Language
/ Kontakt /

XIX Puchar Polski w Armwrestlingu >>>

XIX Puchar Polski w Armwrestlingu # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

XIX Puchar Polski w Armwrestlingu # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net Poland, Królestwo Club & Restaurant

15:29 - 22:00 | 05-07.10.2018

XIX PUCHAR POLSKI W ARMWRESTLINGU

 

ELIMINACJE DO

 

PUCHARU ŚWIATA ZAWODOWCÓW W ARMWRESTLINGU "ZLOTY TUR WORLD CUP - RUMIA, POLAND 2018"

 

ARNOLD CLASSIC ARMWRESTLING CHALLENGE - COLUMBUS, OHIO, USA 2019

 

 


DATA I MIEJSCE ZAWODÓW:

Data zawodów:

05 - 07 października 2018 roku


Miejsce zawodów:

Królestwo Club & Restaurant
Rondo Ziętka 1
40-121 Katowice

 


SZCZEGÓŁY O ZAWODACH:

Piątek 05 październik 2018 roku

Przyjazd drużyn

16.00 – 20.00 – Rejestracja i ważenie -  Supersam Katowice, ul. Skargi 6, na poziomie 1

21.00 – ... – Walne Zebranie Federacji Armwrestling Polska (pot. KONGRES FAP) - Supersam Katowice, ul. Skargi 6, na poziomie 1


PRZYPOMINAMY!

W Walnym Zgromadzeniu Członków FAP mogą uczestniczyć dwie osoby reprezentujące jeden klub z jednym prawem głosu. Do udziału w kongresie dopuszcza się obserwatorów zajmujących miejsca w wydzielonej części sali, którzy mogą zabrać głos za zgoda przewodniczącego.


Sobota, 06 październik 2018 roku - PRAWA RĘKA

08.30 - 09.00 – odprawa sędziowska - obecność obowiązkowa dla wszystkich sędziów FAP

09.00 – 14.00 – eliminacje prawa ręka

11.00 - 14.00 – eliminacje, pólfinały i finały prawa ręka AMATOR

15.00 – 16.00 – półfinały, finały

16.00 – 18.00 – Open Kobiet i Mężczyzn prawa ręka, ceremonia nagrodzenia


Niedziela, 07 październik 2018 roku - LEWA RĘKA

08.30. - 09.00 – odprawa sędziowska - obecność obowiązkowa dla wszystkich sędziów FAP

10.00 – 14.00 – eliminacje lewa ręka

11.00 - 14.00 – eliminacje, pólfinały i finały lewa ręka AMATOR

15.00 – 16.00 – półfinały, finały

16.00 – 18.00 – Open Kobiet i Mężczyzn lewa ręka, ceremonia nagrodzenia

 


REJESTRACJA, WAŻENIE, ZGŁOSZENIE DRUŻYN:

Rejestracja i ważenie:

16.00 – 20.00 – 05 październik 2018 rok (piątek)

UWAGA - ZMIANA MIEJSCA REJESTRACJI I WAŻENIA na:

Supersam Katowice, ul. Skargi 6, na poziomie 1

Ważenie odbędzie się tylko i wyłącznie 05.10.2018 roku. Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.


Zapisy Kategoria AMATOR:

16.00 – 20.00 – 05 październik 2017 rok (piątek)

09.00 – 11.00 – 06 październik 2017 rok (sobota)

09.00 – 11.00 – 07 październik 2017 rok (niedziela)


Zgłoszenie drużyn:

Na zgłoszenie drużyn FAP czeka do dnia  14 września 2018 roku do godz. 23.59.

Zgłoszenie przez przedstawicieli drużyn należy wypełniać tylko za pomocą formularza on-line.

Kontakt do BOK rejestracji on-line: Marcin Mielniczuk: polisharmwrestling@gmail.com

 

UWAGA!

 

Do 14.09.2018 roku muszą być zgłoszeni WSZYSCY zawodnicy, którzy będą startować w Pucharze Polski.

Po tej dacie ewentualni, dodatkowi zawodnicy będą musieli opłacić wejściówkę na halę zawodów w wysokości 100 zł (na dwa dni). Ze względów organizacyjnych (wszyscy muszą zostać wpisani do systemu) data zgłoszenia zawodników - 14-09-2018 r. jest datą ostateczną.

