Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

Debiuty 2017 >>>

Debiuty 2017 # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Debiuty 2017 # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net Poland, Centrum Handlowe Ferio, Stare Miasto

08:10 - 22:10 | 25.11.2017

termin: SOBOTA 25.11.2017.

zgłoszenia i ważenie:

24 listopada 2017 w godzinach od 18:00 do 20:00 (w oficjalnym Hotelu zawodów / www.noclegi-adria.pl/ )
25 listopada 2017 roku od godz. 8:00 do 10:00 Centrum Handlowe FERIO Stare Miasto
 

eliminacje, półfinały i finały: Centrum Handlowe FERIO Stare Miasto

1. Termin i miejsce:

Mistrzostwa odbędą się w dniu 25 listopada 2017 roku (SOBOTA) Centrum Handlowe FERIO  w Starym Mieście (Koło Konina)

 

2. Weryfikacja i ważenie:

Weryfikacja i ważenie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach odbędzie się: 24 listopada 2017 od 18:00 do 20:00 (w oficjalnym Hotelu zawodów) oraz 25 listopada 2017 roku od godz. 8.00 do 10.00 Centrum Handlowe FERIO Stare Miasto

Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

 

3. Rywalizacja:

Rywalizacja sportowa rozpocznie się:  eliminacje od godz. 10.00 oraz finały (godzina 16:00) odbędą się w Centrum Handlowym FERIO.

 

4. Zasady rywalizacji

Uczestnicy zawodów zostaną podzieleni na następujące kategorie wagowe: 
- Juniorki - prawa ręka: open
- Juniorzy - prawa ręka: 63kg, 78kg, +78kg
- Mężczyźni - prawa i lewa ręka: 63kg, 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, +95kg, Open
- Kobiety - prawa i lewa ręka: Open

Rywalizacja odbędzie się na prawą i lewą rękę w poszczególnych kategoriach wagowych oraz na prawą i lewą rękę w kategorii open w systemie do dwóch przegranych wg. Zasad WAF.

 

UWAGA!
Przypominamy, że w turnieju mogą brać udział tylko i wyłącznie zawodnicy początkujący (osoby, które nie startowały na Mistrzostwach Polski, Pucharach Polski, Lidze Zawodowej i innych większych zawodach rangi ogólnopolskiej, czy światowej) oraz zawodnicy, którzy w poprzednich edycjach turnieju zajęli miejsca po za pierwszym miejscem. (oznacza to, że zawodnicy którzy na Debiutach zajęli miejsce pierwsze nie mogą wystartować po raz kolejny w turnieju).


5. Nagrody

Medale i dyplomy w każdej kategorii wagowej (do trzeciego miejsca).
Puchary w kategorii Open (do trzeciego miejsca)
Nagrody od sponsorów.

6. Zakwaterowanie:

Dla osób przyjezdnych, zarówno zawodników, kibiców i trenerów istnieje możliwość rezerwacji noclegu.

W sprawie noclegów prosimy o kontakt z:

Andrzej Piaskowski
e-mail: osp.staremiasto@wp.pl

Paweł Gradecki
+48 602 669 333

7. Opłata startowa:

Seniorzy: 30 zł za start w jednej kategorii wagowej i rękę (start tylko w kat. seniorskich)

Juniorzy: 20 zł za start w jednej kategorii wagowej i rękę (start tylko w kat. juniorskich)

Zawodnicy niepełnosprawni są zwolnieni z opłat startowych.

8. Uwagi końcowe

- Zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w ubraniu sportowym. W skład ubioru sportowego wchodzi:  koszulka z krótkim rękawem lub na ramiączkach, spodnie dresowe lub krótkie spodenki, obuwie sportowe.

- Zawodnicy, którzy nie będą w stroju i obuwiu sportowym nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości.

- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda rodziców lub opiekuna.

- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie.

- Prawo interpretacji i zmiany niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.


Organizatorzy:

OSP BOLO STARE MIASTO
e-mail: osp.staremiasto@wp.pl

FAP
tel. 058 621 93 08
e-mail: redakcja@armpower.net

SENIOR MEN LEFT 63KG
---

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. LIUBOMYR IVASIV. PIASECZNO
2. MAZIARZ MATEUSZ. MIELEC
3. WITKOWSKI KRZYSZTOF. STARE MIASTO
4. GOLUCH KAMIL. LUBLIN
5. RUTNICKI-SZYMCZAK ANDRZEJ. MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN LEFT 78KG
1. PAVYTSKYI VITALII. MARKLOWICE
2. PIĄTEK ARNOLD. STARE MIASTO
3. SKAKOWSKI JURIJ. LUBLIN
4. WRZASKOWSKI SZYMON. KONIN
5. CZAJKA MARIUSZ. KŁODAWA
6. KOŚCIELSKI ADAM. DZIEKANOWICE
7. WINIARSKI DOMINIK. TOMASZÓW MAZOWIECKI
8. CZYLOK KRYSTIAN. MARKLOWICE
9. PALCZEWSKI MICHAŁ. PRUSZKÓW
10. PAWEŁ KOWAL. JAWORZNOW
11. DŁONIAK MACIEJ. PONĘTÓW GÓRNY
12. URBAŃCZYK MATEUSZ. MARKLOWICE
13. HABAJ DAWID. STARE MIASTO
14. PALCZEWSKI WIKTOR. JAKTORÓW

