Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

XX Puchar Polski w Armwrestlingu >>>

XX Puchar Polski w Armwrestlingu # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

XX Puchar Polski w Armwrestlingu # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net Poland, RIVER STYLE HOTEL & SPA

12:00 - 20:00 | 11-13.10.2019


XX PUCHAR POLSKI W ARMWRESTLINGU

 

ELIMINACJE DO

PUCHARU ŚWIATA ZAWODOWCÓW W ARMWRESTLINGU "ZLOTY TUR WORLD CUP - RUMIA, POLAND 2019"

ZAWODY POD PATRONATEM URPA


DATA I MIEJSCE ZAWODÓW:

Data zawodów:

11 - 13 października 2019 roku


Miejsce zawodów:

RIVER STYLE HOTEL & SPA
84-240 Reda,
Pucka 10 B, Poland
www.hotelriverstyle.pl

 


SZCZEGÓŁY O ZAWODACH:

Piątek 11 październik 2019 roku

Przyjazd drużyn

15.00 – 19.00 – Rejestracja i ważenie -  RIVER STYLE HOTEL & SPA

21.00 – ... – Walne Zebranie Federacji Armwrestling Polska (pot. KONGRES FAP) - RIVER STYLE HOTEL & SPA, 84-240 Reda przy ul. Pucka 10B
 

Poniżej Program Walnego Zgromadzenia Członków Federacji Armwrestling Polska – Reda 2019:

1. Otwarcie Walnego Zebrania
2. Przyjęcie porządku obrad
3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany adresu Federacji Armwrestling Polska.
4. Kadra Narodowa Mistrzostwa Świata IFA 2019
5. Wolne wnioski.
6. Zamknięcie Walnego Zebrania.


PRZYPOMINAMY!

W Walnym Zgromadzeniu Członków FAP mogą uczestniczyć dwie osoby reprezentujące jeden klub z jednym prawem głosu. Do udziału w kongresie dopuszcza się obserwatorów zajmujących miejsca w wydzielonej części sali, którzy mogą zabrać głos za zgodą przewodniczącego.


Sobota, 12 październik 2019 roku - PRAWA RĘKA

08.30 - 09.00 – odprawa sędziowska - obecność obowiązkowa dla wszystkich sędziów FAP

09.00 – 14.00 – eliminacje prawa ręka

15.00 – 16.00 – półfinały, finały

16.00 – 18.00 – Open Kobiet i Mężczyzn prawa ręka, ceremonia nagrodzenia


Niedziela, 13 październik 2019 roku - LEWA RĘKA

08.30. - 09.00 – odprawa sędziowska - obecność obowiązkowa dla wszystkich sędziów FAP

09.00 – 14.00 – eliminacje lewa ręka

15.00 – 16.00 – półfinały, finały

16.00 – 18.00 – Open Kobiet i Mężczyzn lewa ręka, ceremonia nagrodzenia

 


REJESTRACJA, WAŻENIE, ZGŁOSZENIE DRUŻYN:

Rejestracja i ważenie RIVER STYLE HOTEL & SPA:

15.00 – 19.00 – 11 październik 2019 rok (piątek)
 

Ważenie odbędzie się tylko i wyłącznie 11.10.2019 roku. Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

 

Zgłoszenie drużyn:

Na zgłoszenie drużyn FAP czeka do dnia  06 października 2019 roku do godz. 23.59.

Zgłoszenie przez przedstawicieli drużyn należy wypełniać tylko za pomocą formularza on-line.

Kontakt do BOK rejestracji on-line: Marcin Mielniczuk: polisharmwrestling@gmail.com

 


UCZESTNICY ZAWODÓW:

 

- W zawodach mogą wziąć udział tylko i wyłącznie zawodnicy, którzy posiadają licencje zawodnicza klubu, będącego członkiem Federacji Armwrestling Polska.

- Każdy zawodnik może wystartować tylko i wyłącznie w koszulce klubowej. Zawodnicy podczas startu nie będący w koszulce klubowej nie zostaną dopuszczeni do rywalizacji.

- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości lub kartę licencyjną.

- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda trenera.

- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie

 


SĘDZIOWIE FAP:

- Sędziowie wszystkich kategorii są zobowiązani do sędziowania podczas XX Pucharu Polski

 


KATEGORIE WAGOWE:


JUNIOR:

- Juniorki do 18-stego roku życia (urodzeni po 2001 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: do 55kg, 65kg, +65kg

- Juniorzy do 18-stego roku życia (urodzeni po 2001 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: do 57kg, 63kg, 70kg, 78kg, +78kg.


