Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

TURNIEJ CHARYTATYWNY ARMWRESTLINGU >>>

TURNIEJ CHARYTATYWNY ARMWRESTLINGU # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

TURNIEJ CHARYTATYWNY ARMWRESTLINGU # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net Poland, GYM BAZA, ul. Sobolowa 1 (Pływalnia Anilana), 92-321 Łódź

12:00 - 16:11 | 09.06.2019


Trzeba pomóc! Zapraszamy dorosłych i dzieci, kobiety i mężczyzn, AMATORÓW i ZAWODOWCÓW (osobna rywalizacja tylko w kategorii open) do wspólnej zabawy i wsparcia leczenie Julki z AUTYZMEM!
Gościem specjalnym będzie Maciej Gralak!

 

Data i godzina:
9 czerwca 2019 o 12:00 – 16:30

Miejsce:
GYM BAZA, ul. Sobolowa 1 (Pływalnia Anilana), 92-321 Łódź

OPŁATA:
za udział 30 zł gotówką w dniu turnieju lub 20 zł przelewem

ZGŁOSZENIA SMS >>> 737 998 693 (nr konta po otrzymaniu zwrotnego SMS) - w tytule TYLKO: imię i nazwisko + opłata turniej.

OPŁATA za udział nie podlega zwrotowi (można przepisać miejsce na inną osobę), a całość zostanie przekazana na leczenie Julki! (więcej o akcji: julisia.pl)

Zapraszamy dorosłych i dzieci, kobiety i mężczyzn, AMATORÓW i ZAWODOWCÓW (osobna rywalizacja tylko w kategorii open) do wspólnej zabawy i wsparcia leczenie Julki z AUTYZMEM > www.julisia.pl


W PROGRAMIE:

12:00 - 14:30 - ważenie zawodników / zapisy

15:00 - START 9 kategorii:


KATEGORIE WAGOWE (tylko prawa ręka):

Dzieci i młodzież:

- dzieci (9-13 lat)
- młodzież (14-17 lat)

Amatorzy:

- kobiety - tylko kategoria OPEN
- mężczyźni - kategoria do 65 kg
- mężczyźni - kategoria do 75 kg
- mężczyźni - kategoria do 85 kg
- mężczyźni - kategoria do 100 kg
- mężczyźni - kategoria OPEN

Zawodowcy:

- mężczyźni - tylko kategoria OPEN

DODATKOWO W PROGRAMIE: konsultacje z Maćkiem Gralakiem - Mistrzem Świata, Europy i Polski.

UWAGA: ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Wyniki z charytatywnego turnieju „Siłujemy sie z sercem” – Łódź, Gymbaza, 09.06.2019


Kategoria OPEN Amatorzy:

1. Adrian Jusiak,
2. Łukasz Bauć
3. Damian Sadurski
4. Adrian Lach
5. Łukasz Tlołka
6. Dariusz Rutkowski
7. Damoan Olczyk
8. Bogdan Kruk
9. Jan Opalski
10. Kamil Goluch
11. Dzwiad Kuciński
12. Artur Rząska
13. Adam Magiera
14. Marek Barciok
15. Mariusz Czajka
16. Jan Boiarskyi

Kategoria OPEN Kobiety:

1. Maria Juroszek,
2. Urszula Siekacz
3. Barbara Surma
4. Magdalena Szeląg
5. Wiktoria Słomka
6. Ewelina Jabłońska

Kategoria OPEN Zawodowcy:

1. Daniel Słomka,
2. Paweł Lasota
3. Adrian Surma

Kategoria Amatorzy  do 100 kg:

1. Adrian Jusiak,
2. Damian Szulc
3. Marek Barciok
4. Adam Magiera
5. Jakub Maszewski
6. Kamil Zymny

Kategoria Amatorzy do 85 kg:

1. Damian Olczyk,
2. Dawid Kuciński
3. Dariusz Rutkowski
4. Adrian Lach
5. Damian Sadurski
6. Robert Kubiak

Kategoria Amatorzy do 75 kg:

1. Kamil Goluch
2. Jan Boiarskyi
3. Mariusz Czajka
4. Jan Opalski
5. Jakub Frankowski
6. Marek Grzejda
7. Andrzej Perliński

Kategoria dzieci - dziewczynki 9 – 13 lat:

1. Gaja Krawczyk
2. Kamila Goluch

Kategoria dzieci - chłopcy  9 – 13 lat:

1. Wiktor Bauć
2. Jakub Słomka
3. Krystian Mielczarek
4. Mateusz Lutosławski
5. Gaja Krawczyk
6. Hubert Maszewski
7. Piotr Wąsik
8. Piotr Moryl
9. Ignacy Drzewiecki

 

 

 

 

 

Language
dsadsa