Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

II Puchar Olimpik Park w Armwrestlingu dla Amatorów >>>

II Puchar Olimpik Park w Armwrestlingu dla Amatorów # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

II Puchar Olimpik Park w Armwrestlingu dla Amatorów # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net Poland,

12:00 - 17:15 | 16.02.2019

Spartan Warszawa oraz Siłownia Olimpik Park zaprasza na:

II Puchar Olimpik Park w Armwrestlingu dla Amatorów ( Warszawa - Marki )
 

 

Termin zawodów: 16 luty 2019r
Adres: Adama Mickiewicza 21, 05-260 Marki
Telefon: 22 499 11 99

Ważenie i zapisy: 12:00-13:00
Zawody: 13:00-17:00

Kategorie wagowe:
Junior 21 - kat OPEN ( prawa, lewa )
Senior do 85kg ( prawa, lewa )
Senior pow 85kg ( prawa, lewa )

Zawody organizowane z myślą o amatorach którzy nie startowali na Mistrzostwach Polski ani Pucharze Polski.

 

JUNIOR21 MEN LEFT OPEN

1. SOPCZYŃSKI, TOMASZ - ARMFIGHT PIASECZNO
2. DRZĄSAŁA, ARTUR - SAMSON MARKLOWICE
3. WILKOWSKI, PRZEMYSŁAW - SPARTAN WARSZAWA
4. WOJNAROWSKI, MATEUSZ - PŁOŃSK
5. PYRA, HUBERT - ŁUKÓW
6. BOGUSZ, MATEUSZ - ŁUKÓW
7. KORYCIŃSKI, KAROL - SPARTAN WARSZAWA
8. MAGIERA, ADAM - SAMSON MARKLOWICE
9. JAROSIEWICZ, KACPER - NARUSZEWO
10.KAŁKOWSKI, MATEUSZ - ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
11.OSIECKI, MICHAŁ - GRUDZIĄDZ

JUNIOR21 MEN RIGHT OPEN

1. SOPCZYŃSKI, TOMASZ - ARMFIGHT PIASECZNO
2. WILKOWSKI, PRZEMYSŁAW - SPARTAN WARSZAWA
3. KORYCIŃSKI, KAROL - SPARTAN WARSZAWA
4. DRZĄSAŁA, ARTUR - SAMSON MARKLOWICE
5. KUSIO, HUBERT - ŁUKÓW
6. KAŁKOWSKI, MATEUSZ - ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
7. DROSIO, MARCIN - ŁUKÓW
8. MAGIERA, ADAM - SAMSON MARKLOWICE
9. OSTAPIUK, NAZARI - HANDS OF STONE
10. WOJNAROWSKI, MATEUSZ - PŁOŃSK
11. BOGUSZ, MATEUSZ - ŁUKÓW
12. PYRA, HUBERT - ŁUKÓW
13. DROZDOWSKI, JAKUB - OLIMPIK MARKI
14. JAROSIEWICZ, KACPER - NARUSZEWO
15. KOZIEREWICZ, HUBERT - RADZYMIN

SENIOR MEN LEFT 85

1. PLICHTA, ADAM - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. NALYVAIKO, PAVLO - HMELNITSK
3. LASKEWYCZ, WIKTOR - SPARTAN WARSZAWA
4. KOŚCIELNIAK, PATRYK - ODROWĄŻ
5. GOLUCH, KAMIL - NAŁĘCZÓW
6. BARANOWSKI, PAWEŁ - NARUSZEWO
7. JĘDRZEJEWSKI, SEBASTIAN - MŁAWA
8. RUTKOWSKI, DARIUSZ - SPARTAN WARSZAWA
9. WRZASKOWSKI, ŁUKASZ - ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
10. WALCZAK, MATEUSZ - SPARTAN WARSZAWA
11. CZAJKA, MARIUSZ - ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
12. GOLUCH, ARKADIUSZ - NAŁĘCZÓW
13. DRZYMAŁA, DAWID - PŁOCK
14. OPALSKI, JAN - SPARTAN WARSZAWA
15. DŁONIAK, MACIEJ - ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

