Language
/ Kontakt /
advert armpower.net advert armpower.net

VIII Mistrzostwa Międzychodu >>>

VIII Mistrzostwa Międzychodu # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Przed chwilą zakończyły się VIII Mistrzostwa Międzychodu. Znane nazwiska wśród uczestników i ciekawe wyniki. Poniżej wyniki zawodów. ()

Wyniki VIII MISTRZOSTW MIĘDZYCHODU W SIŁOWANIU NA RĘCE O PUCHAR BURMISTRZA w dniu 7.07.2018r .

Kobiety open

1. Przybysz Anna

2. Zaniewska Katarzyna

3. Morawska Natalia

4. Stefaniak Natalia

5. Słomka Wiktoria

Kobiety 60 kg

1. Przybysz Anna

2. Morawska Natalia

3. Rój Wiktoria

Kobiety +60 kg

1. Zaniewska Katarzyna

2. Stefaniak Natalia

3. Słomka Wiktoria

4. Dziwińska Katarzyna

Masters 90 kg

1. Szymkiewicz Daniel

2. Kwiatkowski Arkadiusz

3. Szymczak Andrzej

4. Puwałowski Robert

5. Poryszko Marcin

6. Zaorski Damian

Masters 100 kg

1. Głowiński Artur

2. Riske Andre

3. Podolski Waldemar

Masters +100 kg

1. Budych Maciej

2. Hertmanowski Mirosław

3.Harmaciński Mirosław

Mężczyźni 60 kg

1. Weterle Patryk

2. Rachowka Łukasz

3. Zaorski Dominik

Mężczyźni 70 kg

1. Grabas Paweł

2. Musiał Damian

3. Łapa Dawid

4. Jusiel Jakub

5. Budych Paweł

6. Goluch Kamil

7. Opalski Jan

8. Wiśniewski Sebastian

9. Szymczak Andrzej

10. Piotrowski Sebastian

Mężczyźni 90 kg

1. Sinica Kacper

2. Gontarczyk Dawid

3. Rosłon Karol

4. Domagałą Mateusz

5. Zwardoń Kamil

6. Zdanowski Bogusław

7. Potrykus Błażej

8. Struś Marcin

9. Lebiecki Eryk

10. Szczęsny Gracjan

11. Pavytski Vitalli

12. Długosz Marcin

13. Kwolik Szymon

14. Durda Tomasz

15. Hasiński Krzysztof

16. Puwałowski Robert

17. Waliszewski Miłosz

18. Poryszko Marcin

19. Myśliński Maciej

20. Szuba Jakub

21. Szymkiewicz Daniel

Mężczyźni 100 kg

1. Głowiński Artur

2. Riske Andre

3.Klys Krzysztof

4. Straczuk Paweł

5. Frąckowiak Mateusz

6. Sibik Andrzej

7. Dziwiński Dariusz

8. Szuba Łukasz

Mężczyźni +100 kg

1. Majak Marek

2. Budych Maciej

3. Woźniczak Krzysztof

4. Słomka Daniel

5. Hertmanowski Mirosław

6. Świątek Łukasz

7. Brzezina Robert

8. Ostrowski Damian

 

Open prawa ręka

1. Sinica Kacper

2. Majak Marek

3. Rosłon Karol

4. Woźniczak Krzysztof

5. Światek Łukasz

6. Głowiński Artur

7. Gontarczyk Dawid

8. Zdanowski Bogusław

9. Szymkiewicz Daniel

10. Grabas Paweł

11. Podolski Waldemar

12. Durda Tomasz

13. Szczęsny Gracjan

14. Myśliński Maciej

15. Pavytski Vitalli

16. Budych Paweł

17. Domagałą Mateusz

18. Puwałowski Robert

19. Struś Marcin

20. Poryszko Marcin

21. Weterle Patryk

22. Straczuk Paweł

 

Open lewa ręka

1. Majak Marek

2. Głowiński Artur

3. Świątek Łukasz

4. Woźniczak Łukasz

5. Gontarczyk Dawid

6. Słomka Daniel

7. Zwardoń Kamil

8. Kłys Krzysztof

9. Potrykus Błażej

10. Podolski Waldemar

11. Zdanowski Bogusłąw

12. Sinica Kacper

13. Riske Andre

14. Straczuk Paweł

15. Szymkiewicz Daniel

16. Musiał Damian

17. Kwolik Szymon

18. Durda Tomasz

19. Łapa Dawid

20. Hasiński Krzysztof

21. Puwałowski Robert

22. Dziwiński Dariusz

23. Szuba Łukasz

24. Domagała Mateusz

25. Goluch Kamil

26. Rosłon Karol

27. Budych Paweł

28. Pavytski Vitalli

29. Hertmanowski Mirosław

30. Struś Marcin

31. Szczęsny Gracjan

32. Poryszko Marcin

33. Myśliński Maciej

34. Harmaciński Mirosław

35. Szuba Jakub

archiwum >>>

Language