Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

Wyniki lewej ręki Mistrzostw Polski 2018 (Cieszyn) >>>

Wyniki lewej ręki Mistrzostw Polski 2018 (Cieszyn) # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Poniżej wyniki po pierwszym dniu zmagań w siłowaniu na ręce w Cieszynie. ()


JUNIOR18 MEN LEFT 55 KG
1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. PUŁAWSKI ADRIAN. UKS SZESNASTKA
3. ZAORSKI DOMINIK. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN LEFT 60KG
1. BUGAJSKI SZYMON. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. KOWALEWSKI MATEUSZ. UKS SZESNASTKA
3. KORGÓL DAMIAN. UKS SZESNASTKA
4. FUDRO DARIUSZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. KUBACKA MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. KOCJAN MATEUSZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
7. HALLMANN OSKAR. ZŁOTY TUR GDYNIA
8. JURKOWSKI IGNACY. UKS SZESNASTKA
9. KOSIECKI ALEKSANDER. UKS SZESNASTKA
10. OLMA STANISŁAW. UKS SAMSON MARKLOWICE
11. JAZOWSKI RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR18 MEN LEFT 65KG
1. KOPYŚC ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. DUDEK MATEUSZ. UKS SZESNASTKA
3. MARZECKI JAN. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. HARKABUZIK RAFAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. BINDAS PATRYK. UKS SZESNASTKA
6. DOMBRZALSKI PAWEŁ. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN LEFT 70KG
1. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WALTAR RADOSŁAW. UKS SAMSON MARKLOWICE
3. BRAUER KRZYSZTOF. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. CHEŁMINIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. MUTKA EMANUEL. UKS SZESNASTKA
6. CZUCHRYTA TOMASZ. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN LEFT 75KG
1. STECYK JACEK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
2. PUKOWSKI MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. BERNACKI RAFAŁ. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. BACZA MAREK. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR18 MEN LEFT 80KG
1. NIESPOREK DAWID. UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR18 MEN LEFT +80KG
1. HYPSIOR WOJCIECH. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. ŚWIĘCKI JAKUB. ARMFIGHT PIASECZNO
3. PIERCHAŁA TOBIASZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
4. NOWAKOWSKI DAWID. UKS SZESNASTKA
5. KIPISZ KUBA. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN RIGHT 50KG
1. ZAORSKI DOMINIK. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 MEN RIGHT 80KG
1. NIESPOREK DAWID. UKS SAMSON MARKLOWICE

JUNIOR21 MEN LEFT 60KG
1. ŁAPA DAWID. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

JUNIOR21 MEN LEFT 65KG
1. BIEGA DAMIAN. SPARTAN RYMANÓW
2. KWAPISZ TOMEK. UKS LV GYM ARMS
3. KUBACKA ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 MEN LEFT 70KG
1. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. LIPKOWSKI KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR21 MEN LEFT 75KG
1. KRUPA ARTUR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. PANIAK PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. BIEGA ADRIAN. SPARTAN RYMANÓW
4. ŁUKASZCZYK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 MEN LEFT 80KG
1. WINIARSKI DOMINIK. UKS LV GYM ARMS
2. KOŁACZ MATEUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. PRUŚ DAWID. SPARTAN RYMANÓW
4. KOPYŚC PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. DOMAGAŁA MATEUSZ. TRAKTOR WOLSZTYN

JUNIOR21 MEN LEFT 85KG
1. SYNOWIEC ADRIAN. SPARTAN RYMANÓW
2. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. KACZOROWSKI TOMASZ. ARMFIGHT PIASECZNO

JUNIOR21 MEN LEFT 90KG
1. SINICA KACPER. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. DZIUBEK RYSZARD. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. WRZASKOWSKI SZYMON. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

JUNIOR21 MEN LEFT +90KG
1. KULISHOV OLEKSANDR. SPARTAN WARSZAWA
2. KOSOBUDZKI ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR21 MEN RIGHT 60KG
1. ŁAPA DAWID. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN LEFT 55KG
1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. GRALAK MACIEJ. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. ŁAPA DAWID. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
3. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO
4. RACHOWKA ŁUKASZ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN LEFT 65KG
1. FIOŁEK RAFAŁ. TRAKTOR WOLSZTYN
2. BUGAJ PATRYK. STEELARM WROCŁAW
3. NANOVSKYI SERHII. SPARTAN WARSZAWA
4. KOTLARZ DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. KUŚNIERCZYK DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. LEWANDOWSKI ŁUKASZ. UKS HULK WĘGRÓW
7. DUDEK MATEUSZ. UKS SZESNASTKA
8. GRABAS PAWEŁ. STEELARM WROCŁAW
9. KLINKOSZ SŁAWOMIR. ZŁOTY TUR GDYNIA
10. KOPYŚC ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
11. KLINKOSZ JAROSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. MALAS SŁAWOMIR. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. PODGÓRSKI MARIUSZ. SPARTAN WARSZAWA
3. PACHLA-DUCZMALEWSKI KAMIL. WIKING
4. KRZYŻEWSKI JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO
5. KWOLIK SZYMON. TRAKTOR WOLSZTYN
6. HASIŃSKI KRZYSZTOF. ARMFIGHT PIASECZNO
7. KRAWIEC TOMASZ. STEELARM WROCŁAW
8. LIPKOWSKI KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA
9. MAMCARZ MATEUSZ. FIRE HAND