SENIOR:

- Seniorki - lewa, prawa ręka: do 52kg, do 57kg, 65kg, 75kg, +75kg

- Seniorzy - lewa, prawa ręka: 57kg, 63kg, 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, 105, +105kg,

- Kobiety / Mężczyźni - lewa, prawa ręka: OPEN

UWAGA: Ze wzgolędu na fakt, że Puchar Polski jest eliminacją do Pucharu Świata Zawodowców "Złoty Tur World Cup", przed ważeniem osoby startujące w kategorii senior prosimy o rejestrację w rankingu URPA


MASTERS & GRAND MASTERS:

- Masters kobiet (urodzeni po 1979 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: kategoria OPEN

- Masters mężczyzn (urodzeni po 1979 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: do 80kg, 90kg, 100kg, +100kg

- Grand Masters mężczyźni (urodzeni po 1969 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: do 75kg, 90kg, 100kg, +100kg

- Senior Grand Masters mężczyźni (urodzeni po 1959 roku włącznie) - lewa, prawa ręka: kategoria OPEN


NIEPEŁNOSPRAWNI:

Niepełnosprawni mężczyźni - lewa, prawa ręka: do 60kg, do 80kg, +80kg

Niepełnosprawni kobiety- lewa, prawa ręka: kategoria OPEN

Uwaga: kat. niepełnosprawnych mogą być rozgrywane na siedząco.

 

Rywalizacja odbędzie się na lewą i prawą rękę w systemie do dwóch przegranych według zasad FAP. Prowadzona również będzie klasyfikacja drużynowa: ogólna, junior, senior, masters oraz osoby niepełnosprawne.

 


NAGRODY:

- Medale i dyplomy w każdej kategorii wagowej (do trzeciego miejsca).

- Puchary w kategorii open senior kobiet i mężczyzn (lewa / prawa ręka)

- Puchary w klasyfikacji ogólnej drużynowej, juniorskiej, seniorskiej, mastersów, osób niepełnosprawnych


Zawodnicy, którzy zajmą dwa pierwsze miejsca w kategoriach seniorów (kobiet i mężczyzn) zostaną powołani do Kadry Narodowej na tegroczny Puchar Świata Zawodowców "Złoty Tur World Cup - Rumia 2019", który odbędzie się w dniach 07-08 grudnia 2019 roku w Rumi.

 


OPŁATA STARTOWA:

- Seniorzy: 50 zł za rękę (start tylko w kat. seniorskich)

- Juniorzy: 25 zł za rękę (start tylko w kat. juniorskich)

- Juniorzy & seniorzy: 50 zł za rękę (start w kat. juniorskich i seniorskich)

- Niepełnosprawni: zwolnieni (start tylko w kat. niepełnosprawnych)

- Niepełnosprawni & juniorzy: 25 zł za rękę (start w kat. niepełnosprawnych i juniorskich)

- Niepełnosprawni & juniorzy & seniorzy: 50 zł za rękę (start w kat. niepełnosprawnych, juniorskich i seniorskich)

 


ORGANIZATORZY:

Federacja Armwrestling Polska
tel. 58 621 93 08
e-mail: polisharmwrestling@gmail.com

Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o.

 


BIURO PRASOWE, PATRONAT MEDIALNY:

Biuro prasowe:

Paweł Podlewski
tel. 58 621 93 08
kom. 603 603 880
e-mail: redakcja@armpower.net

Patronat medialny:
www.armpower.net
ArmBets.tv

 



ZAKWATEROWANIE:

Oficjalny Hotel Zawodów:

RIVER STYLE HOTEL & SPA

84-240 Reda,
Pucka 10 B, Poland
www.hotelriverstyle.pl


Cena za noclegi:
- pokój 1 os. ze śniadaniem - 205 zł
- pokój 2 os. ze śniadaniem - 240 zł

Rezerwacja na hasło: Puchar Polski

Zameldowanie: od godz. 14:00 / Wymeldowanie: do godz. 11:00

Rezerwacja:

tel. +48 58 736 48 00
e-mail: hotel@hotelriverstyle.pl


UWAGA!
Prosimy o kwaterowanie się w oficjalnym hotelu mistrzostw. W przypadku, gdy nie spełnimy wymaganych ilości dób hotelowych Federacja zostanie obciążona dodatkowymi kosztami organizacyjnymi, co w rezultacie może mocno odbić się na kondycji finansowej FAP.

Cena pokoju obejmuje:

- śniadanie
- strefa relaksu: SAUNA, JACUZZI, GYM

Zapewniamy stylowo urządzone pokoje, łączące wygodę i elegancję. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie podłogowe i telewizor LED


Lokalizacja:

Dobrze położony hotel River Style Hotel & SPA o wyjątkowej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie trasy E-6 Berlin - Szczecin - Gdańsk. Doskonała baza wypadowa na Półwysep Helski.


Restauracja:

Nasza restauracja oferuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Specjalnie dla Ciebie nasz szef kuchni przygotował menu oparte na naturalnych produktach.

Zestawy Obiadowe:

Isnieje możliwość wykupienia zestawów obiadowych na mejscu w restauracji.