 


UCZESTNICY ZAWODÓW:

 

- W zawodach mogą wziąć udział tylko i wyłącznie zawodnicy, którzy posiadają licencje zawodnicza klubu, będącego członkiem Federacji Armwrestling Polska (nie dotyczy kategorii open amator).

- Każdy zawodnik może wystartować tylko i wyłącznie w koszulce klubowej. Zawodnicy podczas startu nie będący w koszulce klubowej nie zostaną dopuszczeni do rywalizacji.

- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości lub kartę licencyjną.

- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda trenera.

- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie

 


SĘDZIOWIE FAP:

- Sędziowie wszystkich kategorii są zobowiązani do sędziowania podczas XIX Pucharu Polski

 


KATEGORIE WAGOWE:


JUNIOR:

- Juniorki do 18-stego roku życia (urodzeni po 2000 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: do 55kg, 65kg, +65kg

- Juniorzy do 18-stego roku życia (urodzeni po 2000 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: do 57kg, 63kg, 70kg, 78kg, +78kg.


SENIOR:

- Seniorki (urodzeni po 1999 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:do 52kg, do 57kg, 65kg, +65kg

- Seniorzy (urodzeni po 1999 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:63kg, 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, 105, +105kg,

- Kobiety / Mężczyźni - lewa, prawa ręka: OPEN


MASTERS & GRAND MASTERS:

- Masters kobiet (urodzeni po 1978 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: kategoria OPEN

- Masters mężczyzn (urodzeni po 1978 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: do 80kg, 90kg, 100kg, +100kg

- Grand Masters mężczyźni (urodzeni po 1968 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: do 75kg, 90kg, 100kg, +100kg

- Senior Grand Masters mężczyźni (urodzeni po 1958 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: kategoria OPEN


NIEPEŁNOSPRAWNI:

Niepełnosprawni mężczyźni - lewa, prawa ręka: do 60kg, do 80kg, +80kg

Niepełnosprawni kobiety- lewa, prawa ręka: kategoria OPEN
(uwaga: kat. niepełnosprawnych mogą być rozgrywane na siedząco).


AMATOR:

- Mężczyźni - lewa, prawa ręka: Open
(uwaga: start w kat. Amator - nie obowiązuje licencja i koszulka klubowa).


Rywalizacja odbędzie się na lewą i prawą rękę w systemie do dwóch przegranych według zasad FAP. Prowadzona również będzie klasyfikacja drużynowa: ogólna, junior, senior, masters oraz osoby niepełnosprawne.

 


NAGRODY:

NAGRODY FINASOWE:

Kategorie SENIOR kobiet, mężczyzn - tylko prawa ręka:

1 miejsce - 300 PLN
2 miejsce - 200 PLN
3 miejsce - 100 PLN

Kategirie SENIOR OPEN kobiet, mężczyzn - tylko prawa ręka:

1 miejsce - 500 PLN
2 miejsce - 300 PLN
3 miejsce - 200 PLN


- Medale i dyplomy w każdej kategorii wagowej (do trzeciego miejsca).

- Puchary w kategorii open senior kobiet i mężczyzn (lewa / prawa ręka)

- Puchary w klasyfikacji ogólnej drużynowej, juniorskiej, seniorskiej, mastersów, osób niepełnosprawnych

- Inne - uzaleznione od pozyskanych sponsorów


Zawodnicy, którzy zajmą dwa pierwsze miejsca w kategoriach seniorów (kobiet i mężczyzn) zostaną powołani do Kadry Narodowej na tegroczny Puchar Świata Zawodowców "Złoty Tur World Cup - Rumia 2018", który odbędzie się w dniach 17-18 listopad 2018 roku w Rumi.

Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze miejsca na prawą rękę w kat. wagowych: do 70 kg (kat w ACAC to do 70kg), do 78 i 86 (kat w ACAC to do 80 kg), do 86 i 85 (kat w ACAC to do 90kg), do 85 , 95, 105, +105 (kat w ACAC to powyżej 90 kg) będa mieli prawo startu na ARNOLD CLASSIC ARMWRESTLING CHALLENGE - COLUMBUS, OHIO, USA 2019

 


OPŁATA STARTOWA:

Oplata jest jednorazowa i jednocześnie obejmuje starty na lewą i prawa ręke:

- Seniorzy: 70 zł (start tylko w kat. seniorskich)

- Juniorzy: 35 zł (start tylko w kat. juniorskich)

- Juniorzy & seniorzy: 70 zł (start w kat. juniorskich i seniorskich)

- Niepełnosprawni: zwolnieni (start tylko w kat. niepełnosprawnych)

- Niepełnosprawni & juniorzy: 35 zł (start w kat. niepełnosprawnych i juniorskich)

- Niepełnosprawni & juniorzy & seniorzy: 70 zł (start w kat. niepełnosprawnych, juniorskich i seniorskich)

- Amatorzy: brak opłat.