SENIOR MEN LEFT 75KG
1. KACZOROWSKI MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
2. KRUPA ARTUR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. CICHOWLAS DANIEL. FIRE HAND
4. SHEVCHUK LIUBOMYR. UKS HULK WĘGRÓW
5. ŻUREK MARTIN. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. MELCER ADRIAN. UKS SAMSON MARKLOWICE
7. PANIAK PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
8. STECYK JACEK. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
9. GROCH DAWID. WIKING
10. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
11. KAJSTURA PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
12. SURMA ADRIAN. UKS SAMSON MARKLOWICE

SENIOR MEN LEFT 80KG
1. BARTOSIEWICZ DAWID. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. GROCH DARUSZ. WIKING
3. GONTARCZYK DAWID. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. WYRWA MATEUSZ. WIKING
5. GOŁDYNIAK STANISŁAW. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
7. DOBRZYŃSKI ŁUKASZ. FIRE HAND
8. KĄŚ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
9. DADAN PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
10. LECH ADAM. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING
12. JAZOWSKI ROMAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
13. KOPYŚC PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
14. KOŁACZ MATEUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN LEFT 85KG
1. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. POTRYKUS BŁAŻEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. WOJTYRA EMIL. UKS HULK WĘGRÓW
4. BEDNARSKI BARTŁOMIEJ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. ZWARDOŃ KAMIL. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
6. DUDA PAVLO. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. RĄCZKA PATRYK. ZŁOTY SMOK KIELCE
8. KILAN PRZEMYSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
10. MILCZAREK MAREK. HANDS OF STONE
11. KUŹNIAR BŁAŻEJ. TITANARM OPOLE
12. KACZOROWSKI TOMASZ. ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN LEFT 90KG
1. SZEWCZYK TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. WOŹNY RAFAŁ. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. BARTOSIEWICZ PIOTR. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. RZANNY WIESŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN
5. MONACHOWICZ MAREK. ZŁOTY TUR GDYNIA
6. GRULKOWSKI JAROSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. PUWAŁOWSKI ROBERT. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
8. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
9. DURDA TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
10. SMALCERZ SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO
11. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN LEFT 100KG
1. FUDAŁA LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MOLENDA MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. WRĄBEL MARIUSZ. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
4. KULISHOV OLEKSANDR. SPARTAN WARSZAWA
5. BIEGUN ŁUKASZ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. WRĘCZYCKI PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. IZBIŃSKI CEZARY. UKS LV GYM ARMS
8. CYRAN MACIEJ. WIKING
9. WALDON GRZEGORZ. ZŁOTY SMOK KIELCE
10. BARANOWSKI TOMASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
11. WENTA ŁUKASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
12. PODOLSKI WALDEMAR. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
13. DZIWIŃSKI DAREK. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN LEFT 110KG
1. KAJDAS NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. GROCHOWSKI MARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. JANCZY JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. JABŁOŃSKI KAMIL. ZŁOTY SMOK KIELCE
5. DUDKIEWICZ MARCIN. ZŁOTY TUR GDYNIA
6. BIERNAT MATEUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
7. PACUT PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. BRZEZINA ROBERT. TITANARM OPOLE
9. BUDYCH MACIEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
10. IZBIŃSKI DAWID. UKS LV GYM ARMS
11. ŚWIĄTEK ŁUKASZ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
12. RYTEL ARTUR. ARMFIGHT PIASECZNO
13. GRĘBSKI GRZEGORZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
14. FRĄCKOWIAK MATEUSZ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
15. JARZĄB STANISŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN LEFT +110KG
1. KURDECHA ALEX. ARMFIGHT PIASECZNO
2. MAJAK MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
3. SŁOMKA DANIEL. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. NERYNG WALDEMAR. ARMFIGHT PIASECZNO
5. WALCZAK SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO
6. GORCZYŃSKI GRZEGRZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. KOSOBUDZKI ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. NERYNG MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
9. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. ARMFIGHT PIASECZNO
10. NAPIÓRKOWSKI TOMASZ. FIRE HAND

SENIOR MEN RIGHT 55KG
1. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

MASTER MEN LEFT 80KG
1. CHODYNA MARIUSZ. UKS HULK WĘGRÓW
2. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING
3. KUCZA ROBERT. HANDS OF STONE
4. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
5. KWIATKOWSKI ARKADIUSZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
6. TRYBUS RADOSŁAW. ZŁOTY SMOK KIELCE
7. SZYMCZAK ANDRZEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
8. JAZOWSKI ROMAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO

