Language
/
Kontakt
/
news
zawody
> Kalendarium
> Wyniki
> Złoty tur
galeria
armwrestling
> O armwrestlingu
> Historia
> Zasady
> Kluby
> Sala sławy
> Treningi
> Magazyn Armpower
Armbets.tv
Sklep
Kalendarium
>>>
European Armwrestling & Para-Armwrestling Championship 2024
Slovakia (Slovak Republic), Slovakia, BRATISLAWA
14:35 - 19:35 | 02-12.05.2024
SZASZ CUP
Hungary, Hungary, Budapest Berni Street 1
08:07 - 20:00 | 04.05.2024
Otwarte Zawody w Armwrestlingu MAGIC CAMPING Lubniewice 2024
Poland, Plaża przy Magic Camping w Lubniewienicach
16:00 - 21:00 | 04.05.2024
XXIV MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE
Poland, CAK Międzychód Ul. Plac Kościuszki 9 64-400 Międzychód
12:00 - 20:00 | 10-12.05.2024
IFA EURO ARMWRESTLING CHAMPIONSCHIPS
Poland, 43-600 Jaworzno ul. Krakowska 8
07:53 - 19:53 | 13-17.06.2024
Turniej Poroniańsko Sarpacka
Poland, ul. J. Piłsudskiego 2, 34-520 Poronin
10:00 - 18:54 | 22.06.2024
III Zawody Arm w Łochowie
Poland, Łochów Siłownia HULK
10:00 - 20:00 | 29.06.2024
XIV Mistrzostwa Międzychodu w Armwrestlingu / XIV Miedzychod Championships for the Mayor"s Cup
Poland, CAK Międzychód Ul. Plac Kościuszki 9 64-400 Międzychód
08:00 - 20:00 | 06.07.2024
SENEC HAND 2024
Slovakia (Slovak Republic), Senec
09:00 - 18:00 | 12-14.07.2024
"Across The Border 2"
Mexico, Mexico, Mexiclai Baja California
08:00 - 21:00 | 13.07.2024
I OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W ARMWRESTLINGU
Poland, Poland, Koszalin, ul. Boh. Warszawy 2A
08:00 - 19:00 | 13.07.2024
WILD ARM 24
Sweden, sweden, Storuman
10:00 - 20:02 | 29.07.2024
Hel XIII International Armwrestling Championships
Poland, Hel
10:00 - 19:00 | 11.08.2024
IFA WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIPS - Loutraki, Greece 2024
Greece, Loutraki-Perachora municipal unit, Loutraki Perachora 203 00, Greece
08:00 - 20:00 | 30.09-06.10.2024
dodaj wydarzenie >
Mapa zawodów
>>>
archiwum
>>>
<<<
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
>>>
31.12.2013
Silvestrovská ruka
Senec
06-08.12.2013
XIV PUCHAR POLSKI
Hotel ROŚ, Al. Turystów 3, 12-200 Pisz, Polska
Wyniki
>>>
02.12.2013
XIII MISTRZOSTWA SZKÓŁ GDYŃSKICH
Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni, ul. Sambora 48
Wyniki
>>>
23.11.2013
IV MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNO-WSCHODNIEJ W SIŁOWANIU NA RĘKĘ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SUWAŁK SUWAŁKI 2013
Suwałki
17.11.2013
XI Mistrzostwa Polski Amatorów - Debiuty 2013
Stare Miasto, Sala sportowa w Gimnazjum przy ul. Szkolnej, 62-571 Stare Miasto (
Wyniki
>>>
16.11.2013
Armwrestling team challenge - MANNHEIM 2013
Obergasse 4, 68307 Mannheim (Sandhofen) Germany
14.11.2013
VIII MISTRZOSTWA ARMWRESTLINGU W ZSO NR 5
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Gdyni
Wyniki
>>>
09-10.11.2013
Nemiroff World Cup 2013
WESTIN HOTELS WARSAW
Wyniki
>>>
25-27.10.2013
BALTIC CUP 2013
Saint-Petersburg
19.10.2013
X JUDGEMENT DAY - HUNGARY 2013
Hungary
Wyniki
>>>
17.10.2013
Mistrzostwa Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni
Sala sportowa ZSCHiE, ul. Sambora 48 w Gdyni
Wyniki
>>>
12.10.2013
Contrebasse Strong Arm II - zawody w Opolu
Contrebasse Cafe/Pub, 45-081 Opole, ul. Piastowska 4
Wyniki
>>>
28.09.2013
V OTWARTE MISTRZOSTWA DZIERŻONIOWA W ARMWRESTLINGU
OSiR Dzierżoniów, Ul. Strumykowa 1
21.09.2013
IV OTWARTE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA - KŁODZKO 2013 ,,EXTREMALNA TWIERDZA 4”
Galeria Twierdza Ul.Noworudzka 2. 57-300 Kłodzko woj.dolnośląskie
Wyniki
>>>
01-07.09.2013
World Armwrestling Championships 2013
