Turniej w Sieradzu >>>

Turniej w Sieradzu # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

14 sierpnia 2021 Ogólnopolski Otwarty Turniej Emerytów Służb Mundurowych w Armwrestlingu zorganizowany dla uczczenia Święta Wojska Polskiego. Zawody zostały zorganizowane przez sieradzkie stowarzyszenie sportowe „Wspólnota”, komandorem turnieju był PPŁK Rez. Janusz Marciniak. ()

Jak podaje portal SIERADZ TO MY:

Cała impreza zaczęła się już o godzinie 11 od zapisów chętnych osób do udziału w turnieju. W zawodach mogli wziąć udział tylko zawodnicy posiadający legitymację emeryta lub rencisty służb mundurowych. Dodatkowo został rozegrany turniej siłowania na rękę w kategorii Open kobiet. Zawody prowadził znany i lubiany Ryszard Perka. Na zwycięzców walk czekały puchary, które wręczał między innymi Mariusz Wrąbel mistrz świata w siłowaniu na rękę oraz Prezydent Sieradza Pan Paweł Osiewała. Kto wygrał, kto przegrał? To nie istotne liczyła się dobra zabawa i taka była.

Zdjęcia portal SIERADZ TO MY

Ogólnopolski Otwarty Turniej Emerytów Służb Mundurowych w Armwrestlingu zorganizowanego dla uczczenia święta WP

Uczestnicy: 20 mężczyzn i 10 kobiet ze związków WP i Policji reprezentujących miasta; Gołdap, Reda, Jaworzno, Sieradz i Zduńska Wola

2 Zbigniew Sośnicki, Związek Emerytów Policji

Zwycięzcy otrzymali puchary, medale ufundowane przez Prezydenta Miasta Sieradza, Dyrektora MOSiR Sieradz, Prezydenta Federacji Armwrestling Polska.

Serdecznie dziękuję emerytom i emerytkom za sportową zabawę. Dziękuję Restauracji „Przystań nad Wartą” za udostępnienie obiektu i smaczny poczęstunek. Fundatorom nagród za medale i puchary oraz pomoc.