SENIOR MEN LEFT 86KG
1. DURDA TOMASZ. JAWORZNOW
2. PRUŚ DAWID. STARE MIASTO
3. BRZEZIŃSKI RAFAŁ. SIERADZ
4. SARNACKI ZENON. STARE MIASTO
5. ZAORSKI DAMIAN. KOSZALIN
6. WOJTIUK ŁUKASZ. MARKLOWICE
7. DĘBSKI ZBYSŁAW. KSIĄŻ WIELKOPOLSKI
8. WRĄBEL MATEUSZ. SIERADZ
9. SZUBA LUKASZ. STARE MIASTO
10. POŁĄCKI MAKSYMILIAN. WROCŁAW
11. SCHAPOŁY DANIEL. WROCŁAW
12. LAKS ARTUR. STARE MIASTO
13. NOWAKOWSKI MICHAŁ. CZĘSTOCHOWA
14. WALCZAK MATEUSZ. WARSZAWA

SENIOR MEN LEFT 95KG
1. PECIAK BARTOSZ. KOŚCIAN
2. POHREBNIAK ARTEM. PISAECZNO
3. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. GDYNIA
4. BLASZYK SŁAWOMIR. GOLINA
5. DUDA PAVLO. GDAŃSK
6. SZAMBELAN DAWIAD. KARNISZEWO
7. JAWOROWSKI KONRAD. WARSZAWA
8. JUSIAK ADRIAN. LUBLIN
9. WOŹNIAK MARIUSZ. STARE MIASTO
10. SYNOWIEC ADRIAN. STARE MIASTO
11. KOZAK OSKAR. WROCŁAW
12. SZUBA JAKUB. STARE MIASTO
13. TLOŁKA ŁUKASZ. MARKLOWICE
14. REUS SEBASTIAN. WROCŁAW
15. STRACZUK PAWEŁ. WROCŁAW

SENIOR MEN LEFT +95KG
1. WOŹNICZAK KRZYSZTOF. KOŚCIAN
2. ŁOBODA BARTOSZ. CHOSZCZNO
3. BATOZHNYI LEONID. MARKLOWICE
4. RYTEL ARTUR. IZABELIN
5. GORCZYŃSKI RAFAŁ. GDAŃSK
6. KARDYŚ DAWID. MIELEC
7. DZIWIŃSKI DARIUSZ. MIĘDZYCHÓD
8. BATOZHNYI VLAD. MARKLOWICE
9. GROTOWSKI ROBERT. WARSZAWA
10. KIROWSKI MICHAŁ. GOLINA
11. DENNARD KRYSTIAN. WARSZAWA
12. GODLEWSKI DAMIAN. GDYNIA
13. GODLEWSKI EDMUND. GDYNIA

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. WOŹNICZAK KRZYSZTOF. KOŚCIAN
2. PECIAK BARTOSZ. KOŚCIAN
3. PAVYTSKYI VITALII. MARKLOWICE
4. RYTEL ARTUR. IZABELIN
5. DUDA PAVLO. GDAŃSK
6. GORCZYŃSKI RAFAŁ. GDAŃSK
7. SARNACKI ZENON. STARE MIASTO

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. LIUBOMYR IVASIV. PIASECZNO
2. WITKOWSKI KRZYSZTOF. STARE MIASTO
3. MAZIARZ MATEUSZ. MIELEC
4. GOLUCH KAMIL. LUBLIN
5. RUTNICKI-SZYMCZAK ANDRZEJ. MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN RIGHT 78KG
1. PAVYTSKYI VITALII. MARKLOWICE
2. SKAKOWSKI JURIJ. LUBLIN
3. PIĄTEK ARNOLD. STARE MIASTO
4. WRÓBEL BARTŁOMIEJ. KONIN
5. WRZASKOWSKI SZYMON. KONIN
6. WINIARSKI DOMINIK. TOMASZÓW MAZOWIECKI
7. HABAJ DAWID. STARE MIASTO
8. MELNYK NAZAR. PIASECZNO
9. CZYLOK KRYSTIAN. MARKLOWICE
10. PAWEŁ KOWAL. JAWORZNOW
11. KOŚCIELSKI ADAM. DZIEKANOWICE
12. PALCZEWSKI WIKTOR. JAKTORÓW
13. PALCZEWSKI MICHAŁ. PRUSZKÓW
14. CZAJKA MARIUSZ. KŁODAWA
15. URBAŃCZYK MATEUSZ. MARKLOWICE