Obiad trzydaniowy - 55 zł/ osoba
Obiad dwudaniowy - 45 zł/ osoba
Obiad jednodaniowy - 35 zł /osoba

Zamówienia na grupowe zestawy obiadowe w hotelu  - przy rezerwacjach pokoi, lub na miejscu przy kwaterowaniu w pokojach (pytaj w recepcji)

Proponowane Menu:

Zupy:

SOBOTA
Krem ziemniaczany z chipsem z boczku
Rosół z makaronem

NIEDZIELA
Krem z pomidorów z fetą
Żurek

Dania Główne:

SOBOTA
Szynka pieczona z puree musztardowym podana z fasolką szparagową
Pierś z kurczaka w migdałach podana z ziemniakami gratin ibrokułami

NIEDZIELA
Dorsz smażony z masłem koperkowym podany z pieczonym ziemniakiem i świeżą surówką
Kotleciki schabowe podane z tradycyjnymi ziemniakami z koprem i pieczonym burakiem

Desery:

SOBOTA
Pieczone jabłko w karmelu z lodami
Panna cotta z sosem malinowym

NIEDZIELA
Szarlotka na ciepło z gałką loda
Ciastko czekoladowe z sosem wiśniowym


Kręgle i squash:

Nasz hotel oferuje 4 tory do gry w kręgle, stół bilardowy, piłkarzyki, grill i bar - wszystko ustawione w oddzielnej części hotelu. Szczegółowa oferta dostępna w hotelu.


SPA:

Nasza strefa komfortu, 10 gabinetów zabiegowych, w których można skorzystać z profesjonalnych zabiegów i masaży. Szczegółowa oferta dostępna w hotelu.
 

 



Informacja dla zawodników, opiekunów zawodników i osób obsługujących zawody:
„XX PUCHAR POLSKI W ARMWRESTLINGU”:

 


Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informujemy, że Administratorem danych osobowych będzie Federacja Armwrestling Polska z siedzibą w 81-245 Gdynia, ul. Okrzei 18/7 w zakresie niezbędnym do wykonywania działalności statutowej oraz realizacji zawodów sportowych.

Przetwarzanie Pani/ Pana danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art. 6, pkt b. RODO i wyłącznie w celu realizacja zawodów sportowych, dla celów rachunkowych i podatkowych oraz w celu prowadzenia analiz statystycznych czy rankingów.

Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty Twojego zgłoszenia się do zawodów/ imprezy. Po tym okresie zostaną skasowane. Jednak dla celów księgowych, podatkowych a także rankingowych przechowujemy te dane w zależności od potrzeb, nie dłużej jednak, niż jest to konieczne.

Pani/ Pana dane w celu realizacji zadań sportowych i budowy rankingów mogą być powierzone zawodowej organizacji Professional Armwrestling League USA (PAL USA) wraz z polskim oddziałem Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o., Unified Rating of Professional Armwrestling (URPA) oraz International Federation of Armwrestling (IFA). Twoje dane mogą być również powierzone organizatorom oraz organizatorom imprez odbywających się poza Polską i firmą obsługującym zawody internetowo np. wyniki, zdjęcia z zawodów lub przekaz obrazu na żywo.

Przysługuje Pani/ Pana prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/ Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/ Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z RODO, które obowiązuje od dn. 25.05.2018 r. Oznacza to, że masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, a także usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz całkowity sprzeciw wobec ich przetwarzania.

Nie masz jednak prawa do zatarcia swoich wyników sportowych w odbytej imprezie.

Masz prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólne.

 

 

 

Puchar Polski 2019

Reda 2019


OFFICIAL SCORES


JUNIOR U-18 MEN RIGHT 57 KG
1. DOMINIK SOBOS, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00007)
2. PATRYK SMUTEK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00116)
3. PAWEŁ GIĄDŁA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00114)
4. DOMINIK PILCH, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00115)

JUNIOR U-18 MEN RIGHT 63 KG
1. KAMIL BISZCZAK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00118)
2. ARTUR BŁACHUTA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00119)
3. SEBASTIAN SZYMALA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00117)

JUNIOR U-18 MEN RIGHT 70 KG
1. ŁUKASZ KOPYŚĆ, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00020)
2. DOMINIK GRACZEK, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00015)
3. MICHAŁ KUBACKA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00120)
4. SZYMON BUGAJSKI, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00121)

JUNIOR U-18 MEN RIGHT 78 KG
1. PIOTR MORZYNIEC, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00122)
2. DAWID HNAT, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00023)
3. ANDRZEJ GRZELAK, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00018)
4. RAFAŁ HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00123)
5. ERYK JUSZCZAK, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00025)
6. PATRYK OPIELA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00014)

JUNIOR U-18 MEN RIGHT +78 KG
1. PAWEŁ BUDYCH, WILKI MIĘDZYCHÓD (00044)
2. WIKTOR PALCZEWSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00053)

SENIOR MEN RIGHT 57 KG
1. DOMINIK SOBOS, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00007)
2. PATRYK SMUTEK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00116)
3. PAWEŁ GIĄDŁA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00114)
4. DOMINIK PILCH, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00115)

SENIOR MEN RIGHT 63 KG
1. DARIUSZ FUDRO, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00124)
2. JAROSŁAW KLINKOSZ, ZŁOTY TUR GDYNIA (00072)
3. KAMIL BISZCZAK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00118)
4. ŁUKASZ RACHOWKA, WILKI MIĘDZYCHÓD (00042)
5. ARTUR BŁACHUTA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00119)

