Language
/ Kontakt /

Nie TYLKO Armwrestling – Radosław Kwietniewski >>>

Nie TYLKO Armwrestling – Radosław Kwietniewski # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Nie TYLKO Armwrestling! Przedstawiłem Wam już Alę Sosnowską, Marię Juroszek i Maćka Gralaka, jako osoby bardzo związane z naszym sportem, a jednocześnie czyniące dobro dla innych. Dziś kolejna osoba, ktoś kto bardzo mi zaimponował, a o to trudno raczej… ()

Jako sportowca to już dobrze znacie naszego „Twardziela z Mysłowic”. Teraz nieco więcej o nim!

Radek mi zaimponował! Znam go już kilka lat, jakby nie było i… coś tam słyszałem, że „działa społecznie” ale on jest skromny chłopak, więc się tym nie chwalił. Dopiero jak przyszły w 2018 wybory lokalne (te same co u siebie Maciej Gralak wygrał). Parę kilometrów dalej od Maćka – jakieś 247 kilometrów w Mysłowicach wystartował nasz „Twardziel z Mysłowic” ja nazywają Radka lokalne media. Startował na radnego, w swoim wyborczym debiucie dostał 253 głosy. To dużo jak na debiutanta. Bardzo dużo, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze, że gdy nie wszedł do rady miasta, nadal działał i działa dla tych, którzy potrzebują pomocy.

 

Radek napisał mi wprost, że „ogólnie lubi pomagać”

Skontaktowałem się z Fundacją Bajtel Mysłowice Pomagają i od nich się dowiedziałem, jak mieszkańcy cenią naszego zawodnika. Jest tak, że jeśli przydarzy się jakieś nieszczęście to najpierw idą do niego! Wiedzą i ufają, że Radek nie zostawi sprawy, że uruchomi wszelkie możliwe siły i środki, żeby pomóc.

Katarzyna Polok-Marcol:

„Radzio jest członkiem Fundacji BAJTEL - Mysłowice Pomagają. W swojej miejscowości jest rozpoznawalny i ludzie uważają go za przyjaciela. Jest wrażliwy na krzywdę ludzka i bardzo chętny do niesienia pomocy potrzebującym. Bierze czynny udział w festynach charytatywnych. Również na rzecz poszkodowanych zwierząt ze schroniska. Co roku też uczestniczy w imprezie Motomikołaje, gdzie są obdarowywane dzieciaki prezentami z domów dziecka na terenie naszego miasta.”

Radek Kwietniewski – kolejny z naszego Armwrestlingu – który pomaga innym.

Pozdrawiamy Radka i życzymy sukcesów!

Do zobaczenia na M. Polski!

PeSzy

archiwum >>>

Language