Language
/ Kontakt /

Agy Gorzyńska: Mamy wiele planów … >>>

Agy Gorzyńska: Mamy wiele planów … # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Armwrestling, nasza specjalna korespondencja z Wielkiej Brytanii. Jaka jest sytuacja, co tam słychać? Patrząc wstecz na początek pandemii, wszyscy myśleliśmy, że można to przetrwać w ciągu kilku miesięcy ... Zaplanowaliśmy wiele zawodów, a następnie je odwołaliśmy, ponieważ ograniczenia nie zezwalały na żadne wydarzenia sportowe. ()

Od zeszłego roku do dziś nasze kluby armwrestlingowe wspólnie trenują jeśli tylko można. Niestety niewiele było można. Większość naszych sportowców dostosowywała indywidualne programy treningowe głównie w domu, w ogrodach, ale sparingi klubów nie mogły być kontynuowane. Wszyscy wspieraliśmy się nawzajem na platformach społecznościowych, pokazując nasze najnowsze działania i motywując szczególnie nowych członków, aby się nie poddawali, ponieważ wkrótce wrócimy do naszych klubów.

Miejmy nadzieję, że blokada w Wielkiej Brytanii zostanie złagodzona w kwietniu, gdzie możemy powoli zacząć planować treningi naszych klubów, a nawet staramy się zorganizować pierwsze wydarzenie tak szybko, jak to możliwe! Nasi armwrestlerzy desperacko wracają do stołów. Wszyscy mamy wiele planów jako jednostki i jako stowarzyszenie. Jestem więc pozytywnie nastawiona do nadchodzących następnych miesięcy i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli pozwolić sobie na wyjazdy zagraniczne, aby uczestniczyć w międzynarodowych mistrzostwach. Jestem pewna, że ten czas pandemii daje nam wystarczająco dużo czasu na refleksje i wszyscy wrócimy silniejsi, niż kiedykolwiek wcześniej. Życzę naszej społeczności armwrestlingowej wszystkiego najlepszego! Bądź pozytywny i mam nadzieję, że wkrótce wrócimy na wielką scenę!

Pozdrowienia z Wielkiej Brytanii Agy Gorzyńska!

archiwum >>>

Language