 


ORGANIZATORZY:

MCKiS Tytan Jaworzno
Mariusz Grochowski
tel. 791 264 004
e-mail: grochowski@poczta.onet.eu

Fit Life Expo
Feelgrow Sp. z o.o.
Global Center Group Sp. z o.o. Sp. K.
Jesionowa 22, lok 7.1,
40-158 Katowice
Kontakt: fitlife-expo.pl

 


PATRONAT:

Federacja Armwrestling Polska
Tel./fax.: (58) 621 93 08
e-mail: armwrestling@armwrestling.pl

 


BIURO PRASOWE, PATRONAT MEDIALNY:

Biuro prasowe:

Paweł Podlewski
tel. 58 621 93 08
kom. 603 603 880
e-mail: redakcja@armpower.net

Patronat medialny:
www.armpower.net
ArmBets.tv

 



ZAKWATEROWANIE:

Oficjalny Hotel Zawodów:

IBIS BUDGET KATOWICE CENTRUM
al. Roździeńskiego 18
40-202 Katowice
tel. 32 350 50 40
e-mail: H6601-FO@accor.com

Cena za noclegi:
- pokój 1 os. ze śniadaniem - 120 zł
- pokój 2 os. ze śniadaniem - 140 zł

Rezerwacja na hasło "armwrestling" lub "siłowanie na rękę".

Hotel jest zarezerwowany na 150 miejsc. Organizator prosi, by wszyscy pilnie dokonywali rezerwacji, max do dn. 15.09.2018 roku (w tym samym czasie odbywać się będą inne, rózne imprezy. Po tej dacie dostepnośc pokoi może być utrudniona).

UWAGA! - TERMIN REZERWACJI PRZEDŁUZONY DO 20 wrzesnia 2018.
Organizator prosi o dokonywanie rezerwacji  hotelowej na Puchar Polski max do 20 września, do tego dnia jest cena promocyjna na hasło armwrestling lub siłowanie na rękę . Po upływie tego terminu  ceny za pokoje będą dużo droższe .


ibis budget Katowice Centrum
Hotel klasy ekonomicznej o wysokiej jakości i w świetnej cenie.

Jedną z naszych zalet jest doskonała lokalizacja naprzeciwko głównych atrakcji miasta i uśmiech serwowany na powitanie. Dzień zacznij od śniadania w formie bufetu, udaj sie na spacer po mieście, kontakt ze światem zapewni ci bezpłatny, bezprzewodowy internet, a samochód możesz zaparkować przy hotelu (odpłatnie, niestrzeżony).

 



Informacja dla zawodników, opiekunów zawodników i osób obsługujących zawody: „XIX PUCHAR POLSKI W ARMWRESTLINGU”:

 


Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informujemy, że Administratorem danych osobowych będzie Federacja Armwrestling Polska z siedzibą w 81-245 Gdynia, ul. Okrzei 18/7 w zakresie niezbędnym do wykonywania działalności statutowej oraz realizacji zawodów sportowych.

Przetwarzanie Pani/ Pana danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art. 6, pkt b. RODO i wyłącznie w celu realizacja zawodów sportowych, dla celów rachunkowych i podatkowych oraz w celu prowadzenia analiz statystycznych czy rankingów.

Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty Twojego zgłoszenia się do zawodów/ imprezy. Po tym okresie zostaną skasowane. Jednak dla celów księgowych, podatkowych a także rankingowych przechowujemy te dane w zależności od potrzeb, nie dłużej jednak, niż jest to konieczne.

Pani/ Pana dane w celu realizacji zadań sportowych i budowy rankingów mogą być powierzone zawodowej organizacji Professional Armwrestling League USA (PAL USA) wraz z polskim oddziałem Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. zo.o., Europejskiej Federacji Armwrestlingu (EAF) oraz Światowej Federacji Armwrestlingu (WAF). Twoje dane mogą być również powierzone organizatorom Fit Life Expo oraz organizatorom imprez odbywających się poza Polską i firmą obsługującym zawody internetowo np. wyniki, zdjęcia z zawodów lub przekaz obrazu na żywo.