Gdynia
Wyniki
>>>
10-11.08.2013
OTWARTE MISTRZOSTWA INOWROCŁAWIA
GALERIA SOLNA, Inowrocław ul. Wojska Polskiego 16
Wyniki
>>>
10.08.2013
III OTWARTE MISTRZOSTWA MIĘDZYCHODU O PUCHAR BURMISTRZA
CAK ” PROM” MIĘDZYCHÓD - KAWIARNIA PRASOWA, ul. Plac Kościuszki 9,
04.08.2013
I OTWARTE MISTRZOSTWA KASZUB - DZIEMIANY 2013
Amfiteatr Dziemiany, 83-425 Dziemiany
06.07.2013
ORAWA ARMWRESTLING CHALLENGE 2013
Dom Kultury w Jabłonce Orawskiej 34-480, ul. 3-go Maja 1
Wyniki
>>>
29.06.2013
OTWARTE MISTRZOSTWA ZAMKU GNIEW W ARMWRESTLINGU
Zamek Gniew, ul. Zamkowa 3, 83-140 Gniew
29.06.2013
Mobil Delvac Strong Traker 2013 - Deszczno
Deszczno – Międzynarodowy Zlot Kierowców Aut Ciężarowych
23.06.2013
II MISTRZOSTWA BARDA O PUCHAR BURMISTRZA W ARMWRESTLINGU
57-256 Bardo (Park za Nysą Kłodzką)
Wyniki
>>>
22.06.2013
Otwarty Turniej w Siłowaniu na Ręce z okazji Dni Stargardu Szczecińskiego
Stargard Szczeciński: ul. Szczecińska 35
21-23.06.2013
Lion Cup – Fitmax Challenge 2013
Entertainment complex «MILLENNIUM»
Wyniki
>>>
15-16.06.2013
Mobil Delvac Strong Traker 2013 - Kraków
Kraków - 20. Trakerskie Spotkania
09.06.2013
VII OTWARTE MISTRZOSTWA PIKNIKU OLIMPIJSKIEGO
Warszawa, Żoliborz, Park Kępa Potocka
Wyniki
>>>
08.06.2013
III HANDS OF STONE 2013
Centrum Kultury w Błoniu, ul. Jana Pawła II 1b, 05-870 Błonie
04.06.2013
OTWARTE MISTRZOSTWA SP NR 10 GDYNIA
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
Wyniki
>>>
01.06.2013
I Otwarte Mistrzostwa Wałbrzych-Szczawno Zdrój
Restauracja CALVADOS, ul.Sienkiewicza 33A, 58-310 Szczawno-Zdrój
Wyniki
>>>
27.05-01.06.2013
OPEN ASIAN ARMWRESTLING CUP
Kazakstan, Taraz City, Place "Olympic"
21.05.2013
GIMNAZJALNE ZAWODY W ARMWRESTLINGU O PUCHAR DYREKTORA VI LO W LUBLINIE
VI LO im. Hugona Kołłątaja w Lublinie
18-19.05.2013
Открытое Первенство БГАРФ / Otwarty Turniej BGARF w armwrestlingu
BGARF, Kaliningrad
08.05.2013
Juwenaliowe Mistrzostwa Studentów Krakowa 2013
Kampusu UR przy al. 29 listopada w Krakowie
05-13.05.2013
European Armwrestling Championships 2013 - Lithuania
Wyniki
>>>
02.05.2013
IV OTWARTE MISTRZOSTA USTRONIA W SIŁOWANIU NA RĘKĘ
Rynek w Ustroniu
20.04.2013
I OTWARTE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY
Hotel Scout & Scout Fitness Club
18.04.2013
I ZAWODY W ARMWRESTLINGU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR DYREKTORA XIV LO W LUBLINIE
XIV LO im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
Wyniki
>>>
13.04.2013
RIGA OPEN 2013
Rigas Nacionala sporta maneza
05-07.04.2013
XIII MISTRZOSTWA POLSKI - GNIEW 2013
Zamek Gniew, ul. Zamkowa 3, 83-140 Gniew
Wyniki
>>>
23.03.2013
I PUCHAR PODKARPACIA AMATORÓW
Hotel***Restauracja MAŁOPOLSKA, 38-200 Jasło, ul. Wojska Polskiego 13a
Wyniki
>>>
22-24.03.2013
20th Senec Hand 2013
Mierove namestie, Senec, Slovakia
Wyniki
>>>
09.03.2013
CONTREBASSE STRONG ARM 2013
CONTREBASSE
Wyniki
>>>
05-06.03.2013
Russian National Championships 2013
Ramienskoje, Russia
Wyniki
>>>
23.02.2013
ARMWRESTLINGOWA DOMÓWKA
“Klub Domówka” - Główna ulica w Sosnowcu, lokal w bramie "Promenada"
16.02.2013
The Golden Arm Championship 2013
Eskilstuna
09.02.2013
IX Visegradi Junior Armwrestling GP
05.02.2013
IV Gimnazjalne Zawody w Armwrestlingu – Lublin 2013
Gimnazjum nr 2 im. KEN w Lublinie
Wyniki
>>>
26.01.2013
VII MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ W ARMWRESTLINGU
Wodzisławskie Centrum Kultury
Wyniki
>>>
o serwisie
|
reklama
|
Mapa strony
|
Regulamin
|
Kontakt
Language
newsletter
Chcesz być zawsze na bieżąco w Armwrestlingu?
Zapisz się do naszego newslettera!
nasi partnerzy