MASTER MEN LEFT 90KG
1. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
3. SZYMKIEWICZ DANIEL. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. STEFANIAK TOMASZ. UKS SAMSON MARKLOWICE
5. ZAORSKI DAMIAN. UKS SZESNASTKA
6. PUWAŁOWSKI ROBERT. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

MASTER MEN LEFT 100KG
1. GROCHOWSKI MARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. CYRAN MACIEJ. WIKING
3. ŚWIĘCKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
4. PODOLSKI WALDEMAR. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
5. ŁOJAS ANDRZEJ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. SOŚNICKI MACIEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. JODŁOWSKI ANDRZEJ. SPARTAN RYMANÓW

MASTER MEN LEFT +100KG
1. BUDYCH MACIEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
2. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. ARMFIGHT PIASECZNO
3. PALCZEWSKI ROMAN. ARMFIGHT PIASECZNO
4. GORCZYŃSKI GRZEGRZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
5. PALCZEWSKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
6. NERYNG MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO
7. JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF. STEELARM WROCŁAW

GRANDMASTER MEN LEFT 75KG
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

GRANDMASTER MEN LEFT 90KG
1. WALEŚKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
2. LASOTA PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

GRANDMASTER MEN LEFT 100KG
1. SUZOS DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
2. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR GDYNIA

GRANDMASTER MEN LEFT +100KG
1. GRALAK STANISŁAW. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. GABRYNOWICZ DARIUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

GRANDMASTER MEN RIGHT 75KG
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
2. GRALAK STANISŁAW. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
3. LASOTA PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
5. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR GDYNIA

DISABLED MEN LEFT 60KG
1. GRALAK MACIEJ. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. ŁAPA DAWID. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
3. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO
4. ZAORSKI DOMINIK. UKS SZESNASTKA

DISABLED MEN LEFT DO 75KG
1. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. SZYMCZAK ANDRZEJ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD
3. LUDWIK KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. RACHOWKA ŁUKASZ. UKS WILKI MIĘDZYCHÓD

DISABLED MEN LEFT DO 90KG
1. WRZASKOWSKI SZYMON. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
2. KOŁODZIEJEK ROBERT. UKS SZESNASTKA

DISABLED MEN LEFT +90KG
1. GABRYNOWICZ DARIUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO

JUNIOR18 WOMEN LEFT 50KG
1. OLEJNICZAK KARINA. UKS SZESNASTKA
2. SOJA WERONIKA. UKS SZESNASTKA
3. SOŃTA VANESSA. UKS SZESNASTKA
4. BROCA PATRYCJA. UKS SZESNASTKA
5. DŁUGOSZ KATARZYNA. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55KG
1. JAWOSZEK JULIA. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. CZERNIEJEWSKA OLIWIA. UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK
3. WABERSKA JULIA. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 WOMEN LEFT 60KG
1. WOŹNIAK ALEKSANDRA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. ZIELIŃSKA MAGDALENA. UKS SZESNASTKA

JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG
1. GŁOSKA MARIOLA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. RÓŻAŃSKA JULIA. WIKING
3. SŁOMKA WIKTORIA. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ
4. LIEBON MARTYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA

JUNIOR18 WOMEN LEFT +70KG
1. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70KG
1. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN LEFT 50KG
1. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. MORAWSKA NATALIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. SŁOWIK KAMILA. SPARTAN RYMANÓW

JUNIOR21 WOMEN LEFT 55KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING
2. PRZYBYSZ ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO

JUNIOR21 WOMEN LEFT 65KG
1. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. RÓŻAŃSKA WIKTORIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

JUNIOR21 WOMEN LEFT 70KG
1. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN LEFT +70KG
1. POWROŹNIK ELŻBIETA. ZŁOTY SMOK KIELCE

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 70KG
1. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

JUNIOR21 WOMEN RIGHT +70KG
1. POWROŹNIK ELŻBIETA. ZŁOTY SMOK KIELCE

SENIOR WOMEN LEFT 50KG
1. WĘDROWSKA MAGDALENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. OLEJNICZAK KARINA. UKS SZESNASTKA
3. SOJA WERONIKA. UKS SZESNASTKA
4. MORAWSKA NATALIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT 55KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING
2. PRZYBYSZ ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. SOŁOWIANIUK OLA. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN LEFT 60KG
1. WOŹNIAK ALEKSANDRA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. WABERSKA MATYLDA. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN LEFT 65KG
1. WAWRZYNIAK MARLENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. GŁOSKA MARIOLA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. MARTYNIAK ŻANETA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. CHLEBEK KAMILA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN LEFT 80KG
1. MORCZYŃSKA MILENA. UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ
2. MOCZYDŁOWSKA KINGA. UKS SAMSON MARKLOWICE

SENIOR WOMEN LEFT +80KG
1. JUROSZEK BARBARA. WIKING
2. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. POWROŹNIK ELŻBIETA. ZŁOTY SMOK KIELCE

MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. TURZYNIECKA SONIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

GRANDMASTER WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

GRANDMASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA SONIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. WABERSKA JULIA. ZŁOTY TUR GDYNIA
 

archiwum >>>

Language