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. SLAWOMIR MALAS, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00034)
2. PAWEŁ GRABAS, STEEL ARM WROCŁAW (00133)
3. KRZYSZTOF HASIŃSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00055)
4. PIOTR KAJSTURA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00131)
5. DAWID ŁAPA, WILKI MIĘDZYCHÓD (00047)
6. ŁUKASZ KOPYŚĆ, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00020)
7. PATRYK BILAŃSKI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00024)
8. MARCIN SOŁTYS, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00125)
9. ANDRZEJ JAZOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00021)
10. DOMINIK LEJA, WIKING NISKO (00062)
11. TOMASZ KRAWIEC, STEEL ARM WROCŁAW (00134)
12. MICHAŁ KUBACKA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00120)
13. SEBASTIAN WIŚNIEWSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00057)
14. SZYMON BUGAJSKI, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00121)
15. DAMIAN KUSNIERCZYK, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00012)

SENIOR MEN RIGHT 78 KG
1. ARTUR KRUPA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00005)
2. BARTŁOMIEJ BEDNARSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00017)
3. DARIUSZ GROCH, WIKING NISKO (00060)
4. KAMIL WOJNAR, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00022)
5. ŁUKASZ PARA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00126)
6. PIOTR MORZYNIEC, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00122)
7. RAFAŁ HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00123)
8. PIOTR DADAN, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00019)
9. MIROSŁAW SATŁAWA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00006)
10. ANDRZEJ GRZELAK, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00018)
11. RADOSŁAW KWIETNIEWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00008)

SENIOR MEN RIGHT 86 KG
1. TOMASZ SZEWCZYK, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00003)
2. KAROL MYSZKIEWICZ, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00027)
3. RYSZARD DZIUBEK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00127)
4. ROBERT PUWAŁOWSKI, WILKI MIĘDZYCHÓD (00048)
5. PAVLO DUDA, ZŁOTY TUR GDYNIA (00078)
6. BLAZEJ POTRYKUS, ZŁOTY TUR GDYNIA (00077)
7. TOMASZ DURDA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00016)
8. MAREK BACZA, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00026)

SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. JAROSŁAW GRULKOWSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00080)
2. ŁUKASZ OBŁUSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00083)
3. MACIEJ KINDLER, ZŁOTY TUR GDYNIA (00082)
4. KRZYSZTOF KŁYS, ARMFIGHT PIASECZNO (00051)
5. JERZY KWIATKOWSKI, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00128)
6. ARTUR TRYBA, ZŁOTY TUR GDYNIA (00086)
7. PRZEMYSŁAW CIBA, WIKING NISKO (00061)
8. WOJCIECH HYPSIOR, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00009)
9. WIESŁAW RZANNY, TRAKTOR WOLSZTYN (00110)
10. ARKADIUSZ GIERSZEWSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00084)
11. ŁUKASZ ŚWIĄTEK, WILKI MIĘDZYCHÓD (00045)
12. MATEUSZ FRĄCKOWIAK, WILKI MIĘDZYCHÓD (00043)
13. MARCIN MOLENDA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00010)
14. PAWEŁ BUDYCH, WILKI MIĘDZYCHÓD (00044)

SENIOR MEN RIGHT 105 KG
1. LUCJAN FUDALA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00002)
2. ADRIAN CIROCKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00081)
3. KAMIL JABLONSKI, ZŁOTY SMOK KIELCE (00001)
4. ADRIAN ZGÓRZYŃSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00004)
5. JAKUB JANCZY, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00130)
6. BOGUSLAW ZDANOWSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00085)
7. ARTUR KAŹIMIERCZAK, ZŁOTY TUR GDYNIA (00088)
8. RAFAŁ GORCZYŃSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00106)
9. DANIEL SZYMKIEWICZ, ZŁOTY TUR GDYNIA (00087)
10. MARCIN FORMELA, ZŁOTY TUR GDYNIA (00109)
11. ARTUR ZARECKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00103)

SENIOR MEN RIGHT +105 KG
1. MAREK MAJAK, ARMFIGHT PIASECZNO (00068)
2. MIECZYSŁAW FIJAŁ, ZŁOTY TUR GDYNIA (00092)
3. MARIUSZ GROCHOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00013)
4. DAMIAN OSTROWSKI, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (00066)
5. GRZEGORZ GREBSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00091)
6. PIOTR KRAJEWSKI, TITANARM OPOLE (00050)
7. ROBERT BRZEZINA, TITANARM OPOLE (00039)
8. STANISŁAW JARZĄB, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00011)
9. PIOTR PALCZEWSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00052)

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. LUCJAN FUDALA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00002)
2. TOMASZ SZEWCZYK, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00003)
3. ADRIAN ZGÓRZYŃSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00004)
4. ADRIAN CIROCKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00081)
5. KAMIL JABLONSKI, ZŁOTY SMOK KIELCE (00001)
6. JERZY KWIATKOWSKI, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00128)
7. DARIUSZ GROCH, WIKING NISKO (00060)
8. SLAWOMIR MALAS, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00034)
9. MARIUSZ GROCHOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00013)
10. ARTUR KRUPA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00005)
11. JAKUB JANCZY, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00130)
12. MIECZYSŁAW FIJAŁ, ZŁOTY TUR GDYNIA (00092)

