Sebastian Piotrowski: „Over The Top!” >>>

Sebastian Piotrowski: „Over The Top!” # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Wybaczcie nieco egzaltowany tytuł artykułu, ale dokładnie tak to widzę! Marzył o złotym medalu, trenował zawzięcie, nigdy nie opuścił żadnego treningu. Udało się! Zawodnik Wilków Międzychód może zaliczyć ten start do udanych. O występie Wilków i konkretnie Sebastiana – kilka zdań od Waldemara Podolskiego. Zapraszam!

()

Waldemar Podolski. Szef Wilków Międzychód podsumowuje:

Podczas turnieju OPANUJ GNIEW GOLDEN ARM FUNDACJA FORTEM, Łukasz Świątek zdobył złoty medal w kategorii 105 kg (lewa ręka) i brązowy w kategorii 105 kg (prawa ręka). Do tego brązowy medal w kategorii open lewej ręki. Dawid Łapa zdobył dwa złota w kat. niepełnosprawni open. Sebastian Piotrowski dwa brązowe medale w kategorii niepełnosprawni Open.

Mistrzostwa Polski Amatorów w Siłowaniu na Rękę DEBIUTY 2021 Link do wyników:

To nie koniec!

Mistrzostwa Polski Amatorów „Debiuty 2021” Sebastian Piotrowski został Mistrzem Polski w kategorii senior 70 kg ręki prawej, ponadto zdobył brąz na rękę lewą. Kolejnym zawodnikiem startującym w tych zawodach był Bartosz Zgrajek, który w kat senior 63 kg wywalczył dwa razy 4. miejsca na prawą i lewą rękę, natomiast Mariusz Błoch wywalczył 8 miejsce w kat. +105 kg prawa ręka.

PeSzy: Chciałem zapytać o Sebastiana Piotrowskiego, bo zwrócił moją uwagę podczas walki finałowej w 70 kg (prawa) z Maciejem Kulą. Powiem (napiszę) szczerze... Jak zobaczyłem tę walkę, to chciałem instynktownie nacisnąć przycisk „powtórka”, bo wszystko stało się błyskawicznie. Ponadto, jeśli się nie mylę, to Sebastian startuje już kilka lat.

Waldemar Podolski:

Sebastian jest u nas w klubie dokładnie trzy lata. Na Debiutach wystąpił trzeci raz. Poprzednio – bez sukcesów. Marzył o złocie i spełnił to marzenie. Pracował ciężko, nigdy, nigdy, dosłownie ani razu nie opuszcza treningów. Nie odmawia nikomu walki sparingowej. Mogę powiedzieć, że on naprawdę kocha ten sport, żyje tym sportem i jest z nami (Wilkami) na dobre i złe. Jego trening opiera się głównie na treningu ściśle siłowym. Jest zawzięty w dobrym tego słowa znaczeniu. Zdobył złoto, mimo porażki w pierwszej walce. W finale pokonała dwukrotnie tego zawodnika, z którym przegrał w pierwszej walce w kategorii 70 kg.

PeSzy: Jeszcze kilka zdań o Sebastianie...

W listopadzie kończy 20 lat. Ukończył Szkołę Branżową I stopnia przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, a od września będzie uczniem Szkoły Przysposabiającej do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

PeSzy: Panie Trenerze! To Twoja zasługa, więc przyjmij serdeczne gratulacje za „całokształt”!

Jeszcze jedno. Powiem szczerze: nieczęsto mi się zdarza taki odruch, że czekam na „powtórkę” jakiejś walki, choć wiem, że wszystko już „poleciało” na żywo. Dlatego właśnie starałem się przekazać wszystkim tamte emocje, stosując ten egzaltowany tytuł.

Sebastian: „Over The Top”! Trzymaj się!