Language
/ Kontakt /

Grzegorz Nowotarski – po Mistrzostwach podsumowanie >>>

Grzegorz Nowotarski – po Mistrzostwach podsumowanie # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Za nami XIX Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu i głos ma Główny Organizator – Grzegorz Nowotarski. ()

Drodzy działacze, zawodnicy, trenerzy i sędziowie!

Chciałem serdecznie podziękować za wasz udział w XIX Mistrzostwach Polski – Warszawa HULAKULA. Muszę przyznać że nie spodziewałem się takiej frekwencji, 279 zawodników to absolutny rekord z ostatnich 19 lat! Wraz z Mariuszem Podgórskim włożyliśmy mnóstwo energii i czasu, aby jak najlepiej przyjąć Was w Stolicy Polski (przypłaciłem to niestety dwudniową chorobą, dzisiaj wstałem z łóżka wreszcie).

Oczywiście cała impreza nie udała by się bez wsparcia sponsorów oraz Dzielnicy Praga Północ.

Dlatego szczególne podziękowania kieruję do:

Pani Burmistrz Ilona Soja – Kozłowska (Honorowy Patronat Imprezy)

Naczelnik Sportu Adam Kuszkowski (koordynacja Miasto – Klub Spartan)

Firma Venture Industries Sp. z o. o.

Pani Anna Wiech – Gołebiewska

Pani Monika Śmietanka

Serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe

Firma KR-Center ( Baseny i SPA ) Robert Grotowski

Naprawdę bez Roberta ta impreza wyglądałaby lekko inaczej, nasz zawodnik włożył mnóstwo czasu i pieniędzy abyśmy dopięli imprezę na zero, nie wspominając o pracach fizycznych które wykonał przez dwa dni zawodów.

Robert jesteś naprawdę wspaniałym człowiekiem i przyjacielem naszego Klubu SPARTAN. Odwaliłeś kawał dobrej roboty i jestem Ci bardzo ale to bardzo wdzięczny.

Oczywiście nie można zapomnieć o Klubie HULAKULA – Rozrywkowe Centrum Miasta za udostępnienie lokalu na czas zawodów.

Pan Krzysztof Głowniak – koordynator imprezy

Pani Anna Gaj – koordynator imprezy

Firma PROEL (producent domofonów)

Pan Zbigniew Pisarek

Serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe

HIT Hotel – Oficjalny Hotel Zawodów

Pani Anna Blok – (koordynatorka Hotel – Klub Spartan)

Firma PUTKA – Cukiernie i Piekarnie

Podziękowania za poczęstunek na 3 dni imprezy

Podziękowania również dla osób które były mniej widoczne na zawodach, mowa tutaj o fotografach, kamerzyście i innych którzy w mniejszy lub większy sposób pomogli aby impreza przeszła bez większych zawirowań.

Liczę na to iż z roku na rok będzie nas coraz więcej, widzę że juniorka rozkręca się coraz szybciej, kluby są coraz liczniejsze i zawodnicy coraz silniejsi. Obym doczekał momentu iż będziemy prawdziwą sportową potęgą, nie tylko w Polsce ale również na Świecie.

Pozdrawiam

Grzegorz Nowotarski

archiwum >>>

Language