MASTERS MEN RIGHT 80 KG
1. MIROSŁAW SATŁAWA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00006)
2. ROBERT KUCZA, HANDS OF STONE (00067)
3. WIESŁAW PODGÓRSKI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00028)
4. ANDRZEJ JAZOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00021)

MASTERS MEN RIGHT 90 KG
1. JERZY KWIATKOWSKI, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00128)
2. WOJCIECH WALEŚKO, ARMFIGHT PIASECZNO (00108)
3. ARKADIUSZ GIERSZEWSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00084)
4. TOMASZ STEFANIAK, SAMSON MARKLOWICE (00038)
5. ROBERT PUWAŁOWSKI, WILKI MIĘDZYCHÓD (00048)

MASTERS MEN RIGHT 100 KG
1. MARIUSZ GROCHOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00013)
2. PRZEMYSŁAW CIBA, WIKING NISKO (00061)
3. MARCIN FORMELA, ZŁOTY TUR GDYNIA (00109)
4. DANIEL SZYMKIEWICZ, ZŁOTY TUR GDYNIA (00087)
5. WALDEMAR PODOLSKI, WILKI MIĘDZYCHÓD (00040)
6. ANDRZEJ ŁOJAS, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00129)

MASTERS MEN RIGHT +100 KG
1. PIOTR PALCZEWSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00052)
2. ROMAN PALCZEWSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00056)
3. KRZYSZTOF KUBIAK, ZŁOTY TUR GDYNIA (00094)
4. GRZEGORZ GORCZYŃSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00095)

GRAND-MASTERS MEN RIGHT 75 KG
1. WIESŁAW PODGÓRSKI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00028)

GRAND-MASTERS MEN RIGHT 90 KG
1. WOJCIECH WALEŚKO, ARMFIGHT PIASECZNO (00108)
2. PAWEŁ LASOTA, ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZK (00036)
3. MIROSŁAW KAŹMIERSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00096)

GRAND-MASTERS MEN RIGHT 100 KG
1. ANDRZEJ ŁOJAS, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00129)
2. ANDRZEJ HYMER, ZŁOTY TUR GDYNIA (00107)

GRAND-MASTERS MEN RIGHT +100 KG
1. KONSTANTY KRÓLIK, ARMFIGHT PIASECZNO (00054)

SENIOR-GRAND-MASTERS MEN RIGHT OPEN
1. PAWEŁ LASOTA, ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZK (00036)
2. KONSTANTY KRÓLIK, ARMFIGHT PIASECZNO (00054)
3. WIESŁAW PODGÓRSKI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00028)
4. ANDRZEJ HYMER, ZŁOTY TUR GDYNIA (00107)

DISABLED - STANDING MEN RIGHT 60 KG
1. ŁUKASZ RACHOWKA, WILKI MIĘDZYCHÓD (00042)

DISABLED - STANDING MEN RIGHT 80 KG
1. DAWID ŁAPA, WILKI MIĘDZYCHÓD (00047)
2. RADOSŁAW KWIETNIEWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00008)
3. SEBASTIAN WIŚNIEWSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00057)
4. TOMASZ WESOŁOWSKI, WILKI MIĘDZYCHÓD (00049)

DISABLED - STANDING MEN RIGHT +80 KG
1. KONRAD KRAWCZUK, ZŁOTY TUR GDYNIA (00098)
2. SZYMON WRZASKOWSKI, ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZK (00037)
3. KONSTANTY KRÓLIK, ARMFIGHT PIASECZNO (00054)
4. MICHAŁ ŁOBOCKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00104)
5. BARTOSZ DZIEMIDOWICZ, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (00065)

JUNIOR U-18 WOMEN RIGHT 55 KG
1. NATALIA SPYTOWSKA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00111)

JUNIOR U-18 WOMEN RIGHT 65 KG
1. WIKTORIA SŁOMKA, ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZK (00035)
2. OLIWIA PAŚ, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00112)

JUNIOR U-18 WOMEN RIGHT +65 KG
1. SABINA HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00113)

SENIOR WOMEN RIGHT 52 KG
1. MAGDALENA WĘDROWSKA, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00033)
2. NATALIA SPYTOWSKA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00111)

SENIOR WOMEN RIGHT 57 KG
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00029)
2. KATARZYNA MARTERLLACI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00030)

SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. MARLENA WAWRZYNIAK, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00031)
2. OLIWIA PAŚ, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00112)

SENIOR WOMEN RIGHT 75 KG
1. MILENA MORCZYŃSKA, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00032)
2. MARTA ŚWIĄTEK, WILKI MIĘDZYCHÓD (00046)

SENIOR WOMEN RIGHT +75 KG
1. ALEKSANDRA KUBIAK, ZŁOTY TUR GDYNIA (00076)
2. SABINA HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00113)
3. SONIA TURZYNIECKA, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (00064)
4. ELŻBIETA PODOLSKA, WILKI MIĘDZYCHÓD (00041)

SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. MARLENA WAWRZYNIAK, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00031)
2. MAŁGORZATA OSTROWSKA, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00029)
3. MILENA MORCZYŃSKA, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00032)
4. ALEKSANDRA KUBIAK, ZŁOTY TUR GDYNIA (00076)
5. SABINA HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00113)

