2. JUROSZEK MARIA. WIKING NISKO

GRANDMASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW
2. JUROSZEK MARIA. WIKING NISKO

DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. STEELARM WROCŁAW
2. JUROSZEK MARIA. WIKING NISKO




KLASYFIKACJA DRUŻYNOWO:


Drużynowo juniorzy

Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 NIEDZWIEDZIE ORAWY 18 12 4 313
2 UKS SZESNASTKA 4 6 10 168
3 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 5 4 2 129
4 ZŁOTY TUR 5 2 4 105
5 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 2 2 6 82
6 SPARTAN RYMANÓW 1 5 1 62
7 WIKING NISKO 5 1 0 57
8 UKS SAMSON MARKLOWICE 1 2 1 53
9 MCKIS TYTAN JAWORZNO 3 2 1 49
10 ARMFIGHT PIASECZNO 3 0 1 43
11 WILKI MIEDZYCHÓD 2 1 2 40
12 ZŁOTY SMOK KIELCE 2 2 1 39
13 FIRE HAND LUBLIN 0 2 3 33
14 UKS LV GYM ARMS 1

Drużynowo niepełnosprawni

Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 WILKI MIEDZYCHÓD 1 2 1 37
2 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 1 1 2 27
3 STEELARM WROCŁAW 2 0 0 20
4 ARMFIGHT PIASECZNO 1 1 0 17
5 MCKIS TYTAN JAWORZNO 1 1 0 17
6 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ1 1 0 17
7 TITANARM OPOLE 1 0 0 10
8 WIKING NISKO 0 1 0 7
9 UKS SZESNASTKA 0 0 0 6

Drużynowo Masters

Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 ARMFIGHT PIASECZNO 2 4 3 69
2 ZŁOTY TUR 2 2 3 63
3 STEELARM WROCŁAW 4 2 0 54
4 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ4 0 0 40
5 NIEDZWIEDZIE ORAWY 2 1 0 30
6 HANDS OF STONE 2 0 1 27
7 WIKING NISKO 0 3 0 25
8 MCKIS TYTAN JAWORZNO 2 0 0 22
9 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 2 0 0 20
10 UKS TRAKTOR WOLSZTYN 0 1 1 20
11 WILKI MIEDZYCHÓD 0 0 2 20
12 UKS SAMSON MARKLOWICE 0 0 1 15
13 UKS HULK WEGRÓW 0 2 0 14
14 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 0 1 0 12
15 ZŁOTY SMOK KIELCE 0 0 0 8

Drużynowo seniorzy

Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 MCKIS TYTAN JAWORZNO 5 6 4 140
2 WIKING NISKO 4 3 2 95
3 NIEDZWIEDZIE ORAWY 1 6 4 89
4 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ7 2 0 85
5 ZŁOTY TUR 1 4 2 70
6 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 2 1 6 67
7 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 4 0 0 65
8 ARMFIGHT PIASECZNO 1 2 3 55
9 UKS SZESNASTKA 1 2 1 42
10 WILK DABROWA ZIELONA 1 1 1 38
11 HANDS OF STONE 2 2 0 34
12 STEELARM WROCŁAW 2 0 2 33
13 UKS TRAKTOR WOLSZTYN 0 1 0 30
14 WILKI MIEDZYCHÓD 1 1 0 22
15 ARM STAL ŁÓDZ 2 0 0 20
16 UKS LV GYM ARMS 0 1 0 18
17 UKS HULK WEGRÓW 0 0 2 18
18 FIRE HAND LUBLIN 0 0 2 15
19 ZŁOTY SMOK KIELCE 0 0 0 15
20 ZŁOTY NIEDZWIEDZ ZIEMI KOLSKIEJ 0 0 1 9
21 SPARTAN RYMANÓW 0 1 0 7
22 TITANARM OPOLE 0 0 0 6
23 HERAKLES WAŁBRZYCH 0 0 0 1
24 UKS SAMSON MARKLOWICE 0 0 0 0

Drużynowo - całość

Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 NIEDZWIEDZIE ORAWY 21 19 8 432
2 ZŁOTY TUR 8 8 9 238
3 MCKIS TYTAN JAWORZNO 11 9 5 228
4 UKS SZESNASTKA 5 8 11 216
5 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 9 5 2 206
6 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 7 4 14 196
7 WIKING NISKO 9 8 2 184
8 ARMFIGHT PIASECZNO 7 7 7 184
9 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ12 3 0 142
10 WILKI MIEDZYCHÓD 4 4 5 119
11 STEELARM WROCŁAW 8 2 2 107
12 SPARTAN RYMANÓW 1 6 1 69
13 UKS TRAKTOR WOLSZTYN 1 3 1 69
14 UKS SAMSON MARKLOWICE 1 2 2 68
15 ZŁOTY SMOK KIELCE 2 2 1 62
16 HANDS OF STONE 4 2 1 61
17 WILK DABROWA ZIELONA 3 1 1 58
18 FIRE HAND LUBLIN 0 2 5 48
19 UKS LV GYM ARMS 1 1 1 40
20 UKS HULK WEGRÓW 0 2 2 32
21 TITANARM OPOLE 1 1 1 31
22 ARM STAL ŁÓDZ 2 0 0 20
23 ZŁOTY NIEDZWIEDZ ZIEMI KOLSKIEJ 0 0 1 9
24 HERAKLES WAŁBRZYCH 0 0 0 1










 

 

 

Fajne? Oceń:

 

 

 

 


 

Zobacz także


Armpower.net poleca

XXXIX WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP - BUDAPEST, HUNGARY

Hungary Hungary, Csörsz u. 14-16, Budapest

12:00÷20:00 | 02÷11-09-2017

ZLOTY TUR ARMWRESTLING WORLD CUP 2017

Poland Poland, SPORT HALL MOSIR RUMIA / HOTEL SPA FALTOM

12:00 | 17÷20-11-2017

V MISTRZOSTWA PODKARPACIA W ARMWRESTLINGU

Poland Poland, Klub Nafta Krosno

16:00÷23:00 | 01-07-2017