Przysługuje Pani/ Pana prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/ Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/ Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z RODO, które obowiązuje od dn. 25.05.2018 r. Oznacza to, że masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, a także usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz całkowity sprzeciw wobec ich przetwarzania.

Nie masz jednak prawa do zatarcia swoich wyników sportowych w odbytej imprezie.

Masz prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólne.

 

 

 

Wyniki drużynowe

Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 NIEDZWIEDZIE ORAWY 14 5 9 296
2 MCKIS TYTAN JAWORZNO 8 10 11 269
3 ARMFIGHT PIASECZNO 8 8 3 187
4 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 8 5 3 152
5 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ8 4 0 110
6 ZŁOTY TUR GDYNIA 0 7 4 104
7 UKSWILKI MIEDZYCHÓD 3 2 5 97
8 SPARTAN ARMWRESTLING CLUB 5 2 3 95
9 UKS SAMSON MARKLOWICE 1 3 6 92
10 UKS 1 3 3 73
11 BLACK SKORPION PRZYŁEK 4 3 1 71
12 UKS HULK WEGRÓW 2 2 3 51
13 ZŁOTY NIEDZWIEDZ ZIEMI KOLSKIEJ 1 2 2 38
14 WIKING NISKO 0 2 3 36
15 STEELARM WROCŁAW 1 3 0 34
16 ZLOTY SMOK KIELCE 1 1 0 21
17 TRAKTOR WOLSZTYN 1 1 0 21
18 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 0 1 0 15
19 HANDS OF STONE 0 0 0 7
20 TITAN ARM OPOLE 0 0 0 4
21 MCKIS TYTAN JAWORZNO 0 0 0 4
22 UKS LV GYM ARMS 0 0 0 1
23 FIRE HAND 0 0 0 0


JUNIOR18 MEN LEFT 57KG
1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. JAZOWSKI RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. SMUTEK PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. PLAKSA KAMIL. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 MEN LEFT 63KG
1. BUGAJSKI SZYMON. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. KORGÓL DAMIAN. UKS
3. KOCJAN MATEUSZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. KOWALCZYK PATRYK. UKS
5. MARZECKI JAN. UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN LEFT 70KG
1. STECYK JACEK. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. KOPYŚĆ ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. BERNACKI RAFAŁ. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. DUDEK MATEUSZ. UKS
6. CHEŁMINIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. WALTAR RADOSŁAW. UKS SAMSON MARKLOWICE
8. BRAUER KRZYSZTOF. ZŁOTY TUR GDYNIA
9. KUBACKA MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR18 MEN LEFT 78KG
1. HARKABUZIK RAFAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. PALCZEWSKI WIKTOR. ARMFIGHT PIASECZNO
3. PUKOWSKI MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR18 MEN LEFT +78KG
1. HYPSIOR WOJCIECH. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. PIERCHAŁA TOBIASZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
3. BUDYCH PAWEŁ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
4. NIESPOREK DAWID. UKS SAMSON MARKLOWICE
5. PAWLIK DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. PAWLIK ADAM. MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR18 MEN RIGHT 57KG
1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. JAZOWSKI RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. SMUTEK PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. PLAKSA KAMIL. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 MEN RIGHT 63KG
1. BUGAJSKI SZYMON. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. GRACZEK DOMINIK. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. KORGÓL DAMIAN. UKS
4. FUDRO DARIUSZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. KOCJAN MATEUSZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
6. KOWALCZYK PATRYK. UKS
7. MARZECKI JAN. UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN RIGHT 70KG
1. STECYK JACEK. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. KOPYŚĆ ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. WALTAR RADOSŁAW. UKS SAMSON MARKLOWICE
5. DUDEK MATEUSZ. UKS
6. BERNACKI RAFAŁ. UKS SAMSON MARKLOWICE
7. CHEŁMINIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
8. BRAUER KRZYSZTOF. ZŁOTY TUR GDYNIA
9. KUBACKA MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR18 MEN RIGHT 78KG
1. HARKABUZIK RAFAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. PUKOWSKI MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. PALCZEWSKI WIKTOR. ARMFIGHT PIASECZNO