MASTERS WOMEN RIGHT OPEN
1. SONIA TURZYNIECKA, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (00064)
2. KATARZYNA MARTERLLACI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00030)
3. JADWIGA LEWANDOWSKA, ZŁOTY TUR GDYNIA (00093)

DISABLED - STANDING WOMEN RIGHT OPEN
1. SONIA TURZYNIECKA, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (00064)

 

Puchar Polski 2019

Reda

2019-10-11


OFFICIAL SCORES


JUNIOR U-18 MEN LEFT 57 KG
1. PATRYK SMUTEK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00116)
2. DOMINIK SOBOS, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00007)
3. PAWEŁ GIĄDŁA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00114)
4. DOMINIK PILCH, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00115)

JUNIOR U-18 MEN LEFT 63 KG
1. KAMIL BISZCZAK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00118)
2. ARTUR BŁACHUTA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00119)
3. SEBASTIAN SZYMALA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00117)

JUNIOR U-18 MEN LEFT 70 KG
1. SZYMON BUGAJSKI, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00121)
2. DOMINIK GRACZEK, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00015)
3. MICHAŁ KUBACKA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00120)
4. ŁUKASZ KOPYŚĆ, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00020)

JUNIOR U-18 MEN LEFT 78 KG
1. RAFAŁ HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00123)
2. DAWID HNAT, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00023)
3. PIOTR MORZYNIEC, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00122)
4. ERYK JUSZCZAK, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00025)
5. ANDRZEJ GRZELAK, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00018)
6. PATRYK OPIELA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00014)

JUNIOR U-18 MEN LEFT +78 KG
1. PAWEŁ BUDYCH, WILKI MIĘDZYCHÓD (00044)
2. WIKTOR PALCZEWSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00053)

SENIOR MEN LEFT 57 KG
1. PATRYK SMUTEK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00116)
2. DOMINIK SOBOS, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00007)
3. DOMINIK PILCH, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00115)

SENIOR MEN LEFT 63 KG
1. RAFAŁ FIOŁEK, ŻKSW ARMWRESTLING (00070)
2. DARIUSZ FUDRO, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00124)
3. KAMIL BISZCZAK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00118)
4. ŁUKASZ RACHOWKA, WILKI MIĘDZYCHÓD (00042)
5. ARTUR BŁACHUTA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00119)

SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. SLAWOMIR MALAS, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00034)
2. PAWEŁ GRABAS, STEEL ARM WROCŁAW (00133)
3. TOMASZ KRAWIEC, STEEL ARM WROCŁAW (00134)
4. DAMIAN KUSNIERCZYK, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00012)
5. PIOTR KAJSTURA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00131)
6. SŁAWOMIR KLINKOSZ, ZŁOTY TUR GDYNIA (00073)
7. DAWID ŁAPA, WILKI MIĘDZYCHÓD (00047)
8. ŁUKASZ KOPYŚĆ, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00020)
9. SZYMON BUGAJSKI, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00121)
10. DOMINIK LEJA, WIKING NISKO (00062)
11. MARCIN SOŁTYS, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00125)
12. PATRYK BILAŃSKI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00024)
13. MICHAŁ KUBACKA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00120)
14. ANDRZEJ JAZOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00021)
15. SEBASTIAN WIŚNIEWSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00057)

SENIOR MEN LEFT 78 KG
1. ARTUR KRUPA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00005)
2. DARIUSZ GROCH, WIKING NISKO (00060)
3. BARTŁOMIEJ BEDNARSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00017)
4. ŁUKASZ PARA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00126)
5. KAMIL WOJNAR, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00022)
6. PIOTR DADAN, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00019)
7. ANDRZEJ GRZELAK, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00018)
8. RAFAŁ HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00123)
9. MIROSŁAW SATŁAWA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00006)
10. PIOTR MORZYNIEC, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00122)
11. RADOSŁAW KWIETNIEWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00008)

SENIOR MEN LEFT 86 KG
1. PIOTR BARTOSIEWICZ, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (00063)
2. RYSZARD DZIUBEK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00127)
3. TOMASZ SZEWCZYK, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00003)
4. KAROL MYSZKIEWICZ, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00027)
5. BLAZEJ POTRYKUS, ZŁOTY TUR GDYNIA (00077)
6. TOMASZ DURDA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00016)
7. ROBERT PUWAŁOWSKI, WILKI MIĘDZYCHÓD (00048)
8. PAVLO DUDA, ZŁOTY TUR GDYNIA (00078)
9. MAREK BACZA, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00026)

SENIOR MEN LEFT 95 KG
1. JERZY KWIATKOWSKI, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00128)
2. MARCIN MOLENDA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00010)
3. ŁUKASZ ŚWIĄTEK, WILKI MIĘDZYCHÓD (00045)
4. KRZYSZTOF KŁYS, ARMFIGHT PIASECZNO (00051)
5. MACIEJ KINDLER, ZŁOTY TUR GDYNIA (00082)
6. WIESŁAW RZANNY, TRAKTOR WOLSZTYN (00110)
7. PRZEMYSŁAW CIBA, WIKING NISKO (00061)
8. ŁUKASZ OBŁUSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00083)
9. PAWEŁ BUDYCH, WILKI MIĘDZYCHÓD (00044)
10. ARTUR TRYBA, ZŁOTY TUR GDYNIA (00086)
11. SZYMON WRZASKOWSKI, ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZK (00037)
12. WOJCIECH HYPSIOR, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00009)
13. ARKADIUSZ GIERSZEWSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00084)
14. MATEUSZ FRĄCKOWIAK, WILKI MIĘDZYCHÓD (00043)