SENIOR MEN RIGHT 85

1. NALYVAIKO, PAVLO - HMELNITSK
2. PLICHTA, ADAM - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KOŚCIELNIAK, PATRYK - ODROWĄŻ
4. DŁONIAK, MACIEJ - ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
5. LASKEWYCZ, WIKTOR - SPARTAN WARSZAWA
6. WALCZAK, MATEUSZ - SPARTAN WARSZAWA
7. DRZYMAŁA, DAWID - PŁOCK
8. GOLUCH, KAMIL - NAŁĘCZÓW
9. WRZASKOWSKI, ŁUKASZ - ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
10. CZAJKA, MARIUSZ - ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
11. RUTKOWSKI, DARIUSZ - SPARTAN WARSZAWA
12. GOLUCH, ARKADIUSZ - NAŁĘCZÓW
13. BARANOWSKI, PAWEŁ - NARUSZEWO
14. ŁUCIAN, ADRIAN - KOCK
15. OPALSKI, JAN - SPARTAN WARSZAWA

SENIOR MEN LEFT  +85

1. KOWALCZYK, TOBIASZ - DZIĘCZYNA
2. BEŁBOT, ARKADIUSZ - OLECKO
3. STRACZUK, PAWEŁ - STEEL ARM WROCŁAW
4. ZALEWSKI, JAROSŁAW - GOŁDAP
5. SABAK, KAROL - SPARTAN WARSZAWA
6. SZAMBELAN, DAWID - KARNISZEWO
7. JUSIAK, ADRIAN - NAŁĘCZÓW
8. ZDZIEBKOWSKI, KAROL - BISKUPICE
9. GROTOWSKI, ROBERT - SPARTAN WARSZAWA
10. KOZAK, OSKAR - STEEL ARM WROCŁAW
11. POPIOŁEK, DARIUSZ - MAKÓW MAZOWIECKI
12. DUNAJKO, ŁUKASZ - PIASECZNO     
13. DENNARD, KRYSTIAN - SPARTAN WARSZAWA
14. KAZIMIERSKI, MIROSŁAW - ZŁOTY TUR GDYNIA
15. DEMENTIEV, BORYSLAV - SPARTAN WARSZAWA
16. JAROSIEWICZ, PIOTR - NARUSZEWO

SENIOR MEN RIGHT  +85

1. BEŁBOT, ARKADIUSZ - OLECKO
2. DUNAJKO, ŁUKASZ - PIASECZNO     
3. LISIEWICZ, MATEUSZ - SUWAŁKI KARNISZEWO
4. SZAMBELAN, DAWID - KARNISZEWO
5. BAUĆ, ŁUKASZ - CZĘSTOCHOWA
6. STRACZUK, PAWEŁ - STEEL ARM WROCŁAW
7. KOZAK, OSKAR - STEEL ARM WROCŁAW
8. DENNARD, KRYSTIAN - SPARTAN WARSZAWA
9. POPIOŁEK, DARIUSZ - MAKÓW MAZOWIECKI
10.JUSIAK, ADRIAN - NAŁĘCZÓW
11.JAROSIEWICZ, PIOTR - NARUSZEWO
12.PONISZKO, ARTUR        
13.ZALEWSKI, JAROSŁAW - GOŁDAP
14.KOWALCZYK, TOBIASZ - DZIĘCZYNA
15.GROTOWSKI, ROBERT - SPARTAN WARSZAWA         
16.MAJCHER, MARCIN        
17.ZDZIEBKOWSKI, KAROL - BISKUPICE
18.JAWORSKI, KAROL        
19.SABAK, KAROL - SPARTAN WARSZAWA
20.KAZIMIERSKI, MIROSŁAW - ZŁOTY TUR GDYNIA

 

 

 

Language
dsadsa