JUNIOR18 MEN RIGHT +78KG
1. NIESPOREK DAWID. UKS SAMSON MARKLOWICE
2. HYPSIOR WOJCIECH. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. PIERCHAŁA TOBIASZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. BUDYCH PAWEŁ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
5. PAWLIK ADAM. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. PAWLIK DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN LEFT 63KG
1. FIOLEK RAFAŁ. TRAKTOR WOLSZTYN
2. BUGAJ PATRYK. STEELARM WROCŁAW
3. LEWANDOWSKI ŁUKASZ. UKS HULK WĘGRÓW
4. KUŚNIERCZYK DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. ŁAPA DAWID. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
6. FUDRO DARIUSZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. RACHOWKA ŁUKASZ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
8. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO
9. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. SOŁTYS MARCIN. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. MALAS SŁAWOMIR. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. KRAWIEC TOMASZ. STEELARM WROCŁAW
3. KAJSTURA PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. KOTLARZ DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. MYŚLINSKI MACIEJ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
8. BIEGA DAMIAN. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
9. DUDEK MATEUSZ. UKS
10. LIPKOWSKI KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA
11. BACZA MAREK. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
12. GRABAS PAWEŁ. STEELARM WROCŁAW

SENIOR MEN LEFT 78KG
1. WOŹNY RAFAŁ. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. BEDNARSKI BARTŁOMIEJ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
4. KRUPA ARTUR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. GROCH DARIUSZ. WIKING NISKO
6. SURMA ADRIAN. UKS SAMSON MARKLOWICE
7. POPIELARCZYK MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
8. STRUŚ MARCIN. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
9. FIOŁEK MIROSŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN
10. CICHOWLAS DANIEL. FIRE HAND
11. GROCH DAWID. WIKING NISKO
12. SKAKOVSKIY JURII. FIRE HAND
13. KUCZA ROBERT. HANDS OF STONE
14. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN LEFT 86KG
1. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WOJTYRA EMIL. UKS HULK WĘGRÓW
3. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. POTRYKUS BŁAŻEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
5. DZIUBEK RYSZARD. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. JAKOWCZYK RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. DURDA TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. GONTARCZYK DAWID. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
9. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO
10. NOWOTARSKI GRZEGORZ. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
11. SMALCERZ SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO
12. PARA ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
13. PIECHNA ŁUKASZ. UKS LV GYM ARMS
14. BIEGA ADRIAN. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
15. HASIŃSKI KRZYSZTOF. ARMFIGHT PIASECZNO
16. MILCZAREK MAREK. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
17. WINIARSKI DOMINIK. UKS LV GYM ARMS
18. PUWAŁOWSKI ROBERT. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN LEFT 95KG
1. FUDAŁA LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. RZANNY WIESŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN
3. MOLENDA MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA
6. MONACHOWICZ MAREK. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. DZIEMIDOWICZ BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
8. BIEŃ MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
9. DZIWIŃSKI DARIUSZ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
10. ZARECKIJ ARTUR. ZŁOTY TUR GDYNIA
... IZBIŃSKI CEZARY. UKS LV GYM ARMS [DYSKWALIFIKACJA]

SENIOR MEN LEFT 105
1. BEBEROK PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. GŁOWIŃSKI ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. KAJDAS NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. JANCZY JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. ŚWIĄTEK ŁUKASZ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
6. WRĄBEL MARIUSZ. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
7. GUMÓŁKA PRZEMYSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. ZGÓRZYŃSKI ADRIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. BIERNAT MATEUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
10. JARZĄB STANISŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
11. PACUT PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN LEFT +105KG
1. JABLONSKI KAMIL. ZLOTY SMOK KIELCE
2. MAJAK MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
3. SŁOMKA DANIEL. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. HUBCZENKO WIKTOR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. ARMFIGHT PIASECZNO
6. NERYNG MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
7. BRZEZINA ROBERT. TITAN ARM OPOLE
8. NAPIÓRKOWSKI TOMASZ. FIRE HAND