SENIOR MEN LEFT 105 KG
1. LUCJAN FUDALA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00002)
2. JAKUB JANCZY, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00130)
3. ADRIAN ZGÓRZYŃSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00004)
4. BOGUSLAW ZDANOWSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00085)
5. RAFAŁ GORCZYŃSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00106)
6. DANIEL SZYMKIEWICZ, ZŁOTY TUR GDYNIA (00087)
7. ARTUR ZARECKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00103)

SENIOR MEN LEFT +105 KG
1. MAREK MAJAK, ARMFIGHT PIASECZNO (00068)
2. MIECZYSŁAW FIJAŁ, ZŁOTY TUR GDYNIA (00092)
3. MARIUSZ GROCHOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00013)
4. KAMIL JABLONSKI, ZŁOTY SMOK KIELCE (00001)
5. ROBERT BRZEZINA, TITANARM OPOLE (00039)
6. KRZYSZTOF KUBIAK, ZŁOTY TUR GDYNIA (00094)
7. STANISŁAW JARZĄB, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00011)

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. LUCJAN FUDALA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00002)
2. MAREK MAJAK, ARMFIGHT PIASECZNO (00068)
3. JERZY KWIATKOWSKI, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00128)
4. MARIUSZ GROCHOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00013)
5. KAMIL JABLONSKI, ZŁOTY SMOK KIELCE (00001)
6. SLAWOMIR MALAS, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00034)
7. PIOTR BARTOSIEWICZ, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (00063)
8. MARCIN MOLENDA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00010)
9. ADRIAN ZGÓRZYŃSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00004)
10. RYSZARD DZIUBEK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00127)
11. JAKUB JANCZY, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00130)

MASTERS MEN LEFT 80 KG
1. ROBERT KUCZA, HANDS OF STONE (00067)
2. MIROSŁAW SATŁAWA, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00006)
3. WIESŁAW PODGÓRSKI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00028)
4. ANDRZEJ JAZOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00021)

MASTERS MEN LEFT 90 KG
1. JERZY KWIATKOWSKI, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00128)
2. WOJCIECH WALEŚKO, ARMFIGHT PIASECZNO (00108)
3. TOMASZ STEFANIAK, SAMSON MARKLOWICE (00038)
4. ROBERT PUWAŁOWSKI, WILKI MIĘDZYCHÓD (00048)

MASTERS MEN LEFT 100 KG
1. MARIUSZ GROCHOWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00013)
2. PRZEMYSŁAW CIBA, WIKING NISKO (00061)
3. DANIEL SZYMKIEWICZ, ZŁOTY TUR GDYNIA (00087)
4. WALDEMAR PODOLSKI, WILKI MIĘDZYCHÓD (00040)
5. ANDRZEJ ŁOJAS, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00129)

MASTERS MEN LEFT +100 KG
1. GRZEGORZ GORCZYŃSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00095)
2. KRZYSZTOF KUBIAK, ZŁOTY TUR GDYNIA (00094)
3. ROMAN PALCZEWSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00056)
4. PIOTR PALCZEWSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00052)

GRAND-MASTERS MEN LEFT 75 KG
1. WIESŁAW PODGÓRSKI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00028)

GRAND-MASTERS MEN LEFT 90 KG
1. WOJCIECH WALEŚKO, ARMFIGHT PIASECZNO (00108)
2. PAWEŁ LASOTA, ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZK (00036)
3. MIROSŁAW KAŹMIERSKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00096)

GRAND-MASTERS MEN LEFT 100 KG
1. ANDRZEJ ŁOJAS, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00129)
2. ANDRZEJ HYMER, ZŁOTY TUR GDYNIA (00107)

GRAND-MASTERS MEN LEFT +100 KG
1. KONSTANTY KRÓLIK, ARMFIGHT PIASECZNO (00054)

SENIOR-GRAND-MASTERS MEN LEFT OPEN
1. PAWEŁ LASOTA, ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZK (00036)
2. KONSTANTY KRÓLIK, ARMFIGHT PIASECZNO (00054)
3. WIESŁAW PODGÓRSKI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00028)
4. ANDRZEJ HYMER, ZŁOTY TUR GDYNIA (00107)

DISABLED - STANDING MEN LEFT 60 KG
1. ŁUKASZ RACHOWKA, WILKI MIĘDZYCHÓD (00042)

DISABLED - STANDING MEN LEFT 80 KG
1. DAWID ŁAPA, WILKI MIĘDZYCHÓD (00047)
2. RADOSŁAW KWIETNIEWSKI, MCKIS TYTAN JAWORZNO (00008)
3. SEBASTIAN WIŚNIEWSKI, ARMFIGHT PIASECZNO (00057)
4. TOMASZ WESOŁOWSKI, WILKI MIĘDZYCHÓD (00049)