SENIOR MEN RIGHT 86KG
1. DURDA TOMASZ. JAWORZNOW
2. DĘBSKI ZBYSŁAW. KSIĄŻ WIELKOPOLSKI
3. POŁĄCKI MAKSYMILIAN. WROCŁAW
4. PRUŚ DAWID. STARE MIASTO
5. ZIĘTEK KRYSTIAN. BIERNATOWO
6. WRĄBEL MATEUSZ. SIERADZ
7. WOJTIUK ŁUKASZ. MARKLOWICE
8. WALCZAK MATEUSZ. WARSZAWA
9. ZAORSKI DAMIAN. KOSZALIN
10. SZUBA LUKASZ. STARE MIASTO
11. SARNACKI ZENON. STARE MIASTO
12. NOWAKOWSKI MICHAŁ. CZĘSTOCHOWA
13. BRZEZIŃSKI RAFAŁ. SIERADZ
14. LAKS ARTUR. STARE MIASTO

SENIOR MEN RIGHT 95KG
1. JAWOROWSKI KONRAD. WARSZAWA
2. STRACZUK PAWEŁ. WROCŁAW
3. JUSIAK ADRIAN. LUBLIN
4. SZAMBELAN DAWIAD. KARNISZEWO
5. DUDA PAVLO. GDAŃSK
6. KOZAK OSKAR. WROCŁAW
7. POHREBNIAK ARTEM. PISAECZNO
8. BLASZYK SŁAWOMIR. GOLINA
9. REUS SEBASTIAN. WROCŁAW
10. WOŹNIAK MARIUSZ. STARE MIASTO
11. SYNOWIEC ADRIAN. STARE MIASTO
12. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. GDYNIA
13. PECIAK BARTOSZ. KOŚCIAN
14. TLOŁKA ŁUKASZ. MARKLOWICE
15. SZUBA JAKUB. STARE MIASTO

SENIOR MEN RIGHT +95KG
1. BATOZHNYI VLAD. MARKLOWICE
2. OSTROWSKI DAMIAN. BOGATYNIA
3. RYTEL ARTUR. IZABELIN
4. WOŹNICZAK KRZYSZTOF. KOŚCIAN
5. BATOZHNYI LEONID. MARKLOWICE
6. GORCZYŃSKI RAFAŁ. GDAŃSK
7. ŁOBODA BARTOSZ. CHOSZCZNO
8. KARDYŚ DAWID. MIELEC
9. BAUĆ ŁUKASZ. DĄBROWA ZIELONA
10. DZIWIŃSKI DARIUSZ. MIĘDZYCHÓD
11. DENNARD KRYSTIAN. WARSZAWA
12. KIROWSKI MICHAŁ. GOLINA
13. GROTOWSKI ROBERT. WARSZAWA
14. LASKOWSKI ŁUKASZ. BŁAŻEJEWO
15. GODLEWSKI EDMUND. GDYNIA
16. GODLEWSKI DAMIAN. GDYNIA

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. RYTEL ARTUR. IZABELIN
2. BATOZHNYI VLAD. MARKLOWICE
3. BAUĆ ŁUKASZ. DĄBROWA ZIELONA
4. GORCZYŃSKI RAFAŁ. GDAŃSK
5. BATOZHNYI LEONID. MARKLOWICE
6. WOŹNICZAK KRZYSZTOF. KOŚCIAN
7. PAVYTSKYI VITALII. MARKLOWICE
8. DUDA PAVLO. GDAŃSK

JUNIOR18 MEN RIGHT 63KG
1. KOCJAN MATEUSZ. MARKLOWICE
2. MARZECKI JAN. MARKLOWICE
3. INTRYS WOJCIECH. STARE MIASTO
4. GORCZYŃSKI MICHAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI

JUNIOR18 MEN RIGHT 78KG
1. WRZASKOWSKI SZYMON. KONIN
2. GODLEWSKI FILIP. GDYNIA
3. NIESPOREK DAWID. MARKLOWICE
4. PIETRASZEK DAMIAN. JAKTORÓW
5. PALCZEWSKI WIKTOR. JAKTORÓW
6. LONCZAK MATEUSZ. MIELEC

JUNIOR18 MEN RIGHT +78KG
1. SCHAPOŁY DANIEL. WROCŁAW

SENIOR WOMEN LEFT OPEN
1. FURTAK EWELINA. WARSZAWA
2. MAZIARZ AGNIESZKA. MIELEC
3. SIEKACZ URSZULA. DĄBROWA ZIELONA

SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. FURTAK EWELINA. WARSZAWA
2. ROSTAJEWSKA EDYTA. MARIANOWO
3. MAZIARZ AGNIESZKA. MIELEC
4. SIEKACZ URSZULA. DĄBROWA ZIELONA

Language
dsadsa