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. FUDAŁA LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. WOŹNY RAFAŁ. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. ŚWIĄTEK ŁUKASZ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
4. JABLONSKI KAMIL. ZLOTY SMOK KIELCE
5. BEBEROK PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. RZANNY WIESŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN
7. GŁOWIŃSKI ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
8. KAJDAS NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. MOLENDA MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
10. MALAS SŁAWOMIR. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
11. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
12. ZGÓRZYŃSKI ADRIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
13. DURDA TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
14. KRUPA ARTUR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
15. MAJAK MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN RIGHT 63KG
1. BUGAJ PATRYK. STEELARM WROCŁAW
2. LEWANDOWSKI ŁUKASZ. UKS HULK WĘGRÓW
3. ŁAPA DAWID. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
4. SOŁTYS MARCIN. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. PÓŁTORAK JAN. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO
7. RACHOWKA ŁUKASZ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
8. FUDRO DARIUSZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
9. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. MALAS SŁAWOMIR. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. KUŚNIERCZYK DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. MYŚLINSKI MACIEJ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. KOTLARZ DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. GRABAS PAWEŁ. STEELARM WROCŁAW
6. KAJSTURA PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
8. KRAWIEC TOMASZ. STEELARM WROCŁAW
9. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
10. KOWAL ADRIAN. WIKING NISKO
11. BIEGA DAMIAN. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
12. BACZA MAREK. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
13. STECYK JACEK. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
14. LIPKOWSKI KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA
15. KRZYŻEWSKI JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN RIGHT 78KG
1. WOŹNY RAFAŁ. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. BARTOSIEWICZ DAWID. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. GROCH DARIUSZ. WIKING NISKO
4. KACZOROWSKI MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
5. KRUPA ARTUR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
7. HASIŃSKI KRZYSZTOF. ARMFIGHT PIASECZNO
8. CICHOWLAS DANIEL. FIRE HAND
9. DADAN PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
10. BEDNARSKI BARTŁOMIEJ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
11. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
12. SKAKOVSKIY JURII. FIRE HAND
13. GROCH DAWID. WIKING NISKO
14. STRUŚ MARCIN. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
15. SURMA ADRIAN. UKS SAMSON MARKLOWICE
16. POPIELARCZYK MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
17. KUCZA ROBERT. HANDS OF STONE
18. WINIARSKI DOMINIK. UKS LV GYM ARMS
19. FIOŁEK MIROSŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN

SENIOR MEN RIGHT 86KG
1. BARTOSIEWICZ PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. WOJTYRA EMIL. UKS HULK WĘGRÓW
4. DZIUBEK RYSZARD. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. NOWOTARSKI GRZEGORZ. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
6. GONTARCZYK DAWID. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. PIECHNA ŁUKASZ. UKS LV GYM ARMS
8. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO
9. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
10. JAKOWCZYK RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
11. BOGUSZ ŁUKASZ. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
12. MILCZAREK MAREK. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
13. GAWĘDA MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
14. BIEGA ADRIAN. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
15. WOJNAR KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO
16. PENC KRZYSZTOF. WIKING NISKO
17. SMALCERZ SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO
18. PUWAŁOWSKI ROBERT. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
19. PARA ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
20. DURDA TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
21. POTRYKUS BŁAŻEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN RIGHT 95KG
1. FUDAŁA LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. MOLENDA MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. BIEŃ MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
5. MONACHOWICZ MAREK. ZŁOTY TUR GDYNIA
6. RZANNY WIESŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN
7. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA
8. ZARECKIJ ARTUR. ZŁOTY TUR GDYNIA
9. DZIWIŃSKI DARIUSZ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
... IZBIŃSKI CEZARY. UKS LV GYM ARMS [DYSKWALIFIKACJA]

SENIOR MEN RIGHT 105
1. KAJDAS NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. BEBEROK PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. WRĄBEL MARIUSZ. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
4. PACUT PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. GŁOWIŃSKI ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. GUMÓŁKA PRZEMYSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. JANCZY JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
8. ZGÓRZYŃSKI ADRIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. RYTEL ARTUR. ARMFIGHT PIASECZNO
10. BIERNAT MATEUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
11. ANKLEWICZ KRZYSZTOF. TRAKTOR WOLSZTYN
12. ŚWIĄTEK ŁUKASZ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
13. KOSOBUDZKI ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
14. JARZĄB STANISŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN RIGHT +105KG
1. MAJAK MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
2. JABLONSKI KAMIL. ZLOTY SMOK KIELCE
3. PIĘTAK WOJCIECH. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. SŁOMKA DANIEL. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
5. BRZEZINA ROBERT. TITAN ARM OPOLE
6. NERYNG WALDEMAR. ARMFIGHT PIASECZNO
7. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. ARMFIGHT PIASECZNO
8. HUBCZENKO WIKTOR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. NAPIÓRKOWSKI TOMASZ. FIRE HAND
10. NERYNG MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
11. BUDYCH MACIEJ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. KAJDAS NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. WOŹNY RAFAŁ. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. BEBEROK PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. FUDAŁA LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. MALAS SŁAWOMIR. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
7. BARTOSIEWICZ PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
8. MOLENDA MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. BIEŃ MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
10. MAJAK MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
11. PACUT PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
12. WRĄBEL MARIUSZ. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
13. BARTOSIEWICZ DAWID. ZŁOTY TUR GDYNIA
14. BRZEZINA ROBERT. TITAN ARM OPOLE
15. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