DISABLED - STANDING MEN LEFT +80 KG
1. SZYMON WRZASKOWSKI, ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZK (00037)
2. KONRAD KRAWCZUK, ZŁOTY TUR GDYNIA (00098)
3. MICHAŁ ŁOBOCKI, ZŁOTY TUR GDYNIA (00104)
4. BARTOSZ DZIEMIDOWICZ, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (00065)
5. KONSTANTY KRÓLIK, ARMFIGHT PIASECZNO (00054)

JUNIOR U-18 WOMEN LEFT 55 KG
1. NATALIA SPYTOWSKA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00111)

JUNIOR U-18 WOMEN LEFT 65 KG
1. OLIWIA PAŚ, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00112)
2. WIKTORIA SŁOMKA, ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZK (00035)

JUNIOR U-18 WOMEN LEFT +65 KG
1. SABINA HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00113)

SENIOR WOMEN LEFT 52 KG
1. MAGDALENA WĘDROWSKA, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00033)
2. NATALIA SPYTOWSKA, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00111)

SENIOR WOMEN LEFT 57 KG
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00029)
2. KATARZYNA MARTERLLACI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00030)

SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. MARLENA WAWRZYNIAK, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00031)
2. OLIWIA PAŚ, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00112)

SENIOR WOMEN LEFT 75 KG
1. MILENA MORCZYŃSKA, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00032)
2. MARTA ŚWIĄTEK, WILKI MIĘDZYCHÓD (00046)

SENIOR WOMEN LEFT +75 KG
1. ALEKSANDRA KUBIAK, ZŁOTY TUR GDYNIA (00076)
2. SABINA HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00113)
3. SONIA TURZYNIECKA, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (00064)

SENIOR WOMEN LEFT OPEN
1. MARLENA WAWRZYNIAK, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00031)
2. MILENA MORCZYŃSKA, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00032)
3. MAŁGORZATA OSTROWSKA, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00029)
4. ALEKSANDRA KUBIAK, ZŁOTY TUR GDYNIA (00076)
5. MAGDALENA WĘDROWSKA, ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (00033)
6. SABINA HARKABUZIK, NIEDŹWIEDZIE ORAWY (00113)

MASTERS WOMEN LEFT OPEN
1. KATARZYNA MARTERLLACI, SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (00030)
2. SONIA TURZYNIECKA, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (00064)

DISABLED - STANDING WOMEN LEFT OPEN
1. SONIA TURZYNIECKA, ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (00064)

 

 OFFICIAL TEAM SCORES BY POINTS
(JUNIOR U-18, SENIOR, MASTERS, GRAND-MASTERS, SENIOR-GRAND-MASTERS, DISABLED - STANDING)

1. NIEDŹWIEDZIE ORAWY (G: 18, S: 14, B: 13) - 404 POINTS.
2. MCKIS TYTAN JAWORZNO (G: 11, S: 10, B: 7) - 262 POINTS.
3. ZŁOTY TUR GDYNIA (G: 5, S: 9, B: 9) - 223 POINTS.
4. ARMFIGHT PIASECZNO (G: 7, S: 8, B: 5) - 158 POINTS.
5. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (G: 5, S: 7, B: 5) - 135 POINTS.
6. ARMFANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (G: 10, S: 1, B: 1) - 117 POINTS.
7. WILKI MIĘDZYCHÓD (G: 6, S: 2, B: 1) - 115 POINTS.
8. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZK (G: 4, S: 4, B: 0) - 68 POINTS.
9. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (G: 3, S: 1, B: 2) - 58 POINTS.
10. MCKIS TYTAN JAWORZNO (G: 2, S: 0, B: 0) - 20 POINTS.
11. STEEL ARM WROCŁAW (G: 0, S: 2, B: 1) - 19 POINTS.
12. HANDS OF STONE (G: 1, S: 1, B: 0) - 17 POINTS.
13. WIKING NISKO (G: 0, S: 2, B: 0) - 16 POINTS.
14. ZŁOTY SMOK KIELCE (G: 0, S: 0, B: 1) - 15 POINTS.
15. WIKING NISKO (G: 0, S: 1, B: 1) - 13 POINTS.
16. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (G: 1, S: 0, B: 0) - 11 POINTS.
17. ŻKSW ARMWRESTLING (G: 1, S: 0, B: 0) - 10 POINTS.
18. SAMSON MARKLOWICE (G: 0, S: 0, B: 1) - 9 POINTS.
19. ARMFIGHT PIASECZNO (G: 0, S: 0, B: 0) - 8 POINTS.
20. WILKI MIĘDZYCHÓD (G: 0, S: 0, B: 0) - 7 POINTS.
21. TITANARM OPOLE (G: 0, S: 0, B: 0) - 6 POINTS.
22. TRAKTOR WOLSZTYN (G: 0, S: 0, B: 0) - 2 POINTS.
23. SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (G: 0, S: 0, B: 0) - 1 POINTS.

 

Language
dsadsa