MASTER MEN LEFT 80KG
1. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
2. PODGÓRSKI WIESŁAW. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
3. SATŁAWA MIROSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. KUCZA ROBERT. HANDS OF STONE
5. BURYS BOGDAN. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
6. KWIATKOWSKI ARKADIUSZ. UKS SAMSON MARKLOWICE

MASTER MEN LEFT 90KG
1. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
3. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO
4. STEFANIAK TOMASZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
5. SZYMKIEWICZ DANIEL. ZŁOTY TUR GDYNIA
6. ŁOJAS ANDRZEJ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. PUWAŁOWSKI ROBERT. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD

MASTER MEN LEFT 100KG
1. GŁOWIŃSKI ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. GROCHOWSKI MARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. CYRAN MACIEJ. WIKING NISKO
4. PODOLSKI WALDEMAR. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD

MASTER MEN LEFT +100KG
1. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. ARMFIGHT PIASECZNO
2. NERYNG MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
3. BUDYCH MACIEJ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
4. PALCZEWSKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
5. PALCZEWSKI ROMAN. ARMFIGHT PIASECZNO
6. BOROWSKI ANDRZEJ. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

MASTER MEN RIGHT 80KG
1. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
2. BURYS BOGDAN. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. SATŁAWA MIROSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. KWIATKOWSKI ARKADIUSZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
5. KUCZA ROBERT. HANDS OF STONE
6. PODGÓRSKI WIESŁAW. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

MASTER MEN RIGHT 90KG
1. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO
3. ŁOJAS ANDRZEJ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. SZYMKIEWICZ DANIEL. ZŁOTY TUR GDYNIA
5. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
6. PUWAŁOWSKI ROBERT. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
7. STEFANIAK TOMASZ. UKS SAMSON MARKLOWICE

MASTER MEN RIGHT 100KG
1. GROCHOWSKI MARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. GŁOWIŃSKI ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. PODOLSKI WALDEMAR. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
4. CYRAN MACIEJ. WIKING NISKO

MASTER MEN RIGHT +100KG
1. BUDYCH MACIEJ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
2. NERYNG MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
3. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. ARMFIGHT PIASECZNO
4. PALCZEWSKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
5. PALCZEWSKI ROMAN. ARMFIGHT PIASECZNO
6. BOROWSKI ANDRZEJ. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

GRANDMASTER MEN LEFT 75KG
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. OKORSKI TADEUSZ. STEELARM WROCŁAW

GRANDMASTER MEN LEFT 90KG
1. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
2. HYMER ANDRZEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. BĘTKOWSKI JAN. UKS

GRANDMASTER MEN LEFT 100KG
1. SUZOS DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
2. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR GDYNIA

GRANDMASTER MEN LEFT +100KG
1. BOROWSKI ANDRZEJ. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

GRANDMASTER MEN RIGHT 75KG
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

GRANDMASTER MEN RIGHT 90KG
1. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
2. HYMER ANDRZEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. BĘTKOWSKI JAN. UKS

GRANDMASTER MEN RIGHT 100KG
1. SUZOS DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
2. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR GDYNIA

GRANDMASTER MEN RIGHT +100KG
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
2. BOROWSKI ANDRZEJ. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
2. PODGÓRSKI WIESŁAW. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
3. HYMER ANDRZEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR GDYNIA
5. BĘTKOWSKI JAN. UKS
6. OKORSKI TADEUSZ. STEELARM WROCŁAW

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT OPEN
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
2. JABŁOŃSKI WIESŁAW. BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. PODGÓRSKI WIESŁAW. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
4. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR GDYNIA
5. HYMER ANDRZEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
6. BĘTKOWSKI JAN. UKS

DISABLED MEN LEFT 60KG
1. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO
3. JAWOSZEK MIKOŁAJ. ZŁOTY TUR GDYNIA

DISABLED MEN LEFT DO 80KG
1. ŁAPA DAWID. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
2. BUDYCH PAWEŁ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
3. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. RACHOWKA ŁUKASZ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD

DISABLED MEN LEFT +80KG
1. WRZASKOWSKI SZYMON. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
2. DZIEMIDOWICZ BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

DISABLED MEN RIGHT 60KG
1. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO
3. JAWOSZEK MIKOŁAJ. ZŁOTY TUR GDYNIA

DISABLED MEN RIGHT DO 80KG
1. ŁAPA DAWID. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
2. BUDYCH PAWEŁ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
3. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. RACHOWKA ŁUKASZ. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD

DISABLED MEN RIGHT +80KG
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
2. WRZASKOWSKI SZYMON. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
3. DZIEMIDOWICZ BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55KG
1. SOJA WERONIKA. UKS
2. SPYTKOWSKA NATALIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. DŁUGOSZ KATARZYNA. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
4. MATONÓG AGATA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. BROCA PATRYCJA. UKS

JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG
1. WOŹNIAK ALEKSANDRA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. LIEBON MARTYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. SŁOMKA WIKTORIA. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

JUNIOR18 WOMEN LEFT +65KG
1. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55KG
1. SPYTKOWSKA NATALIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SOJA WERONIKA. UKS
3. DŁUGOSZ KATARZYNA. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
4. MATONÓG AGATA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. BROCA PATRYCJA. UKS

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65KG
1. WOŹNIAK ALEKSANDRA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SŁOMKA WIKTORIA. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
3. LIEBON MARTYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +65KG
1. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT 52KG
1. WĘDROWSKA MAGDALENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MORAWSKA NATALIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. SOJA WERONIKA. UKS
5. SPYTKOWSKA NATALIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. DŁUGOSZ KATARZYNA. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

SENIOR WOMEN LEFT 65KG
1. OSTROWSKA MAŁGORZATA. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. KWIATKOWSKA NATALIA. UKS
3. STEFANIAK NATALIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA
5. PRZYBYSZ ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. RÓŻAŃSKA WIKTORIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT +65KG
1. WAWRZYNIAK MARLENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MORCZYŃSKA MILENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. MOCZYDŁOWSKA KINGA. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. TURZYNIECKA SONIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. CICHOPEK BOŻENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR WOMEN LEFT OPEN
1. WAWRZYNIAK MARLENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MORCZYŃSKA MILENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. MOCZYDŁOWSKA KINGA. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. PRZYBYSZ ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. OSTROWSKA MAŁGORZATA. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
6. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN RIGHT 52KG
1. WĘDROWSKA MAGDALENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MORAWSKA NATALIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. SOJA WERONIKA. UKS
5. SPYTKOWSKA NATALIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. DŁUGOSZ KATARZYNA. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB

SENIOR WOMEN RIGHT 65KG
1. OSTROWSKA MAŁGORZATA. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
2. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO
3. PRZYBYSZ ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. STEFANIAK NATALIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA
6. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. KWIATKOWSKA NATALIA. UKS
8. ŚWIĄTEK MARTA. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD
9. RÓŻAŃSKA WIKTORIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

SENIOR WOMEN RIGHT +65KG
1. WAWRZYNIAK MARLENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MORCZYŃSKA MILENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. MOCZYDŁOWSKA KINGA. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. CICHOPEK BOŻENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. PODOLSKA ELŻBIETA. UKSWILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. WAWRZYNIAK MARLENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MORCZYŃSKA MILENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. OSTROWSKA MAŁGORZATA. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB
4. PRZYBYSZ ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. MORAWSKA NATALIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. STEFANIAK NATALIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
8. RÓŻAŃSKA WIKTORIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. CICHOPEK BOŻENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. JUROSZEK MARIA. UKS SAMSON MARKLOWICE
3. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. CICHOPEK BOŻENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. JUROSZEK MARIA. UKS SAMSON MARKLOWICE

Language
dsadsa